לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר כהנא שלמה מ- גבעתיים --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
על עו"ד מכפר קראע ועוד רשם הוצל"פ בחדרה - איוולת ב  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

מותו של השגריר הסיני בישראל, היתכן שנרצח כי טען שהוירוס הובא לסין?
שלישי 27.10.20 14:05

פרשת ילדי תימן התעלומה, האמת הרבה מעבר לכל דימיון
שני 22.06.20 16:12

הטרדות אחרי הפרסום על מעורבות לכאורית של ביבי והמוסד במותו של השגריר הסיני
שלישי 19.05.20 15:26

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה       NAKIM      
מירב

הצטרף: 15 אוק' 2006
הודעות: 1


הודעהפורסם: ראשון 15.10.06 21:57    נושא ההודעה: על עו"ד מכפר קראע ועוד רשם הוצל"פ בחדרה - איוולת ב

שלום רב,


שמי מירב ואני מצויה בתוך מערכה משפטית ש"צדק" ממנה והלאה.

איני יודעת למי לפנות? עו"ד, יוצאי בתי ספר למשפטים, כאלה ואחרים, אליהם פניתי, לכל אחד דעה השונה מדעתו של האחר.

עד כה לא הצלחתי לברר מהו החוק ? מהי הפסיקתא ? מיהו בר - סמכא ?

אודה, אם תיאותו להקדיש מעט מזמנכם על מנת לקרוא סיפורי, לנסות להבין את עיוות הדין ואני תקוה שתוכלו לעזור לי.
אני נתונה ללחציהם של עו"ד אחד מכפר קראע ועוד יו"ר הוצאה לפועל אחד שעושים ב"חוק ומשפט" כבשלהם.
החלק העצוב הוא שאני (האזרח הקטן) משלמת את המחיר.

נכון להיום אני מעוקלת מזה מס` חודשים ואף לא אחד אופטימי לגבי התוצאות הצפויות בדיון בפני ראש הוצאה לפועל באמצע נובמבר.

הסיפור ארוך מאוד ותקצר היריעה זו מלהכילו –

...ובתמציתו - בשנת 97 כאם ל-3 תינוקות העסקתי באישור משרד הפנים מטפלת פיליפינית. משכורותיה שולמו לה במזומן. לאחר שעבדה בביתינו כחודשיים וחצי, בחופשת סופ"ש האחרונה, לא שבה העובדת מחופשתה. במשך ימים ספורים סיפרו לנו מכריה סיפורים שונים.

.. עד שיום בהיר אחד התחלנו לקבל שיחות טלפון מטרידות מעמותה המייצגת עובדים זרים. זמן קצר אח"כ קיבלנו תביעה משפטית באמצעות עורכי הדין של העמותה, שלכאורה לא שילמנו משכורותיה (כל פשעינו באמת, מתחיל ונגמר בזה ששילמנו משכורותיה מזומן ולא החתמנו אותה על קבלתם וזאת למרות שבית הדין דחה את הראיה שהוצגה - את פנקס רישומים בכתב ידה של העובדת בו רשמה הכספים שקיבלה ואף אישרה ששייך לה).

בשנת 98 התקיים המשפט בבית דין איזורי לעבודה בת"א ...ו"הפסדנו".
אני – "החייבת" נדרשתי לשלם משכורת חודש + 6 ימים + הלנה + הצמדה וכו`. במטרה לגשת לערעור ב"ארצי" ביקשנו את השופטת להפקיד סכום פס"ד מאחר והעובדת הינה עובדת זרה ועוברת מקומות עבודה ואף עלולה לעזוב את הארץ ולא יהיה ממי לגבות החזר במידה ונזכה ב"ארצי".
השופטת שלחה בקשתינו לתגובת ב"כ הזוכה שהתנגד לבקשה בכתב. לאחר קבלת תגובת ב"כ הזוכה ולמרות התנגדותו, נעתרה השופטת לבקשתינו וציינה כי הפקדת סכום פס"ד בקופת בית המשפט תנאי לעיכוב הליכים.

ביום 24.11.98 הופקדו 6500 ש"ח בקופת בית המשפט – ערך פסק הדין נכון לאותו יום.

בשנת 2001 , למרות שב"כ הזוכה לא הופיע למשפט הערעור בארצי והפרוקוטול נשלח אך לתגובתו - קבע ה"ארצי" בפסק דינו לאמץ פס"ד מ-98 כלשונו.

עורך הדין שלי יידע אותנו בתוצאות המשפט ואמר שאין מה לעשות יותר. הזוכה תיקח את הפקדון מקופת בית המשפט.

ב-16 במרץ השנה - 2006 , התקשר עימי טלפונית עו"ד - הטוען לכתר "ב"כ הזוכה" ופתח את השיחה ב"גב` טויטו, יש לך חוב בהוצאה לפועל, למה את לא משלמת אותו?".
הנ"ל אמר ש"הוא מיצג את הפיליפינית והתיק פתוח בלשכת הוצאה לפועל.... שאלתי: מדוע נזכר לפנות אלי רק עכשיו? ולמה לא פנה לעורך הדין שלי – שלא שינה מקומו אף פעם – ענה : זוכרת שאמרתי לך שלא יועיל לך ולא תשיגי כלום מהפקדת הכסף בבית המשפט. עניתי: לא אמרת לי כלום – כלל לא הייתי שם. לזאת ענה: אה, נכון לבעלך אמרתי".

בו ביום, נסעתי ללשכת ההוצאה לפועל.
בפנייתי ללשכת הוצאה לפועל לבירור פשר אמירותיו - מצאתי את עצמי מסתבכת בתוך "חלום בלהות" בו אני מצויה עד היום.

כנגד הצגת מס` ת.ז. נאמר לי שפתוח תיק משנת 2004 ע"ס 38,000 ש"ח.
בו במקום הגשתי בקשה לסגירת התיק מאחר ופס"ד הופקד בשנת 98 בקופת בית הדין האיזורי לעבודה בת"א והיה צריך ב"כ הזוכה לדרשו.
בתגובה לפנייתי זו לבירור "חוב לכאורה" הפתוח נגדי ולסגירת התיק לאלתר – הודיע ראש הוצאה לפועל לב"כ הזוכה – לתגובתו ו(תוך שהוא מתזכר אותו) וכי בתיק טרם נרשמה מסירה.
כמובן, שתגובת ב"כ הזוכה, היתה הגשת בקשה ל"רשום מסירה בתיק".
החלטת ראש הוצאה לפועל – היתה "בתיק קיים חוב והפקדה כלשהיא בקופת בית משפט אינה מוכיחה ששולם מלוא פס"ד.... בכל מקרה פנייתה של החייבת ללשכה ביום 16.03.06 מוכיחה כי אין ספק כי הינה מודעת לקיומו של התיק נגדה .... המזכירות תציין "מסירה מלאה".

ביקשתי לקבל את מסמכי הפתיחה בתיק / מסמכי הדרישה ממני לשלם כ-40,000 ש"ח. התיק אבד!.
נסיונותיהם לשחזרו כשלו. בקשותי לראש הוצאה לפועל לחייב ב"כ הזוכה להמציא מסמכים בתיק ובקשה ישירה מראש הוצאה לפועל - לקבל המסמכים הלגיטימיים מהוצאה לפועל – כל בקשותי בניסוחיהן המשתנות - נדחו ע"י ראש הוצאה לפועל - בתשובות קנטרניות ומאוד לא מקצועיות. הלה בתגובותיו, אפילו לא זיכה אותי כחייבת בהתייחסות ענינית ומקצועית .

במקביל, בנסיון לעצור את "כדור השלג הזה" - פניתי אל בית דין איזורי לעבודה בת"א וזה נענה לבקשתי להורות להעביר לב"כ הזוכה את כספי פס"ד שהופקדו ב-98.

לפני כחודש "גיליתי" שבשנת 2002, באותה לשכה , פתח אותו עו"ד תיק נוסף נגדי, כנגד אותו פס"ד ע"ס 6,645 ש"ח.
וראה זה פלא – זוכרים את בקשתי להורות להעביר לידיו הכסף שהופקד ב-98. לאחר שנתן אישור להעביר הכסף מבית הדין בת"א – בוער תיק ההוצאה לפועל ע"ס 6,645 ש"ח ב-25.05.2006 - ולא נותר ממנו זכר.
עו"ד שלחשבונו הופקד הכסף בתחילת יוני 2006 - רשם ההפקדה כ"הקטנת חוב" בתיק מ-2004 ע"ס 38,000 ש"ח.

רוצה לאמר, מ-2004 ועד מאי השנה – היו פתוחים שני תיקי הוצאה לפועל נגדי, כנגד אותו פס"ד, וזאת מבלי שבוצעה מסירה ומבלי ידיעת החייבת.

לפי ראש הוצאה לפועל – הפקדתי 2500 ש"ח ערבות לעיכוב הליכים. הפקדה זו עיכבה את הליך "מימוש העיקול" אך לא את העיקול. וכך – התיק היום עומד ע"ס כ-65,000 ש"ח.

"ידיעותי" עד כה, בדבר תיקי הוצ"לפ הפתוחים נגדי, נמסרו לי בעל פה בכל פעם שפניתי ללשכת להוצאה לפועל.
כל פניותי לקבל מסמכי פתיחת התיקים עלו בתוהו. התיק אבד ואינו נמצא. לאחר תלונה אל מנהל הלשכה – הלה הטיל על פקידה במקום משימת איתור התיק, זו הצליחה לשחזר חלק מהמסמכים בתיק – אך לא את מסמכי הפתיחה (כגון: טופס פתיחת התיק, הסכום הנתבע לתשלום, יפוי כח מאת הזוכה לטפל בענינה וכיו"ב).
לאחר שהעלתה חרס בידה, יעצה לי להפנות בקשה אל ראש הוצאה לפועל "לחייב ב"כ הזוכה להמציא המסמכים החסרים בתיק".
כזאת עשיתי, ולבקשה זו נעניתי ב"תבהיר החייבת מקור סמכותי לחייב ב"כ הזוכה להמציא מסמכים".

לבקשתו – הגבתי ב"כנראה נכשלתי בלשוני ונסחתי בקשתי לפי יעוץ לא מקצועי כנראה של נציג הוצאה לפועל", עוד חזרתי ונימקתי בקשתי מחדש ועל כך הגיב ראש הוצאה לפועל (אותו רשם) ב"לא נימקה החייבת בקשתה ועל כן איני מורה מאומה לב"כ הזוכה".
מאחר והמסמכים בתיק חשובים ל"טענת פרעתי" של החייבת בתיק ולו ע"מ לבסס מקור ערך הדרישה לתשלום ע"ס 38,000 ש"ח התלויים ועומדים נגדה – תיקנתי הניסוח וחזרתי וביקשתי מראש הוצאה לפועל "להמציא המסמכים בתיק" (מכל מאן דבעי וכולל הוצאה לפועל) – הלה דחה (אותו רשם) בקשתי ובהחלטתו כתב ש" לגבי התיק שבוער – בוער ! ו-12 פעם תבקש החייבת ו-12 פעם יענה אותה תשובה. לשכת הוצאה פתוחה והמסמכים מצויים בה לעיוני. ".

לא התייחס ראש הוצאה לפועל (אותו רשם) - לענין המסמכים שאינם מצויים / חדרים / אבדו בלשכתו.

הצגתי שובר הפקדת סכום פס"ד מ-98 בפני ראש הוצאה לפועל – ובקשתי לסגור התיק – בקשה זו נדחתה, על ידי אותו רשם, בטענה כי בתיק קיים חוב ולא הוכח ששולם פסק הדין במלואו.
(ברור ! – הרי פתח ב"כ הזוכה תיק ע"ס 38,000 ש"ח כאמור, וההפקדה נרשמה כהקטנת חוב).

עוד טען כי "רק בית הדין שתחת ידו יצא פסק הדין רשאי להורות על סגירת התיק".

בקשתי לראש הוצאה לפועל לעיכוב הליכים (אותו רשם) – נדחתה בתואנה כי "רק בית הדין שתחת ידו יצא פסק הדין יכול לעכב הליכים בתיק".
לפי ראש הוצאה לפועל (אותו רשם) – הפקדתי 2500 ש"ח ערבות לעיכוב הליכים. הפקדה זו שיקללה את ההליכים בתיק ועצרה את הליך "מימוש העיקול" אך לא את העיקול.

למדתי בעיון רב את "חוק הוצאה לפועל" - ומסתבר כי הניסוח אמור לעשות את כל ההבדל, או לפחות "יפתח את הדלת המאפשרת "שיקול דעת" של ראש הוצאה לפועל" .... וכך למדתי שצריכה הייתי לנסח בקשתי ולהשתמש במונח "השהית הליכים" ולא "עיכוב הליכים". שכן, בעוד ש"עיכוב הליכים" אינו מסמכותו הרי ש"השהית הליכים" מסמכותו ולשיקול דעתו ובכפוף לכל מיני תנאים שרשאי להטיל, כמובן ... לפי שיקול דעתו - כך ... לפי "חוק הוצאה לפועל".

אז כך, מכיוון שאני מעוקלת מזה מס` חודשים, על לא עוול בכפי, ומאחר וכל נסיונותי לשחרר את טבעת החנק הזו מעל צווארי עלו בתוהו, ומאחר והנני אם חד הורית ומפרנסת יחידה ל-3 ילדי ומאחר ושילמתי ערבות בסך 2500 כנדרש - פניתי שוב אל ראש הוצאה לפועל
בקשתי לראש הוצאה לפועל – (אותו רשם) – ל"השהית הליכים" (כהגדרתו בחוק הוצאה לפועל), נדחתה בטענה שבתיק הליכים מעוכבים, דומה שהלה אינו מבין ההבדל (או שמא אני לא מבינה) בין "השהית הליכים" ל"עיכוב הליכים".


וכך... עד כמה שזה נשמע הזוי - פס"ד שבסיסו בשנת 98 - 2500 ש"ח ושקוים באישור בית משפט מיד לאחר המשפט - מקבל חיים מחדש – ובקלות בלתי נתפסת ובלתי נסבלת - עומד ע"ס כ-65,000 ש"ח ואין מי שיעצור את המונה.

עשיתי נסיון נוסף כ"הדיוט" וללא ייצוג עו"ד –
מתוך אחת ההחלטות של ראש הוצאה לפועל – (אותו רשם) – בה כתב וציטטתי "כי רק בית הדין שתחת ידו יצא פסק הדין רשאי להחליט ולסגור את התיק"

פניתי אל כב` השופטת בבית דין איזורי לעבודה וביקשתי אותה להורות על סגירת התיק מאחר ונגדי עומד תיק הוצאה לפועל בו חוזר ומודיע ראש הוצאה לפועל כי רק בית הדין שתחת ידו יצא פסק הדין רשאי להחליט על סגירת התיק" – גוללתי כמובן השתלשלות הענינים, צירפתי פס"ד, החלטתה בדבר ההפקדה בקופת בית המשפט והחלטות ראש הוצאה לפועל עד כה.
כב` השופטת לאחר כחודש, החליטה להעביר העתק בקשתי ל"תגובת ב"כ הזוכה". הלה דחה בקשתי על הסף וטען כי בתיק פס"ד חלוט ואין היא רשאית לדון בתיק ותבע הוצאות לתגובתו.

משקיבלה כב` השופטת תגובתו פסקה כצפוי "כי בתיק פס"ד ואין היא יכולה לדון בו"
כבוד השופטת הוסיפה וזרתה מלח על הפצעים ופסקה בנוסף הוצאות לב"כ הזוכה בסך כ-1200 ש"ח.

(ואני שואלת, גלוי וידוע היה בפני כל בכלל ובפני כבוד השופטת בפרט כי בתיק פס"ד, ובכל זאת שקלה ומצאה לנכון להעביר לתגובת ב"כ הזוכה, שתגובתו היתה צפויה – מדוע בחרה לעשות כן אם מראש ידעה כי החוק מגבילה ולא תוכל "להורות על סגירת התיק" כבקשתי, נראה כי ידעה מה תהיה החלטתה, אז מדוע להביא לסיטואציה של "חיוב בהוצאות" ????)

עו"ד זה הטוען כי הוא מיצגה לאחר שיפתה את כוחו – זורה חול על בעיני המערכת המשפטית, נראה בעליל כי "בישל" את "קופת החסכון" הזו למן ההתחלה. הוא משקר בתצהיריו לכל אורך הדרך וניתן להוכיח שקריו. כמו גם העובדה כי "העובדת שוהה במדינתה ואני בקשר טלפוני עימה לאחר שיפתה את כוחי".
1. פניתי אל משרד הפנים בבקשה לקבל מידע אודותיה. שם סירבו בכל תוקף לתת מידע ולא כללי, אם יצאה
מהארץ או עדיין כאן. (כאן המקום להזכיר, כי הובאה לארץ באישור משרד הפנים לאשרה על שמי,
עם הערבות הבנקאית שלי ובאחריותי).

2. פניתי אל מנהלת ההגירה - משם טרם קיבלתי תגובה.

3. מחקירות פרטיות שעשיתי נראה כי עובדת זו מעולם לא עזבה את הארץ.

4. אני בספק, אם בכלל הינו מיופה כוחה של הזוכה לטפל בעניניה.

5. כאן המקום לציין, לאחת מטענותיו – כי "נעלמתי" ועברתי דירה לאחר פס"ד ב"ארצי" וכי נאלץ לשכור שירותי משרד חקירות כדי לאתר אותי. צירף דו"ח חקירה מ-10.09.2002. על כך צצות ועולות מס` שאלות ותמיהות בתגובתי:

5.1. מדוע לא פנה לעו"ד בא כוחי שייצג אותי במשפט ב"ארצי"?
5.2. מדוע פתח תיק הוצאה לפועל ע"ס כ-38,000 ש"ח רק ב-2004, הרי היו בידיו פרטי דו"ח חקירות ב-2002?
5.3. משגיליתי שלמעשה כן פתח תיק ב-2002 (למעשה, יום למחרת היום בו ניתן לו דו"ח החקירות)
מדוע לא פנה וביצע מסירה לחייבת לכתובת שקיבל בדו"ח החקירות?

6. כשפתח אותו עו"ד תיקי הוצאה לפועל - רשם כתובתה של העובדת "ירושלים". מדוע לא פתח תיק הוצאה לפועל באיזור השיפוט "ירושלים"? שהרי הצהיר ששם מקום מגוריה. ואם ככתוב בתצהירו "העובדת שוהה במדינתה" הרי שבמקרה זה יפתחו תיקי הוצאה לפועל בירושלים - מקום השיפוט הכללי למי שכתובתו כזוכה אינה בארץ. במקום זאת בחר לעשות הנוח לו ופתח התיק בלשכת הוצאה לפועל הקרובה למקום מגוריו.
שם נוהג ומתנהג בלשכה כבשלו.

7. בכתב התביעה , בפרוטוקול ובהחלטת בית המשפט שהתקיים ב-98 נרשם כי ייצגוה עו"ד אחרים מטעם העמותה המייצגת עובדים זרים, ביניהם עו"ד אחד שלימים נתגלה כשותפו למשרד פרטי לעריכת דין של העו"ד - הוא הטוען לכתר כמיופה כוחה היום.
אותו עו"ד המציג עצמו כב"כ הזוכה טוען שיצגה למן התחלה, אך לא ידע שהופקד הכסף בבית הדין.
הוכחתי כי שותפו למשרד הינו נציג עמותת קו לעובד. ובכל מקרה, כפי שקיבל לידיו את פס"ד, באותה דרך קיבל או צריך היה לקבל גם את דבר הפקדון שהרי התנגד בכתב לבית המשפט בדבר הבקשה להפקדה.

להבנתי ולפרשנות מזכירות בית המשפט, לפרשנות עו"ד כאלה ואחרים את הסכום המופקד בגין פס"ד יכול, צריך ורשאי לדרוש רק "הזוכה" במשפט בהתאם לפס"ד והכסף המופקד ימסר אך ורק לזוכה וכנגד הצגת פסק דין כאמור.
במקרה זה, אף כתבה כבוד השופטת בהחלטתה לקבל פקדון פס"ד לקופת בית המשפט - כי ההפקדה מעכבת הליכים.

בתגובתו האחרונה של עו"ד / ב"כ הזוכה, ציטט הלה מתוך ספר שכתבה איזו אישיות משפטית כי הפקדה בקופת בית משפט אינה מונעת מהזוכה הזכות לדרוש הלנת שכר והצמדות למיניהם - עד ליום בו מקבל הזוכה הכסף לידיו (משהו ברוח זו).

כולנו מסכימים שעו"ד למדו, התמחו במשפט בישראל ואף הוסמכו להופיע ולייצג -
פניתי אל מס` עו"ד – לכל אחד דעתו. לא נמצאה תשובה חד משמעית באשר לגורל "הפקדה פס"ד בקופת בית משפט", ועיכוב ההליכים הנגזר ממנה. לא נמצא חוק ברור אחד למקרה !!! לא נמצאה פסיקתא ברורה ומפורשת לסיטואציה כאמור!!!
תשלום פס"ד אל קופת בית המשפט ובאישורו נעשה מכיוון שהוגש ערעור בארצי. שאם לא כן היה משולם בו ביום לזוכה.
ובל נשכח הכל התחיל ב-2500 ש"ח בקירוב, ומישהו ישב בשקט כל השנים כדי לגזור קופון בעל ערך של עשרות אלפי ש"ח.

כאמור, ביום 14.11.2006 צפוי להתקיים דיון ב"טענת פרעתי" בלשכת הוצאה לפועל - אצל אותו רשם.

אני חשה שהכל "קומבינה" אחת גדולה. אפילו לא עורכי הדין צופים איזו "הצלחה" ו"סוף טוב" דיון הצפוי בלשכת הוצאה לפועל חדרה.
ה"אור בקצה המנהרה" שאח"כ ניתן לפנות לערכאה גבוהה יותר ו"לערער בזכות" !!
אך, "אליה וקוץ בה" בפניה לערכאה זו יש להביא בחשבון את הסיכון של "הפסד". במקרה זה עלולים לפסוק בנוסף למונה הטס בתיק הוצאה לפועל גם הוצאות בגובה 10,000 עד 40,000 ש"ח.

רוצה לאמר - אם המערכת המשפטית תמאן לראות נכונה את פני הדברים - בסופם של דברים - עלול לקרות מצב בו אני מחוייבת לשלם למעלה מ-100,000 ש"ח (עבור פס"ד של 2,500 ש"ח).

זו הרי האיוולת בהתגלמותה.

לא יודעת לאן לפנות ומה לעשות ???

מיהו בר סמכא באמת ? ועל סמך איזו פסיקתא ?

בכל כוונה לפניה שלי, לאיזשהוא גורם גבוה יותר, בר סמכא כזה או אחר, חייבת להביא בחשבון מצב של "הסתבכות" קשה מהמצב הקיים.

כיצד לגרום למערכת המשפט המרוכזת ב"עשית משפט!" לעשות את תפקידה הוא "משפט צדק!".


אני מקוה, שאחרי כל זה (ו"זה" היה ממש בקצרה) ברור לכם כי, כל אזרח במדינה שלחובתו פסק דין כלשהוא, שקיים אותו ופרע את חובו לכאורה - פסק דין כזה, בקלות בלתי נסבלת ובתמיכת מערכת המשפט יכול לקבל חיים מחדש.

ממש ..."אקספרס של חצות" ותודה לאל, שגזר דין מוות אינו אחד מ"כלי העבודה" של ההוצאה לפועל בחדרה.

וכל עזרה תתקבל בתודה רבה,


מירב1998.doc
 Description:

Download
 Filename:   1998.doc
 Filesize:  73.5 KB
 Downloaded:  1155 Time(s)

חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

שי
אורח
הודעהפורסם: שני 13.11.06 8:07    נושא ההודעה:

אם בטענת פרעתי לא ייפתר העניין (והוא לא ייפתר), הטיפול בפרשה הזו צריך להיעשות בהמרצת פתיחה, ואולי גם בהליכים נגד הזוכה ונגד עורך הדין של הזוכה.
ייצוג משפטי (איכותי!!!!),הכרחי במקרה כזה!!!
להרחבה: שי 054-8189474
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2007משה גל אורי מילשטיין טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group