לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר כהנא שלמה מ- גבעתיים --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
עו''ד ויסולי: בייניש סייעה להשגת תרומת ענק לקרן החד"שה  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

קריאה למרד נגד השלטון בישראל,לכל אזרח, שופט, שוטר, חייל, רופא ועובד ציבור בישראל
שני 18.01.21 23:06

מה מסתירים שתי הקולות של הנשיא טראמפ בשבועות האחרונים? הונאת בוחרים או מהלך מבריק?
שלישי 12.01.21 17:00

מותו של השגריר הסיני בישראל, היתכן שנרצח כי טען שהוירוס הובא לסין?
שלישי 05.01.21 3:54

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה       NAKIM      
ישראל פטריאוטי
אורח
הודעהפורסם: רביעי 16.01.13 14:08    נושא ההודעה: עו''ד ויסולי: בייניש סייעה להשגת תרומת ענק לקרן החד"שה

עו''ד ויסולי: בייניש סייעה להשגת תרומת ענק לקרן החד"שה
מדובר בעבירות על כללי האתיקה לשופטים שבייניש עצמה כתבה ופרסמה. דוברות בתי המשפט אישרה את המידע – והפעילה לחצים על כתב ערוץ 2 למנוע את שידור הסיפור.
11:36 (04/12/11) שלומי גולן

ייניש סייעה להשגת תרומת ענק ל"קרן החדשה לישראל".
בייניש הזמינה ללשכתה בבית המשפט העליון את נשיאת "קרן פורד" האולטרה – שמאלנית והשפיעה עליה להכריז על תרומה בסך של 75 מיליון ₪ ל"קרן החדשה לישראל" באותו מעמד. הצילום של בייניש עם ראשי הקרן שימש למתן לגיטימציה לראשי הקרן החדשה לישראל להתרמת תורמים כבדים נוספים.

עד ממש לאחרונה, עמוד הבית של "הקרן החדשה לישראל באינטרנט, היה מציג תמונה של דורית בייניש מיום 17.9.07, כשהיא מארחת את נשיאת "קרן פורד" וראשי "הקרן החדשה לישראל" בלשכתה בבית המשפט העליון לארוע שכונה "פסגת הנשיאות". באותו ארוע הכריזה נשיא "קרן פורד" על תרומה ל"קרן החדשה לישראל" בסך חסר תקדים של 20 מיליון דולר (75 מיליון

http://rotter.net/User_files/forum/4edb2fab5d7f0be0.jpgצולם – 17.9.07/האירוע – קרן פורד מודיעה על מענק נוסף של 20 מיליון דולר לקרן לישראל חדשה.

נוכחים:
נשיאת קרן פורד Susan Berresford
נשיאת בית המשפט העליון – דורית בייניש
בשורה מאחור (משמאל לימין)

אליעזר יערי – מנכ"ל הקרן החדשה לישראל (לשעבר(

נטע זיו – סגנית נשיא הקרן לישראל חדשה. חברת הנהלת "איתך". אחד מ -16 הארגונים שתרמו 92% מהמידע השלילי לוועדת גולדסטון. מרכזת הקליניקה המשפטית בת"א שמסייעת בעיקר למסתננים מוסלמים ממצרים.

David Chiel סגן נשיא קרן פורד

אהרון בק – מנהל קרן פורד ישראל. חבר הנהלת "בצלם" עד שנת 1995. יורד שחי בארה"ב.

לארי גרבר – נשיא (לשעבר) הקרן החדשה לישראל. איש מערך סיוע החוץ של משרד החוץ האמריקאי. ניהל במשך 5 שנים את תוכנית הסיוע לרשות הפלשתינית. חזר לתפקיד בכיר במשרד החוץ.
התמונה כונתה ע"י הקרן החדשה לישראל "הפסגה הנשיאותית".
סיוע למסע ההתרמה של "הקרן החדשה לישראל"
הקרן החדשה לישראל פרסמה את התמונה באורח בולט ביותר באתר האינטרנט שלה והשתמשה בה על מנת לעודד את מסע התרומות שלה, להוכיח את הלגיטימיות שלה בעיני הציבור ולהדגים לתורמיה ברחבי העולם כי היא זוכה לכבוד ותמיכה מצד נשיאת בית המשפט העליון.

ככלל, כאשר גוף מתרים מצליח "לסדר" לתורם פגישה עם אישיות רמת מעלה, הדבר מתבטא בהגדלה אוטומטית של התרומה. "אין ארוחות חינם", קל וחומר כשמדובר בנשיאת בית המשפט העליון, המצטלמת עם התורמים והמתרימים, ומעלה את קרנם באורח מובהק.

