לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
לא תיארתי לעצמי שאדם כזה יתאים למוסד", סיפר מכר של בן זיגייר  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת היעלמותו של איש המוסד בן אלון זייגר

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ידיעות
אורח

הודעהפורסם: רביעי 13.02.13 20:39    נושא ההודעה: לא תיארתי לעצמי שאדם כזה יתאים למוסד", סיפר מכר של בן זיגייר

זוכרים את זיגייר מהקיבוץ: "הוא דיבר יותר מדי"

"לא תיארתי לעצמי שאדם כזה יתאים למוסד", סיפר מכר של בן זיגייר מאוסטרליה שגר עמו בגזית בשנות ה-90, "הוא לא נראה יציב". עוד חברים בקיבוץ בעמק יזרעאל שיתפו: "בחור נחמד, קצת אבוד". כבר ב-2010 פשטה השמועה, "ובקיבוץ היו בשוק"

רועי מנדל וניר (שוקו) כהן
פורסם: 13.02.13, 19:28

חייל גאה, איש משפחה, עורך דין. כך זוכרים בקיבוץ גזית את בן זיגייר, האזרח האוסטרלי שלפי דיווחים זרים הוחזק בסתר בכלא איילון ומת בתאו ב-2010. "אנחנו מכירים את הסיפור הזה כבר שנתיים, מאז שנודע שהוא התאבד", סיפר היום (ד') תושב הקיבוץ בעמק יזרעאל, שם התגורר זיגייר בתקופת שירותו הצבאי. "זה פשוט מדהים שעכשיו כל המדינה מדברת על זה".

זיגייר, כך גילה חבר הקיבוץ שהעדיף להישאר אלמוני, עשה עלייה במסגרת "השומר הצעיר" והתנדב בקיבוץ יחד עם קבוצת יהודים מאוסטרליה. "אני זוכר אותו בתקופת הצבא שלו, מגיע במדים. מהשיחות שהיו לי איתו התרשמתי שהוא 'מורעל צבא', רצה לשרת ביחידות קרביות. אחרי השירות הצבאי הוא עזב, אבל היה חוזר לבקר. פגשתי אותו גם בטיול שעשיתי לאוסטרליה".

צפו בגרסה המקורית והמלאה של התחקיר האוסטרלי

צפו בתקציר של תחקיר רשת ABC על האסיר X

(צילום: EPA)
(צילום: EPA)

אחד מחבריו מתנועת "השומר הצעיר" באוסטרליה, שאף שהה עמו בגזית ב-1994, דווקא סיפר כי זיגייר "מעולם לא עשה עלי רושם של אדם יציב. לא יכולתי לתאר לעצמי שמישהו כזה יכול להתאים למוסד", הודה החבר, שהתראיין לסוכנות הידיעות היהודית JTA אך העדיף שלא להזדהות בשם. "כמו כן, בן דיבר יותר מדי".

תושב גזית ששוחח עם ynet הוסיף כי בקיבוץ לא ידעו דבר על מעשיו. "אני זוכר את הביקור האחרון שלו בקיבוץ יחד עם אשתו והילדים, הוא סיפר שהוא מתגורר בתל אביב ושהוא עורך דין". זיגייר עשה התמחות במשרד הרצוג, פוקס, נאמן ושות', שנוסד בין היתר על-ידי שר המשפטים יעקב נאמן, בשנים 2003-2004. "ידעתי שאבא שלו הוא עורך דין אז זה הסתדר איכשהו", הוסיף התושב, "למרות שלא הבנתי מה הוא עושה פה בכלל, כי הוא בא מבית טוב ומשפחה גדולה ומבוססת והוא רחוק מהבית".

הכותרות האחרונות על "אסיר X":

אביו של זיגייר: עדיין כואב לנו מדי, לא נדבר כעת

עפר שלח על האסיר X: "שימוש קל בכלים כבדים"

חבר של זיגייר: "לא הסכמנו בנושא הפלסטינים"

דיווח: זיגייר ביקר באיראן, בסוריה ובלבנון

רבקה וילנד, גם היא תושבת הקיבוץ, סיפרה שהוא הגיע למקום "כחייל בודד שמצא כאן בית חם. יכול להיות שהוא הגיע דרך המערכת של חיילים בודדים, לא על בסיס קבוע. הכרתי אותו לא היכרות מעמיקה במיוחד. אני זוכרת בחור חייכן ונחמד. אני מניחה שהוא לא היה סוכן מוסד אז, שכן זה היה בתקופת השירות הצבאי שלו. לפי מה שאני יודעת", היא הוסיפה, "הוא לא שמר על קשר עם הקיבוץ בשנים שעברו מאז".

התושב האחר שהכיר את זיגייר העיד כי השמועות על התאבדותו, פשטו בקיבוץ ימים בודדים לאחר שזה קרה. "כולם היו פה בהלם, פתאום סיפרו שהבחור הזה שירת כנראה במוסד ושהוא התאבד בכלא. אף אחד לא ידע מה קרה שם, איך הוא הגיע לכלא ולמה, ומה פתאום הוא התאבד? הקיבוץ כולו היה בשוק. האמת שעד עכשיו לא מסתדר לי בראש", הודה.

צילום: חגי דקל ואמיר לוי
צפו במשדר המיוחד באולפן על פרשת האסיר X

זיגייר ביום חתונתו
זיגייר ביום חתונתו

"הוא היה בחור נחמד, קצת אבוד", ציין מכר אחר של זיגייר מאוסטרליה, שסיפר כי בילה עמו בישראל ב-1996. "הדבר הבא ששמעתי עליו זה שהוא מת בישראל. המשפחה שלו ידעה אז רק שהוא היה בשליחות של המוסד, ומאוחר יותר הם קיבלו אישור שהוא התאבד. זה הרס את המשפחה".

"זוכרים אותו כבחור רציני, מרוחק מעט"

פרטים נוספים על חייו של זיגייר ועל אישיותו נחשפו בסיפוריו של חברו, פטריק דורקין, שעבד עמו ב-2001 במשרד עורכי דין באוסטרליה. "אנחנו זוכרים אותו מהעבודה ומהבילויים המשותפים שלנו במלבורן", הוא גילה לעיתון "פייננשל ריביו". באחד מהם יצאנו לשתות באחד הבארים בעיר. הוא סיפר את אחד הסיפורים המפורסמים שלו, על פציעה שעבר בעת שירותו בצה"ל. הוא השתחרר זמן קצר לפני שהצטרף לחברה שלנו", סיפר דורקין. "רובנו זוכרים אותו כבחור רציני, מרוחק מעט מהחבורה המלוכדת".

מוקדם יותר גם אביו של זיגייר, ג'פרי, שבר את שתיקת המשפחה והתייחס

לראשונה לפרשה. "פשוט עדיין כואב לנו מכדי לדבר כרגע", הוא אמר לאתר חדשות אוסטרלי. "אנחנו מבינים את העניין שזה מעורר, אבל החלטנו לא לדבר עם אף אחד, לא כרגע, אני מצטער". זיגייר האב הוא אישיות מוכרת בקהילה היהודית שמכהן בראש הוועדה נגד השמצה של ארגון "בני ברית".

סוכנות הידיעות JTA גם ציטטה את בן-דודו של זיגייר, שאמר רק כי "אין לי שום דבר להוסיף, שום דבר בכלל". גם רב המשפחה, שמשון יורקוביץ', סירב להגיב לטענות התחקיר האוסטרלי.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4344732,00.html
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פרשת היעלמותו של איש המוסד בן אלון זייגר כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR