לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
רכז בנוער כהנא מספר ל"הארץ" איך פועלת החטיבה היהודית בשב"כ  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> ביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכללי

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
מהארץ
אורח

הודעהפורסם: רביעי 30.12.09 17:34    נושא ההודעה: רכז בנוער כהנא מספר ל"הארץ" איך פועלת החטיבה היהודית בשב"כ

פורסם ב - 16:19 30/12/09
עדכון אחרון - 17:01 30/12/09

רכז בנוער כהנא מספר ל"הארץ" איך פועלת החטיבה היהודית בשב"כ

מאת חיים לוינסון

פעיל בתנועה מספק ל"הארץ" הצצה לשיחות אזהרה שמקיימת החטיבה היהודית בשב"כ. לדבריו החוקר סיפק פרטים שמעידים כי הוא במעקב זמן רב

תגיות: שב"כ

''הדבקתי כרזה ולקחו אותי לחקירה בשבכ''

תצלום אילוסטרציה: מאיה לוין

"אתמול בערב הלכתי בירושלים ואז הגיע מישהו, צילם אותי, וטען שהדבקתי מדבקה ברחוב. לא הבנתי מה עבירה בזה. הוא הזמין ניידת, יצאו שני שוטרים, אחד עם אלה, ועצרו אותי. הם החרימו לי את הפלאפון ולא נתנו לי להודיע לאיש שנעצרתי. לקחו אותי לחקירה בתחנת משטרת מוריה בירושלים. הייתי אזוק בידיים וברגליים. ביקשתי להוריד את האזיקים מסיבה רפואית ולא הסכימו", כך סיפר ל"הארץ" עידו מירון, בן 18 וחצי מפתח תקווה, שבשנה האחרונה משמש רכז ב"נוער כהנא".

לדבריו, המעצר היה כיסוי לאיש שב"כ שחיכה לו בתחנה והחל לחקור אותו על פעילותו הפוליטית. מדובר ב"שיחת אזהרה", אחד מכלי העבודה של החטיבה היהודית בשירות הביטחון הכללי, בה מוזהרים פעילים כי הארגון יראה בהם אחראים לפעילות לא חוקית באזור מגוריהם או בארגון במסגרתו הם פועלים.

"איש השב"כ הציג עצמו, סיפר לי על אשתו ועל הילדה שהוא צריך לאסוף מהגן, אני לא דיברתי, חשבתי על דברים אחרים", סיפר. בשלב הזה חשף איש השב"כ פרטים על מירון שהבהירו לו כי הוא במעקב מזה זמן רב. "הוא שאל אותי שאלות אישיות וענה בשמי, כדי להוכיח לי שהם יודעים הרבה פרטים אודותי", אמר מירון. "הוא שאל אותי למשל 'אתה עדיין עובד בחנות?' ואז ענה כאילו בשמי: 'לא, בעל הבית מכר את החנות'. הוא ידע דברים אישיים על מצב משפחתי, מצבי הרפואי ודברים אישיים שאמרתי בפלאפון ובסמסים. הוא אמר לי 'אנחנו עוקבים אחריך כבר הרבה זמן'", סיפר מירון.

לדבריו, כשלא שיתף פעולה, החל איש השב"כ באיומים. "הוא אמר לי כי מתוקף היותי רכז של ארגון של נוער כהנא, כל מה שייעשה על ידי חבר'ה מהתנועה מונח על הכתפיים שלי. 'זו אחריות שלך', אמר לי, 'אתה תצטרך לדאוג שלא יהיו טעויות'".

מירון סיפר עוד, כי בסוף השיחה, "חזר איש השב"כ לטון חביב ואמר כי הוא מקווה שהדברים שאמר נגעו לי". משהסתיימה שיחת ההבהרה, חתם מירון על ערבות עצמית בה הוא מתחייב להתייצב לחקירה, וכעבור חמש שעות שוחרר לביתו.

פעיל הימין איתמר בן גביר, המכיר את מרון מהפעילות המשותפת, הגיב על הידיעה ואמר כי "התופעה שאנשי שב"כ מנסים להלך אימים על צעירים, ופועלים בצורה לא חוקית תוך שהם נוקטים במשטרת מחשבות היא תופעה מטרידה שצריכה להדאיג את שוחרי זכויות האזרח". מהשב"כ לא נמסרה התייחסות.

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1138785.html
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> ביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכללי כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR