לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מנהיגים רבים בימין הדתי טרם הפנימו ככל הנראה שעליהם לדאוג למשפט צדק לכלל הציבור  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 01.03.11 12:21    נושא ההודעה: מנהיגים רבים בימין הדתי טרם הפנימו ככל הנראה שעליהם לדאוג למשפט צדק לכלל הציבור

מנהיגים רבים בימין הדתי טרם הפנימו ככל הנראה שעליהם לדאוג למשפט צדק לכלל הציבור ולא רק לעצמם

היום בבוקר קראתי את מאמרה של הרבנית רבקה שמעון תחת הכותרת המבטיחה "אין לי אמון במערכת המשפט" הכתבה מובאת בהמשך

קראתי את המאמר ופשוט רתח דם ליבי לא מפאת מה שכתוב במאמר אך מפאת מה שלא כתוב בו.
פעם בעבר הרבנים מילאו תפקיד של שליחי הציבור ועמדו לפניו בכל עת צרה כמו עמוד האש מול המחנה. אלה היו זמנים שבהם הרבנים אשר ברחו מתוארי הכבוד עבדו כסנדלרים לפרנסתם וסירבו בכל תוקף להיות עול על חשבון הציבור ולקבל מאומה ממנו, (תתפלאו לשמוע שיש עוד רבנים כאלה בימינו אך אלה לא זוכים לכותרות) באותם זמנים הרבנים דאגו להצביע על כל עוולות השלטון ואחרות ולחיות בתוך עמם, הם היו חוד החנית של דגל תואר המידות. איפה הם היום?

בקריאת מאמרה של הרבנית הנכבדה אשר לצערי משקף לרוב את תפיסתם של רבים וטובים בציבור הדתי לאומי ניתן לראות עד כמה מנותקים היום רבים מאלה אשר לפני שמם מתנוסס תוארים כמו "רב" או "אדמור" מהצרות אשר פוקדות את עמם.

בכל משפט שני של הרבנית הנכבדה ניתן לקרא עד כמה היא אבדה את אמונה במערכת המשפט בגלל ההתנכרות של מערכת המשפט לאידאולגיה של המתנחלים ושל הדתיים, גם אם טענות אלה מוצדקות ואף מקבלות ביטוי רב באתר של "נקים", הן לא אמורות להוות כלל את עיקר הסיבה מדוע יש לאנשים מהמגזר הדתי לאומי להביע אי אימון במערכת המשפט.

לא מוזכרים בדבריה של הרבנית הנכבדה שום טענה נגד העובדה כי מערכת המשפט בישראל היא לעשירים בלבד, וכי מי שלא משיגה ידו חייב לרוב להתקפל מול בעלי ההון ובעלי השררה בבתי משפט

שום טענה על כך שמערכת המשפט בישראל מגבה הוצאת ילדים מבית הוריהם בהיקף אשר אין לו אך וריע בעולם,

שום טענה על כך שהליכי הגירושין בישראל הם מהאכזריים ביותר בעולם וקורעים משפחות שלמות באלפים תוך רמיסת זכויותיהם בעיקר של האבות ושל ילדיהם,

שום טענה על כך שבתי הדין הרבניים רווים בדיינים רקובים ואנאלפאבטים אשר קיבלו את משרתם רק בגין קשריהם המשפחתיים והאחרים,

שום טענה על כך שמערכת שרותי הרווחה בישראל הינם מדינה בתוך מדינה ומתעללים בעשרות אלפי משפחות תחת עינה הפקוחה של מערכת המשפט, זאת במקום לסייע להם,

שום טענה על כך שבג"ץ דוחה את רובן המוחץ של העתירות של האזרחים הנעשקים הפוקדים את שעריו זאת בשעה שהיה לוקח פחות משנה לבג"ץ ליישר את הממשלה ואת כל משרדיה השונים במקום לגבות אותם ולטייח פעם אחר פעם את מעשיהם בסיבובי לשון משפטיים.

שום טענה על כך שמערכת המשפט והאצולה המחוברת אליה בנו לעצמם בישראל אימפריה כלכלית של אוליגרכים הסוחטים את כל כספו של האזרח הקטן יחד עם הפוליטיקאי התורן, ראה בעניין זה בין היתר מה מתרחש בכנסת עם הלוביסטים, במשרד התמ"ת ובאוצר עם הטייקונים, בהתיישבות עם הקיבוצים, במשרדו של רשם האגודות עם המקורבים בבתי משפט עם מינוי מקורבים לכונסי נכסים ועוד, ופרשיות אין סופיות עליהן ניתן לספר מהזריחה עד לשקיעה.

אך כל אלה ועוד רבים לא מוזכרים בכתבה ובראיון של הרבנית הנכבדה כאשר עולמה הרוחני והגשמי מצטמצם ככל הנראה במה שקורה בהתנחלויות ומתחת לכיפה של התלמידים שלה ושל בעלה.

אין לי דבר נגד הרבנית הנכבדה אינני מכיר אותה וחזקה עליה שהיא אישה נפלאה בעלת מידות מרובות, התנצלותי על כך שהיא היתה הקורבן היום מהתסכול שלי בקריאת הכתבה ושמיעת הראיון, אך הדברים יותר מדי מקוממים כדי שלא יקבלו ביטוי על הכתב.

אני עדיין תקווה כי ההנהגה של אנשי הציבור הדתי לאומי ייצאו יום אחד מארבע אמות הגטו של המתנחל המצוי (עם ועדות הקליטה שלו) וייצאו החוצה לראות באיזה עוולות חי עמם.

כאן המאמר של הרבנית הנכבדה,

אין לי אמון במערכת המשפט
למי עלי להאמין? בשנים האחרונות אין לי אמון במערכת בתי המשפט. יותר מדי רדיפת אנשי ימין. התנהלות מגמתית שמאלנית פוליטית בניסיון להשפיע דוקטרינת 'מדינת כל אזרחיה'.

10:59 (24/02/11) הרבנית רבקה שמעון

וַיְקַו לְמִשְׁפָּט - וְהִנֵּה מִשְׂפָּח // לִצְדָקָה - וְהִנֵּה צְעָקָה

בסופו של דבר הם הצליחו גם אותי להביא למקום של המסופקת הצינית. למי אני מתכוונת? למערכת בתי המשפט.

אני עוקבת כמו כולם אחרי התנהלות משפטו של הנשיא קצב. לא קוראת את כל מדורי הרכילות אבל שומעת מספיק מפה ומשם מיודעי דבר שמכירים את א' ואולי גם ב' וג'. מה זה משנה. בלבי פנימה אני מרגישה הזדהות עם נשים ובנות נפגעות מינית מבעלי שררה, וזה לא משנה אם הוא נשיא, שר בממשלה או מפקד בצבא. אני גם מודעת לכך שיש נשים שיודעות את מלאכת הפיתוי ויודעות אחר כך לנצל סיטואציות לתועלת אישית.

מבחינה אישית צר לי על אשתו של הנשיא לשעבר קצב וצר לי על משפחתו. מצד שני אני רואה בו גם איש בעל השפעה שלא ניצל את השפעתו לבטל את גזירת הגרוש מגוש קטיף ויש מי שמחשב חשבונות למעלה.אני קוראת את מכתבי הזהות של הרבנים עם הנשיא בקריאה להמתקת גזר דינו ומוצאת את עצמי שואלת :

למי עלי להאמין?

בשנים האחרונות אין לי אמון במערכת בתי המשפט. יותר מדי רדיפת אנשי ימין. התנהלות מגמתית שמאלנית פוליטית בניסיון להשפיע דוקטרינת 'מדינת כל אזרחיה'. במשך השנים נשפך דמם של הרבה אזרחים טובים וישרים, נשפך ממש, בגלל הדוקטרינה של ביטול מחסומים, גרוש יהודים, פינוי מאחזים והתנחלויות. הכול בשם המשפט והצדק. ויקו למשפט- והנה משפח.

לצערי ישבתי בפועל בבתי משפט בארץ ולא ידעתי את נפשי אם לבכות או לצחוק. פשוט חוכא ואיטלולא. איפה הצדק ואיפה היושר. כביכול, בשם החוק, מושיבים אזרחים ישרים מאחורי סורג ובריח, אפילו בצינוק. פושעים כבדים תגידו? מה פתאום? סתם מתנחלים על לא עוול בכפם. הזו מדינת חוק? ורבנים מוזמנים לחקירה, זה חוק? לא חוק אלא שחוק.

אז למה להאמין להם? ולמי באמת להאמין?

אתה קורא עיתונים ובין השורות אתה רואה שבעל המאה הוא בעל הדעה. או בוא נגדיר זאת- אם אתה מקורב לבעלי הדעה ה'נכונה' אתה גם בעל המאה. ויקו לצדקה והנה צעקה.

אין לי אמון במערכת בתי המשפט, בצער רב אני אומרת זאת. מאד הייתי רוצה שיהיה לי את האמון והכבוד, אבל הם ממני והלאה.

אני קוראת את ההכרזות השונות בנוגע למשפטו של קצב ומתפללת- השיבה שופטיך כבראשונה ויועציך כבתחילה ואחרי כן יקרא לך עיר הצדק קריה נאמנה.

יש סיכוי שזה יתרחש בקרוב?

הרבנית רבקה שמעון, תושבת פסגת זאב בירושלים עם בעלה, הרב יעקב שמעון, איש חינוך ומרצה ליהדות.
לזוג עשרה ילדים, רובם נשואים עם נכדים. מתוך הכרותה את מצוקות הפופי"ם וזוגות בקהילה הקרובה לה - היא כותבת על זוגיות ושדוכים.
בעקבות הגרוש שחוותה עם משפחתה מחבל ימית ומגוש קטיף ובנוסף בעקבות מגמת הכרסום והצקות השלטון למתנחלים בשומרון
היא מביעה דעתה בנושאים פוליטיים.
בעלת טור בעיתון 'קול הפסגה', ובאתר 'כיפה.' לשעבר כתבה ב- nrg יהדות ובעלון 'שבת בשבתו'.

http://www.kr8.co.il/BRPortal/br/P102.jsp?arc=134137

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הודעות של נקים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR