לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
כיצד יהיה לך המון כסף להאבק בביתהמשפט  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ננה
אורח

הודעהפורסם: שלישי 27.02.07 22:04    נושא ההודעה: כיצד יהיה לך המון כסף להאבק בביתהמשפט

חברות וחברים אתם נתקלים כל הזמן במכתב הזה, כי הוא פשוט עובד!

עצרו לרגע, והקדישו לי ולכם מספר דקות.
רוצים לעשות כסף בקלות והרבה? שווה לנסות!
זה קל זה חוקי. זו הזדמנות של פעם בחיים שאסור לפספס ! כולנו מחפשים את ההזדמנות הזו, ממלאים לוטו בשביל סיכוי של אחד למיליון , עובדים כל היום ובקושי מכסים את המינוס.
אז הנה ההזדמנות שלכם להסתדר באמת.

גם אם אתם פסימיים בעניין, שווה לנסות , זה לא ידרוש הרבה מאמץ! כסף והרבה בלי לעבוד קשה, זה לא חלום זו המציאות של הרבה אנשים, ויכולה להיות גם שלך , הכסף יזרום זו הבטחה.
אתם ברי מזל שנתקלתם בהודעה זו.
המסמך הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים:
זה עובד! זה לא שטות, לא מתיחה ולא עבודה בעיניים. תראו כמה הודעות שכאלה ישנם בכל הפורומים ..הם אינן שם סתם , זה אמיתי! כל החברים הנ"ל כבר קיבלו את כספם, אתם יכולים להרוויח באותה מידה ואף יותר!
הסירו את הסקפטיות מעינכם ותוכלו סוף- סוף לישון בשקט, אם רק תתנו קצת אמון בכם ובחברינו, תופתעו לגלות כמה זה כדאי.....
ב ה צ ל ח ה!

מצאתי את מה שאתם קוראים בדיוק כמוכם עכשיו , במהלך אחד משיטוטי ברשת , נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על כך שאנחנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף בתוך שבועות קצרים. עם השקעה בסיסית של
30 ש"ח (או 6 $ )בלבד + 6 בולים.
המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה מסוג כלשהוא, אמרתי לעצמי "כן, בטח.."
הייתי סקפטי , אך הסקרנות גברה על הסקפטיות והמשכתי לקרוא.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח (או 1$) לכל אחד מ-6 השמות והכתובים שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל להרוויח אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.
בנוסף, יש צורך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמס´ 6 בתחתית רשימת השמות. ולשלוח לכ- 300 קבוצות דיון (פורומים וצ´טים ברשת, הכי מהיר וקל זה לכתוב "פורום" ב- Google).
יש יותר מ- 500.000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)
אין זו מלכודת, זה עובד!
בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, הפשטות והתוצאות העצומות, הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
כדאי להבין שאם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח רגע את חשדותינו בצד, אז לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח. התרגלנו להיות כל כך חשדניים , עד שהתחלנו לפספס את הדברים הטובים באמת וההזדמנויות השוות חומקות מאצבעותינו בגלל זה.

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא: האם זה נכון?
כן, גבירותי ורבותי ! זה נכון וזה עובד ! האדם שהיה מעלי ברשימה סיפר "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר!" הייתי בהלם! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מדי, אבל הכסף המשיך להגיע ! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח, בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ- 50,000 ש"ח!!!
וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי , הרווחתי סכום של יותר מ(תפנימו) 210,000 ש"ח, וזה עדיין ממשיך להגיע!
זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח + 6 הבולים שלפתע הפכו להיות כל כך זניחים בהשוואה לרווחים".

לתשומת ליבכם, עקבו אחר י ההוראות הפשוטות מאוד ( שיפורטו למטה) ותיראו אייך הכסף מגיע.
זה קל וזה חוקי! והשקעה שלכם כאמור היא רק 30 ש"ח ו- 6 בולים!!! זוהי השקעה אפסית ביחס לרווח המובטח, הסוד וההצלחה של השיטה טמונים בפשטותה ובאמינות האנשים המבצעים אותה.
אם כל ההוראות הפשוטות יעשו בתשומת לב, אתם תניבו רווח גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה רק בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים המבצעים אותה.
אנא מכם המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני, זה בעצם כל העניין!

להלן 4 הצעדים להצלחה:

צעד 1:
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות, (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר: "הכנס אותי בבקשה לרשימת הדיוור שלך". כתבו את שמכם והכתובת המדויקת למשלוח הדואר.
עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ש"ח ( או 6 שטרות של 1$ ) ותעטפו כל אחד מהם בחתיכת נייר כהה, כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה ( את המעטפות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר)
שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותן.
עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת , ומטבע של 5 ש"ח, או שטר של 1$.
מה שאתם בעצם עושים הוא יצירת שירות. אנו מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים לו על זה.

עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

.1 מיכאל מוטייב- רחוב הנשר 3/9 ירושליים , מיקוד 93852
.2 הדס לוי – רחוב החשמונאים 10 דירה 9 ת"א
3 תומר אינשטיין ת.ד. 15150 רחובות 76150
.4אריק נבון רח` המעפילים 3/4 כניסה ב` באר שבע מיקוד 84414
5. תיתי אינאס כפר ביענה ת.ד 54 מיקוד 20189
6.דורית אסייג ת.ד. 488 חשמונאים 73127

אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם.

צעד 2:
אם עדיין לא עשיתם את זה, העתיקו את המאמר הזה לקובץ טקסט במחשב שלכם (למי שלא יודע אייך : סמנו את כל הטקסט עם העכבר, הקליקו על הימני של העכבר, בחרו "העתק" ( copy) פיתחו תוכנה כלשהיא לעריכת טקסט, כמו וורד או כתבן, הקליקו במסמך החדש על הימני של העכבר ובחרו "הדבק" ("paste")

מחקו את השם הראשון מהרשימה למעלה ( את מס´ 1) הזיזו את שאר השמות מקום אחד למעלה, ( כך שמי שהיה 6 נהיה מס´ 5 , 5 הופך ל-4 וכך הלאה)
והוסיפו את שמכם וכתובתכם המלאה כמספר 6 ברשימה.
צעד 3:
השתמשו ב- walla, nana, ynet, nrg, netscap, msn explore וכו´ ( אני ממליץ על Googleכמנוע חיפוש לכל הפורומים) חפשו קבוצות דיון שונות
פורומים, קהילות ,לוחות מודעות, צ´אטים ועוד... מסוג האתרים בהם מצאתם את ההודעה הזאת
יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה! זו ממש לא בעיה למצוא! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית, כמובן. (אם אתם רוצים לפרסם גם באנגלית אתם צריכים לתרגם את המכתב ולשנות הכל לדולרים).
צעד 4 :
שנו את מה שאתם צריכים במאמר הזה (ששמור כקובץ טקסט במחשבכם ) אבל נסו לשמור עליו ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ( פורומים וכו´) ברשת.
בעיקרון כל מה שאתם צריכם בממוצע זה 300, אבל זכרו שככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן! חד משמעית!
כמו כן מומלץ שתשלחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי- מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
שילחו את המאמר בפורומים כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב, העתקה והדבקה שלו כהודעה חדשה בלוח הקבוצות שמצאתם. סמנו את הכותרת של הנושא, הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה!
בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בזכות הכנות והאינטגרציה של המשתתפים. ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים אמינים שמבצעים בדיוק את ההוראות הנ"ל, התוכנית תמשיך, והכסף שהרבה אנשים קיבלו עד כה, יעבור גם דרכיכם. כשכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות, 6 אנשים יקבלו תמורה של 5 ש"ח כל אחד, עבור השתתפותם כמפתחים. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר הוא מגיע למקום מס´ 1, אתם בעצם כבר מקבלים עשרות אלפי שקלים! באמת. תתחילו להאמין!

זהו זה. ברכותיי!
כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו, זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב ושוב את המאמר המתוקן עם שמכם כמס´ 6 ברשימה.
כשתתרגלו זה ייקח בערך 30 שניות לקבוצה! זכרו, זה מאוד פשוט. ככל שתשלחו את המסר ליותר קבוצות, תקבלו יותר מזומן. אבל כדאי שתשלחו מינימום 300 הודעות.

זהו זה ! תתחילו לקבל מזומן בתוך ימים! כדאי לכם להאמין.

עכשיו נרחיב קצת מדוע בעצם שווה כל –כך להשתתף?

הנה חישוב הרווחים, בהנחה שביצעת רק את הסף המינימום המומלץ- 300 הודעות.
אתם מוזמנים לקחת מחשבון:
מתוך 300 הודעות ששלחת, נניח שאתה מקבל רק 7 תשובות (אחוז נמוך מאוד) אז אתה מרוויח 35 ש"ח עם השם שלך כמספר 6 ברשימה. ( כבר כיסית את ההוצאות)
עכשיו כל אחד מה-7 אנשים ששלחו לך 5 ש"ח, מינימאליים כמוך ישלחו גם כן רק 300 הודעות.
כל אחת מהן עם שמך מס´ 5 ושוב נניח שרק 7 אנשים יענו לכל אחד מהם, זה עוד 245 ש"ח, עבורך.
עכשיו, 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמך כמס´ 4 ושוב, רק 7 אנשים יענו עליהם. אתה תקבל 1715 ש"ח נוספים.
343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמך כמס´ 3 וכל אחד מהם יקבל רק 7 תגובות, אתה תרוויח 12,050 ש"ח! זה אמיתי.
או. קיי עכשיו מגיעים לרווחים הגדולים שיכולים לשנות את חייך. כל אחד מה2,401 האנשים שולח מינימום 300 הודעות עם שמך כמס´ 2 וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה מכניס לך 84,035 ש"ח!!!
כל אחד מה-16,807 אנשים ישלחו את ההודעה הזו ל – 300 קבוצות עם שמך כמס´ 1, ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אתה תקבל 588,245 ש"ח! ! !
להזכירכם ההשקעה המקורית הייתה רק 30 ש"ח + 6 בולים וגלישה באינטרנט!
אני באמת רוצה להרגיע את הסקפטיים מביניכם שאולי מהרהרים האם יש מספיק לכולם.
חברות וחברים התשובה היא- כן!!! כנסו רגע אחד ל- Google, בצעו חיפוש "פורום" ותקבלו מאות אלפי תוצאות. בעברית! והמספרים שהזכרתי כאן מתייחסים למינימום של 300 פורומים בלבד.
לכל פורום נכנסים מספר אנשים, כך שבעצם מדובר בלהשיג 7 אנשים בלבד מתוך יותר מאלף פוטנציאלים ! איך אפשר להפסיד בזה ? אפשר רק להרוויח!

זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות או להרגיש מרומים. אתם רק צריכים להיות הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכמויות עצומות של כסף.
אז אם כולם יקבלו רק 7 תגובות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של יותר מ- 588,245 ש"ח!!! האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל סיכון של 30 ש"ח + 6 בולים???

אני לא ! אני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו !!!

הערות:
ייתכן שתירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמויות המעטפות שתקבלו. אם אתם עדיין מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי כל עוד הדוור מעביר אליכם את המכתבים.

אם ישנו אדם ברשימה הזו שאתם מכירים, אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ש"ח. גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!!!

האם אתם מוכנים לקחת אחריות ולא לפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת, בגלל סיכון של 30 ש"ח ו- 6 בולים?
יכול להיות שראיתם הודעה כזו בעבר, אך זו רק הוכחה שהעסק עובד!
אתם יכולים להרוויח כל כך הרבה כסף ולהרשות לעצמכם דברים שתמיד רציתם.

הכי חשוב! אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה הניסיון מראה שלא תקבלו כמעט כסף!
גם אל תנסו לשנות את השמות ( חוץ מאשר, כמובן, להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות)

חוץ מזה, בשביל מה לרמות? יש כאן כסף חוקי וקל מאוד שאתם תרוויחו ביושר, חישבו מה היה קורה אילו כולם היו מרמים?......בדיוק! לא היה קורה כלום. לא הייתם מקבלים כסף!
אז קדימה, אין צורך להתחכם, רק לכו עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם!

אם תבחרו לוותר, ולא להיות חלק מזה, מן הסתם לא יעבור הרבה זמן עד שתראו מישהו שאתם מכירים מסתדר פתאום.
אתם קיבלתם את ההודעה, זו ההוכחה שזה עובד!
זו פשוט תוכנית גאונית שעוזרת לכל אחד מאיתנו להגיע לפסגות, להגשים חלומות ולחיות את החיים שלנו באמת כמו שאנחנו רוצים....

זו ההזדמנות שלכם להסתדר בחיים, רק אתם תחליטו אם זו רק תיאוריה. קראתם עד כאן. אז עם מה שאתם יודעים עכשיו, העתיד שלכם בעיקרון מסודר.
אף אחד לא מונע מכם את זה, הנה זה לפניכם. אין כאן כפל משמעויות . אתם תוכלו להיות אלה שמספרים לחברים את סיפור ההצלחה שלכם, או שתוכלו להיות אלו שרק מקשיבים לסיפור ההצלחה של החברים שלכם.

לסיכום: אתם משקיעים 30 ש"ח ו-6 בולים שזה פחות ממגש פיצה, בשביל האפשרות הממשית להיות מסודרים לכל החיים!!!

בהצלחה !!!
LOORA
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

איך לעשות המון כסף בקלות
אורח

הודעהפורסם: שני 27.08.07 16:19    נושא ההודעה: איך לעשות המון המון המון כסף בקלות !!!

איך לעשות המון המון המון כסף בקלות !!!

קודם כל, מה המצב כולם? אין לכם מושג עד כמה אתם ברי מזל שנתקלתם בהודעה זו,
אז לפני שסוגרים את ההודעה ,תקדישו לה 5 דקות של סקרנות (כמו שאני הקדשתי כשנתקלתי בזה) ותאמינו לי שרובכם הגדול לא יצטער.. זה שווה את זה.
כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ועשו שמור בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה. וחבל אם כן כי הם מפסידים).
לא נמאס לכם לחפש עבודה לרוץ בין רעיונות עבודה לקבל משכורת שלא מספיקה לבמבה להיות במינוס כל הזמן לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-10 דקות הללו לעומת רווח מלא !...באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
פשוט תיקראו...זה מטורף כמה זה גאוני!!!

המסמך הבא כתוב בלשון זכר אך מכוון לשני המינים:
"מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו ,במהלך אחד משיטוטיי ברשת ,נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף ,הרבה כסף ,בתוך שבועות קצרים ,עם השקעה בסיסית של רק 30 ש"ח (או 6 דולרים) + 6 בולים.
המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה ,אמרתי לעצמי ,"כן בטח.." הייתי סקפטי ,אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
היה כתוב שם שאם אשלח 5 ש"ח (או דולר) לכל אחד מ-6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה ,אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר.
בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל- 300 קבוצות דיון (ברשת-פורומים וכאלה. הכי מהיר זה לכתוב ´פורום´ ב-גוגל). יש בערך יותר מ- 500,000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף)..אין מלכודת ...זה עובד!!!!

בדך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה ,אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה (והתוצאות העצומות) ,הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.

אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך ,אם נניח את חשדותינו בצד ,ולבטח ,כל אחד מאיתנו ירוויח. כמה אבסורדי זה לחשוב שמרמים אותנו ,כמה אנרגיה אנחנו מבזבזים על הספק?! במקום לקחת את האנרגיה ולהשקיע אותה בהזדמנות שנקרית בדרכינו ,מי יודע ?

השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
האם זה נכון ?
כן ! זה נכון וזה עובד ! האדם שהיה מעלי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה יגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ש"ח בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ש"ח ,בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ-50,000 !!!
וזה עדיין גדל ! עכשיו זה השבוע הרביעי ,עשיתי סכום של יותר מ-(תקלטו!!)-210,000 ש"ח וזה עדיין ממשיך להגיע!
זה בהחלט היה שווה את ה-30 ש"ח +6 הבולים !!!
לתשומת לבכם ! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) ותיראו איך הכסף מגיע !!

זה קל ,זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ש"ח ו-6 בולים!!! (בואו נגיד 5 ש"ח ליום בשבוע +בול-רק כדי להראות לכם עד כמה ההשקעה היא אפסית!)
אם כל ההוראות הבאות יעשו בתשומת לב אתם תניבו דובדבן גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה. אנה מכם ,המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!
להלן 4 הצעדים להצלחה ! :

צעד 1 :
קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר) ,וכתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר:
"בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך" ,כתבו את שימכם והכתובת המדויקת.
עכשיו קחו 6 מטבעות של-5 ש"ח (או 6 שטרות של 1 דולר) ותעטפו כל אחד מהם בחתיכת נייר כהה ,כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בנייר בתוך מעטפה נפרדת יחד עם הפתק שרשמתם וסגרו אותן.
עכשיו צריכים להיות לכם 6 מעטפות סגורות ,בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל ,השם שלכם והכתובת ,ומטבע של 5 ש"ח..
מה שאתם עושים הוא ליצור שירות. אתם מבקשים שירות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה.
עכשיו שלחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:

1. גל דור – תד: 8216 איזור תעשיה פולג נתניה
2.אפרת יקיר-ס"א 53 ת"א
3. שי מידה- רחוב ברינשטיין 3/3 חולון

4. שמואל שקד רחוב האורנים 26 רכסים תד.10.84 מיקוד. 20.496
5. רועי נקר רחוב פרי מגדים 20/5 מעלה אדומים מיקוד 98480
6. שרה לופו רחוב צוקרמן36גדרה מיקוד 70700
אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות - אחת לכל שם!

צעד 2 :
אם כבר לא עשיתם את זה העתיקו את המאמר הזה לקובץ טקסט במחשב שלכם.
מחקו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מס´ 1) ,הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך שמי שהיה 6 נהיה מס’ 5 ,5 נהייה 4.. וכ"ו) והוסיפו את שימכם וכתובתכם המלאה כ מס’- 6 ברשימה.

צעד 3 :
השתמשו בmsn internet explorer, walla ,nana ,ynet ,netscap וכו.. (אני ממליץ על גוגל) חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ`אטים ועוד.. בקיצור ,מסוג האתרים שמצאתם את ההודעה הזאת) יש לפחות 500,000 פורומים שונים כאלה זה ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיש בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן! (אם אתם רוצים לפרסם גם באנגלית אתם צריכים לתרגם את המכתב ולשנות הכול לדולרים).

צעד 4 :
שנו את מה שאתם צריכים במאמר הזה (ששמור כקובץ טקסט במחשבכם) ,אבל נסו לשמור עליו קרוב ככל האפשר למקור. שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות (פורומים..) ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, תקבלו יותר מזומן!!!
כמו כן שילחו לכל חבריכם את המכתב המתוקן לאי-מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
שילחו את המאמר כהודעה חדשה על ידי סימון הטקסט של המכתב , העתקה והדבקה שלו כהודעה חדשה בלוח הקבוצות שמצאתם. סמנו את הכותרת של הנושא (זהו הדבר שכולם יראו כשהם נכנסים לקבוצה מסוימת). הקליקו על שלח הודעה וסיימתם עם הקבוצה הראשונה!!!

בבקשה זכרו ! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים ,ועל ידי זהירות ותשומת לב במילוי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך ,והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות ,והוראותיו מבוצעות בזהירות-6 אנשים יקבלו תמורה של 5 ש"ח כל אחד ,עבור השתתפותם כמפתחי. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיעה למקום מס’ 1 ,אתם כבר מקבלים אלפי שקלים!!!

זהו זה ברכותיי!
כל מה שאתם צריכים לעשות ,זה לעבור מקבוצה לקבוצה ולשלוח שוב .
כשתתרגלו זה ייקח בערך 30 שניות לקבוצה ! זכרו ! ככל שתשלחו את
המסר ליותר קבוצות ,תקבלו יותר מזומן. אבל עליכם לשלוח
מינימום 300 הודעות. זהו זה ! תתחילו לקבל מזומן מרחבי העולם
בתוך ימים!
זכרו ,כאשר מפרסמים בפורום בחו"ל יש לתרגם את המכתב לאנגלית.

עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
מתוך 300 הודעות ששלחתי ,נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאד מאד נמוך) אז אני עושה 35 ש"ח עם השם שלי כמס` 6# ברשימה. עכשיו כל 1 מה-7 אנשים ששלחו לי 5 ש"ח ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחת מהם עם שמי כמס` 5# ,ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהם, זה עוד 245 ש"ח עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות, עם שמי כמס` 4# ורק 7 יענו עליהם אני אקבל 1715 ש"ח נוספים.
343האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמס` 3# וכל אחד יקבל רק 7 תגובות, אני אעשה 12050 ש"ח!!
או קיי, עכשיו זה החלק הכיפי, כל אחד מ 2,401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמס` 2# וכל אחד מהם מקבל רק 7 תשובות. זה הכניס לי 84,035 ש"ח. עכשיו כל אחד מה- 16,807 אנשים ישלחו את ההודעה הזו ל 300 קבוצות עם שמי כמס` 1# ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588,245 ש"ח עם השקעה מקורית של רק 30 + 6 בולים!!!
זכרו "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם, אתם תרוויחו סכום של 588,245 ש"ח !!! האם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות הזאת בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים !?
אני לא ואני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל לעזור לכולנו!

הערות:
-אולי תירצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים (מה שאני אישית עושה).
-אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ש"ח ,גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!

האם אתם מוכנים לקחת אחריות ולא לפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזאת, בשביל "סיכון" של 30 ש"ח ו- 6 בולים ??
אני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו!
-יכול להיות שראיתם הודעה כזו בעבר כי העסק עובד!
אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!

והכי חשוב....! אם אתם מנסים לרמות אנשים על-ידי כך שאתם שולחים את ההודעות
עם שמכם ברשימה, בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה - לא תקבלו כמעט כסף! גם אל תנסו לשנות את השמות (חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות).
חוץ מזה גם ככה זה כסף קל מאוד ותחשבו מה היה קורה אם כולם היו מרמים... בדיוק! לא היה קורה כלום ולא הייתם מקבלים כסף! אז קדימה בלי להתחכם, ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם!!!!!!

בהצלחה !!!
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR