לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים טולטול מ- --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
כשופטים במשפטים-הציבוריים, איזה עונש הייתם פוסקים לאהרון ברק ושות', על חלקם ליכאורה ברצח  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
אורח

הודעהפורסם: חמישי 14.10.10 23:49    נושא ההודעה: כשופטים במשפטים-הציבוריים, איזה עונש הייתם פוסקים לאהרון ברק ושות', על חלקם ליכאורה ברצח

כשופטים במשפטים-הציבוריים, איזה עונש הייתם פוסקים לאהרון ברק ושות', על חלקם ליכאורה ברצח ילדים, נשים וגברים במדינת היהודים...?!ו
.by Yosef Agmon on Thursday, October 14, 2010 at 11:40am.
המטרה העיקרית של הקמת מדינת-ישראל, היתה למנוע ה-פ-ק-ר-ו-ת נגד יהודים בגולה...!ו

העבירה היחידה שעליה ישראלי עלול היום להענש ב ע-ו-נ-ש - מ-ו-ת, היא ב-ג-י-ד-ה במדינה...!ו

אבקש להדגיש שנית, כי דרך המקרה האישי שלי, גיליתי
ב-ע-י-ה ל-א-ו-מ-י-ת...! כדילקמן: ו

---------------------------------------------------------------------- ------------------------

בכירים מנצלים בצורה-נואלת את תפקידם-הציבורי ומעמדם, כדי לעבור עבירות רבות נגד ילדים, נשים וגברים חפים-מפשע, כדי להתעשר מאד-מאד על גב-הציבור, על חשבון נכסי וביטחון המדינה!ו

, אחר כך, הם מתחמקים ממשפט-אמת ועונש כחוק, בעזרת "התאמות" (מירמה, שקרים ועוד עבירות-פליליות רבות...) שמבצעים חבריהם השכירים למערכות המשפט, המימשל ונוספות, בניגוד לעובדות והחוק, תוך ביצוע "התאמות" והסתרת מרבית ה-ע-ו-ב-ד-ו-ת מהציבור, גם על ידי שליטה על התיקשורת העיקרית במדינה...!ו

להלן, פעם נוספת - קישור לתקציר המקרה האישי שלי: קריאתו בעיון, תעזור בהבנת הכתבה והבנת הבעיה ה-ל-א-ו-מ-י-ת, שמחייבת שינוי מערכת המשפט ולהפכה משכירה לעצמאית, כמו גם שינוי מערכת המימשל, למניעת שחיתות בכירים ושיתוף-פעולה עם שופטים ומנהליהם החשודים בפלילים: ו

http://www.quimka.net/a343509-משפטנים-מארגנים-מראש- וצאות-כינוסי-נכסים-ומפעילים-במירמה-את -מערכות-המשפט-להגנתם-ועובדות-חדשות-נגד -השופטת-סיוון

--------------------------------------------------------------

מדי שנה התיקשורת-העיקרית במדינה, מפרסמת מקרי רצח נוראים של ילדים ונשים, אך לא-מפרסמת כי בממוצע כתשע נשים נרצחות כל שנה - עם או בלי ילדיהן! ו

נשים מיסכנות אלה מהוות רק כשלשה אחוזים ממספר הגברים (כ-300) שמתאבדים כ-ל- ש-נ-ה במדינת היהודים עקב מעללי מערכת המשפט נגדם, תוך העלמת עובדות אלה על הגברים-המתאבדים מהציבור...!ו

כלומר, במשך כחמש-עשרה שנים של מאבקי עם מערכות המשפט, המימשל, הרווחה ועוד..., הלכו לעולמם כחמשת-אלפים יהודים במדינת היהודים - כמעט מספר כפול ממספר האבידות של צה'ל בנוראה ממלחמות ישראל - מלחמת יום הכיפורים, אשר גם אז היתה בגידה על ידי רשלנות ומחדלים של הבכירים במערכות המדינה והצבא, בלי שאף אחד מהם נענש כחוק על "רצח" אלפי חיילנו לשוא!ו

למרות הרציחות הנוראיות ואיבוד אלפי חיי אדם לשוא, לא-משנים את שיטת

ה"התאמות" (מירמה, שקרים ועוד עבירות נילוות) במיוחד בבתי-משפט למשפחה, היות כי בכירים רבים מתעשרים מאד-מאד: מכספם, רכושם ונכסי קורבנות-שוא אלה של יהודים במדינת-היהודים...!!! קיראו שוב למעלה: מה היתה המטרה העיקרית להקמת מדינת היהודים...?!ו

-------------------------------------------------------------

מדוע אהרון ברק עם שיטתו - "הכל שפיט" או "התאמות" , בנוסף לשותפיו במערכות המשפט ונוספות, אחראים ליכאורה גם לרציחות ואיבוד אלפי חיי-אדם אלה במדינת היהודים? :ו

----------------------------------------------------------

בעקבות העובדות וההוכחות שחלקן רשומות בתקציר של המקרה אישי שלי למעלה, החלטתי להגיש תביעת -רשלנות-, נגד בכירים ועובדי-ציבור שתפסתי עם מעשי "התאמות", החשודים כי בוצעו בהתאם להוראות שליכאורה הועברו אליהם מהשופטת טובה סיוון ו/או שותפיה מכנופית משפטנים, שתפסתי עם
ע-ו-ב-ד-ו-ת המחשידות אותם בפלילים

על פי יעוץ של משפטן שביקש להשאר בעילום-שם, הגשתי תביעת הרשלנות עם העובדות בבית-משפט השלום בכפר-סבא, נגד: היועץ המשפטי לממשלה אז - אלייקים רובינשטיין, פרקליטת המדינה אז - עדנה ארבל, פקידת סעד ראשית אז - רונית צור וקודמתה לתפקיד - יעל הרמל, מנהלת משרד הרווחה של מועצת חוף השרון - רות אליאסף ועובדת משרדה - איריס לוויט, עו'ד כהן שהיה אז ראש לשכת עוה'ד ומנהל במשרדו - מר אלדובי, קציני המשטרה שמעון שומרוני שהיה אז מפקד תחנת המשטרה בנתניה וקצין אח'ק שרון אז - משה שפירא: נגד כל אלה יש לי ע-ו-ב-ד-ו-ת ...!ו

השופט ר. אמיר שלח אלי מכתב כי הוא מטפל בתביעתי זאת, אך יהיה עליו לדחותה כי צורת מיספור החשודים בתביעתי איננו מקובל וכמו כן, ביקש תגובתי כי בקשתי פיצויים עבור הנזקים לי וילדיי, אך היות שזאת איננה תביעה פלילית, הוא לא יכול "להטיל עונשים על הנתבעים בתביעה אזרחית" כמו שהגשתי..., כך שהוא ימשיך בטיפול בתביעה, רק לאחר שאתקן אותה על פי דבריו...!ו

עניתי במכתב לשופט - אמיר, כי אתקן את מיספור החשודים בתביעה כבקשתו ואינני מבקש להעניש את החשודים בתביעה, אלא מבקש שבית המשפט ידאג לפיצוי הולם לי וילדיי, על הנזקים הגדולים

השופט ר. אמיר מצא תירוץ לא-אמיתי, כדי להיפטר ממני וכתב פסק-דין, בו הוא קובע כי תביעתי קנטרנית, היות שאני סתם רוצה להטריד הנתבעים בתביעתי...!ו א' 4778/02 כפר סבא ...!ו

מיד הגשתי תביעה זאת עם מיספור שונה, בבית המשפט המחוזי
בתל-אביב ( א' 2190/02 ) , שהועבר לטיפול השופטת יהודית שיצר

למרבה הפלא, השופטת שיצר לא-דחתה את תביעתי בתירוץ של - קנטרנות וחיכיתי שלושים יום על פי החוק וסדרי משפט, לקבלת כתבי ההגנה של הנתבעים, אשר רובם יוצגו על ידי הפרקליטות

לאחר שלושים יום שבמהלכם גם בית המשפט לא קיבל לתיק אפילו כתב הגנה אחד מהנתבעים, כתבתי בקשה אל השופטת, לתת פסק דין כמבוקש בכתב תביעתי על פי החוק, ללא משוא פנים או כל פעילות אחרת בניגוד לאמת והחוק, היות שהנתבעים הם בכירים ועובדי ציבור

פיתאום קיבלתי בדואר, החלטה מאוחרת של השופטת שיצר, שבוצעה לאחר שלושים היום שבהם לא הוגש אף כתב הגנה, אך מבוססת על מכתב בקשה של הנתבע - היועץ המשפטי לממשלה - רובינשטיין, שביקש להאריך את מועד הגשת כתב ההגנה (לאחר שניכשלו בהגשת כתב הגנה בתוך שלושים היום על פי החוק וסדרי משפט), התירוץ: לא שילמתי את אגרת בית המשפט...!ו

בהחלטתה לבקשה (בש'א 2783/03) כתבה השופטת שיצר, כי עלי להוסיף לתביעתי את הסכום שאני דורש מכל נתבע ולשלם אגרה בהתאם (אני לא בקשתי פיצויים מהנאשמים, אלא פיצוי של המדינה עבור הנזקים לי וילדיי בסך 3.5 מיליון ש'ח) ! החלטת השופטת שיצר בניגוד לשופט - אמיר, שקבע כי אין לתבוע פיצויים בתביעה אזרחית כזאת...- עושים צחוק מהחוק...!ו

שילמתי את אגרת בית המשפט הגבוהה וכתבתי לשופטת שיצר, כי שילמתי האגרה (עם העתקים רשומים בדואר לכל הנתבעים), כמו כן הוספתי, כי תשלום אגרת בית המשפט איננו מהוה עילה לדחית הגשת כתב הגנה או למתן פסק-הדין כמבוקשי (ממתי בית המשפט נענע לבקשת נתבע בתביעה, במיוחד שאין עילה אמיתית לבקשתו...?!), היות שיכולתי לשלם האגרה מיד לאחר פסיקת הדין שלה כחוק! כמו כן, סכום הפיצוי שביקשתי הוא מהמדינה ולא מהנתבעים שמואשמים ברשלנות

חיכיתי עוד שלושים יום, אך שוב - אף כתב-הגנה לא הגיע אלי או לתיק בית המשפט...!ו

כתבתי בקשה נוספת לשופטת שיצר לאחר תשלום האגרה, שתיפסוק הדין כמבוקשי בכתב-התביעה, על פי החוק! לאחר יותר משישים יום ממועד הגשת התביעה ...ו

שוב השופטת שיצר לא-פסקה את הדין כמבוקשי על פי החוק, בלי להגיב לבקשתי אליה...!ו

בקשתי שתיפסול עצמה מהמשך ניהול התיק הזה, אך בתגובתה סירבה לפסול עצמה בתירוצים לא-אמיתיים ובניגוד לחוק, תוך שכתבה גם תירוץ כי היא: בכל מקרה לא תטפל בתיק הזה...!ו

פניתי אל נשיא בית המשפט העליון אז - אהרון ברק, עם בקשה לפסילת השופטת שיצר, בידיעה-מראש, כי הסיכויים גבוהים שהוא ידחה גם בקשתי הזאת ויקנוס אותי בקנסות גבוהים, כפי שביצע זאת עם בקשות הפסלות קודמות שלי,
עם: ע-ו-ב-ד-ו-ת שכוללות הודאה של שופטים בכתב ובעל פה, עדות-כתובה של עדה שהיתה בתוך בית משפט, עובדות מתיקי בתי משפט ועוד..., שהגשתי בעבר נגד השופטת החשודה בפלילים טובה סיוון ונגד השופט ניסים ממן שהודא ליכאורה כי, כנופית משפטנים הפעילה עליו לחצים לפעול נגדי בניגוד לעובדות בתיק לפניו...- כל זאת לשוא !ו

אהרון ברק דחה גם בקשתי זאת בתירוצים לא-אמיתיים, כצפוי מראש...!ו

במקביל הגיע לידי העתק מכתב של משפטנית - עובדת מחלקת הרווחה של היועץ המשפטי לממשלה - הנתבע בתביעתי - רובינשטיין, שבו כתבה בשמו עו'ד עלינא חורי, אל השופטת טובה סיוון, כי היא לא-צריכה שום בדיקה שלי ויכולה להכריז עלי - חסוי...ולמנות לי מיד אפוטרופוס...!
כלומר, חיסול שלי על ידי "כריתת ראשי", בלי שרופא או רופא-פסיכיאטר קבע שאני לא מסוגל או לא-שפוי...! ו

כן-כן, זאת המדינה שקוראת לעצמה דמוקרטית ובכירים בה מתנהגים כמו בדיקטטורה...ואני הייתי בין הטנקיסטים שהצילו אותה בקרבות-הבלימה של מלחמת יום הכיפורים...!ו

אחר כך, הגיע אלי העתק החלטה של השופטת שיצר, בו היא נענית לבקשת הנתבע - היועץ המשפטי לממשלה - רובינשטיין (בלי לשאול אותי - התובע בתיק...), להאריך את מועד הגשת כתב ההגנה אחרי יותר משישים יום ממועד הגשת תביעתי ואחרי יותר משלושים יום מאז ששילמתי את אגרת בית המשפט ואחרי שהגשתי בקשה לפסלות השופטת, על פעילותה עם משוא-פנים, מניעים זרים ובניגוד לחוק, בלי שהיתה החלטה לערעור שהגשתי לאהרון ברק נגדה...!ו

שוב דחתה השופטת שיצר את בקשתי לפסול עצמה שנית, למרות שכתבתי שהחלטה שלה כעת, היא

VOID

ואיננה יכולה להחליט בתיק בית המשפט, כל זמן שלא הושלמה בקשתי הראשונה לפסלותה וכל זמן שעבר הזמן להגשת בקשת-הארכה להגשת כתב הגנה...! בנוסף לכך שילמתי הפעם את אגרת בית המשפט ובקשתי שנית - שתיפסוק הדין על פי בקשתי בכתב התביעה - כחוק, אך היא לא פעלה כחוק

אהרון ברק ביצע הפעם "תרגיל" לא-אמיתי ולא חוקי, כדי לאפשר לבחור את הנתבעים בתביעתי - אלייקים רובינשטיין ועדנה ארבל, לתפקיד שופטים בבית המשפט העליון: נשיא בית המשפט העליון אז - אהרון ברק, לא- העביר אלי החלטה כלשהי בנושא בקשתי השניה לפסילת השופטת שיצר...!ו

גם פניותיי אליו ולשר המשפטים אז - המנוח יוסף לפיד - לא נענו...! בכך עבר שוב אהרון ברק על החוק, שקובע כי כל איש ציבור חייב לענות לפנית אזרח, בתוך 45 ימים ממועד קבלת הבקשה

כך נבחרו ליכאורה ה-ע-ב-ר-י-י-נ-י-ם שנכשלו בהגשת כתב הגנה בזמן לתביעתי הנ'ל - אלייקים רובינשטיין ועדנה ארבל, להיות שופטים בבית המשפט העליון של מערכת המשפט המושחתת במדינת היהודים...!ו

העתק החלטתו הצפויה-מראש של אהרון ברק, לבקשת הפסילה השניה של השופטת יהודית שיצר ( ע'א 792/03) , הגיע אלי לארה'ב, לאחר ש-ל-ש ש-נ-י-ם מאז הגשת הערעור שלי, בעקבות פנייתי אל מזכירות בית המשפט, שדורשת שאשלם כספי הקנסות הגבוהים ולא-אמיתיים! בהחלטתו שוב קבע ברק נגדי, בניגוד לאמת ובניגוד לחוק... - על פי אימרתו "הכל שפיט"...!!ו

בהחלטתו זאת כתב אהרון ברק תאריך מפוברק - כאילו הוא פסק אותה בזמן...(עליו היה לדאוג שהחלטתו תגיע אלי בזמן הנקוב בחוק), בנוסף לכך, כתב כי אין בנימוקי בקשתי עילה מספקת לפסילת השופטת, תוך כתיבת חלק מהעובדות בבקשתי אך ללא-תגובה להן או התעלמות מתוכנן, כמו העובדה שהשופטת נתנה החלטה לבקשתו השניה של הנתבע - רובינשטיין, בזמן שלא היתה עדיין החלטה לערעור שהגשתי לדחייתה של בקשת הפסלות הראשונה נגדה - משוא פנים ומניעים זרים ברורים !ו

כמו כן טענתי כי , היות שהנתבעים והשופטת בעצמה - שכירים של מערכת המשפט, איננה מאפשרת לשופטת לפסוק בלי משוא-פנים, כפי שפעלה פעמיים בתיק שלי

על כך ענה ה"גאון" - אהרון ברק: " ...בית המשפט אינו כפוף למי מן הצדדים או באי כוחם, ואין עליו מרות זולת מרותו של הדין..."! תגובתי
היא: איזה חוק ?! של אהרון ברק...?!וו

לגבי אי-תשלום האגרות והארכת מועד הגשת כתב ההגנה, תירץ ברק את העבירות כאילו לא-נעשתה כל עבירה על סדרי בית המשפט והחוק, בכתבו: מדובר בהחלטות דיוניות בלבד...ולכן הייתי צריך להגיש רשות ערעור או ערעור ולא להגיש בקשת פסלות לשופטת...!ו

בנוסף לכך, כתב אהרון ברק דבר לא-אמיתי נוסף (כמו בהחלטותיו הקודמות, אשר אחר כך גיליתי כי גם הן נכתבו עם מניעים זרים, היות שגיליתי את שמונה עשר הבתים שלו וב'ב והחשדות כי כל פעולותיו היו נגדי ולטובת כנופית המשפטנים שתפסתי, היות שגם הוא חשוד כחבר בכנופיה הזאת, שנמצאת מעל לחוק במדינת ישראל - הם במעמד האדונים, שליכאורה עושקים, גונבים ורומסים גברים, נשים וילדים, אך מתחמקים ממשפט אמת ועונש כחוק, על ידי שינוי העובדות והחוק בהתאם לנוחיותם !) בכותבו: ו

כי לא הגשתי לבית המשפט הודעה על כוונתי להגיש ערעור על דחית השופטת של בקשת הפסלות נגדה (העתק הוגש למזכירת השופטת, כדי להכניסו לתיק בית המשפט..!)ו

----------------------------------------------------

כל הנושא האישי הזה, שמתואר בתוך הקישור למעלה ובכתבה זאת, הוא למעשה

אסון ל-א-ו-מ-י של כל מדינת היהודים, היות שכל התיקים שלי מכילים
ע-ו-ב-ד-ו-ת והוכחות חד-משמעיות לטובתי ואפילו אם הייתי עבריין, היה על מערכת המשפט לפעול על פי החוק בלבד - כפי שכתב אהרון ברק, אך העובדות מראות כי הוא והשופטים לא-פועלים על פי החוק...!ו

בנוסף לכך, הפעלתי ופניתי לכל הרמות והאפשרויות שקיימות במערכות המשפט והמימשל, בנוסף למאבק בתביעות-שוא ותלונות שוא במשטרה נגדי (גם על ידי השופטת סיוון באמצעות ס. נשיא בית המשפט למשפחה - שנהב), כאילו אני מאיים על עובדי ציבור וכד'...), אך המשטרה שתפרה תיקי-שוא נגדי, לא- הצליחה להרשיע אותי ושופטת נתנייתית מנעה ממני את חקירת קצין המשטרה - שומרוני, בידיעה מראש, כי יש בידי ע-ו-ב-ד-ו-ת שמחשידות אותו בפלילים...! עד שקצינת משטרה בכירה במטה הארצי הוקלטה אומרת לי: "...ידי המשטרה כבולות...!ו

לסיכום, בית המשפט למשפחה הוא ב-י-ת ה-ת-א-מ-ו-ת, עם תועלת ראשית לטובת המשפטנים ומנהליהם במערכת, תוך פגיעות לא-אמיתיות מיידיות בגברים...ואחר כך נפגעים גם נשים ואלפי ילדים במדינת היהודים, עקב השחיתות ועקב המניעים הזרים של משפטנים ומנהליהם, בנוסף לשותפיהם למעשים שדומים למעשי צוררי העם היהודי בגולה...!ו

------------------------------------------------------

כל אחד ואחת מכם שעדיין לא-נפגע ממערכת המשפט, זה עלול לקרות לכם בקרוב, אלא אם אתם שייכים למעמד האדונים שנמצאים מעל לחוק במדינה, או שיש לכם קרובי משפחה במערכות המשפט והמימשל, שדרכם תיזכו ל"מיטריה אוטומטית" בניגוד לאמת ובניגוד לחוק...!ו

אם הייתם משמשים כשופטים במשפטים-הציבוריים שמציעה תנועת - הצלת ישראל-, שבהם אזרחים ממלאים את כל התפקידים בבית המשפט, איזה עונש לדעתכם מתאים לאהרון ברק, בהתייחס לעובדה כי הוא ליכאורה בוגד עם כל שותפיו ממערכת המשפט, במטרה העיקרית שעבורה הוקמה מדינת היהודים - מניעת ה-פ-ק-ר-ו-ת נגד יהודים רבים שמאבדים את חייהם לשוא במדינה...? !ו

קראו למעלה שוב, כי העונש היחיד היום שמאפשר מתן עונש מוות לישראלים הוא ב-ג-י-ד-ה במדינה

אשמח לקרוא תגובותיכם, לאחר שתיצטרפו ותצרפו את כל חבריכם לתנועת - הצלת ישראל

בברכה

יוסף אגמון

.
חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

יוסף אגמון
אורח

הודעהפורסם: שישי 15.10.10 1:12    נושא ההודעה: להצלחת הרשע, כל שצריך הוא - שאנשים רגילים לא יפעלו

ALL THAT IS NEEDED FOR EVIL TO SUCCEED IS, THAT DECENT HUMAN BEINGS DO NOTHING’. (Edmund Burk)

להצלחת הרשע, כל שצריך הוא - שאנשים רגילים לא יפעלו
אדמונד בורק
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופשי בעניין שחיתות ציבורית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR