לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
רצח רבין - כך מגייס השב"כ סוכנים! (וניסה לגייס גם אותי.  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> רצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רבין

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
אורח

הודעהפורסם: שבת 18.11.06 10:08    נושא ההודעה: רצח רבין - כך מגייס השב"כ סוכנים! (וניסה לגייס גם אותי.

המנגנון הוא כדלהלן: השב"כ עוקב אחר תגובות הגולשים באתרי האינטרנט, כמו גם אחר פעילות במסגרות אחרות.

אחר כך מגיע שלב הגיוס. משתדלים לגייס את אלה שסיכנו במיוחד את הגירסה הרישמית לפרשת רצח רבין. גלילי הוא אחד מסידרה של אישים שהיו יותר מדי קרובים לנקודות רגישות וגוייסו. יש עוד כמה כאלה שאתם מכירים, שלפתע הפכו את עורם. לאחד מהם יש את הסירטון של מרים אורן אך הוא שמר אותו לעצמו.

אתן לכם דוגמא מעצמי. נרשמתי לפורום באתר של אמיתי אמיר והשב"כ וכתבתי שמשפחת עמיר יודעת שיגאל עמיר אינו הרוצח. לאחר מכן קיבלתי ים של תגובות מ 2-3 חברים בפורום, שריח השב"כ מדיף מגרונם כמו אצל שתיין כרוני. הם ניסו לפתות אותי להיפגש, להתקשר, לתת לי מידע אישי "על מנת לפענח יחד את הפרשה", השאירו מספרי טלפון ניידים וכו (כמובן שלא עלה בדעתי), אולם בתוך ימים התגלה פרצופם האמיתי, כפי שסברתי מייד (בינינו, מי נותן את מספר הנייד שלו כל כך בקלות?). הם עבדו קשה על מנת לשכנע שיגאל עמיר הוא הרוצח האמיתי ושצילומי הרנטגן שגלי לא דורש לא שייכים לעניין, וגם לא יתר המסמכים והסתירות.

כמה דוגמאות:

כרגע נשלחה אליך הודעה פרטית ע"י aaa7 ב- יגאל עמיר.
חשוב: זאת רק הודעה אוטומטית. אנא אל תגיב להודעה זאת
הודעה ששלחו לך היא:

ערב טוב

אשמח לקבל ממך חומר שלא עיינתי בו
מבטיח תשובה עיניינית מהירה בנושא
המייל שלי הוא
aaa7@walla.com
ואם בא לך לשוחח איתי טלפונית אז .....052-887
(מחקתי את יתר הספרות).

הגב להודעה אישית זאת כאן: http://yigalamir.co.il/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg= 1911;quote;u=71

הודעה ששלחו לך היא:

אנו בעלי אותו אינטרס
להביא לשיחרור של יגאל עמיר ולהוכיח שכל הממסד דפוק!!
יש מצב שאתה מדבר איתי?

הגב להודעה אישית זאת כאן: http://yigalamir.co.il/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg= 1909;quote;u=71

הודעה ששלחו לך היא:

יש לי רעיון
אני ידפיס כל חומר שברשותי על הנושא
כנל אתה
נשב על כוס קפה\בירה
וננסה יחד לחשוף את האמת
במידה ויצא מזה משהוא כל הקרידיט שלך
מה אתה אומר?

הגב להודעה אישית זאת כאן: http://yigalamir.co.il/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg= 1906;quote;u=71

הודעה ששלחו לך היא:

גילוי בתיק הזה יפיל את המדינה
קרידיט בגילוי הזה יהיה שווה הרבה כסף!!!
מי פנה אל בג"צ אתה???
(חשוב לדעת שיש אנשים שמפריחים כל מיני סיפורים כדי לזכות בפרסום)
ופרסום זה נותן להם כסף
בשיחה טלפונית קצרה הייתי מסביר לך את הכל

הגב להודעה אישית זאת כאן: http://yigalamir.co.il/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg= 1913;quote;u=71

כרגע נשלחה אליך הודעה פרטית ע"י *ימני בדם ולעולם* ב- יגאל עמיר.
הודעה ששלחו לך היא:

מאיפה אמיתי מכיר אותך בשם ד``ר הדר
אתה עובד/עבדת באיכילוב???

הגב להודעה אישית זאת כאן: http://yigalamir.co.il/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg= 1916;quote;u=26

הודעה ששלחו לך היא:

בוקר טוב
אני אומנם לא ד"ר אבל אני יודע נהלים שונים
וזה מה שחשוב
יש עוד אדם אחד שלא הוזכר!!!
הוא שייך לתחום הרפואה
הוא מעולם לא מסר עדות!!!
הוא מעולם לא נחקר!!!

אני מודה לך שהסבת את תשומת ליבי לכך

תודה

הגב להודעה אישית זאת כאן: http://yigalamir.co.il/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg= 1917;quote;u=71

הודעה ששלחו לך היא:

צריך להגיע אל אותו אדם
ולגרום לו לדבר
הוא אומנם מאחורי הקלעים אבל יש לו את כל התשובות
יתכן והוא או היא עדיין עובדים באותו המקום כך ש חשיפה יכולה לגרום לאיבוד מקום פרנסה!!
לכן יהיה קשה לפתוח את העיניין

הגב להודעה אישית זאת כאן: http://yigalamir.co.il/forum/index.php?action=pm;sa=send;f=inbox;pmsg= 1920;quote;u=71

כאמור, לאחר שסירבתי לתחנוניהם הפתטיים, ובמקביל לאימיילים שראיתם, לא יכלו aaa7 ושותפיו להתאפק והציפו את האתר בתגובות עויינות לדברים שכתבתי, בנסיון לשכנע שיגאל עמיר הוא הרוצח האמיתי וצילומי הרנטגן אינם ממין הענין- עד שלבסוף הם חסמו אותי (בדיוק כמו ניצן אור) ...

אולם חלשי אופי כמו גולש שכינויו ברוטר "גלילי", נפלו בפח שטמן להם המימסד והצטרפו לשורותיו, לא סתם אמרו שהכסף מעוור עיני חכמים:

התרשמו בבקשה מן הגולש "גלילי", אשר הפך את עורו בין לילה מרודף אמת לדובר המימסד בפורומי אינטרנט, בכל הקשור לפרשת רצח רבין. ההתמקדות שלו בנקודה הקריטית, קרי צילומי הרנטגן היתה הגורם לכך שהמימסד חפץ בשירותיו, הוא היה יותר מדי קרוב...

בהמשך גלילי יהפוך לשוטים ולעקרבים של כל מי שהעז להעלות את עניין צילומי הרנטגן על דל שפתיו.

http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6434&for um=gil&viewmode=all&keywords=גלילי%20אדרי#26

גלילי
חבר מתאריך 27.5.04
4810 הודעות 01:07 01.12.04 18. שאלה

בתגובה להודעה מספר 17

האם בוצע לרבין צילום רנטגן במהלך הטיפול בו? אם כן, מדוע אין זה מצוין בדו"חות הרפואיים (אלא אם כן פיספסתי זאת) ואם לא, כיצד בכלל יכלו הרופאים לקבוע פגיעה בעמוד השידרה? הצמדות לעובדות!

גלילי
חבר מתאריך 27.5.04
4810 הודעות 02:08 01.12.04 20. לא מדויק

בתגובה להודעה מספר 19

הרופאים מבצעים טיפול חירום שמטרתו החיאה. לצורך הענין הדחוף פגיעת עמוד שידרה היא משנית-יש לטפל בדימומים פנימיים, קריעת אברים פנימיים כמו הטחול וכו`. דרך פצע היציאה לא ניתן לראות דבר. לא הגב פתוח לצורך הניתוח אלא בית החזה ובינו ובין חוליות עמוד השידרה יש רקמות מרקמות שונות. הדרך היחידה לדעת במצב זה בוודאות היא על ידי צילום רנטגן. אם לא בוצע צילום-זה לא יפתיע אותי כי לא נראה לי שלרופאים היה זמן לכך ולאחר שכבר נקבע מוות גם לא היה טעם. ואגב, פגיעת ריסוק חוליה לא מצוינת בכל הדו"חות הרפואיים. שאלתי משום שצילום כזה היה מהווה סוף פסוק לסוגיה. אולי ניתן לשאול את מי מהרופאים? בא לך לשלוח מייל אלחד מהם? קשה לי להאמין שהם לא יזכרו את הטיפול הזה בפרטי פרטים. הצמדות לעובדות!

אורן אדרי
חבר מתאריך 28.5.04
15001 הודעות 05:32 01.12.04 24. לגבי הרנטגן

בתגובה להודעה מספר 19

מצאתי את זה,
מתוך דבריו של אלי ליפשטיין הפתולוג עוזרו של היס באותו לילה,
"...עד להחזרת הגופה מהרנטגן התמקמנו בחדר הניתוח..."

גלילי
חבר מתאריך 27.5.04
4810 הודעות 05:39 01.12.04

26. אם כך קיים צילום בתיקו הרפואי וזה יפתור העניין בקלות

בתגובה להודעה מספר 24

הרנטגן יגלה כמה קליעים היו בגוף, היכן והאם יש או אין ריסוק של החוליה. הצמדות לעובדות!
חזרה למעלה

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

אורח

הודעהפורסם: שבת 18.11.06 11:06    נושא ההודעה: תגובה של רופא אמיתי(!) שהגיב בפורום פרש

ציטוט:
במקור נכתב על ידי .ישראלה היפהפיה
אם כבר מפתחים תאוריות קונספירציה מורכבות - מחוייב המחזאי `לסגור את הקצוות` לכל הפחות בתאוריה שלו. לא?
לטענתכם, איש בטחון שעלה למושב הקדמי ירה ברבין [??!] מה ההגיון בדבר? אם מאבטח של ראש ממשלה ירצה חלילה להתנקש בחייו מדוע יזדקק למכלול מורכב של הצגה שכזו [קהל, כדורי `סרק`, מתנקש ``דמה`, שטח סטרילי מלא בדמויות `בדויות` של `סוכני שב"כ`. הוא יכל חלילה פשוט לירות בו בשרותים שבוע קודם ולברוח, לא?
אין כל דבר חריג בשנויים ובסתירות ברשום החייאה מורכבת כל כך המתבצעת על ידי צוות רב תחומי. יתכן בהחלט מצב בו מורה דרג בכיר יותר על חידוש החייאה גם לאחר שמי שהתחיל בה הרים ידיים. וכן, לגיטימי לנסות כל דבר הרואי לצורך הצלת חיים כשמדובר בראש ממשלה [ראה מקרה שרון].
אין נוטריון והסטוריון קבועים בחדרי מיון המתעדים בדיוק מופתי את המהלכים בעת החייאה ובבוא הרופא לסכם החייאה, בהחלט יתכן וישלב בשורה אחת נתונים שהצטברו הדרגתית.
פעולות החייאה נעשות עפ"י פרוטוקול המתייחס בראש וראשונה לתפקוד דרכי האויר ולאפשרות של דימום פנימי. ניתן בהחלט להעריך ולקבוע את הדברים עפ"י שיקול דעת קליני ולא על ידי צילומים.
נכון שצילומים נעשים בד"כ בשלבי ההחייאה לסיוע בזהוי חזה-אויר או מיקום טובוס אך יתכן וסדר פעולות צפוף ימנע ביצוע צילום שכזה במיוחד אם הפגיעה נראית כברורה. אי ביצועו או ביצועו של צילום יכולה להתמנף לכל כיוון של `הסבר` שתרצה. גם לכיוון הסותר את מחשבותיך.
ציון כניסת אויר תקינה בקבלה למיון [מן הסתם מייד לאחר הכנסת צינור ההנשמה או אף לאחר הנשמה ראשונית במפוח] אינה אומרת דבר למעט שהכניסה בשלב זה הייתה תקינה... יתכן ונקז הוכנס דקה אחר כך בשל זהוי פגיעה חיצונית ויתכן כי הכנסה מאוחרת של נקז חזה בשל בוי מאוחר של חזה אויר [שהסיבה השכיחה לו היא הנשמה בלחץ חיובי].
אתה מרבה לדבר על צילום החזה האמור. זהו צילום קדמי-אחורי ולא ניתן לקבוע את מיקום הכדור ביחס לעמוד השדרה במישור הצידי. מספר הגופים המופיעים בצילום אינו מעיד על מספר הקליעים שנורו. קליע מהיר תנועה או קליע הנורה מקרוב יטו להתפרק לקליעי משנה. יתרה מכך, בצלום אין כלל עדות לרסוק חוליות עמוד השדרה אותו אתה מרבה כל כך לציין.
לסיום, אתה מרבה לחפש סוכני שב"כ בפורום ובחיים הפרטיים. מדוע לא נחשוד אנו בך כי גם אתה `סוכן של משהו`? אתה נרשם לפורום בכדי להריץ אג`נדה מסויימת, אתה משתמש ב`ניקים` כפולים...
אתה מוסר כי יגעל אמיר צריך להמשיך ולשבת בכלא אך מפנה לקישור שכותרתו עוסקת בשחרור הרוצח...
ומעבר לכך, מדוע אתה מעלה שוב ושוב את הדבר בפורום סקופים?

אם כבר מפתחים תאוריות קונספירציה מורכבות - מחוייב המחזאי `לסגור את הקצוות` לכל הפחות בתאוריה שלו. לא?
לא!
לטענתכם, איש בטחון שעלה למושב הקדמי ירה ברבין [??!] מה ההגיון בדבר? אם מאבטח של ראש ממשלה ירצה חלילה להתנקש בחייו מדוע יזדקק למכלול מורכב של הצגה שכזו [קהל, כדורי `סרק`, מתנקש ``דמה`, שטח סטרילי מלא בדמויות `בדויות` של `סוכני שב"כ`. הוא יכל חלילה פשוט לירות בו בשרותים שבוע קודם ולברוח, לא?
המאבטח הרביעי לא התכוון מראש לירות ברבין, אלא עשה זאת כתוצאה ממחלוקת קשה עם יורם רובין ועם מפקדיו, לאחר שהבין שהוא קורבן למזימה שפלה.
האיש שהואשם בכישלון ההצגה (עקב כך שנטש ל-10 שניות את גבו של רבין) לא יכל לסבול יותר את הגועל, ירה ברבין והתאבד.

אין כל דבר חריג בשנויים ובסתירות ברשום החייאה מורכבת כל כך המתבצעת על ידי צוות רב תחומי.
תפסיק לשקר! המסמכים המקוריים הועלמו ונכתבו מחדש ע"י ד"ר גוטמן למחרת. אתה חולק על עובדה זו?

יתכן בהחלט מצב בו מורה דרג בכיר יותר על חידוש החייאה גם לאחר שמי שהתחיל בה הרים ידיים. וכן, לגיטימי לנסות כל דבר הרואי לצורך הצלת חיים כשמדובר בראש ממשלה [ראה מקרה שרון].
אז למה שמגר לא כתב שלאחר קביעת מותו של רבין, ולאחר שהרופאים פרשו לחדריהם, הם הוחזרו לחדר הטראומה? לדבריך שלמה שמגר משקר באופן חמור!

אגב, יש מצב שמחזירים את הרופאים לאחר שיורים בגופה עוד שני כדורים? אולי אז ההחייאה תצליח?

אין נוטריון והסטוריון קבועים בחדרי מיון המתעדים בדיוק מופתי את המהלכים בעת החייאה ובבוא הרופא לסכם החייאה, בהחלט יתכן וישלב בשורה אחת נתונים שהצטברו הדרגתית.
תפסיק לזיין את השכל, יש במיון רופאים ואחיות והם מתעדים הכל. שלמה שמגר שכח לספר לעם ישראל שהמסמכים המקוריים (פרט לאחד) הועלמו ושוכתבו, נכתבו מחדש, בניגוד לחוקי מדינת ישראל. מדובר בזיוף מסמכים, עבירה שדינה מאסר.

פעולות החייאה נעשות עפ"י פרוטוקול המתייחס בראש וראשונה לתפקוד דרכי האויר ולאפשרות של דימום פנימי. ניתן בהחלט להעריך ולקבוע את הדברים עפ"י שיקול דעת קליני ולא על ידי צילומים.

נכון שצילומים נעשים בד"כ בשלבי ההחייאה לסיוע בזהוי חזה-אויר או מיקום טובוס אך יתכן וסדר פעולות צפוף ימנע ביצוע צילום שכזה במיוחד אם הפגיעה נראית כברורה. אי ביצועו או ביצועו של צילום יכולה להתמנף לכל כיוון של `הסבר` שתרצה. גם לכיוון הסותר את מחשבותיך.
תפסיק לזיין את השכל, את ריסוק החוליה ומיקום הקליע שקטל את רבין ראו בצילום הרנטגן, אין אפשרות אחרת!

ציון כניסת אויר תקינה בקבלה למיון [מן הסתם מייד לאחר הכנסת צינור ההנשמה או אף לאחר הנשמה ראשונית במפוח] אינה אומרת דבר למעט שהכניסה בשלב זה הייתה תקינה... יתכן ונקז הוכנס דקה אחר כך בשל זהוי פגיעה חיצונית ויתכן כי הכנסה מאוחרת של נקז חזה בשל בוי מאוחר של חזה אויר [שהסיבה השכיחה לו היא הנשמה בלחץ חיובי].
חבר, אתה עלול לאבד את הרישיון אם תמשיך ככה. הרי יום אחד הפרשה תתפוצץ, וגם מה שאתה עצמך כותב כאן ייבדק. חמור מאד שמי שסיים בית ספר לרפואה משקר ביודעין.
אתה אומר שהיה לרבין חור כניסה בבית החזה השמאלי שהרופאים לא טיפלו בו וזה חמור מאד!
אתה עושה את זה תמורת כסף או שאתה אחד הרופאים שהיו מעורבים בשכתוב?

אתה מרבה לדבר על צילום החזה האמור. זהו צילום קדמי-אחורי ולא ניתן לקבוע את מיקום הכדור ביחס לעמוד השדרה במישור הצידי. מספר הגופים המופיעים בצילום אינו מעיד על מספר הקליעים שנורו. קליע מהיר תנועה או קליע הנורה מקרוב יטו להתפרק לקליעי משנה. יתרה מכך, בצלום אין כלל עדות לרסוק חוליות עמוד השדרה אותו אתה מרבה כל כך לציין.
מה שאתה יודע גם אני יודע, ויש פיענוח רישמי של צילום הרנטגן ע"י מומחה, הסותר את הדו"ח הפתולוגי. יש בצילום עדות לריסוק החוליה, ורואים זאת היטב. החוליה המסכנה ממש "נפתחה" מעל החוליה שמעליה. אם יש לך בעיה, אנא שלוף את ה CT, ואת הפיענוח הרישמי של חבריך מאיכילוב, או שמא אתה חושש?!

לסיום, אתה מרבה לחפש סוכני שב"כ בפורום ובחיים הפרטיים. מדוע לא נחשוד אנו בך כי גם אתה `סוכן של משהו`? אתה נרשם לפורום בכדי להריץ אג`נדה מסויימת, אתה משתמש ב`ניקים` כפולים...
אתה מוסר כי יגעל אמיר צריך להמשיך ולשבת בכלא אך מפנה לקישור שכותרתו עוסקת בשחרור הרוצח...
ומעבר לכך, מדוע אתה מעלה שוב ושוב את הדבר בפורום סקופים?
אני סוכן של האמת בלבד, והיא נתגלתה לי במקרה. את כל מה שאני יודע העברתי לכל הגורמים הרשמיים, בג"ץ, פרקליטות, התנועה לאיכות השלטון, אומ"ץ, אורי מילשטיין, דליה רבין, בנימין נתניהו, טומי לפיד, יוסי שריד, ולרבים אחרים. גם נפגשתי עם מיקי איתן פעמיים.
רוב הגורמים שמניתי יודעים את האמת, אולם הם מהססים ולא רוצים להיות הראשונים שיפתחו את הפה.
זה מצב זמני לגמרי, אפילו גאולה עמיר כבר העזה לפתוח את הפה...

לסיום, מפריע לך לחשוף את צילומי הרנטגן וה CT של ראש ממשלה שנרצח, או שאתה עדיין מאמין שיחלפו עוד 11 שנים בלי שייאלצו אתכם לחשוף אותם?
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> רצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רבין כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR