לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
אב שכול ארצח את רוצח בתי אם ישוחרר תמורת גלעד שליט  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> נפגעי הטרור

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ידיעות
אורח

הודעהפורסם: שישי 23.01.09 7:52    נושא ההודעה: אב שכול ארצח את רוצח בתי אם ישוחרר תמורת גלעד שליט

משפחות קורבנות טרור: לא לשחרור הרוצחים

בעקבות הקריאה של אלמנות לקורבנות טרור המוכנות לשחרור רוצחי יקירהן בתמורה לגלעד שליט - אומר זאב ראפ ששכל את בתו: "זכרם של יקירנו זועק מהאדמה - נקמה. תפסיקו להעלות רעיונות יפי נפש". סטנלי בוים, שבנו נרצח: "אין פה עניין של נקמה, אלא מניעה של רצח נוסף"

דניאל אדלסון פורסם: 23.01.09, 01:01

משפחות קורבנות הטרור משיבים לאלמנות: לבו של יו"ר ארגון נפגעי פעולות האיבה, זאב ראפ, התמלא זעם כשקרא את הידיעה על כך שאלמנות לקורבנות טרור מוכנות לשחרר את רוצחי יקיריהם תמורת גלעד שליט.

"אני בקשר עם הרבה משפחות והתמיכה עלולה להתסיס מרד איום. עשרות משפחות יתקוממו על זה", אמר ראפ אתמול (ד') ל-ynet. "מי שתומך במהלך כזה, לא מבין איזה אבל הם גורמים לנו. זכרם של יקירנו זועק מהאדמה נקמה. נפשנו וליבנו שותת דם, תפסיקו להעלות רעיונות יפי נפש. תנו לנו לחיות את הכאב שלנו בתוכנו ותפסיקו לשתות את דמנו".

אין התקדמות

ועדות ההתנגדות: אין שינוי בתנאים לעסקת שליט / עלי ואקד

דובר ועדות ההתנגדות העממית, אבו מוג'אהד, אומר כי אין חדש בסוגיית החייל החטוף. "הישראלים טועים, אם הם חושבים שהמלחמה תהפוך למנוף כדי ללחוץ

בתו של ראפ, הלנה, נרצחה לפני כ-17 שנים בחוף הים בבת-ים. הרוצח יושב בכלא בישראל, ולדברי האב השכול הוא לא מוכן לשחררו בשום תנאי. "אם ישחררו את רוצח בתי, בעצם הורסים את משפחתי ואני אהרוס משפחות אחרות. אני ארצח אותו לפני שהוא ייצא מגבולות ישראל, בגדר תמות נפשי עם פלישתים".

לדברי ראפ, יעל זאבי - אלמנתו של השר רחבעם זאבי - שהביעה תמיכה במהלך, עושה עוול לדעות בעלה. "הוא לא היה מסכים שרוצחיו ישוחררו. יש לי המון כבוד אליו, הוא הגיע להלוויה של בתי וספד לה מעל קברה. שתסלח לי אשתו, אבל היא לא מייצגת את דעתו. שתביע את דעתה בלבד, ולא תדבר בשם הכלל. קל לה לדבר, היא אשה לא צעירה, ובתי היתה בת 15 וחצי כשהיא נרצחה. גנדי נרצח בגלל תפקידו - בתי נרצחה בגלל השתייכותה לעם היהודי. כל יפי הנפש האלו מחפשים לעצמם כותרות. שיגידו, בוא נשחרר את כולם וניתן לאבו-מאזן לנהל את המדינה. ראינו מה סמיר קונטאר אמר רגע אחרי שהוא שוחרר: 'אני עוד אחזור'".

ראפ מביע תמיהה על כך ששחרורו של גלעד שליט לא הוצב כמטרה לאורך המבצע. "ופתאום, עכשיו זה עולה מחדש וכולם מנסים להיות יפי נפש. אני מוכן לשחרר אחד מול אחד, חי נגד חי. אני מוכן שרוצח בתי ישוחרר תמורת שליט, אבל שני רוצחים? זו סחיטה בצורה האכזרית ביותר. אדם שנשפט, נשפט על מעשיו - הוא אינו זכאי לפרס. זה מגיע למצב אבסורדי בו כל רוצח שבא לבצע פיגוע יודע שהוא על תנאי, שיש סיכוי שיחזור. בגלל יפי הנפש אנחנו מחלקים פרסים לרוצחי ילדים".

"שחרור רוצחים - רצח של עוד יהודים"
מי שעוד מתנגד לשחרור הוא סטנלי בוים, אביו של דוד, שנרצח בפיגוע ירי בכניסה לבית-אל לפני תשע שנים. הוא מזכיר כי אחד מרוצחי בנו, שלא נתפס, ביצע לאחר מכן פיגוע התאבדות במדרחוב בן-יהודה בירושלים.

"אין פה עניין של נקמה או התרעה, אלא מניעה של רצח אנשים נוספים. שחרור רוצחים משמעותו הוא רצח עוד יהודים בארץ ישראל. צריך לעשות הכל למען שחרור גלעד שליט, אבל דרך לחץ על חמאס ולא על הממשלה שלנו. הם אלו שמחזיקים אותו והלחץ צריך להיות עליהם ולא עלינו".

אפרים קסטיאל, אביה של ליאת שנרצחה יחד עם חברתה על-ידי פלסטיני לפני כעשר שנים בוואדי קלט, מצהיר במפורש: "רבותי, אני לא אתן בשום אופן שישחררו את הרוצח המנוול של בתי. למה לתת לו לצאת? מהבנות לא נשאר אפילו עצמות והוא עדיין חי. לבי כואב על גלעד שליט אבל אני פשוט לא אוכל לעמוד בזה מבחינה נפשית. לבי לא נותן, אני פשוט לא יכול. הרוצח הזה הרס לנו את החיים, עם כל הכאב למשפחת שליט - לא על חשבון הבנות שלי".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3660345,00.html
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> נפגעי הטרור כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR