לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
אולמרט ופרידמן מאשרים בשתיקה לכל אזרח ביצוע לינץ' למישפטנים ועובדי ציבור  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
יוסף אגמון
אורח

הודעהפורסם: שישי 18.04.08 21:56    נושא ההודעה: אולמרט ופרידמן מאשרים בשתיקה לכל אזרח ביצוע לינץ' למישפטנים ועובדי ציבור

ראש הממשלה - אולמרט, ו
שר המשפטים - פרידמן ו

קיבלתם שבוע ימים כדי להגיב על האשמות חמורות עם עובדות פליליות שמחשידות שופטים, מנהליהם
ועובדי ציבור שניתפשו פועלים ומפעילים את מערכות המשפט ונוספות כפשע מאורגן ממניעים זרים

תגובתכם לא-הגיעה ואישורכם האוטומטי בכישלונכם האישי והציבורי, בנוסף להעברת שלטון החוק
לציבור הפגוע מהשחיתות והעבירות על ידי אלה שנמצאים מעל לחוק במדינה, תועבר לכל אזרח לטיפולו האישי

כתבתי לכם שאי-תגובתכם תיתפרש כהסכמה עם העובדות והסכמה עם ההחלטה בשתיקה הקודמת של
שר המשפטים - פרידמן, לאפשר לכל אזרח לקחת החוק לידיו היות והשר איננו מסוגל להשתלט ולפעול כחוק
נגד העבריינים והחשודים שתפשתי במערכת שנמצאת תחת אחריותו...! ו

יותר מכך, אישרתם בשתיקה גם אפשרות שכל אזרח יבצע לינץ' נגד המישפטנים, מנהליהם ועובדי הציבור
שנתפסו פועלים נגדו בניגוד לחוק ו/או ממניעים זרים ו/או בניגוד לעובדות בתלונות והתביעות בתיקים...! ו

להלן העתק תלונתי / כתבתי שלא נענתה על ידכם ונותנת אישורכם להתחלת ביצוע לינץ' כמפורט לעי'ל

האחריות עליכם בלעדית ! אני נגד אלימות או כל עבירה אחרת
יוסי אגמון

Israel does not respect the basic rights of fathers and Children

Astonishing Revelations on Yitschak Rabin murder<14> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט
בוגי על מרטין שלאף,שחיתות תמורת ביטחון

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:טרום בגץ של נקים אל ראש השבכ בדרישה לבטל חובת הסודיות המוטלת על פרופ היס ולחדול מלחפות על שמעון פרס ושותפיו

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של10מיליון שח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר
הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפת פרשת רמון-המסמך:שנדר,פרקליט המדינה יזם תפירת תיק לחיים יטיב

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא
מחבר הודעה
לינץ' למישפטנים ושות'..!
אורח

פורסם: ראשון 13.04.08 18:52 נושא ההודעה: נפוליון היה כורת ראשיהם בגיליוטינה, לכן הציבור יפעל בזעם עם למידת פרטים כאלה ונוספים:

פורסם: ראשון 13.04.08 0:44 נושא ההודעה: גברים אנו במלכודת מערכת המשפט המושחתת למרות שאנו נושאים בעיקר הנטל של המדינה

---------------------------------------------------------------------- ----------

גברים-בחורים, קיראו בעיון עובדות ועשו חושבים לפני שאתם פועלים...:

בשירותי הצבאי-הסדיר לחמתי בטנק הראשון של יחידתי שלחמה במלחמת יום-הכיפורים 1973 בתעלת סואץ. לאחר שנכבשנו ע'י המיצרים ונפגענו, אחדים מאתנו הצליחו לחזור לכוחותינו ומיד הועברנו לרמת הגולן עם הטנקים האחרונים מהסוג הזה שנותרו בצה'ל. גם ברמת הגולן לחמתי בטנק הראשון של יחידתי (הסיכוי להיפגע ביחידת ראש-החץ הזאת ובמיוחד בטנק המוביל, הוא גבוה מאד-מאד !)

באחת הפגיעות בנו, נפצענו בצורה רצינית שגרמה לפינוי שלנו משדה הקרב.
המשכתי את שירותי הסדיר בהדרכה ואחר כך בניהול היחידה המרכזית לשיקום
חיל השיריון ויחידות נוספות של צה'ל לאחר מלחמת יום הכיפורים הנוראית.
במהלך ניהול היחידה הזאת למדתי הרבה על העם, המדינה ומיגבלות צה'ל...

עברתי ללמוד ולהתגורר במשך 13 שנים בארה'ב ולאחר שרכשתי תארים אקדמאיים ונסיון בינלאומי בתחום הנדל'ן, רכשתי מכספי האישי את המשק
של הורי אשתי, החזרתי את משפחתי עם שלשת ילדיי לארץ והתחלתי לבנות על אדמת המשק נכסים להשכרה (לאחר ששיפצנו, איבזרנו וריהטנו את בית המגורים המרכזי ), כדי שנכסים מניבים אלה יהיו הבסיס לעסק-עצמאי שלי, ישמשו הכנסה בסיסית לילדיי ומקור לפנסיה שלי לאחר פרישתי לגימלאות.
את בנית הנכסים המניבים על אדמת המשק, ביצעתי במקביל לניהול הקמה ושיווק של קניונים ומרכזים מסחריים בארץ.

אשתי בהשפעה רעה של אמה-הקשישה שהתגוררה אתנו במשק, הפכה להיות זוגתו ושותפתו של עו'ד שלנו בזמן שייצג אותנו, זאת לאחר שהושלמה העברת הבעלות על המשק כדת וכדין לבעלות אשתי ולי בחלקים שווים.
את זאת עשתה אשתי, מאחר שעו'ד זה נהג להתפאר כי הוא קשור לקבוצת שופטים ועורכי דין שמארגנים-מראש את תוצאות כינוס-נכסים עם המישפטנים שעוסקים בכך בבתי המשפט (בעיקר בכינוסי-נכסים של זוגות מתגרשים...), כדי לרכוש לעצמם בעיסקאות סיבוביות, או לבני ביתם, או לחבריהם / שותפיהם, בתים רבים במחירים זולים מאד-מאד: עושק, מירמה, גניבות ועוד עבירות נילוות נגד אבות חפים מפשע וילדים רכים שנירמסים על ידי מערכת המשפט על לא עוול בכפם, עקב הפעלת וקבלת תמיכה שיקרית של מערכות המשפט והרווחה נגדם ביוזמת מישפטנים אלה ושותפיהם שפועלים ממניעים זרים ו/או פליליים...!
(הם מנצלים בצורה נואלת את חוק 8-ב' לדיני משפחה שמאפשר לעובדי ציבור לרמות ואפילו לפעול באלימות נגד גברים, כדי "להשיג את טובת הילדים"...!)

השופטת טובה סיוון ניתפשה ונינזפה על ידי אהרון ברק גם באירגון מראש רכישה בזול של בתים מכינוס נכסים עבור חברתה השופטת - רוטשילד וגם עבור חברתה העו'ד, בנוסף לחברי כנופייתה ושותפיהם הרשומים בכתבה זאת ו/או בכתבות נוספות שלי באתר "נקים" ואחרים...(כתבה נפרדת פורסמה גם על ידי כתב העיתון "ידיעות אחרונות" שניתן לקרוא אותה על ידי לחיצה על תמונתה של השופטת טובה סיוון באתר "נקים" זה).

למרות שהגשתי תלונות רבות במישטרה עם עובדות פליליות נגד אשתי, אמה ושותפיהם...,למרות שהגשתי תביעות עם עובדות והוכחות חד-משמעיות וחד-צדדיות לטובתי (אני לא-יכול לפעול באלימות נגד אנשים ובמיוחד נגד בני משפחתי מאז מלחמת יום הכיפורים הנ'ל...), עורכי הדין שלי אולצו לרמות אותי על ידי השופטת טובה סיוון שהוכנסה במהלך הקרוי - "החלפת שופטים" לתיקים שתפרו נגדי, כדי שתהפוך היוצרות והעובדות בתיקים נגדי, בניגוד להחלטות השופט - גרשון גרמן שטיפל בתיקים לפניה ופסק על פי העובדות לטובתי...!

את "החלפת השופטים" הזאת ייזם אותו עו'ד-עבריין שאשתי הפכה להיות
זוגתו ושותפתו, כשהעביר את הייצוג בתיקים מעובדת משרדו-עו'ד שניכשלה בייצוג, אל חברה של השופטת טובה סיוון מחוץ לבית המשפט - החשוד בפלילים עו'ד זרח רוזנבלום (אותו עו'ד שהתחיל עם אשתו של יהורם גאון בזמן הייצוג שלה...).
כמובן, שהשופטת טובה סיוון אמרה והחליטה את שאמר והחליט עבורה עו'ד זרח רוזנבלום...! בנוסף לכך, שילבה השופטת סיוון עו'ד חשוד נוסף לכנופיה בבית המשפט נגדי - עו'ד חשוד - יוסי מנדלסון, שניתפס עם השופטת סיוון במהלכי מירמה ושקר בתיקים..., כולל ניסיון נגדי לשנות את רישומי הבעלות במינהל מקרקעי ישראל של המשק שרכשתי מכספי האישי, תיכננתי והתחלתי בבנית הנכסים המניבים עליו...(לאחר שמנהלת ממינהל מקרקעי ישראל אמרה בעדות שנתנה לבית משפט זה כי, אני הבעלים של 50% במשק זה שנירכש כדת ודין
ועל פי כל הדרישות של המינהל ומדינת ישראל )...!(תמ'ש 93795/97 ת'א)

במשפטים אחרים נגד העו'ד - העבריין הזה, הצלחתי להרשיעו בעבירה פלילית חמורה, אך השופט סרחאאן מביהמ'ש צפת, כתב במפורש כי " הוא נאלץ להרשיע את העו'ד הזה על פי מצפונו וכדי לשמור על החוק ומערכת המשפט..."
, זאת בניגוד לדרישות כנופית המישפטנים שדרשה מהשופט סרחאאן לשקר
ולרמות, כדי להוציא את חברם העו'ד-עבריין זכאי...(פ' 743/98 צפת).

המשכתי את תביעתי במחוזי-נצרת (לאחר שמישטרת צפת ניכנעה ללחצים של כנופית המישפטנים הנ'ל וסירבה להגיש תביעה פלילית נוספת נגד עו'ד-עבריין זה), תפשתי קודם כל את עו'ד שייצג אותי - משקר אותי בלחץ הכנופיה..., ואחר כך תפשתי את השופט ניסים ממן מרמה ומשקר אותי בהתאם להנחיות וההוראות שקיבל מכנופית המישפטנים...:
הוא רעד והזיע במשך דקות ארוכות ואחר כך גם הודא כי פעל בלחץ הכנופיה, באומרו:
"...ואתה חושב שתוכל נגדם...?!

בהמשך פניתי בתביעה אל בית המשפט המחוזי ת'א, לאחר שתפשתי את השופטת טובה סיוון וכנופיתה, עם עובדות המחשידות אותם בפלילים נגדי,
בנוסף להתעלמות מוחלטת של מערכת המשפט מהעובדות שהצגתי במישטרה ובבתי המשפט, נגד אשתי ואמה שהצטרפו לכנופית המישפטנים שמארגנת מראש את כינוס-הנכסים בבתי המשפט לרכישת בתים רבים במחירים זולים מאד,
אלימות חד-צדדית נגדי, ניתוקי המוחלט מילדיי, ביתי - שבו גם מקור ההכנסה העיקרי שלי, כל זאת כשכל העובדות וההוכחות לטובתי...!

השופטת לענייני משפחה בבית המשפט המחוזי ת'א, היא לא אחרת מחברתה
של השופטת טובה סיוון- השופטת יהודית שטופמן (ג'יגולו בשפה האידיש...), אשר ביחד הן עובדות-אלילים (ניצפו אצל הנומרולוגית מירי פלד...) ומתאמות-מראש את תוצאות המהלך המישפטי למחוזי נגדי ונגד כל גבר אחר שמנסה לערער נגד השופטת סיוון...!

תבעתי גם מישפטנים ומנהלים במערכות המשפט והפוליטיקה, קציני מישטרה שסגרו תלונותיי עם העובדות בתירוצים שיקריים.., עובדות רווחה ועוד...:
הגזימה במיוחד עו'ד שעובדת אצל היועץ המשפטי לממשלה שגם אותו תבעתי,
בכתבה לשופטת סיוון שהיא יכולה להכריז עלי - לא שפוי , כדי להיפטר ממני על ידי אישפוז כפוי בבית חולים לחולי נפש...- קן הקוקיה הישראלי ! (בלי שרופא
יבדוק אותי ויחליט על כך...!!!).

כמובן שנשיא בית המשפט העליון, לא-פסל את השופטת טובה סיוון (פעמיים),
את השופט ניסים ממן ממחוזי-נצרת הנ'ל, ואת השופטת יהודית שיצר (פעמיים)מבית המשפט המחוזי - תל אביב, שסירבה לתת פסק דין לתביעתי נגד המישפטנים, מנהליהם, קציני המישטרה, עובדות הרווחה ( א' 2190/02 מחוזי ת'א), לאחר שההגנה של כל הנאשמים נכשלה בהגשת כתב הגנה גם לאחר
30 יום מיום הגשת תביעתי, וגם לאחר 60 יום מהגשת תביעתי..: הם מעל לחוק!

לכל תביעותיי / עירעוריי צירפתי גם החלטות של שופטים ובתי משפט שזיכו אותי
ו/או הראו כי כל הפועלים נגדי נתפשו בעבירות נגדם וכו'...
גם פניותיי לבג'ץ לא עזרו, כשבג'ץ דחה פניותיי שתירוצים לא-אמיתיים בטענה
שאני לא מכבד את השופטים ועובדי הציבור שמטפלים בתלונותיי (למרות שהראתי עובדות של כנופיה מישפטנים ושותפיהם העוסקת בפלילים ופועלת ומפעילה את כל מערכות המשפט ונוספות, עקב מניעים זרים של חברי הכנופיה...!)

הגדיל לעשות השופט אדמונד לוי בראש שלשה שופטי בג'ץ שדחו תביעתי לחקור
מישפטנים אלה ושותפיהם, לאחר שהמישטרה סגרה במירמה את תלונותיי נגדם בתירוץ לא-אמיתי: השופט אדמונד לוי שלח אותי בחזרה למישטרה וכתב שעלי להוסיף "קוד מיוחד" לתלונותיי נגד שופטים ומישפטנים...: כמובן, שהמישטרה העלימה את תלונותיי עם "הקוד-המיוחד" ביחד עם העתק החלטת בג'ץ, לאחר שקיבלו ההנחיות המתאימות מבג'ץ...: - פשע מאורגן !!

ועוד הרבה ארועים ופרטים שיפורסמו לציבור בארץ ובעולם בקרוב..., כולל פניות
אין ספור לראשי הממשלה, שרי המשפטים, ראשי וועדות בכנסת, שרים וחברי כנסת שחלקם ענו לי בהגינות כי: אין הם מסוגלים לעזור, או אישור בשתיקה של שר המשפטים - פרידמן לכל אזרח לקחת החוק לידיים, היות והוא לא מסוגל לפעול נגד המושחתים והעבריינים שנמצאים תחת ניהולו במערכת המשפט...!

לאחרונה ענה לי ראש הממשלה - אולמרט באמצעות עוזרת שלו בכתבו לי:
"כל טוב" לאחר שקיבל מכתביי המודיעים שאני ונוספים ניפעל ונפעיל אזרחים
שניפגעו בעזרת עובדות ופרטים שהם יקבלו מאיתנו, נגד בכירים, מישפטנים ועובדי ציבור שתפשנו במירמה, שקר ועוד עבירות פליליות...!

לכן גברים יקרים,

עליכם לחשוב היטב לפני שאתם מתגייסים לצה'ל בכלל או ליחידה קרבית בפרט...

לחשוב האם להתחתן בכלל, או להתחתן כדת משה וישראל ולהביא ילדים לעולם.

לחשוב איך לנהוג כלפי כל עובד ציבור ובמיוחד שופט או עו'ד או שוטר או עובדת- רווחה...(אני הקלטתי הרבה משיחותיי איתם, צילמתי ועוד...)

לחשוב האם לנסות לפעול בדרך חוקית נגד אשה בוגדת, אלימה וכד'...

לחשוב אם זו הארץ שאתם רוצים לחיות בה...

לחשוב האם מדינת היהודים תמשיך להתקיים עם המושחתים והעבריינים הנ'ל...

ועוד...

בהצלחה,

יוסי אגמון

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!
תוביל המלחמה בשחיתות
אורח

פורסם: שני 14.04.08 17:45 נושא ההודעה: למה ראש הממשלה ושר המשפטים אישרו ולא מגייסים אותך להנהיג את המלחמה בשחיתות?

איך ראש הממשלה ושר המשפטים מקבלים ומאשרים עובדות והוכחות נגד מושחתים בלי שהם פועלים על פי החוק ?

עלינו להעיף את שניהם מיד !

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

הצג הודעות מלפני: כל ההודעותיום אחד7 ימיםשבועייםחודש אחד3 חודשים6 חודשיםשנה אחת הכי ישנות קודםהכי חדשות קודם

אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 3 שעות

עמוד 1 מתוך 1

קפוץ אל: בחר פורום שחיתות ומערכת השלטון בישראל----------------הודעות של נקיםשאלות ותשובות ל-נקיםפורום חופשי בעניין שחיתות ציבוריתפורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטגירושין,משמורת ילדים והתנהלות שרותי הרווחה בישראל-כי ילדים נולדים לשני הוריםאינדקס השופטיםביקורת על העיתונות בישראלביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכללימבזקי חדשותנפגעי הטרור פורומים ייעודים על פרשיות שחיתות----------------פרשת סיריל קרן/מרטין שלאףפרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליוןהנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המיניתפרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולםרצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רביןהקיבוץ `בהתהוות` הר עמשאפרשת אלוף משנה אלחנן טננבוים (טננבאום) פורומים חופשים לכל נושא ועניין----------------חדשות אקטואליה ופוליטיקהמדור דעות ומאמרים בנושא פוליטיקה, שחיתותהאלפיון העליוןפורום חופש הביטוי לנושאים שוניםסרטונים וסרטים Youtube-יוטיוב ואחרים Israel Reality----------------Eish-Eretz Israel ShelanuCorruption - The Israeli ConnectionIsrael NewsLa Réalité israélienneLes nouvelles d'Israel

אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

? read about jew searching in Google ?