"קרן פורד" הוקמה על ידי הנרי פורד שהיה ידיד אישי של היטלר, פרסם מליוני עותקים של הפרוטוקולים של זקני ציון, והיה ידוע במידת האנטישמיות ושינאת היהודים שלו. במזרח התיכון תומכת "קרן פורד" במוצהר בארגונים פלשתיניים וערבים אחרים, ובארגונים משותפים ישראליים – פלשתיניים המקדמים את ה"שלום" והקמת מדינה פלשתינית.

"הקרן החדשה לישראל", שבראשה עומדת ח"כ (לשעבר) נעמי חזן (מר"ץ), מימנה את "המחאה החברתית" בקיץ ומממנת עשרות ארגוני סמול קיצוני וארגונים פלשתינאיים. ניתן לומר עליה כי היא מהווה את זרוע המימון העיקרית של ארגוני השמאל הקיצוני בישראל.

התמונה נחסמה
לאחרונה נחסמה הגישה לעמוד האינטרנט והתמונה ועתה היא מתאפשרת אך ורק ל"גופים מורשים".

כאמור, זה קרה לאחרונה, ממש בסמוך להצעת החוק אשר יזמו ח"כים מהימין לקיום שימוע לשופטי בית המשפט העליון כדי לעמוד על דעותיהם הפוליטיות. הצעת החוק החלה לשפוך יותר אור על חשדות ההטייה החמורה והאפלייה של בתי המשפט כנגד יהודים במולדת היהודית.

נסיון גלישה לעמוד זה מפנה את הגולש אוטומטית לעמוד הבא:


http://rotter.net/User_files/forum/4edb30842332b1e0.jpg

קרן לישראל חדשה (התורמת לארגוני 'בצלם', 'זוכרות', 'יוזמות קרן אברהם', 'יש דין' ועוד עשרות ארגונים), מפעילה גם תוכנית הנקראת "תוכנית המשפטנים" אשר מסייעת כלכלית (בנוסף לסיועי בסטאג' ושיבוצים בהתמחויות בעיקר בתחום זכויות אדם) למשפטנים צעירים ומכשירה אותם לתפקידים בפרקליטות המדינה ובבתי המשפט.
הקרן החדשה לישראל עשתה שימוש יחצ"ני ופרסומי רב בעובדה כי הנשיאה בייניש השתתפה בטקס קבלת התרומה מקרן פורד, על מנת לתת לה לגיטימציה (בקרב תורמים פוטנציאליים, בקרב הציבור בקרב הפוליטיקאים) וכן על מנת להוכיח כי פעילותה "אינה פוליטית". על פי החוק האמריקאי ארגון המקבל פטור ממס על תרומותיו (לפי ס' 3C501 לחוקי מס הכנסה) אינו רשאי לעסוק בכל פעילות פוליטית. התמונה על בייניש שימשה ל"קרן החדשה לישראל" כראיה שהיא אינה עוסקת בפוליטיקה...
עבירה על כללי האתיקה של השופטים?
בחודש יוני 2007 פרסמה נשיאת בית המשפט העליון בייניש, בהתאם לחוק בתי המשפט, "כללי אתיקה לשופטים". בכללים אלה היא קבעה:

" 17. פעילות פוליטית או מפלגתית

(א) שופט לא יהא מעורב בפעילות פוליטית או מפלגתית ולא יהיה חבר במפלגה או בגוף פוליטי אחר.

(ב) בלי לפגוע בכלליות האיסור שבסעיף קטן (א), לא ייטול שופט חלק באירוע הנערך על ידי מפלגה או גוף פוליטי אחר, או במסגרת אחרת שלה זהות פוליטית או מפלגתית.

18. הבעת דעה בפומבי

שופט יימנע מהביע בפומבי דעה בענין שאינו משפטי בעיקרו והשנוי במחלוקת ציבורית.

19. איסוף כספים

שופט לא יהא מעורב בפעילות של איסוף כספים.

20. ניצול מעמד

(א) לא יפיק שופט טובת הנאה ממעמדו כשופט - בין טובת הנאה חומרית בין אחרת - אם במישרין ואם בעקיפין.

(ב) בלי לגרוע מכלליות האמור בסעיף קטן (א) -

(1) לא יעשה שופט שימוש במעמדו כשופט לקידום ענין שלו או של אחר;

(2) שופט לא יציין את דבר היותו שופט ולא יעשה שימוש במסמך הנושא את תוארו כשופט בנסיבות שבהן עלול השימוש בתואר להיראות כניסיון לא ראוי להשיג מעמד מועדף. "

לכאורה עברה בייניש, בהשתתפותה באירוע ההתרמה של "הקרן החדשה לישראל" על כל אחד מהכללים הנ"ל.

כאשר שופט עובר, לכאורה, על כללי האתיקה של השופטים יש להפנות תלונה לשר המשפטים (יעקב נאמן) ואם הוא ימצא כי השופט/ת עברו על כללי האתיקה, הוא יגיש קובלנה לבית הדין המשמעתי של השופטים. בית הדין המשמעתי מוסמך להטיל אמצעי משמעת על השופט, הכוללים הערה, התראה, נזיפה, העברה למקום כהונה אחר, או העברה מן הכהונה, בין בתשלום קיצבה ובין בשלילתה, כולה או מקצתה.

ארגון הימין "נאמני ארץ" פנה בשבוע שעבר בתלונה לשר המשפטים ולנציב תלונות הציבור על השופטים כנגד בייניש בגין אותו מפגש והסיוע של בייניש למימון "הקרן החדשה לישראל".

בייניש בניגוד עניינים

מעורבותה השתתפותה של בייניש בארוע התרמה ענק שכזה ל"קרן החדשה לישראל" מטילה צל כבד על התנהלותה בעתירות בג"ץ הנוגעות למאחזים. בכל העתירות הנוגעות למאחזים ביהודה והשומרון, שרובן ככולן הוגשו על ידי ארגונים הנתמכים על ידי "הקרן החדשה לישראל" או שייכים אידאולוגית למחנה השמאל הקיצוני המטופח על ידיהם, העמידה בייניש את עצמה בראש ההרכב, כשהיא מנצלת לשם כך את הפריוילגיה שלה כנשיאת בית המשפט העליון.

לכאורה היתה צריכה בייניש להודיע לכל הצדדים בכל אחת מהעתירות הללו על מעורבותה במימון "הקרן החדשה לישראל", וכך יכלו הצדדים לבקש ממנה לפסול את עצמה. לא זו בלבד שבייניש לא הודיעה על כך למתדיינים, הדוברת שלה ניסתה להכחיש את המפגש הנ"ל ולאחר מכן הפעילה לחצים למנוע את פרסומו.

דוברות בתי המשפט בלחץ

לפני כשבוע פנתה מערכת העיתון "חדשודתי" (רשמת מקומונים לציבור הדתי וחרדי) לדוברות בתי המשפט בבקשה לתגובה. בתחילה הכחישה דוברת תי המשפט את הפגישה של בייניש עם ראשי "הקרן החדשה לישראל" ו"קרן פורד" מכל וכל, וטענה, לאחר שבדקה ביומנה של בייניש, כי הפגישה לא היתה ולא נבראה.

רק כאשר עומתה דוברות בתי המשפט עם התמונה המוכיחה את המפגש, היא שינתה את גרסתה והודתה כי התקיים המפגש המצולם בחדר הסגלגל בלשכתה של הנשיאה בייניש בבית המשפט העליון.

בית המשפט העליון מורכב מכמה אגפים – האגף הציבורי, הכולל את אולמות המשפט ופתוח לציבור. האגף המינהלי - הכולל את המזכירויות השונות ופתוח בחלקו לציבור. אגף השופטים – אגף זה סגור הרמטית לציבור, ושומר מופקד על דלתו 24 שעות ביממה.

בני תמותה רגילים, ואף עורכי דין המופיעים תדירות בבית המשפט העליון, לא יזכו לעולם להגיע
ולראות את אגף השופטים מבפנים. קל וחומר כשמדובר בלשכת נשיאת בית משפט העליון. אין כל הליך מינהלי שדרכו ניתן לבקש ביקור בלשכת נשיאת בית המשפט העליון, והדבר שמור ל"בעלי קשרים" רמי מעלה בלבד שהנשיאה חפצה ביקרם.

הזמנתם של ראשי "הקרן החדשה לישראל" ביחד עם תורמיהם העצומים – ראשי "קרן פורד" אשר הודיעו באותו מעמד על תרומת ענק בסך 20$ מיליון דולר (כ – 75 מיליון ₪), לא יכולה היתה להיעשות "במקרה" או "בשוגג". היתה זו הצהרת תמיכה פומבית מפורשת של הנשיאה בייניש ב"קרן החדשה לישראל", בפעולותיה, במדיניותה ובראשיה – הצהרה פוליטית וסיוע ממשי לפעולות ההתרמה של "הקרן החדשה לישראל".

דוברות בתי המשפט הפעילה לחצים בלתי רגילים בנסיון לבטל את פרסום הכתבה, בנימוק כי הפרסום יפגע בשמה הטוב של בייניש. הלחצים הופעלו על מערכת "חדשודתי" שלא נכנעה להם. מאמצי העל של הדוברת נשאו פרי ביחס לכתב המשפטי של ערוץ 2, גיא פלג, שהחליט שלא לפרסם את הפרשה לאחר "שיחת שכנוע" מדוברת בתי המשפט.

תגובת דוברות בתי המשפט:

"יובהר באופן חד משמעי כי נשיאת בית המשפט העליון השופטת דורית ביניש לא לקחה חלק בשום אירוע של הקרן החדשה לישראל..
ביקורים של ארגונים שונים בבית המשפט העליון מתקיימים ללא קשר להשתייכות פוליטית."

אשרי המאמין.

לפרטים נוספים:

אביעד ויסולי


http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=244791
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2021משה גל טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group