לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מכתב שהגיע למערכת מאמא בשם תהילה שמונעים ממנה לראות את ילדיה  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> גירושין,משמורת ילדים והתנהלות שרותי הרווחה בישראל-כי ילדים נולדים לשני הורים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
yaldeinu

הודעהפורסם: ראשון 11.11.07 17:41    נושא ההודעה: מכתב שהגיע למערכת מאמא בשם תהילה שמונעים ממנה לראות את ילדיה

מכתב שהגיע למערכת:
היי, קוראים לי תהילה ואני קראתי את מה שרשמת בפורום.
אני מאוד מעוניינת להצטרף לתנועה שלכם ולפרסם את הסיפור שלי.
גנבו ממני את הבן שלי והמציאו המון שקרים .
אני מוכנה ללכת עד הסוף ולהיות הכי פעילה בתנועה שלכם.
בבקשה תעזרו לי כי אני ממש מיואשת .
תודה. תהילה. (מספר הטלפון שמור במערכת)
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

צפורה מרום-ד
אורח

הודעהפורסם: ראשון 27.04.08 20:28    נושא ההודעה: ילדים ומערכת המשפט והרווחה

בס"ד
ידידתנו תהילה (אם אכן זו היא) נפטרה ממחלה קשה לפני חודש!
היא עברה המון צ ע ר והמון יסורים מבעלה שנטש לחו"ל ומכך שילדיה נלקחו ממנה לשנתיים ולאחרונה חזרו, אך עגמת הנפש השאירה נזקים חמורים בנפשה. אשה יפה, אינטלגנטית ויקרה. חבל!

חבל על עמנו, חבל על מדינתנו; הרי בסופו של דבר כולנו נפגעים ב"מכות" משמיים בגלל השחיתויות, עיוותי הדין, סחבת, שיבושי משפט והכל בגלל טובות הנאה, נגע המקורבים ו"שמור לי ואשתוק לך" - בקיצור: סתימת פיות.

אני עצמי סבלתי מאז שובי ארצה, כבר 8 שנים, ממילכודו של בעלי ע"י אשה אחרת שילדה לו ילד בירושלים. הוא אויים בסחיטה שאם לא יתגרש ממני ולא יעביר את המטען מאמריקה לידיה - לא יראה את בנו. לבסוף חזר אחרי, אחרי שהרסה את שמו ואת פרנסתנו בתלונות קנטרניות במשטרה. חבל על כשרונותיו. כעת אנחנו באשפתות והוא בעבודות שירות עד הקייץ כיון שכביכול "סטר" לבתה החצופה שירקה עליו בעת שהכין לה צהריים. האמא גרמה למעצרו, צוי הרחקה, הכפשות, השפלות, תעוקת חזה, התרוששות ואני מנסה כל הזמן לחלצו וחזר אלי למורת רוחה. כעת, למרות ששתי עורכות דין שקיבלו המון כסף כדי לחלצו, הצליחו להשיג הסדרי ראיה במודיעין - היא מעיזה לעקוף, לעכב ולהסיתו שוב נגדי, הרעיה החוקית שכל חטאי שאני מבוגרת ממנו, ומנסה לפתותו לשוב אליה כדי להיות במחיצת בנו. האי יציבות והסרבול במערכת, גרמו לסיוט בחיינו. אני מתנחמת בכך שבקרוב יפעילו את כתב האישום נגדה סוף סוף , הלואי שתטעם פעם אחת מעצר ו/או עיקולי שווא (גנבה את פקדונות קבלות המזונות ששילם) על חוב מדומה, קנסות, ועוד. והחוצפה: שסיוע משפטי כחד הורית היא מקבלת מהמדינה חינם! היא הרי גרמה לכולנו טראומות ואינה נענשת משום מה וגם הילדים סובלים (שנה וחצי שאינו רואה את בנו ומפרה צו שופט לבימ"ש למשפחה). ואיך אומרים לי "אסור לקלל?!" הרי האחים שלי נפטרו גם הם מצער בגלל נשותיהם הנלוזות שהפרידו בין האבות והילדים.

בקיצור, חבר'ה: היום כ"ב בניסן, יום המימונה הוא יום הולדתי ואני מברכת את כולנו ללא הבדל, דת, צבע ומין בהתחזקות לחפש את הצדק, החסד והאמת לפי תורת ישראל ולפחות רק מבוראנו, ולא מבני אדם.
עברתי כאן המון טראומות כשהגעתי מחו"ל ב2000 כדי לסעוד אמא בבית אבות אשדוד, לאחר פטירת אחים (קצין בצה"ל) ולאחר שעברתי פיגוע בחו"ל ב93.
כשהוקעתי את השחיתות והרשלנות הרפואית, בתמימותי, לא הבנתי את כל "העליהום" כלפי מכל המערכת המאוחדת כלפי האזרח הקטן (עיריה, רווחה, בריאות ומשטרה, שיכון, סיוע משפטי וביטוח לאומי), ולמרות שנפתחו תיקי חקירות - החלטתי לאחרונה לסגור הכל ולהשאיר את כולם בידי שמיים, לתדהמתם. ההתנכלויות היו עצומות.

אז, שוב, בשורות טובות לכולנו : תתפללו שתגיע הגאולה בדמות חברי כנסת ישרים שיפעלו לחקיקה משופרת, נבחרי ציבור שלא יפחדו להתלונן על חבריהם שסרחו, ואכיפת החוק ע"י משטרה אינטלגנטית, הוגנת ואדיבה. והעיקר: עובדים סוציאליים עם לב ושכל. אסור להפריד בין הורים לילדים.
להתראות,
ציפי
חזרה למעלה

יוסף אגמון
אורח

הודעהפורסם: ראשון 27.04.08 22:13    נושא ההודעה: ציפי - תתחילי באירגון משפטים ציבוריים למישפטנים עובדי הציבור שמרמים ומשקרים ממניעים זרים

הבעיה העיקרית כתובה בכתבות שלי באתר זה:

שופטים, מישפטנים, קציני מישטרה, עובדות ומנהלות רווחה ושותפיהם של כל אלה, פועלים בתיאום להשגת "התאמות" (מירמה ושקר) להשגת התוצאה שעליה הם החליטו מראש - ללא קשר לעובדות וההוכחות שמציגים בבתי המשפט, המישטרה, הרווחה וכו'...! (חוק 8-ב' לדיני משפחה ).

הצרה הרבה יותר גדולה:

יש מיקרים רבים שבהם מישפטנים ושותפיהם מנצלים בצורה נואלת את החוק הנ'ל, כדי להתעשר על ידי אירגון מראש תוצאות כינוס נכסים לרכישת בתים רבים במחירים זולים מאד-מאד..., או היות שעובדי ציבור נתפסו בפלילים וכד'...
לכן, הם מעבירים הוראות לכל מערכות המשפט (כולל המישטרה) והרווחה,
כדי שיבצעו "התאמות" כאילו שהמיקרה הוא להשגת טובת הילדים, אך האמת
היא שהם משתמשים במירמה ושקר בחוק מפוקפק זה להצלת עצמם ו/או חבריהם העבריינים והחשודים...!

הדרך לפיתרון חסומה גם על ידי מרבית התיקשורת שמשתפת פעולה איתם (לצערי גם אתר כזה ואחרים אינם נקראים על ידי ציבור רחב ולכן השפעתם קטנה מאד...)
אך קיראי בבקשה את כתבתי לגבי אירגון מישפטים ציבוריים ותוכלי להשפיע גם
לטובת הציבור והמדינה וגם לטובתך האישית...
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

הגדלי

יישוב: עין-שמר

הודעהפורסם: רביעי 30.04.08 22:02    נושא ההודעה: תוסף-עזרה לציפורה-מרום-ד

לילה טוב.
הערב- אני נזכר בדברים עצובים כמו המאבקים שלי בבימ"ש וענייני הגירושין כפי שהתנהלו ביני, אשתי והעו"ד הראשון שלה.... בשנים 81-83 .
כתבת הרב- אך ב"שוונג אחד" מליבך - הרבה נתונים ומעט מאוד ברים חיוביים שעשיתם, אך עוד יש אפשרות לתקן. יתכן והמקרה שלך כולל עוד נתונים - אך לפי מה שכתבת אנסה כוחי בעזרה והצבת אפשרויות:

את אומרת משהו כזה- נתונים:- לפני 8 שנים שבה ארצה . בעלה מולכד ע"י אישה שהרתה וילדה לו ילד – וסוחטת אותו.
ההיא- במודיעין ובעלה בעזרת 2 עורכות דין זבל זמני ראיה לילדו שם.ההיא שוב מסיתה אותו נגדי אחרי שחזר . ציפורה מבוגרת מבעלה.
כעת אנחנו באשפתות והוא בעבודות שירות עד הקייץ כיון שכביכול "סטר" לבתה החצופה שירקה עליו בעת שהכין לה צהריים. האמא גרמה למעצרו, צוי הרחקה, הכפשות, השפלות, תעוקת חזה, התרוששות ואני מנסה כל הזמן לחלצו וחזר אלי למורת רוחה. כעת, למרות ששתי עורכות דין שקיבלו המון כסף כדי לחלצו, הצליחו להשיג הסדרי ראיה במודיעין - היא מעיזה לעקוף, לעכב ולהסיתו שוב נגדי, הרעיה החוקית.
שנה וחצי שאינו רואה את בנו ומפרה צו שופט לבימ"ש למשפחה.
-- ----------- -----------
אני מבין שהאשה האחרת - יש לה בת בוגרת בכמה שנים מהילד של בעלך. שהיתה נשואה בעת שהולידה אותו.
מה שלא ברור לי- 1. האם הילד רשום בבית החולים כבנו של בעלך או של הבעל הקודם שלה?
2. אם הילד רשום בת.ז.של בעלך -כבנו?
דברים אלו תוכלי לברר ולקבל עותק מהבי"ח בו הילד נולד (כנראה בארץ, לפי הבנתי). לנתונים אלו - יש/אין, חשיבות גדולה בבואך לדון בבימ,ש אל מול האישה הסוחטת את בעלך.
אני גם מבין שיש לכם ילדים (אנא הסבירי אם בנים/בנות וגילים)., שאת מגדלת בבית, ולכן בעלך לא רק שחש לא נוח אצלך בבית- הוא חש מאוד קרוע גם בבית האישה הסחטנית... כי הוא ללא ילדיו...

עצתי לך , מתחילה בדברים פשוטים שאת יכולה להתחיל בהם עם בעלך.
1. צלמי כמה עותקים של ,הדף ובו פסק הדין של ,ראיית הילד" מבימ"ש עם חותמת "עותק מתאים למקור". עם עותק- את ובעלך ניגשים לקבל את הילדים לאחר שהודעתם לגברת לבצע את חלקה - להביא הילד לפגישה. תביא = מה טוב. לא תביא? אחרי כ10 ד' המתנה- הזמינו למקום את המשטרה והגישי לשוטרים "במתנה" את עותק הצו - ושיירשמו תלונה "על הפרת צו ראיית הילד". אם תתבקשו לגשת "לתחנה להגיש התלונהעשו זאת. שלוש פעמים כאלו- כשאתם מקבלים אישור מהמשטרה על "מספר ארוע ביום כך וכך" - ויש לכם מסמך של עדות עד הגון(משטרה)לכך שהאשה לא מקיימת את הצו. כעת יוכל בעלך, אבי הילד לפנות לבימ"ש בבקשה עם "הודעה על מה שנעשה עם הצו"... -
ראשית תודיעו שניכם, בבקשה(חשוב שלבימ"ש יהיה ברור שאתם ביחד- מול האשה "האחרת" - ותבקשו "ביטול הצו במתקונתו עקב אי קיומו" ותבקשו "במקום" שבימ"ש יחליט על דר אחרת של חיוב האשה להביא למשל את הילד ליתכ, על חשבונה וזמנה שלה - כדי שהאב יוכל להיות"זמן נטו עם ילדו" וכן תקבל את הילד בזמן סיום הראיה- רק מחוץ לביתכם, ותיאסר עליה הכניסה לביתכם. את הבקשה הזו - כדאי לכם לעשות עם עו"ד אחר/ת אם זו שמייצגת אתכם כעת לא מוכנה לעשות זאת. זאת - לאחר שתכתבו לה מכתב רשום - ובו אתם מבטלים את הצורך שלה בייצוגכם "עקב סירובך לייצגנו כפי רצוננו"...ולהודיע לה שבזאת תמה התקופה של הייצוג שלה- ושהייפוי כוח פג תוקפו- מגע שסירבה לבצע הייצוג כרצונכם. לא להזכיר מילה על "שכ"ט ושום עניין כספי- תשאירי זאת לבימ"ש, אם יהיה צורך...

לפי החוק - מרגע שאתם ביטלתם את ייצוגה - אתם רשאים לדרוש "את התיק אליכם" כדי להעבירו לעו"ד אחר/ת לפי בחירתכם. לפי החוק - אסור לה לעו"ד לעכב אתכם בתביעהלבימ"ש - כי כך תפגע בכם ותיאלץ לשלם לכם פיצוי על הנזק, שעלול להיות כפול ממה שהיא תרצה לקבל כ"שכ"ט עד עכשיו"...
ההליך הקל - הוא העניין של התלונה במשטרה, וגם הוא ידרוש שכנוע מצידך.

עלייך לזכור: זכותו של בעלך - להפסיק מיידית ברגע שנמנעה ממנו ראיית הילד על פי הצו - כל תשלום של מזונות הילד עד עכשיו... ומה ששילם בתקופה של כשנה וחצי שלא ראה- הופך למעשה סכום של חוב רגיל ולא חוב של מזונות- אבל חוב רגיל שהיא חייבת להחזיר בסכום אחד כולל הריבית וההצמדה עליו. לכן אני מציע שתתחילו עם התלונות במשטרה על אי קיום הצו כעת.... כך שבמקרה שהגברת תרצה לסחוט, או לא להחזיר הכסף - אתם תוכלו לבוא כחיוביים לפני בימ"ש והיא - כמי שלא עושה מה שבימ"ש מחייב אותה...

אשמח לדעת אם זה מצליח ואם יש תקלות, ולסייע בכמה דברים נוספים.

כותב שורות אלו אינו עו"ד והכתוב אינו בגדר עצה משפטית אלא כסיוע להבנה ותמיכה סוציולוגית , ובעברו שימש כ 8 שנים פעיל חברתי בקהילה ובעמותה שטיפלה בתחום ראיית ילדים, מהן כ 4 שנים כמנהל סניף העמותה בצפון הארץ. [/b]

יוסף אגמון
אורח

הודעהפורסם: חמישי 01.05.08 0:29    נושא ההודעה: המישטרה פועלת בניגוד לחוק ולעובדות..., בהתאם להוראות השופט מאחורי הקלעים...

הכל פשע מאורגן ! קיראו כתבותיי בנושא האישי שלי שכוללות החלפת שופטים
אל השופטת טובה סיוון וכנופיתה, אלימות חד-צדדית, מירמה, שקרים ועוד...

האישה עם הילדים יכולה להפר צווים של בית המשפט ולסרב למישטרה ככל שתירצה, היות והשופטים של בתי ההתאמות למשפחה יפסקו תמיד לטובתה...
(רק בשני מיקרים יפסקו נגד האישה: במקרה שמבצעת זנות בתוך הבית בנוכחות הילדים ובמקרה שלוחת סמים ו/או אלכוהול ואיננה יכולה לתפקד )
חזרה למעלה

הגדלי

יישוב: עין-שמר

הודעהפורסם: חמישי 01.05.08 9:54    נושא ההודעה: שאלות לידידי אגמון - ומעט רקע והסבר, לקידום רעיון שיפוט לשופטיבתי-משפט...

בתשובה ל -המישטרה פועלת בניגוד לחוק ולעובדות..., בהתאם להוראות השופט מאחורי הקלעים... +
הצעה להעמיד לדין ציבורי גלוי את השופטים שלא נוהגים ולא מחליטים כחוק - וגם לשפוט המשטרה.

אני רק לא מבין איזה מין/סוג של משפט ציבורי אתה מעוניין לקיים. למשל - להעמיד ל"דין בבימ"ש של הציבור" את אותם שופטים הבוחרים לצוות שהילד/ה תגדל ותהיה "רכוש האם" והבעל/הגרוש יהיה "ללא ילדים אבל משלם בלי לראותם - כאילו שהוא אב שכול"...
איך עושים זאת בפועל?-
1. אולי נמנה/נבחר 12 "מושבעים" שיחליטו על הפסק-דין לאותו שופט? או שופטת? נקבע למשל בכללי "הסדר והסידור" של בימ"ש כזה "של הציבור" שנביא למשל- רק תושבי ישראל- ומעיר אחרת שבו הבימ"ש והשופט/ת הנשפט? אולי נסכים גם לצרף קיבוצניקים ומושבניקים? אולי גם תושבי המיעוטים ,כגון ערבים, דוזים ואפילו ארמנים ?

2. אולי כמה מהקהל- ישמשו כתובעים שיגישו ראיות כגיבוי לטענותיהם. כ"ראיות" יוכלו להביא גםמחקרים ותוצאותיהם הבדוקות ומוכרות בחברות שבחו"ל? או-
שאתה עצמך תהיה התובע ותגיש התביעה בעזרת 2 עורכי דין - ואת בימ"ש ייצג גם כן עו"ד... רגע - אני מודע לכלל והוראת לשכת עורכי הדין שאוסרת לחלוטין על "חבר לשכה(עורך דין)" לעשות משהו כנגד עו"ד אחר....

אולי אתה מתכוון למשהו אחר לחלוטין? איך מפעילים דבר כזה?

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

אורח

הודעהפורסם: חמישי 01.05.08 19:48    נושא ההודעה: Read my answer/article below

פורסם: שלישי 09.10.07 8:57 נושא ההודעה: משפטים ציבוריים עם סיקור טלויזיוני ילחמו בשחיתות השילטונית והשיפוטית...!

---------------------------------------------------------------------- ----------

היות ורשויות המשפט, הפוליטיקה, הרווחה ונוספות, ניתפסו במירמה ושקרים
ממניעים זרים של עובדי-ציבור ומנהלים שניתפסו עם עובדות המחשידות אותם חד-משמעית בפלילים, אך בזכות תפקידם, תחום פעילותם וקשרים לא-חוקיים, הם מעמידים עצמם מעל-החוק ומתחמקים ממשפט ועונש כחוק,להלן הצעתי נגדם:

יש לארגן משפטים ציבוריים באוניברסיטות, איצטדיונים וכ'ד, שבהם יערכו משפטים פתוחים לקהל ולמדיה, לראשי המערכות הנ'ל שייוצגו במשפטים על ידי שחקנים. במקום שופט יהיה חבר-מושבעים מהציבור (ללא מישפטנים), שיקבע האם ואיך להעניש עובד הציבור שניתפס בפלילים, אך מערכות השילטון והמשפט העמידו אותו מעל החוק, כדי לא-להענישו על פשעיו...!

לדוגמא: אהרון ברק יועמד לדין (הוא ייוצג על ידי שחקן) על פי עובדות והוכחות בלבד שניצטברו נגדו, כדי שחבר-מושבעים מן הציבור יחליט האם הוא אשם ובאיזה עונש על פי החוק יש להענישו (החוק קובע שיש להחמיר הענישה עם מישפטנים ואחרים העוסקים בשיפוט, היות והם בקיאים בחוקים ולמרות זאת ביצעו הפשעים המיוחסים להם תוך ניצול-נואל של מעמדם, יכולתם וקשריהם...!).

אתם מתארים לכם איזה תהודה ארצית ובינלאומית יקבלו משפטים אלה שיחשפו
שחיתות ופשעים של החשודים וגם של המערכות המגינות עליהם בניגוד לחוק...?!

חשיפה זאת תביא לשינוי מיידי במערכות החוק והשילטון בנוסף לשינוי יחס הציבור נגד החשודים ושותפיהם! היא תיגרום מיידית לשינוי ברמת השחיתות והפשע של בכירים, שופטים, מנהלים ושותפיהם..., כמו גם לשינוי המערכות והחוקים...!

אנא התנדבו לעזור באירגון מישפטים-ציבוריים אלה על ידי הוספת שמכם וכתובת האי-מייל שלכם לכתבה זו, כדי שהמארגנים יוכלו לפנות או להפנות אליכם אנשים ומשימות. זוהי אולי הדרך היחידה שעשויה להציל המדינה מהתרסקות כללית שמנהיגנו מובילים אותנו אליה בהחלטיות ובמהירות...

בתודה ובהצלחה,

יוסי אגמון

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף
הפיתרון גאוני!
אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 16:02 נושא ההודעה: כל הכבוד ליוזמה והתושיה שלך!

---------------------------------------------------------------------- ----------

בהצלחה רבה, שלום ומירית ת.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

איפה יערך המשפט הראשון?
אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 16:17 נושא ההודעה: CNN ו - FOX מוכנים לבצע כתבה טלויזיונית למשפט הראשון.

המארגנים מתבקשים להזמין את תחנות הטלויזיה הזרות, כדי לבצע כתבה על המשפט הראשון.
בבדיקה טלפונית הודיעו נציגי שתי תחנות הטלויזיה הנ'ל בירושלים, כי הם מעוניינים מאד לבצע כתבה ומבקשים לדעת היכן ומתי מבצעים המשפט הראשון.

יש בודאי עוד הרבה תחנות טלויזיה שתהיינה מעונינות לקבל הזמנה למשפט הציבורי הראשון.

אנא אל-תחמיצו ההזדמנות...!

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש

שלי ויאיר
אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 17:26 נושא ההודעה: אנחנו בעד ההצעה הזאת.

הצעה נהדרת.

בהצלחה

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

נעמה בר
אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 18:12 נושא ההודעה: איצטדיון רמת-גן לא-יספיק לצופים הרבים שיגיעו למישפטים אלה...

זאת תהיה ההופעה הכי לוהטת במדינה...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

פיתרון מדהים!!!
אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 18:20 נושא ההודעה: פיתרון ענק!!!

אנחנו נתנדב לעזור.

קבוצת האוהדים מרמת השרון.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

יהודי החרד לגורל המדינה
אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 18:38 נושא ההודעה: חייבים גם עונש מוות והוצאה להורג מיד לאחר ההרשעה של העבריינים!

רק חשיפה לתיקשורת לא תרתיע אותם...

צריכים ללמוד מההיסטוריה וליישם זאת בענישה המתאימה.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 19:04 נושא ההודעה: New-York City Israelies will support you

We talke to Israelies in New-York City, that would like to join or support this wonderful actions to save Israel

T. & J. Shitrit

shitrit@shitritbrothers.com

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 20:46 נושא ההודעה: A graet idea

This is a graet idea

Good luck. Shosh - L.A.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 20:57 נושא ההודעה: WOW ! finnaly they pay for their corruption

It's about time....! Yemima

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

כל הכבוד על התושיה ויוזמה
אורח

פורסם: שלישי 09.10.07 22:49 נושא ההודעה: יוסי הדון-קישון, הריקבון במצב מיתקדם! אין תקנה.

יוסי הדון קישון, כדאי שתיצטרף לזרם השחיתות כדי להרוויח, או שהם יפגעו בך יותר מכל שפגעו בך עד עתה...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורי ב. א.
אורח

פורסם: רביעי 10.10.07 0:13 נושא ההודעה: הפיתרון הזה יביא לאלימות גדולה של הציבור...

הפיתרון הזה יגלה המון פרטים נגד המושחתים...!
הקורבנות מן הציבור יגלו שהפגיעות בהם נעשו על ידי המנהיגים והמישפטנים הנישפטים במשפטים הציבוריים...! עד עתה האמת הוסתרה מהם...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: רביעי 10.10.07 0:39 נושא ההודעה: A Fantastic Idea

A fantastic idea. GOOD LUCK, Robi, Chicago

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: רביעי 10.10.07 2:05 נושא ההודעה: We must justice OLMERT first

We must put P.M. Olmert to justice A.S.A.P

Poppovich David

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: רביעי 10.10.07 3:12 נושא ההודעה: AGMON , GOOD LUCK

From your friends at S.F

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

מצעד האיוולת: ב-6.9.06 שופטים הנתבעים בהליך אזרחי בבג"ץ דוחים בעצמם עתירה להכשיר את מינוי ביניש
אושרי ר.
אורח

פורסם: רביעי 10.10.07 3:54 נושא ההודעה: מדהים! איך אף אחד לא חשב על הפיתרון הפשוט הזה?

לחימה כזאת תחסל המושחתים בלי לירות כדור אחד...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

נפלא!
אורח

פורסם: רביעי 10.10.07 17:52 נושא ההודעה: ההצעה הטובה ששמעתי אי-פעם!

זאת ההצעה הטובה ביותר ששמעתי אי-פעם!

רוני - הרצליה

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: רביעי 10.10.07 21:41 נושא ההודעה: What a wonderful idea! Good Luck, Joe & Cindy

We'll support you all the way

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

בהצלחה -טניה
אורח

פורסם: חמישי 11.10.07 17:20 נושא ההודעה: אנחנו בעד ההצעה הזאת.

גדול!

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: שישי 12.10.07 2:01 נושא ההודעה: GREAT

A great idea

Shani from Boston

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

הרעיון גדול!!
אורח

פורסם: שישי 12.10.07 16:17 נושא ההודעה: יוסי אגמון, אתה מדהים ומקסים! תמרה

אני חייבת לציין שקראתי את כל כתבותיך באתרי אינטרנט שונים, אך הרעיון
הזה מלא יוזמה ותושיה מדהימים!

ביצוע מדוייק ונכון של הרעיון שלך, יביא למיגור רוב השחיתות ללא-אלימות או יריה אחת, לעומת נפוליאון שכתבת עליו כי נאלץ להפעיל הגיליוטינה נגד שופטים ובכירים להשבת אמון העם בו...

ישר כח, תמרה ד.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה
שרון שטרן
אורח

פורסם: שישי 12.10.07 23:52 נושא ההודעה: גם אני בעד.

רק חשיפה גדולה תעזור בחסימה.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אין דין ואין דיין
אורח

פורסם: ראשון 14.10.07 2:49 נושא ההודעה: אין דין ואין דיין...!!!

אין דין ואין דיין! רק הדרך המוצעת תיצלח!

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: ראשון 14.10.07 21:29 נושא ההודעה: GREAT

GREAT

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה
אורח

פורסם: שני 15.10.07 19:28 נושא ההודעה: I agree that this is the best solution

This is the best solution for Israel's corruption

Martin L

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

רפ'ק במי'ל
אורח

פורסם: שלישי 16.10.07 4:16 נושא ההודעה: אוטומטית לכלא ורק אחר כך שיפוט ציבורי.

עבור לאוטומטית, בבודדת הם מתחמקים...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: שלישי 16.10.07 23:23 נושא ההודעה: Fantastic !!i

This is a FANTASTIC IDEA

Joel Melamed, San Diego, California

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

מנתח סרטן
אורח

פורסם: חמישי 18.10.07 17:20 נושא ההודעה: אין ברירה אלא רק לבצע כריתת הריקבון! הכריתה בשיטה המוצעת כאן - מצויינת!

כריתת המערכות הרקובות עם קירבון עמוק כמו אלה המוכחות באתר זה, תבוצע בצורה מצויינת על ידי העם - בשיטה הנפלאה שמוצעת כאן...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אין מנוס מענישה ציבורית
אורח

פורסם: חמישי 18.10.07 17:50 נושא ההודעה: אין מנוס מביצוע משפטים ציבוריים אלה, או שנגיע לאיבוד המדינה!!

רק ענישה ציבורית תביא לצדק...!

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

יוסי אתה נהדר!
אורח

פורסם: שבת 20.10.07 22:49 נושא ההודעה: כל הכבוד על הרעיון הנהדר!

איזה רעיון עם יוזמה ותושיה! כל הכבוד!

רעות ודני - ירושלים

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט
הצג הודעות מלפני: כל ההודעותיום אחד7 ימיםשבועייםחודש אחד3 חודשים6 חודשיםשנה אחת הכי ישנות קודםהכי חדשות קודם

אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 3 שעות
לך לעמוד 1, 2, 3, 4 הבא
עמוד 1 מתוך 4

קפוץ אל: בחר פורום שחיתות ומערכת השלטון בישראל----------------הודעות של נקיםשאלות ותשובות ל-נקיםפורום חופשי בעניין שחיתות ציבוריתפורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטגירושין,משמורת ילדים והתנהלות שרותי הרווחה בישראל-כי ילדים נולדים לשני הוריםאינדקס השופטיםביקורת על העיתונות בישראלביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכללימבזקי חדשותנפגעי הטרור פורומים ייעודים על פרשיות שחיתות----------------פרשת סיריל קרן/מרטין שלאףפרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליוןהנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המיניתפרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולםרצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רביןהקיבוץ `בהתהוות` הר עמשאפרשת אלוף משנה אלחנן טננבוים (טננבאום) פורומים חופשים לכל נושא ועניין----------------חדשות אקטואליה ופוליטיקהמדור דעות ומאמרים בנושא פוליטיקה, שחיתותהאלפיון העליוןפורום חופש הביטוי לנושאים שוניםסרטונים וסרטים Youtube-יוטיוב ואחרים Israel Reality----------------Eish-Eretz Israel ShelanuCorruption - The Israeli ConnectionIsrael NewsLa Réalité israélienneLes nouvelles d'Israel

אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

? read about jew searching in Google ?