לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים מר כהנא שלמה מ- גבעתיים --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
המלך מזוז הראשון  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטעדכונים של נקים:

מותו של השגריר הסיני בישראל, היתכן שנרצח כי טען שהוירוס הובא לסין?
שלישי 27.10.20 14:05

פרשת ילדי תימן התעלומה, האמת הרבה מעבר לכל דימיון
שני 22.06.20 16:12

הטרדות אחרי הפרסום על מעורבות לכאורית של ביבי והמוסד במותו של השגריר הסיני
שלישי 19.05.20 15:26

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה       NAKIM      
ארקדי גאידמק
אורח
הודעהפורסם: שישי 03.11.06 7:57    נושא ההודעה: המלך מזוז הראשון

המלך מזוז הראשון


ארקדי גאידמק 03.11.2006 8:12הוא פוסל חוקים, מדיח רבנים, סוגר תיקים ופוטר עבריינים. איך קרה שכל הרשויות בישראל סרות למרותו של היועץ המשפטי לממשלה?

האם בארץ ישנו איש שהוא מספר 1? ואם כן, מיהו? גאון פוליטי? כלכלן בקנה מידה עולמי? סמכות מוסרית גדולה, הדואגת יומם וליל לאינטרסים של המדינה? מנהיג האומה? נביא בן ימינו? בישראל מכהנים ראש ממשלה ונשיא, חברי ממשלה וחברי הכנסת, קציני צה"ל ומנהלים בכירים של תאגידים מובילים, רבנים ראשיים ועורכים ראשיים של עיתונים. אבל כולם כאחד בסופו של דבר תלויים בהחלטותיו של אדם אחד. קוראים לו מני מזוז.

התפקיד אותו הוא ממלא נקרא בפשטות: היועץ המשפטי לממשלה. תואר נפלא בפשטותו, שלא מסגיר דבר על היקף הסמכויות השלטוניות הנתונות בידיו של אדם זה: הוא מצהיר ש"חוק ההסדרים בעייתי ואנטי-דמוקרטי"; מטיל מסים על עבודתם הדתית של רבנים ואנשי קבלה; דורש את התפטרותו של הרב הראשי מצגר על סמך ראיות שנויות במחלוקת; מכריח את המוסד לביטוח לאומי להכיר בזכויות קניין של משפחות הומוסקסואליות, אשר אינן מוכרות בישראל; מפשיר, למרות התנגדות האוצר, את שכר המינימום; מזהיר ממשלת מעבר פן תגלוש אל מחוץ לגבולות הנושאים השוטפים כל עוד לא זכתה באמון הכנסת - אך תומך במינוי שופטים חדשים לעליון למרות בקשת הנהלתו לדחות אותם עד לאחר הבחירות.

ללא מבוכה סוגר היועץ את התיק השערורייתי אודות האי היווני נגד גלעד ואריאל שרון - אבל את עמרי שרון נותן שישליכו לכלא "לטובת האינטרסים של הדמוקרטיה". הוא תוקף את חברי הכנסת גורלובסקי ופרץ, את השרים הנגבי ורמון. הוא חוסם את דרכו של ליברמן לממשלה ומטיל ספק במעמדו של צבי חפץ כשגריר בבריטניה. הוא זה שמקבל החלטה על שימור מעמדו של אריאל שרון כבלתי כשיר זמנית - וזאת בנושא כה מרכזי בתקופת מסע בחירות. הוא זה שמאשר את ההרכב הסופי של הוועדות לחקירת תוצאות מלחמת לבנון השנייה. אם אין מדובר כאן בסמכות שלטונית, אזי מהי סמכות שלטונית בכלל?

נושאי ביטחון, מזוז הוא זה שדרש משרון לוותר על ירי טילים בתגובה לקסאמים, כשהוא מסביר שהדבר "עלול לגרום לאבדות בקרב תושבים, מה שיתפרש כפשע צבאי". הוא זה שדחה בביטול את צורך באישור פרלמנטרי לפרוטוקול בעניין מסירת ציר פילדלפי לפיקוח מצרים, ציר שדרכו מתקיימת היום העברה מסיבית של כלי נשק לעזה. הוא התבטא נחרצות נגד הטלת מעצר מנהלי על מרדכי ואנונו לאחר צאתו מהכלא, למרות הסכנה הטמונה בהמשך פעילותו האנטי-ישראלית. הוא קיבל את ההחלטה על כך שאלחנן טננבוים, שבגינו שוחררו מאות מחבלים מן המסוכנים ביותר, לא יעמוד לדין על עסקאות מפוקפקות.

מזוז אסר על פרסום מכרזים למכירת מקרקעין, לרבות מקרקעין השייך לקק"ל, ובכך ביטל פרקטיקה בת מאה שנה, שכתוצאה ממנה קמה מדינת ישראל. הוא הכריז שבנושא מכירת המניות של הרמטכ"ל חלוץ "יש לדון בערכאות אזרחיות ולא משפטיות". כשהוא בוחן את התנהלות המשטרה במהומות אוקטובר 2000, הוא מעורר לתחייה תיקים פליליים נגד שוטרים. במהלך ההכנות לפינוי מעזה הוא הצהיר כי ידאג אישית לכך ששוטרים, אשר נקטו אלימות נגד המפגינים, יזכו לחסינות מפני תביעות אזרחיות, ואילו אנשי צבא שהותקפו בידי מתיישבים יוכלו להתלונן לגוף מיוחד.גזענות סלקטיבית

האם מזוז, לו נציגי הימין קראו בתקיפות, אך ללא הצלחה, לטפל בגורמי שמאל קיצוניים באותה עקביות בה טיפל בקיצונים ימניים - הוא אדם אובייקטיבי? מדוע, בה בשעה שהוא תומך בתביעת "שלום עכשיו" נגד מתיישבים ומטפל ב"גיבוש בסיס משפטי, שיאפשר להיאבק באופן יעיל נגד מרי השלטונות" - הוא סוגר את התיקים הפליליים נגד סרבני שירות, בשל הצורך ב"סובלנות כלפי אנשים המסרבים לקיים את החוק מסיבות אידיאולוגיות"? מדוע המאבק ב"גזענות" גובל מבחינתו במאבק נגד גילויי גזענות כלפי ערבים (למשל, פרודיה בעיתון)? ומדוע הוא מעלים עין מאירועים מסוכנים בהרבה, כמו טענות על רדיפת "רוסים", "מרוקאים" או "רומנים", כשהוא מניח שכאן מדובר ב"סכסוכים פנים-עדתיים" ולא בגזענות?

האם המדינה זקוקה למשפטן מנוסה המפקח על עבודת הרשויות הממלכתיות, אדם שיכול לשים לב ולתקן טעויות חקיקתיות ומנהליות, אשר מפניהן שום פרלמנט ואף ממשלה בעולם אינם מבוטחים? כן, ללא ספק. האם עבודתו אמורה להחליף את עבודת
הכנסת, הממשלה והאל יודע אילו רשויות נוספות, כשהוא הופך למעשה לאדם מספר 1 במדינה? ספק רב. בעיקר כשלא ברור במיוחד מי, הלכה למעשה, מפקח עליו עצמו. מי מחליט מה בדיוק נכלל בתחום טיפולו, ואילו נושאים אינם נוגעים לו? ומה לעשות עם ה"המלצות" שלו כשהוא מתחיל לעסוק באופן נמרץ בנושאים המצויים מחוץ לסמכויותיו? או שמא ל"המלצות" אלו אין בסיס חוקתי? ומה לעשות עם החלטותיו, אם תוך פרק זמן קצר מתברר שלא רק שהן מוטעות, אלא אף מסוכנות? ומה לעשות בנוגע לשאיפותיו להתבטא בכל נושא, כשהוא מביע דעות נחרצות, כאילו בדמותו קם לתחייה צאצאם של מלכי ישראל?

אולי למני מזוז באמת נראה שהוא משרת את המדינה בצורה הטובה ביותר כאשר הוא מקים לתחייה את הפרקטיקה מעידן משטר השופטים, כאשר ליהודים עוד לא הייתה מדינה מגובשת משלהם, והשלטון כולו היה מרוכז בידי המלכים והנביאים. לא נפקפק בטוהר כוונותיו. מה שמבלבל הוא רבגוניות האינטרסים שלו ופסקנות הצהרותיו. עבודתו של משפטן לא פחות אחראית ועדינה מעבודתו של רופא. כאשר "תרופותיו" מזיקות לסובבים יותר מהמחלה עצמה, מגיע הזמן לעצור ולשקול את החלפת נושא המשרה. מה עוד שאין בישראל פקידים שאין להם תחליף. אפילו אם מדובר ביועץ המשפטי לממשלה.

http://www.global-report.com/a.php?c=gg&a=13179516&rc=il

חזרה למעלה

חדש!: הוסף את נקים ככפתור ב-toolbar לגישה מהירה לפורומים ועידכון שוטף

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!


 
קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!


WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

Powered by Nakim Israeli Citizens ֲ© People of Israel 2005, 2007משה גל אורי מילשטיין טדי קולק דוד בן גוריון
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group