לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
השופטת חנה קיציס, סיפור מדהים, חובה לפני כיפור!  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> אינדקס השופטים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: רביעי 27.09.06 9:06    נושא ההודעה: השופטת חנה קיציס, סיפור מדהים, חובה לפני כיפור!

לפני יום כיפור.

ש` ו-ל` הינם זוג נורמטיבי ומאושר המתגורר ביבנה, להם 5 ילדים אחת מהם נכה, ש` ו- ל` מחזיקים בחנות והינם מוכרים ומוערכים מכל חבריהם בעיר ובשכונה, לפני כשלוש שנים ל` התחילה להשמין אחרי הלידה האחרונה, היא מחליטה לקחת גלולות להרזיה מהחברות השרלטניות העוסקות בכך באישור משרד הבריאות (ההוא מפרשת רמדיה ומות התינוקות). כמובן שתופעת הלוואי של התרופה נשכחה מלהתפרסם וכך הופכת ל` מיום ליום ל"קריזונרית", תוקפנית, רשלנית כלפי ילדיה ועוד.

אך ל` שמה לעצמה למטרה לרזות ומסתירה מכל המשפחה את הסיבות לשיגעון החדש, היחסים עם בעלה מתחילים להתערער ו-ל` מטיחה את האשמה לשיגעון על בעלה המסכן.

מכאן היא פונה לנעמת ולמתנדבת שמבינה בשלום בית כמו במכונאות אשר ממליצה לה לקחת עורך דין. חיש מהר העורכת דין עושה הערכה חפוזה של הנכסים של בני הזוג ומבינה שאישה כזאת בהחלט תפרנס אותה בעשור הקרוב. מכאן בכל תחילת דיון תיפתח אותה עורכת דין בנושא הנכסים עם או בלי קשר לדיון תוך שתצליח מראשית ההליכים להתמנות ככונסת הנכסים.

בהתאם העורכת דין מתחילה לעבוד לפי ספרי סדום המונחים תחת כל כרית של משפטן נבל בשרות המשפט: "את אישה מקסימה ויפה, הוא הורס אותך, צריך לפעול בחכמה ולא לוותר, נכון שהוא אלים אתך?, לא? אבל צעק עליך פעם אחת לפחות נכון? יופי אז נמנע שזה יחזור שוב על עצמו".

ומכאן מתחיל המסע של ש` בגהינום מערכת המשפט הישראלית, תלונות הסרק על אלימות הופכות לשגרת חייו והוא מוצא את עצמו חיש מהר במעצרים חקירות והרחקה מהבית. השוק הוא גדול אבל אנחנו גברים ונתגבר, נכון? מקסימום אחד שניים נושרים בדרך מתאבדים או משתגעים (לא נורא על חשבון אלה שבאמת אלימים לנשותיהם, שתהיה סולידריות בן גברים לעזאזל!)

ש` אשר שילם מסים כל חייו משוכנע שהסיוט הזה יסתיים במהרה כאשר יגיע לבתי המשפט המפוארים של מדינת ישראל, אך ש` טרם הספיק להיכנס לאתר של `נקים` (לא היה קיים אז) ולקרא על השערורייה מסביב למזונות של יהודים ועל התעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים באמצעות כנוס נכסים. ראה: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=625

בטוח בצדקת דרכו ש` מתייצב מול השופטת חנה קיציס, אשר במהרה תתברר לו כמכורה לעורכת דין של אישתו.
במשך השנתיים האלה הספיק ש` להינצל מכמעט כל תלונות הסרק של אישתו בעזרת ילדיו המעידים פעם אחר פעם על יושרו עדינותו ואהבתו למשפחה. נכתב "כמעט" כי מתוך עשר תלונות אחת הצליחה להסתיים בהרשעה בבית המשפט על כך שדחף את אישתו וזאת על סמך עדותה בלבד, אך האב לא מוותר על הצדק ומערער על כך למחוזי.

היה ניתן להמשיך בנימה סאטירית זו אילולא אחת הילדות ניסתה להתאבד פעמים מספר בגלל המצב שנוצר, שתי בנותיו הגדולות (אחת מהן נכה בצורה קשה) הורחקו גם הן מביתם על ידי השופטת הנכבדת שמא ישפיעו על האם לכיוון שלום בית.

לא עזרו כל המכתבים שהילדות הגדולות שלחו לאם ולשופטת להסביר את המצב, לטענת האב ליבה האטום של השופטת פוזל לכיוון העורכת דין של האם, השופטת קורצת לה באמצע דיון ומצהירה בפני האב ובנותיו שגם וכאשר יסגרו נגדו כל התיקים הפלילים היא לא תחזיר אותו הביתה וזאת מבלי לשמוע כלל את טענותיו. בדיון האחרון מיום 11.9.06 השופטת המלומדת מסובבת את כולם בטענות פרוצדורליות ומסרבת לפסול את עצמה תוך שמנצלת את מעברו של האב מעו"ד אחד למשנהו.

לטענת האב, עורכי הדין של האב הרימו ידיים על התנהלותו הגרוטסקית של המשפט, כמובן אין הקלטה של הדיון והשופטת חנה קיציס המשופשפת מסובבת את האב ועורכי דינו כמיטב מסורת שופטי סדום. מעיון של הח"מ בפרוטוקולים, מכתבי הילדות, החלטות ושיחה עם המעורבים, עולה חשש כבד שהאב צודק ביותר ושלדיו בסכנה ממשית.

סוף דבר, לא ניתן לדמיין איזה תחושת כוח והנאה יכול לקבל שופט פרברטי ואגוצנטרי כאשר הוא מתעלל באיזה אזרח פשוט הצועק את חפותו, תוך שהשופט מצליח לסובב את כל העולם ואחותו להוכיח לכולם ובעיקר לעצמו שאין חזק ממנו בעולם כולו.

האב רוצה להגיע לתקשורת רדיו, טלוויזיה, עיתונות,לצעוק את העוול שנגרם לו להציל את ילדיו ומשפחתו, כל עיתונאי או אזרח המעונין לעזור יכול לפנות אליו ישירות בנייד: 0544435354.

בערב יום כיפור זה, נאמר תודה:
1. לכל חברי הכנסת האוכלים בחינם את כספי המסים של האזרחים ונותנים לעם הזה להתבוסס בדם הליכי הגירושין השערוריתים בישראל, תוך מניעת הקלטת דיונים משפטיים וביקורת ראויה על מערכת המשפט.ראה: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=573

2. לנשיאת בית המשפט העליון הנכנס והיוצא וחבריהם לכיסא על שנות דור של נוכלות משפטית לחיפוי על עוולות המדינה ולהתעשרות שופטים ועורכי דין על חשבון האזרחים.

3. לנציבות תלונות הציבור על שופטים על שנתיים של טיוח תלונות נגד שופטים.

4. למר מני מזוז, דורית בייניש, ואולמרט וכל חבריהם בפרקליטות ובמשטרה על טיוח שחיתות ראשי ממשלה ועל תפירת התיק לשר רמון שניסה לעשות סדר במערכת המשפט. ראה: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=757

על החתום
חיים יטיב
דובר ארגון "נקים"
נייד: 0546533858
www.nakim.org

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso

נערך לאחרונה על-ידי חיים יטיב בתאריך רביעי 21.03.07 12:02, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

יחי
אורח

הודעהפורסם: חמישי 28.09.06 19:33    נושא ההודעה: תגובה

בת זונה
חזרה למעלה

יחי
אורח

הודעהפורסם: חמישי 28.09.06 19:35    נושא ההודעה: תגובה

אם השופטים של מדינתנו כאלו "נקיי כפיים", נאמנים "ואמינים" מה הפלא שאנחנו נראים ככה .

אזרח מן השורה
חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שלישי 03.10.06 10:38    נושא ההודעה: פרקליטות ומשטרה בשרות העם?,חשבתם שראיתם הכל?טעיתם!

כתב האישום ההזוי ביותר שראיתי עד כה, תקראו את המסמכים ואני מבטיח לכם שתהססו לענות פעם הבא שהצבעי שלכם יתקשר אליכם.
לקרא ולא להאמין במה עסוקה המשטרה והפרקליטות במדינת ישראל במקום להילחם בפשיעה ובשחיתות.
השופט שראה את כתב האישום אמר לתביעה שכדאי להם לשקול מחדש את כתב האישום כי הוא לא מגלה עילה כלשהי ושאל אותם מה הם רוצים בדיוק מהאב המסכן הזה, התביעה ביקשה לדחות את הדיון להתייעצות. מעטים הם המבינים מהו הנזק הנפשי שנגרם לאזרח הנרדף בצורה כה נבזית על ידי המערכת.

פירסמתי לפני יום כיפור כאן את הסיפור המזעזע של ש` ומשפחתו בחסותה של השופטת חנה קיציס, רדיפת הממסד נגדם בשעה שאחת הילדות נכה קשה ואחרת ניסתה פעמים מספר להתאבד, כל מי שירצה להתקשר לאב לעזור לו מוזמן לעשות זאת המספר שלו 0544435354

ktavishumhazui1a.jpg
 Description:
 Filesize:  45.32 KB
 Viewed:  97509 Time(s)

ktavishumhazui1a.jpg

ktavishumhazui2.jpg
 Description:
 Filesize:  35.35 KB

ktavishumhazui2.jpg

ktavishumhazui3.jpg
 Description:
 Filesize:  46.52 KB

ktavishumhazui3.jpg

ktavishumhazui4.jpg
 Description:
 Filesize:  40.86 KB

ktavishumhazui4.jpg

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso

נערך לאחרונה על-ידי חיים יטיב בתאריך ראשון 31.12.06 14:56, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שלישי 03.10.06 22:25    נושא ההודעה:

עצוב מאוד!! Sad
חזרה למעלה

תמר
אורח

הודעהפורסם: שישי 13.10.06 15:54    נושא ההודעה: גם אני וילדי נפגענו מהשופטת קיציס !!!

מזה זמן רב אני חשה תסכול עמוק על התנהגותה של השופטת חנה קיציס. עשיתי את כל שיכולתי מבחינת הליכים חוקיים, לרבות בקשה לפסילתה והליכים נוספים. דבר לא הועיל. במקרה שלי ראיתי נטיה ברורה לטובת בעלי ועורך דינו, מסיבותיה שלה, שאת השערותי לגביהן אשמור לעצמי כרגע.
שופטת זו גרמה לי להרהר מחדש בכל נושא הצדק והמשפט, ואיבדתי אמון במערכת זהו, שחשבתי בתמימותי כי נועדה לסייע לאנשים כמוני.
שופטת אטומה ונטולת אמפטיה לצרותיהם של מבקשי עזרה מהמערכת שמינתה אותה, שלמרות שהוצע לה לקבל חוות דעת מפסיכולוגים המטפלים במשפחתי ולקבל לידיה דוחות מהמרכז למניעת אלימות בו טופלתי,ועדיין מטופלת גם לאחר סיום ההליכים, ולמרות חששי לחיי מפני בעלי לשעבר, והעלאת אפשרות לשלוח אותו להערכת מסוכנות במרכז למניעת אלימות - למרות אלה ועוד, טענה, ואני מצטטת, כי "אין פה אלימות" (חנה קיציס רוצה כנראה לראות סימני מכות על פני נשים) וכן כי "חוות דעת פסיכולוגים אינה חזות הכל". שערוריה. חוקר במשטרת ישראל השתומם כשקרא את פסק דינה בענייני ובנחישות והבנה אמיתית סייע לי להזהיר את בעלי לשעבר שיחדל להסתובב בלילות במכונית שאורותיה כבויים ליד ביתי. מה שהבין בדקות חוקר במשטרה לא רצתה שופטת מלומדת להבין גם לאחר כמה דיונים. נהפוך הוא - היא אף גרמה לי להבין שנראה לה כי איני דוברת אמת בתלונותי.
שקרי הצד השני הרשימו אותה מאד, מאידך. גם לא הטרידה אותה העובדה שהאיש על תרופות פסיכיאטיות שהוצגו בפניה התוויותיהם (לדכאון, חרדות ואובססיביות). הבעיה במערכת הזו היא שכל גורם מגבה את חברו, והדלתות סגורות בפני האזרח הקטן. אני. אתם. גם שופט בדימוס אליו פניתי לקבלת עצה לא ידע כיצד להועיל במקרה זה.
מובן שמה שכתבתי פה הינו על קצה המזלג בלבד, ואם יש מי שמעוניין לנקוט צעדים רציניים יותר לגבי אותה שופטת, יוכל להשאיר הודעה בכתובת solairisrael@yahoo.com ואשקול ליצור עמו קשר.
תודה על ההזדמנות הזו, וחג שמח. תמר.
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שני 16.10.06 6:32    נושא ההודעה: Re: גם אני וילדי נפגענו מהשופטת קיציס !!!

תמר כתב:
מזה זמן רב אני חשה תסכול עמוק על התנהגותה של השופטת חנה קיציס. עשיתי את כל שיכולתי מבחינת הליכים חוקיים, לרבות בקשה לפסילתה והליכים נוספים. דבר לא הועיל. במקרה שלי ראיתי נטיה ברורה לטובת בעלי ועורך דינו, מסיבותיה שלה, שאת השערותי לגביהן אשמור לעצמי כרגע.
שופטת זו גרמה לי להרהר מחדש בכל נושא הצדק והמשפט, ואיבדתי אמון במערכת זהו, שחשבתי בתמימותי כי נועדה לסייע לאנשים כמוני.
שופטת אטומה ונטולת אמפטיה לצרותיהם של מבקשי עזרה מהמערכת שמינתה אותה, שלמרות שהוצע לה לקבל חוות דעת מפסיכולוגים המטפלים במשפחתי ולקבל לידיה דוחות מהמרכז למניעת אלימות בו טופלתי,ועדיין מטופלת גם לאחר סיום ההליכים, ולמרות חששי לחיי מפני בעלי לשעבר, והעלאת אפשרות לשלוח אותו להערכת מסוכנות במרכז למניעת אלימות - למרות אלה ועוד, טענה, ואני מצטטת, כי "אין פה אלימות" (חנה קיציס רוצה כנראה לראות סימני מכות על פני נשים) וכן כי "חוות דעת פסיכולוגים אינה חזות הכל". שערוריה. חוקר במשטרת ישראל השתומם כשקרא את פסק דינה בענייני ובנחישות והבנה אמיתית סייע לי להזהיר את בעלי לשעבר שיחדל להסתובב בלילות במכונית שאורותיה כבויים ליד ביתי. מה שהבין בדקות חוקר במשטרה לא רצתה שופטת מלומדת להבין גם לאחר כמה דיונים. נהפוך הוא - היא אף גרמה לי להבין שנראה לה כי איני דוברת אמת בתלונותי.
שקרי הצד השני הרשימו אותה מאד, מאידך. גם לא הטרידה אותה העובדה שהאיש על תרופות פסיכיאטיות שהוצגו בפניה התוויותיהם (לדכאון, חרדות ואובססיביות). הבעיה במערכת הזו היא שכל גורם מגבה את חברו, והדלתות סגורות בפני האזרח הקטן. אני. אתם. גם שופט בדימוס אליו פניתי לקבלת עצה לא ידע כיצד להועיל במקרה זה.
מובן שמה שכתבתי פה הינו על קצה המזלג בלבד, ואם יש מי שמעוניין לנקוט צעדים רציניים יותר לגבי אותה שופטת, יוכל להשאיר הודעה בכתובת solairisrael@yahoo.com ואשקול ליצור עמו קשר.
תודה על ההזדמנות הזו, וחג שמח. תמר.

תמר שלום, אני מציע שתעלי את כל הסיפור כאן בצורה מופרטת עם ההחלטות הרלוונטיות, סיפור ועוד סיפור על השופטת הזאת יעשו את שלהם.
את יכולה להעביר אלי את החומר באימייל ואפרסם את הסיפור כפי שנעשה לעיל.

בברכה
חיים

חזרה למעלה

נוי
אורח

הודעהפורסם: חמישי 23.11.06 8:15    נושא ההודעה: סיפור מדהים על השופטת חנה קידיס.חובה לפני כיפור

אני המומה איך נותנים במה לנוכל הכל שקרים יש אנשים שמומחים בשקרים. והדבר היחיד שלא יודעים להתמודד בחיים עם הבעיות שלהם והם בוחרים להפיל תיק על גורמים חיצונים .לפני שמפרסמים כתבות אלו צריך לשמוע את הצד השני יש פתגם שאומר למטבע יש שני צדדים
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: חמישי 23.11.06 13:53    נושא ההודעה: Re: סיפור מדהים על השופטת חנה קיציס.חובה לפני כיפור

נוי כתב:
אני המומה איך נותנים במה לנוכל הכל שקרים יש אנשים שמומחים בשקרים. והדבר היחיד שלא יודעים להתמודד בחיים עם הבעיות שלהם והם בוחרים להפיל תיק על גורמים חיצונים .לפני שמפרסמים כתבות אלו צריך לשמוע את הצד השני יש פתגם שאומר למטבע יש שני צדדים

שלום נוי,

הסיפור נבדק ע"י החתום מטה. במידה ויש לך הסתייגויות את מוזמנת לפנות אלי בנייד או באימייל ולהעביר את הגירסה שלך.
החומר שהועבר אליי כולל פרוטוקולים החלטות ומכתבים שונים, והגרסה של האב נראית לי מבוססת ביותר.
ראוי לציין שבשום שלב הוא לא העביר לי ביקורת שלילית על אשתו אלא נהפוך הוא, הוא תמיד עמד על כך שהוא והילדים אוהבים אותה ושהיא קורבן לסיפור הזה באותה מידה בגלל שיועצי אחיתופל למינם מאיימים עליה שאם תחזור לשלום בית לא יטפלו בה יותר ויגרם לה נזק זה או אחר.

בברכה
חיים יטיב
נייד: 0546533858

חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

ר.(הבת של ש)
אורח

הודעהפורסם: חמישי 23.11.06 14:41    נושא ההודעה:

סונזר.

ולכל האנשים שקוראים את המאמר ..אל תאמיני לכל מה שאנשים אומרים ובמיוחד אם יש להם אינטרס אישי..
אם בנאדם הרס לכם את החיים ואימלל אותכם או גרם לכם להוריד אפילו דמעה אחת זה כבר יותר מדי ואתם צריכים לגרום לו ליצטער על זה ..תאמינו בדרך שלכם ואל תוותרו ותלחמו על האמת שלכם..

ורק לנקודת מחשבה בשבילכם..
סונזר.
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: חמישי 23.11.06 16:44    נושא ההודעה: שלום לך ר.

אם אכן את הבת של ש. אני מציע שאת דבריך תספרי לאבא שלך שלא באמצעות הפורום.
הדברים סונזרו
היות והם אינם מתאימים להתבטאות מעל פורום ציבורי.

בברכה
חיים

חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 31.12.06 14:55    נושא ההודעה: התביעה נאלצה למחוק כתב האישום אך באותה מעמד גם ניסתה לרמות

בהמשך לפרסום כאן ובפורום של רוטר של כתב האישום ההזוי שהוגש נגד האב, התביעה נאלצה למחוק את כתב האישום אך באותה מעמד היא גם ניסתה לרמות את השופט ולטעון שמדובר במחיקה על מנת לאתר את החשוד כאשר בפועל האב היה נוכח בדיון בו המליץ השופט לתביעה למשוך את כתב האישום כפי שמוכח מהפרוטוקול שהובא לעיל.
כאן מובאות ההחלטות שניתנו בהתאם.

click to enlarge

click to enlarge

חזרה למעלה

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

אודי
אורח

הודעהפורסם: שני 15.01.07 22:45    נושא ההודעה: עירנו גאה ביינותיה אך לא בשופטיה

ביום שני 15/01/07 בשעה 17:10 פורסמה כתבה בתוכנית ערב חדש ובה סטטיסטיקה על מיקום
אחוז הגרושים הגבוהים בערי ארצנו הקדושה,
בפרסום זה נאמר שאחוזי הגרושים הגבוהים בארץ הם בערים: תל אביב , חיפה , וראשון לציון,
אני כאזרח מין השורה כלל לא תהיתי על כך שרשל"צ כלולה ברשימה משולשת זו,
לדעתי זו לא סטטיסטיקה הזויה או מקרית, לאחר קריאת הכתבות שפורסמו "בנקים" גם אתם תבינו
את המסתוריות שבדבר,
לאחר כניסתנו ל- "פורום מערכת נפגעי מערכת המשפט" וקראנו את הכתבות על מעלליה של השופטת חנה קיציס מבית המשפט לענייני משפחה, לא היתה לנו בעיה להבין מדוע עירנו גואה בגרושים אלה.
לאחר יצירת קשר עם הבעל וקריאת כל החומר ובכתבי ילדי בני הזוג, הבנו וידענו לא רק היכן אחוזי הגרושים הגבוהים בארצנו אלא בעיקר היכן גואה השחיתות לצערנו בעירנו.

אזרח מין השורה
חזרה למעלה

אזרח מהשורה
אורח

הודעהפורסם: שבת 27.01.07 19:08    נושא ההודעה:

לאחר שיצרתי קשר עם ש` וקראתי את החומר אין לי אלא להזדעזע מדרך ניהולה של השופטת חנה קיציס ודי שקוף נראה כי הינה מחפשת לפרק משפחה תוך כדי ניצול הנאיביות של כל בני הבית ובעיקר של האישה ורואים בברור כי הינה הולכת יד אחת עם עורכת הדין של ל` לאינטרס אישי שלה ושל עורכת הדין !

כולם יכולים ליצור קשר עם משפחה זו ולראות את השחיתות..

אזרח
חזרה למעלה

חסוי
אורח

הודעהפורסם: שבת 27.01.07 19:16    נושא ההודעה:

לצערי גם אני ניהלתי את מהלכיי המשפחתיים תחת ניהולה של השופטת חנה קיציס Twisted Evil וכל דרך ניהול המשפטים היה לנו סיפור דומה לכך גם כשאני ובעלי החלטנו על שלום בית השופטת מנעה זאת מאיתנו והכל על מנת לנשל אותנו מנכסינו.
היום אני ובעלי זוג מאושר עם 4 ילדים נפלאים והישארנו מאחור את השופטת חנה קיציס Twisted Evil להמשיך בשחיותיה עם זוגות אחרים!

חסויה !
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

אזרחית שאכפת
אורח

הודעהפורסם: שבת 03.02.07 18:22    נושא ההודעה: לא לוותר ולא לשתוק

ל- ש, ומשפחתו !! אני כאזרחית מן השורה שנפלתי קורבן למעללי השופטת חנה קיציס מבית המשפט לענייני משפחה בראשון לציון מבקשת ומציעה לך לא לוותר ולבדוק לעומק את קשריה של השופטת עם עורכת הדין של אישתך וכן עם המגשר אליו נישלחתם,
מנסיוני אני מבטיחה לך שתגלה דברים רבים שיתכן ולא ידעת אותם, רק מקריאת חלקו של החומר שהגיע אלי ניתן לראות בבירור שבאמת נפלת קורבן בידי בני עוולה מרושעים ואינטרסנטיים, אל תוותר ועמוד איתן, כולנו איתך !
כמו כן פרסם גם את האימל שלך כאן, וכולנו נעזור בהקמת עצומה כנגד השופטת וכנגד כל המעורבים, לצערי המקרה שלך כואב ומזעזע ביותר,זהו חלק מהשחיתות הקיימת לצערינו במדינתנו,
גם אני עברתי את מסע הגהינום הנורא הזה במקום ההוא אך לא היה לי את הכוחות להמשיך ולהאבק יותר, היי חזק,
ושוב כולנו איתך!

אזרחית שאכפת לה
חזרה למעלה

הבת של ש
אורח

הודעהפורסם: שני 19.02.07 17:56    נושא ההודעה: זה מדהים איך לאנשים יש חוצפה לעוות דברים שכאלו

אני הבת הקטנה של ש..
בפעם הקודמת שכתבתי תגובה משום מה הורידו אותה..וזה ברור לי למה..
ש שמתואר "כמסכן" "ומעורער" "ואדם טוב שנפל קורב" בעצם ממש לא כזה!!
הוא נחש וערמומי ולצערי בורא עולם נתן לי אותו כאבא אבל מי אני שאשפוט את דרכיי השם.
כל עורכי הדין ובית המשפט או נקים או כל ארגון אחר לא יודע מה היה בבית שלי..אני יודעת מצויין מה היה ולא רק שראיתי גם הרגשתי על בשרי
הסיפור המטורף שבבית שלי אכן גורם לי עצב רב ולא בגלל "השחיתות"..
אני בחיים שלי לא העדתי שאבא שלי חף מפשע, להפך..אני יודעת שהוא אשם !
אמא שלי(ל),היא האישה שעברה הכי הרבה והיא חזקה ודוברת אך ורק אמת ואני עדה לכך..היא בנאדם טוב לב ואוהב וכואב לי על כל מה שהיא עברה ועל כל מה שהיא עוברת ואם אני רואה שמוצאים אותה מלוכלכת באתר הזה אני מוכנה לתת את כל התגובות שיש גם אם ימחקו אותם .
אם מישהו רוצה לשמוע את הסיפר במלואו בלי שקרים זה המספר שלי ********אני מבטיחה לספר אך ורק את האמת ואז תעשו את החשבון שלכם ותחליטו מי באמת צודק בכל הסיבוך הזה
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 19.02.07 18:08    נושא ההודעה: לחיים יטיב

אני לא מבינה איך אדם יכל לבנות אתר כזה שמלכלך אנשים בלי לשמוע את הצד השני..האתר הזה על נושאי שחיתות אבל תשאל את עצמך, האם אתה עושה זאת בדרך נכונה ?
לא!,אני אומרת..
הייתי שמחה לדבר איתך ואם אתה מעוניין תיצור איתי קשר זה הפלאפון שלי **********ותראה את התמונה המלאה ולא חצי ממנה ..
ודרך אגב ..מה שכתוב על ההורים שלי ובמיוחד על אבא שלי זה הכל שקרים שאני לא מבינה איך אפשר לספר שקרים קיצוניים כאלו..אני אף פעם לא אמרתי שאבא שלי חף מפשע ואני הייתי רואה בעיניים שלי מה היה עושה ..ואחותי אולי קצת חולה אבל ממש לא נכה פשוט אבא שלי נתן שוחד לכל מיני גורמים "שעשו" אותה כביכול נכה..
בבקשה צור איתי קשר חשוב לי שידעו ושאתה תדע את הדברים האמיתיים על אבא שלי
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: שני 19.02.07 22:49    נושא ההודעה: רשמתי לעצמי את הטלפון שלך

שלום לך,
רשמתי לעצמי את הטלפון שלך אשתדל להתקשר בימים הקרובים לשמוע את גרסתך, קודם אדבר עם ההורים שלך על כך. נא בררי אם אימה שלך מסכימה לכך שאדבר עם שניכם במידה שכן העבירו אליי באימייל את המספר נייד של האמה אדבר איתה בנוכחותך.
נא לא לפרסם את המספר שלך שוב, היותך קטינה.

בברכה
חיים יטיב

haim@nakim.org

חזרה למעלה

הבנות של ש
אורח

הודעהפורסם: שישי 23.02.07 7:48    נושא ההודעה: שאר הבנות של ש

דבר ראשון כל כך עצבן אותי שאחותי הקטנה אומרת עליי שאני לא נכה היא יודעת כמה סבלתי ועדין אני סובלת מהמוגבלויות שיש לי מאחר ואני נכה עם 7 מומים מולדים, אני פונה אליך אחותי איך את מסוגלת להגיד שזה לא נכון הרי את יודעת כמה עברתי בחיי וכמה ניתוחים נאלצתי לעשות רק כדי להזכיר לך חלק מהניתוחי שעברתי הם 3 ניתוחי מוח עד היום אני נכה ואין לזה מרפא אז באיזה זכות את אומרת שזה לא נכון למה את תמיד ממשיכה לשקר, ודבר נוסף גם אנחנו חיינו וגדלנו באותו הבית וגם אנחנו יודעות מה הכן היה בבית הלוואי וכל אחד ואחד יזכהה ואף לחלק מהחיים שזכינו לו כמשפחה, הלוואי ויזכו אחרים לאבא כמו שיש לנו אבא שאוהב מפנק וגם...תמיד יודע לסלוח , אבל יש גבול כמה את יכולה להמשיך לפגוע בו ורק כדי להגן על השקרים והסיפורי שווא שלכם נגדו?! מצד אחד את פוגעת בו ומצד שני את מקפידה כל שבוע להיות איתו שישי שבת? איך את מסוגלת לכך? איך את מסוגלת להסתכל עליו בעיניים? איך את מסוגלת בכלל לחבק ולנשק אותו? בעוד ומאחורי גבו את מתעללת בו שוב ושוב איפה המצפון שלך איפה הלב שלך? תביני אנחנו לא במאבק כוחות אנחנו פה בכל התסבוכת הזאת רק כדי להוכיח את האמת וברוך ה` האמת כבר יצאה לאור וכל ניסיונותכם לפגוע באבא נכשלים וכך ימשיכו.והכי כואב שאת מוסתת חזק וכל זה התחיל ממצב כלכלי והתערבות הוריה של אמא שהצליחו לסכסך בניהם לאחר ש 15 שנה אמא לא רצתה קשר איתם בגלל ההתערבות שלהם במשפחה שלנו ואל תשכחי שאנו אחיותיך ואבא אנחנו אלה ששיכנענו את אמא להשלים איתם ושאמא תסלח להם על הכל. ובתמורה לכך הם הרסו לנו את הבית ואת עדה לכך ושותפה לכך. אנו מקוות בשבילך שגם ה` כמו אבא יהיה רחמן וסלחן כלפיך וכלפי מעשיך ...שלך אחיותיך, ובנותיו של ש.
חזרה למעלה

הבת של ש
אורח

הודעהפורסם: שישי 23.02.07 8:14    נושא ההודעה: הבת של ש

רציתי רק להוסיף בתגובתי כלפי תגובת אחותי הקטנה לגבי טענתה על כך שאבא נתן "שוחד" כדי שאקבל נחות. הכיצד את מסוגלת לכך ? בזכות ההתעקשות של אבא ומלחמותיו על חיי בזכותו ובזכות מאבקו ובזכות ה` יתברך אני חייה. איך שנולדתי הייתי מחוברת למכונות הנשמה ומגיל כו קטן חייתי בבתי חולים ועברתי הרבה ניתוחים אבא נלחם על חיי ולא ויתר אבא נלחם שאני יטופל בבית החולים הכי טוב למרות שלא היינו שייכים אליו, כל ילדותי עברתי בבית חולים הדסה בירושלים,כל גופי מלא צלקות מהניתוחים, האם זה הכן נראה לך באמת שזה כתוצאה מ"שוחד"? האם זה נראה לך שזה אבא שמתעלל בילדיו? או באשתו? זוהי רק דוגמא אחת שמראה לאיזה זכות זכינו לחיות אם אבא כמו שיש לנו.אבא שתמיד ידע להיות לצידנו ולהשיג את המירב והטוב למעננו, את צריכה להתבייש שאת גורמת לו עוול כה אכזר כזה. את מנצלת את טוב ליבו ואהבתו אליך וכל פעם מחדש את מצפה ממנו שהוא יסלח לך ויקבל אותך באהבה,אבא אחר מזמן היה חותך את הקשר שלו אם בת כמוך, אבל אבא שלנו תמיד מקבל אותך בזרועות פתוחות, למרות כל ההתעללות שלך בו ולמרות שבגלל מעשיך אבא ואמא, אשתו שכל כך אהב ואוהב, הם כבר לא ביחד ורק בגלל שאת עומדת מאחורי כל זה, תתבישי לך...
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

מכר ממשפחת האישה
אורח

הודעהפורסם: שבת 26.07.08 19:24    נושא ההודעה: מקום המשפט שם מקום הרשע

מאות משפחות טובות התפרקו בעכבות השופטת חנה קיציס ובשיתוף פעולה עם שירותי הרווחה ביבנה תחת המלצתם השיקרית של פקידות הסעד גליה אמיר וטל גונן, הגיע הזמן שאזרחי ישראל יתעוררו, כי היום זה אצל משפחה נפלאה זו ומחר עלול להיות חלילה אצל משפחתך,
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שישי 09.01.09 16:06    נושא ההודעה:

שמי יגאל כהן מרחובות.
אימי עטרת ראשי, מזל כהן בת 97 עתרה לבית המשפח להחרבת המשפחה בראשל"צ והתיק נשמע על ידי השופטת קיציס וחברה סגן הנשיא השופט בוקובסקי.
בסדום ובעמורה לא נשמעו המעשים שעשו שני השופטים הנ"ל לאימי.
הם מתעללים בחסרת ישע ומעוותים את הדין ללא הפסק.
יש לחקור את השופטת קיציס ואת חברה סגן הנשיא בוקובסקי.
אלה שני פושעים שיושבים על כס המשפט.
אם אספר לכם את השתלשלות המשפטים שם, יכלה הזמן והמה לא יכלו.
פשע מאורגן.
חזרה למעלה

אחד שסבל
אורח

הודעהפורסם: שני 28.09.09 10:09    נושא ההודעה: צריך להוציא את חנה קיציס מלשפוט ואת שמאל בקובסקי

הם נגע לחברה ופגע לחלשים.לחסויים. חסרי הישע, סבלנו מהם עד חולי
סותמי פיות אלה. מעוותי דין. וחוסמים ראיות.
חזרה למעלה

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

גילה
אורח

הודעהפורסם: שני 05.10.09 12:30    נושא ההודעה: סיפור מדהים

עצוב מאוד, וטוב שהבאת לידיעת הפורמיסטים באשר הם.
אין ספק שצריך מערך חקירות לכל מה שקורה בסוגיות מעין אלו.
וטוב שיש את הכלי הזה שנקרה אינטרנט כך הציבור יודע ולומד. Rolling Eyes
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: ראשון 20.12.09 8:34    נושא ההודעה: כולם מטומטמים

מה נראה לכם שאתם אומרים כולכם פשוט מקנאים היתם מתים להיות היא אתם פשוט כפויי טובה בשביל עובדות מדינה שכול פעם שהם חוזרות הביתה הם עובדות ועובדות אתם פשוט הישראלי המכוער
חזרה למעלה

אזרח המום
אורח

הודעהפורסם: שני 23.01.12 17:45    נושא ההודעה: חוצפה עוברת כל גבול

לא פלא שכך מדינתינו ניראת !!
חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

אזרח המום
אורח

הודעהפורסם: שני 23.01.12 17:46    נושא ההודעה: חוצפה עוברת כל גבול

לא פלא שכך מדינתינו ניראת !!
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> אינדקס השופטים כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR