לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
הצנזורית וראש המוסד מגבים את הפרסום של הפרשה על ידי חברי הכנסת  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת היעלמותו של איש המוסד בן אלון זייגר

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ידיעות
אורח

הודעהפורסם: חמישי 14.02.13 13:33    נושא ההודעה: הצנזורית וראש המוסד מגבים את הפרסום של הפרשה על ידי חברי הכנסת

הצנזורית על פרשת בן זיגייר: מזדהה עם גלאון

בימין דרשו להעמיד לדין את הח"כים ששאלו את שר המשפטים על פרשת האסיר X, בזמן שהייתה עדיין תחת צו איסור פרסום - אבל הצנזורית וראש המוסד מפתיעים ותומכים בהם. ב"ידיעות אחרונות" פורסם שפרדו אמר למקורביו כי "אסור לפגוע בח"כים שמילאו את תפקידם". הצנזורית ועקנין לגל"צ: "בעולם החדש לא ניתן להסתיר את רוב הדברים". משדר מיוחד ב-ynet

ynet
פורסם: 14.02.13, 09:43

חברי הכנסת שחשפו במליאה את פרשת "האסיר X" ספגו ביקורת חריפה מצד אנשי ימין, אבל ראש המוסד דווקא מעניק להם תמיכה מפתיעה, וגם הצנזורית הראשית לא יוצאת נגדם. "אני מזדהה עם זהבה גלאון, היא אמרה 'אני מנצלת את זכותי המהותית להעלות שאלות קשות'. בשביל זה יש דמוקרטיה", אמרה הצנזורית סימה ועקנין בשיחה עם אילנה דיין בנכון להבוקר בגל"צ. צפו במשדר המיוחד ב-ynet.

צפו במשדר המיוחד ב-ynet (צלמים: הילה ספאק וניצן דרור)

"הסכרים נפרצו וגם אני יכולה לעלות ולהסביר מה אירע", אמרה הצנזורית ועקנין, ביום שאחרי האישור הישראלי כי אסיר אכן הוחזק בתנאי בידוד והתאבד בתאו - בלי להזכיר את השם בן זיגייר ולומר כי הוא מחזיק גם באזרחות אוסטרלית. היא אמרה כי לא הועברה בקשה להטיל חיסיון על השאילתות של חברי הכנסת גלאון, אחמד טיבי ודב חנין לשר המשפטים יעקב נאמן: "הח"כים בישראל הם דרג נבחר ואין בכוונתי להתערב בדברים הנאמרים. שאלו אותי אם בגלל שיש צו איסור פרסום צריך להוריד את דבריהם מדברי הכנסת, ואמרתי 'לא יעלה על הדעת כזה דבר'".

האסיר x החדשות האחרונות ב-ynet:

פלדמן: "פגשתי את זיגייר יום לפני, לא היה סימן שיתאבד"
"זיגייר עבד ב'חברה' של המוסד שמכרה לאיראן"
אוסטרליה: ידענו על מעצר זיגייר חודשים לפני מותו
ישראל מודה: כלאנו בזהות בדויה, תיבדק רשלנות

ועקנין חשפה כי גם שופטי בית המשפט העליון בחנו את המקרה של זיגייר: "האירוע הזה הוא גדול יחסית. לא הצנזור הראשי קיבלה החלטה כזו או אחרת. האירוע הזה נבחן על ידי שופטים מבית המשפט המחוזי ועד העליון, ועל כאלה שאי אפשר להגיד עליהם שהם מקלים לא בחופש הביטוי ולא בביטחון המדינה, וראה זה פלא כולם השתכנעו שבאירוע הזה נכון שיהיה צו איסור פרסום. היה פה צו איסור פרסום חריג, זה לא צו איסור פרסום רגיל שבו מי כמוני יודעת שזה שטות לנסות ולעצור משהו שפורסם בחו"ל, וראו סוגיית ענת קם".

התחקיר האוסטרלי: מיום ליום נחשפים עוד פרטים

צילום: רויטרס
שר החוץ האוסטרלי מודה: ידענו על מעצרו של זיגייר

לדבריה, היוזמה לכנס את ועדת העורכים הגיעה ממקום שבו מי שמכיר את פרטי האירוע רצה להבהיר לעורכים עד כמה מדובר בפרשה שמן הראוי שהם יכירו את פרטיה. "אותו גוף ממשלתי שקיים את הפגישה לא נדרש לעשות את זה. הוא לכאורה היה מוגן באמצעות צו איסור פרסום והכול נעשה מתוך כבוד לעורכים. אנחנו לא בשנות ה-40 או ה-50, זה כמעט דומה לשיחת רקע שעושה כל ראש ארגון עם כתבים. נכון שהרקע לכינוס היה הפרסום באוסטרליה".

"לכל מי ששואל אותי אני אומרת כי בעולם החדש לא ניתן ברוב המקרים להסתיר דברים. בעידן שאנחנו חיים בו, במדינה הדמוקרטית שאנו חיים בה, לא נכון להסתיר הרבה דברים, נכון להסתיר אך ורק את הליבה, וככה פועלת הצנזורה ופועלים כל הארגונים שאני עובדת איתם ואני אומרת לך ידם לא קלה על ההדק", סיכמה ועקנין.

הבוקר פורסם ב"ידיעות אחרונות" כי ראש המוסד פרדו אמר אתמול בשיחות סגורות דברים חד-משמעיים: "לא יעלה על הדעת שמישהו יעז לנסות ולהגביל את זכותם של חברי הכנסת לפעול או את החסינות שלהם. אם מישהו טוען שיש לעשות זאת זה קשקוש מוחלט".

"אם היו שואלים אותי, הייתי אומר שלא יעזו לפגוע בעצמאותם ובתפקידם", הוסיף פרדו, שאמר את הדברים לגורמי מקצוע שונים. לדברי הגורמים, ראש המוסד הוסיף כי "אנחנו חיים במדינה דמוקרטית, ולכל אחד יש את תפקידו. לנו יש את התפקיד שלנו, לבתי המשפט יש את תפקידם וגם לחברי הפרלמנט יש את תפקידם שלהם - ושכל אחד ימלא את תפקידו באמונה".

בכנסת עצמה נשמעו אתמול קולות שהתנגדו למהלך שביצעו הח"כים במליאה. ח"כ מירי רגב, לשעבר הצנזורית הראשית ודוברת צה"ל, תקפה את גלאון, טיבי וחנין, ודרשה להעמידם לדין.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4344908,00.html
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת היעלמותו של איש המוסד בן אלון זייגר כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR