לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
שאלה: למה הדעות רווחות לכיוון הסברה שכתם הדם מקדימה ירה בכתם הדם מאחור?  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> רצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רבין

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
בוקי סרקי

הודעהפורסם: שישי 31.10.08 21:12    נושא ההודעה: שאלה: למה הדעות רווחות לכיוון הסברה שכתם הדם מקדימה ירה בכתם הדם מאחור?

לאחרונה, לגמרי במקרה נחשפתי למה שנקרא תאוריות הקונספירציה, נדהמתי. במשך שנים לא היתה לי גירסה בכלל. לא אהבתי את רבין, ולא את רוצחו כביכול שבו ראיתי וירוס, ומזיק גדול לכושר ההתנגדות של הימין לעוקץ אוסלו. הרצח היה תמיד תמוה בעיני רק מבחינה אחת, אבל שלא עוררה את חשדי - מה ראה השהיד התימני המוזר הזה לרצוח את רבין בעיתוי הכי פחות נכון מבחינת האינטרס הימני. רבין היה בקריסה. הוא היה אבוד בבחירות. הוא היה על סף הליצנות עם החזרה על המנטרות המגוחכות של "קרבנות השלום". העוקץ של אוסלו התחיל להתגלות, העמימות של רבין וחוסר כשירותו השכלית - נחשפו בתגובותיו השונות לניצני הטרור של אוסלו. רק האוטובוסים היו חסרים לו. הוא היה גומר את החיים נבזה ומריר ממשה דיין. מבחינה ציבורית, בעת שרבין נרצח, הוא היה אבידה ברורה לימין. ביקרתי באותו זמן בכנסת בעניין אישי, ונפגשתי עם צחי הנגבי, שאלתי אותו מדוע ביבי נתניהו חזר והצהיר בעקבות איזה פיגוע טרור שהתרחש באותו שבוע -דברים בסגנון הבא: אנחנו אתך יצחק, תכה בהם, במחבלים, בעניין הזה אנחנו אתך והולכים אחריך. תהיתי על ההצהרות המגבות האלו ששיגר לרבין, וראיתי אותן כתומכות שלא לצורך בליצן קורס. זה נשמע כאילו ביבי מאמין שיכול לצאת ממנו משהו מרבין, כאילו רק העדר תמיכה שמאלי זה מה שמנע מרבין להגיב להפרות הוטות של אוסלו. על כך השיב לי צחי הנגבי במילים הבאות: ביבי אינו מעוניין שרבין יקרוס יקרוס ויוחלף לפני הבחירות, מפני שהוא מעדיף אותו כיריב על פני שמעון פרס. לקחתי צעד לאחור. חשבתי שזו תשובה טובה. חשיבה אסטרטגית נכונה של ביבי. רבין היה בשפל. הוא מזמן איבד את כל "האיכויות" הטיפלוניות שלו. אחר כך תמהתי איך קרה שרק הפאנט המטומטם הזה יגאל עמיר לא הבין שרבין עובד בשביל ביבי, בשביל נצחון הימין. זה היה ביבי טוב ליהודים הביבי ההוא שעבורו הצבעתי, ביבי שטרם השלים עם העוקץ של פרס והכלבה הקטנה שלו ביילין.
אני כבר לא מצביע.

שאלתי היא: למה נוטים לחשוב שאיש הרביעי והעלום ממשטרת צאוצסקו, זה שתרם את הדם למושב הקדמי בקדילק, ההוא שאולי צעק סרק סרק - למה ברור שהוא זה שירה ברבין? חשבתי, שאם למשל הייתי שבכ"ניק, והיה מתברר לי שהמשימה שלי להתערב בבחירות דמוקרטיות, ובאופן ספציפי להשחיר את תדמיתו של המחנה הפוליטי שלי, הייתי רואה בזה מעשה חמור מאוד, שסותר לחלוטין את המניעים המקצועיים שלי, ואת סוג המדינה שבה אני מעוניין לחיות, הייתי חושב להכשיל את הבוס שלי ולחשוף הקנוניה לגנוב שלטון, לגנוב ממני. אם אותו שבכניק חשב להפיל את רבין וגילון, הוא היה צריך את רבין חי. למה שיהרוג אותו? הנה האיש שמפעיל משטרה פרטית כדי לכפות את עוקץ אוסלו בגניבת שלטון.
מי שלא היה מעוניין לחשוף את השב"כ כאירגון טרור פרו-אשפי, ופרו פלצתיני, כמחתרת טרור עויינת הפועלת בשליחות דיקטטורה, ועבור בצע כסף, ושמבשלת תוצאות בחירות - הוא זה שלא התאים לו יצחק חי.
אני בכלל לא תופס את רצח רבין כארוע חמור שביצע השב"כ ביחס למה שהתגלה כאן.
מבחינתי השב"כ הוא ארגון טרור עויין לכל דבר, התארגנות פוליטית רצחנית, עויינת מאין כמוה, ארגון טרור שמסוכן לישראל מאל קעידה, ארגון שבמקום להגן על משלמי המשכורות שלו מפני פיגועים, מעל במהות קיומו וכפה עליהם את קטסטרופת אוסלו.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

בוקי סרקי

הודעהפורסם: שלישי 04.11.08 16:06    נושא ההודעה:

איני יודע אם בחור ששמו יואב קוריאל (ז"ל, נאמר עליו שהתאבד) אכן קשור לפרשה זו. באיזשהו מקום ברשת קראתי ששמו הסתפח לפרשה דווקא ממניעים זדוניים - ועל מנת להסיט אותה למקומות לא רלבנטיים.

כך או כך, אני מוסיף עוד פרט אחד שידוע לי באופן אישי - יואב קוריאל היה מתאגרף תאילנדי, והתאמן עם חברי הטוב.

שמי אודי נגיד למען הסר ספק, והוספת ביטחון.
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> רצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רבין כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR