לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מדוע ראש הממשלה ושר המשפטים מאפשרים לכנופיה להמשיך בפשעיה ?!  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> פורום חופש הביטוי לנושאים שונים

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
אגמון יוסי
אורח

הודעהפורסם: שבת 22.03.08 15:37    נושא ההודעה: מדוע ראש הממשלה ושר המשפטים מאפשרים לכנופיה להמשיך בפשעיה ?!

הכותב היה בין הטנקיסטים הסדירים שהצילו את מדינת ישראל במלחמחת יום -הכיפורים 1973, בטנק הראשון של יחידתו בתעלת סואץ ואחר כך ברמת הגולן.
לאחר שנפצע , הכותב היה בתפקיד מרכזי ביחידה המרכזית ששיקמה את חיל-השיריון בנוסף ליחידות נוספות של הצבא, לאחר המחדלים שסיכנו המשך קיומנו !

הכותב מתמחה בתחום הנדל'ן של מדינות רבות, למעלה מעשרים שנה..., כולל הקמה ו/או שיווק של קניונים במדינת ישראל.

הכותב התלונן במשך שנים ארוכות לכל מנהלי ראשויות המדינה, עד שפנה אל שרי וראשי הממשלה עם עובדות המחשידות חד-משמעית בפלילים: כנופית מישפטנים, פוליטיקאים ושותפיהם אשר יחדיו מקבלים גיבוי שיקרי ומגמתי (בעיקר על ידי שימוש נואל בחוק המפוקפק 8-ב' לדיני משפחה שמתיר לעובדי ציבור לרמות, לשקר, לפעול באלימות ועוד...- "להשגת טובת הילדים") לפשעיהם נגד אזרחים חפים מפשע וילדים רבים שהופרדו לצמיתות מאבותיהם , למרות שבמיקרים רבים כל העובדות הן חד-צדדיות נגד אמהות-הילדים...!

למרות הבטחות בכתב משרים (כמו שר המשפטים - שיטרית) ועוזרי שרים, חברי כנסת ומנהלי מערכות המשפט ונוספות, הם לא פעלו על פי החוק והאחריות שלהם בתפקידם, לאחר שקיבלו את העובדות הפליליות נגד המישפטנים, הפוליטיקאים ושותפיהם לפשעים ושחיתות, כל זאת עקב מניעים זרים והוספת פשע על פשע !

כנופית המישפטנים ושותפיהם הזו, מארגנת מראש עם חבריהם המישפטנים את תוצאות "כינוס-נכסים" בבתי המשפט, כדי לרכוש לעצמם בעיסקאות סיבוביות,
או לחבריהם / שותפיהם, בתים רבים במחירים זולים מאד-מאד (בעיקר של זוגות מתגרשים שמאבדים את זכות הדיבור וההחלטה לאחר ששופט העביר הטיפול בנכס שבבעלותם לטיפול מישפטן - כונס הנכס) , לאחר מכן חברי הכנופיה מסתירים היטב את עובדות הבעלות או שותפות שלהם בנכסים הרבים שרכשו (לא-מאפשרים עיון בתיקי בית-משפט אלה, תיקי מס-שבח וכד'...).

בעיקבות פעילות הכנופיה הנ'ל שחבריה נעזרים בחבריהם השופטים, עורכי-דין,
פוליטיקאים ושותפיהם, שיחדיו מקבלים את תמיכת קציני מישטרה לפשעיהם, בנוסף לעובדות-רווחה ונוספים שפועלים כל פי ההוראות ממניעים זרים שהם מקבלים מהמישפטנים המעורבים שפועלים כפשע מאורגן..., נוצרת מחויבות בין השותפים לפשעים ולסודות הנ'ל, שגורמת גם למנהלי המדינה והראשויות לפעול עם "התאמות" (מירמה) כדי לשנות החוק והסדר בכל ראשויות המדינה בהתאם למניעים-הזרים של הפושעים והמושחתים בכנופיה הזאת שממשיכה בפעילותה...!

מיותר לציין העובדה שפרופסור דניאל פרידמן נבחר לתפקיד שר-המשפטים על ידי ראש-הממשלה - אהוד אולמרט ומחויב לו..., לאחר שנמצאו עובדות המחשידות את אולמרט (בעיקבות ראש הממשלה - אריק שרון, שרים, חברי כנסת, אהרון ברק + 17 הבתים ועוד..., שופטים, עורכי-דין, מנהלים ציבוריים ופרטיים, שניתפסו עם עובדות המחשידות אותם במעורבות פלילית, כדי להתעשר שלא כחוק בעיקר בתחום הנדל'ן...!) במעורבות בעיסקאות נדל'ן החשודות כמפוקפקות ומאיימות על המשך תיפקודו כראש-הממשלה בנוסף למהלכים חוקיים נגדו ושותפיו...(פירוט באתר זה - "נקים" ,
באתר NFC - במדור "סדום ועמורה" ובאתרי תיקשורת נוספים...).

כנופית המישפטנים, הפוליטקאים ושותפיהם מקבלת למעשה גיבוי להמשך פעילותם עם עבירות אישיות נגד החוק תוך פגיעות באזרחים חפים מפשע וילדים, בנוסף להפעלת כל מערכות המשפט ונוספות כפשע מאורגן, כדי להתעשר במירמה תוך רמיסת אזרחים או שדידת נכסי המדינה / המערכות שבניהולם, גם לעיתים על ידי הפקרת ביטחון המדינה עקב בצע כסף וכד'...ולהתחמק מחקירות ו/או משפט ועונש כחוק, היות וראש-הממשלה אולמרט וכמובן שר-המשפטים המחויב לו- פרידמן, לא יכולים לפעול על פי החוק, על פי העובדות הפליליות שהגשתי להם עם פירוט ראשוני מיקצועי שלי ושל מומחים בתחומים נילווים (מישפטנים, שמאים, בנאים / יזמים וכד'...)!

אם אולמרט ו/או פרידמן יפעלו על פי העובדות הפליליות, על פי החוק ועל פי המחויבות מתפקידם הציבורי בראשות המדינה, בראשות ואחריות על מערכות המשפט ונוספות , הם יסכנו את עצמם (בעיקר את אולמרט ) בחשיפה, טיפול משפטי אמיתי נגדם, ענישה על פי החוק וכו'..., שיבצעו החשודים ברשימה
שכוללים את חברי הכנופיה ששמותיהם מפורסמים בכתבותיי באתר "נקים" זה, בנוסף לאהרון ברק שדאג להגן על עצמו ושותפיו לאחר פרישתו לגימלאות, על ידי מינוי לתפקידים מרכזיים את: דורית בייניש (החשודה כמאהבתו), טובה שטרסברג-כהן ואחרים שמגינים עליו והרבה נוספים בניגוד לחוק ולעובדות, ממניעים זרים ותוך מירמה שינוי מגמתי של החוק (הכל שפיט) והטעית הציבור...!

הכותב נותק במירמה מילדיו לצמיתות, מביתו על אדמת המשק שרכש מכספו האישי ומהנכסים המניבים שתיכנן ובנה על אדמת המשק שלו, כדי שאלה יפרנסו אותו, את משפחתו וישמשו הבסיס לעסק עצמאי בתחום הנדל'ן שתיכנן להקים עם הידע והנסיון הבינלאומי שלו, בנוסף להכנסות מהנכסים האלה שתיכנן הכותב לחיות בעזרתן לאחר פרישתו לגימלאות...!
כל זאת בוצע נגד הכותב לאחר שאשתו זנתה עם עו'ד-עבריין בזמן שייצג אותם, ששילב את חבריו מכנופית המישפטנים לעזרתו בניגוד לחוק והעובדות, שהפכו את כל היוצרות בתיקים שניתפרו נגד הכותב, תוך הפעלה במירמה של כל ראשויות המשפט (כולל המישטרה) , הרווחה ונוספות...! (פרטים נוספים בכתבותיי באתר זה - "נקים" על השופטת טובה סיוון וחברי כנופיתה : עו'ד-עבריין עמי בורוכוב, זרח רוזנבלום, יוסי מנדלסון, צבי קצף ושותפתו - אילנית, יוסף גרוס מנתניה ושותפתו לשעבר - לילי זיכרמן, גל אלפרון , נימרוד עובדיה, יוס ועוד שופטים, עורכי-דין ועובדי ציבור שהם חברי הכנופיה או תומכיה!)

הכותב נע-ונד במשך שנים ארוכות וממשיך מארה'ב את מלחמתו החוקית נגד מערכות המדינה ומנהליה העבריינים והחשודים...(תוצאות ראשונות יחלו בתאריך
ה-10 לאפריל 2008 באחריות בילעדית של אולמרט ופרידמן !)
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של נקים: ההונאה הגדולה של בכירי מערכת המשפט מסביב לגירושים של יהודים?!

שרי ויוני
אורח

הודעהפורסם: שבת 22.03.08 19:20    נושא ההודעה: הלוואי שתצליח לעשות שינוי

GOOD LUCK
חזרה למעלה

כדאי להקשיב לו !
אורח

הודעהפורסם: שני 24.03.08 13:52    נושא ההודעה: אני מכיר אותו אישית - איש רציני ואחראי שניהל בעצמו יחידה ששיקמה את צה'ל.

אמנם מדובר במקרה אישי משפחתי מצער של הכותב, אך מהיכרות אישית אתו
הייתי ממליץ להקשיב לו היטב וליישם דבריו מיד, היות ומדובר באיש רציני ואחראי
מאד שניהל כמעט בעצמו את היחידה המרכזית ששיקמה את חיל שיריון ויחידות נוספות לאחר מלחמת יום הכיפורים 1973

ע. ע.
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

דברים נהדרים על אגמון
אורח

הודעהפורסם: שני 24.03.08 21:28    נושא ההודעה: כתבו עליו דברים מצויינים ואיך המדינה מודה לגיבוריה...?

מלחמת כיפורים השנייה

נושא התגובה הכל אמת ! הייתי בוחר בו לממשלה

שם הכותב: מאוהבי ישראל

זמן: 23:30 23/03/2008

כתובת IP: 76.95.76.234

לצערי צודק הטנקיסט ומומחה הנדל'ן - יוסי אגמון שמדינת ישראל מחזירה לו רעה תחת טובה עבור הצלת חיי המדינה שהוא וחבריו הטנקיסטים גיבורי מלחמת יום הכיפורים העניקו לנו. אנו נוטים לשכוח את הגיבורים האלה !

אני חייב לציין את מלחמתו הנועזת והחכמה במערכת המשפט
ובכנופיה שהוא חשף באתר "נקים", בנוסף לדרך שבה מישפטנים קונים בתים רבים במחירים זולים, לאחר שהם מארגנים מראש את תוצאות כינוס-נכסים עם חבריהם בבתי המשפט - מדהים !

אם יוסי אגמון ומעטים כמוהו לא ינצחו במלחמתם נגד
המושחתים הבכירים, לא תהיה לנו מדינה ולא יהיה לאובינו צורך במלחמת יום הכיפורים השנייה...

הייתי בוחר בו לשר נגד השחיתות בממשלה.

כתוב תגובה ל- מאוהבי ישראל

תגובות מבקרים [ 9 ] מוצגות [ 9 ] כתוב תגובה לכל התגובות
מומלץ להגיב באופן ענייני, שיכבד את הכותב ואת מבקרי האתר.
נושא התגובה שם הכותב שעה תאריך
5 יש למקד את הזרקור המתריע בשער 24/03/08 13:42

4 מקור הסכנה:ממשלה חלולה ומושחתת חץ 23/03/08 22:16

3 "..מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו" טנקיסט מיום-כיפור 23/03/08 19:44

- הוא היה המצטיין של מדור נט'ר ע. ע. 23/03/08 21:35

- הוא ניהל כמעט את כל המדור חברו בשיריון-נט'ר 24/03/08 03:33

- מסכימי בצער עם הלוחם ומודים לו נביאי האמת 23/03/08 20:21

- הכל אמת ! הייתי בוחר בו לממשלה מאוהבי ישראל 23/03/08 23:30

2 טבעת חנק איראנית בחסות השמאל נביא זעם 23/03/08 16:40

1 מלחמת ה_עצמאות_ השניה info123 23/03/08 14:11

ניתן להעביר מידע וכתבות לפרסום באתר
כתובת: רח' גולדנהירש 26 פתח תקוה 49262
טל: 03-9345666 פקס: 03-9345660 דואל: Nfc@Nfc.co.il
חזרה למעלה

ר'מ חשוד בעבירות נדל'ן
אורח

הודעהפורסם: שלישי 25.03.08 17:48    נושא ההודעה: ראש הממשלה חשוד בעבירות נדל'ן ואין לצפות שהשר שלו - פרידמן יפעל נגדם ?

הבכירים והמישפטנים העבריינים שנתפסו בעבירות נדל'ן יפגעו בראש הממשלה
ובשר המשפטים במקרה שהם יורשעו ויענשו...: מרבית החשדות הפליליים נגד
ראש הממשלה - אולמרט הן מתחום הנדל'ן, לכן אין לצפות שהוא ו / או
שר המשפטים שהוא בחר לתפקיד, יפעלו נגד המשפטנים והבכירים הנ'ל ?

HAND WASHES HAND ALL THE WAY TO ISRAEL'S END

UT UT UT Evil or Very Mad
חזרה למעלה

לאולמרט ופרידמן חלק בעוגה
אורח

הודעהפורסם: שישי 28.03.08 23:24    נושא ההודעה: לראש הממשלה ולשר המשפטים יש מניעים זרים כשהם לא פועלים עם הכתוב למטה

פורסם: שבת 15.03.08 7:44 נושא ההודעה: סילוק כל הבכירים, בני ביתם, שותפיהם, עובדי הציבור שניתפסו, יחל ב-10 לאפריל

---------------------------------------------------------------------- ----------

ראש ממשלת מדינת היהודים - אהוד אולמרט אישי 15 למרץ 2008
שר המשפטים - דניאל פרידמן אישי

הנדון: הודעה גלויה על התחלת סילוק כל המעורבים החשודים והעבריינים שניתפסו

לאחר שהסכמתם בשתיקה להיקרא עבריינים כדי להגן במירמה ובניגוד לחוק על שופטים, מישפטנים, קציני מישטרה, מנהלות רווחה ועובדי ציבור שמעורבים בעבירות רבות נגדי וילדיי שהיו כולם קטינים כשאמם זנתה עם העו'ד שלנו בזמן שייצג אותנו, כדי להצטרף לקליקה של מישפטנים ושותפיהם שמארגנים מראש את תוצאות כינוס-נכסים בבתי המשפט כדי לעשוק, לגנוב ולרמות אזרחים תמימים
ולרכוש את בתיהם במחירים זולים מאד-מאד...!

לאחר שהבנתם בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, כי הוצאתי מביתי במירמה למרות שרכשתי המשק שלי, תיכננתי ובניתי עליו בתים להשכרה שיהיו מקור ההכנסה שלי, של משפחתי ויהיו הבסיס לעסק פרטי שאותו תיכננתי בנוסף למקור הפנסיה שלי...!

לאחר שהבנתם שנותקתי במירמה על ידי שופטת שהוכנסה במירמה לתיק של שופט שפסק לטובתי...ביחד עם כנופיתה על ידי העו'ד - עבריין שאשתי זנתה איתו, כדי לנתק אותי לחלוטין מילדיי, כדי לשדוד מאבי ז'ל את כספו מאחר שרשם את שמי כיורש שלו בחשבון הבנק שלו, כדי לפעול ולהפעיל את כל מערכת המשפט (כולל המישטרה) כפשע מאורגן נגדי בניגוד מוחלט לכל העובדות וההוכחות הכוללות החלטות שופטים ופסקי דין נגד אשתי, אמה ונגד העו'ד העבריין הזה...! (אתם מחרבנים על השופטים האלה והחלטותיהם...!).

לאחר שהעברתי אליכם וישירות להרבה מהמעורבים החשודים והעבריינים, אזהרות הכוללות דרישות שישמרו על עצמם ובני משפחתם (גם בחו'ל)
על ידי רכישת שרותי שומרי ראש וכד'..., אך גיליתי זילזול וחוסר התיחסות לאזהרותיי לאחר שהדגשתי כי אני נגד אלימות או כל עבירה אחרת...

הנני להודיעכם בפעם האחרונה, כי סוף-סוף הגענו להתחלת השלב הראשון שבו מועבר מידע מדויק לניפגעים ממערכת המשפט שניפגעו כמוני על ידי כנופית המישפטנים ושותפיהם, אך מקבלים מיטריה שיקרית ומגמתית מכל שאר מערכות המדינה כפשע מאורגן:

החל מתאריך ה-10 לאפריל 2008 צפויות תגובות של אזרחים תמימים אלה לאחר שיבינו מי הם הרוכשים האמיתיים של בתיהם שנלקחו מהם בכינוס-נכסים
במירמה, לאחר שנילקחה מהם זכות הדיבור בבית המשפט והועברה למישפטן שמונה לכונס הנכס, כדי שיארגן עם חבריו את העושק, המירמה וכו'...
כמו כן, אזרחים שניפגעו עם ילדיהם עקב מניעים זרים של מישפטנים ושותפיהם...!

החל מתאריך זה כל אזרח שניפגע יקח החוק לידיו כפי ששר המשפטים - פרידמן אישר בשתיקה לביצוע על ידי כל אזרח פגוע היות והשר איננו מסוגל לפעול נגד החשודים במערכת שבאחריותו שניתפסו עם עובדות המחשידות אותם בפלילים !

אנא תודיעו לכל חברי הכנופיה הרשומים למטה, לכל המעורבים האחרים, לכל בני משפחתם של כל הנ'ל ולכל עובדי הציבור האחרים שהגנו ו/או איימו עלי ו/או פגעו בילדיי עקב הוראות שקיבלו מהשופטת סיוון ו/או חברי כנופיתה במירמה...!

כמו כן, גם אתם כלולים: ראש ממשלת מדינת היהודים ושר המישפטים שכפו על עצמם שתיקה לאחר שקיבלו העובדות גם נגד מנהלי מערכת המשפט שניתפסו פועלים עם מניעים זרים, בשחיתות ועבירות הכוללות גם:

עבירות נגד כבוד האדם ורכושו
עבירות נגד הגנת הילד הקטין בניגוד לאמנת UNICEFF שישראל חתומה עליה
עבירות נגד האנושות בדומה לצוררי היהודים בגולה שנעשו נגדי וילדיי
ועוד...

ניתוקי בזדון, מירמה ורשע בהתאם לשקרים ומניעים זרים מילדיי שנותקו ממני לצמיתות לאחר שאמם זנתה, פעלה באלימות ושקר חד-צדדיים נגדי, ניתוקי מביתי שרכשתי מכספי האישי, מהנכסים שבניתי להשכרה על אדמתו שהם מקור הפרנסה העיקרי שלי, העמדת כל מערכת המשפט על רגליה האחוריות נגדי לאחר שתפסתי שופטים, מישפטנים, מנהלים, קציני מישטרה ועובדות רווחה מרמים ומשקרים "להשגת טובת הילדים" בזמן שחברי הכנופיה (הכוללים גם
את אהרון ברק + 17 הבתים...) משתמשים בצורה נואלת בחוק משפחה מפוקפק זה (8-ב' לדיני משפחה) כדי להגן על עצמם אישית לאחר שניתפסו בפלילים, תוך מתן הוראות לכל השופטים לקנוס אותי בקנסות גבוהים גם במשפטים בהם זכיתי כדי לרושש אותי ולהפסיק מלחמתי החוקית נגדם, איום לאשפזני בכפיה במוסד לחולי נפש לאחר דרישת שופט וללא הוראת רופא
(קן הקוקיה של מדינת היהודים...) ועוד...

אני נגד אלימות וכל עבירה אחרת ומודיע לכם מראש כי כל האחריות עליכם בלבד, היות ואנו חוששים שאזרחים שניפגעו ויבינו חלק ראשון של העובדות והפרטים ששלחנו אליהם, עלולים לפרש את סילוקכם- בחיסולכם ביחד עם בני משפחותיכם.

יוסי אגמון
מ.ז. 052220837 , כדי שתוכלו לבדוק פרטים במחשב מערכת המשפט

פורסם: שני 15.10.07 3:32 נושא ההודעה: סיום הקריירה וכנראה הרחקה לצמיתות, למישפטנים, שוטרים ומנהלות-רווחה אלה:

---------------------------------------------------------------------- ----------

שר-המישפטים - פרידמן הודה בשתיקה כי איננו מסוגל להתמודד נגד מישפטנים, קציני-מישטרה, מנהלות-רווחה ונוספים, שהצגנו לו עובדות והוכחות חד-משמעיות המחשידות אותם בפלילים...!

שר המישפטים - פרידמן ומנהל בתי-המשפט - משה גל, אימצו לעצמם התואר - עבריין, כשהמשיכו בשתיקתם ולא הסכימו להגיב על העובדות הפליליות הנ'ל...!

בין העובדות ששלחתי להם, יש מובאות מתיקים בבתי משפט המראים כי החוק איננו חוק כשניתפסים חשודים מישפטנים, שוטרים ומנהלות-רווחה בעבירות פליליות...,כגון:
פ-743/98 ביהמ'ש - צפת, א'- 2190/02 מחוזי תל-אביב,
א' - 4778/02 כפר סבא, תמש' - 93790/97 רמת גן, 93795/97 רמת גן, בג'ץ 8001/02 , א'- 1251/01 מחוזי נצרת, ע'א 289/03,
ע'א 792/03 ועוד...

לאור כל המוזכר לעי'ל, הנני ממליץ לאלה הכלולים ברשימה זו ונוספים לעזוב מיידית עם בני- משפחתיהם את מדינת היהודים, או חס וחלילה לספוג את זעם הציבור שעלול להתבטא באלימות (אני נגד אלימות וכל עבירה אחרת) , עקב פרטים שכבר פורסמו והרבה יותר שיפורסמו בקרוב...!

גם הגנת המישטרה או כל הגנה אחרת, לא תעצור את הציבור הזועם שיגלה מעשיהם של הכלולים ברשימה ו/או תומכיהם (גם צה'ל לא יעזור...להזכירכם, צה'ל הוא צבא העם הזועם...!), לכן לכולם יפה שעה אחת קודם...:

מישפטנים:
העבריין - עמי בורוכוב, טובה סיוון, אהרון ברק, אלייקים רובינשטיין, עדנה ארבל,
זרח רוזנבלום, יוסף מנדלסון, צבי קצף ושותפתו - אילנית, יוסף גרוס-נתניה, לילי זיכרמן, יוס, גל אלפרון, נימרוד עובדיה, ניסים ממן, שטופמן יהודית, שיצר יהודית, סרחא'אן שכיב, בעז אוקון, יצחק שנהב, יצחק הוס, עלינה חורי, שלמה כהן, יצחק אלדובי, שרגא אליעד ועוד...

מנהלות רווחה:
רונית צור, יעל הרמל, רות אליאסף- מועצת חוף השרון, איריס לויט ועוד....

שוטרים:
אברהם (איברהים) מנצור, שמעון שומרוני, משה שפירא ועוד...

אבקש להדגיש לציבור, כי אם אינכם מכירים את כל השמות ברשימה, כדאי מאד להדפיסה ולשמור עליה למיקרה שחס-וחלילה תיזדקקו לעזרת מערכת המשפט...!
כמו כן, רצוי מאד לשלוח הרשימה או האי-מייל הזה לכל מכריכם, חבירכם ולאמצעי התיקשורת...!

אני נגד אלימות, איומים או כל עבירה אחרת...

יוסי אגמון

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הקבוצה
אורח

פורסם: שבת 15.03.08 17:10 נושא ההודעה: בהצלחה

בהצלחה נגד המנוולים האלה

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

פשע מאורגן של משפטנים
אורח

פורסם: שבת 15.03.08 17:47 נושא ההודעה: לחץ עם העכבר על תמונתה של טובה סיוון באתר "נקים" לקבלת פרטים בנוסף לכתובים למטה

פורסם: שני 10.03.08 4:11 נושא ההודעה: האם השופטת טובה סיוון וכנופיתה ניתפסו שוב משנים במירמה רישום בעלות במקרקעין...?!

חברת וורוליב הגישה תביעה נגד כנופית נוכלים וביניהם מישפטנים שניתפסו משנים במירמה רישום הבעלות של מקרקעין במינהל / טאבו...!

גם השופטת טובה סיוון וכנופית מישפטנים (בתמיכת קציני מישטרה ונוספים...)
ניתפסו על ידי בניסיון מירמה דומה שבו ניסו לשנות רישום הבעלות שלי במינהל מקרקעי ישראל, על המשק שרכשתי כדת ודין בכפר נטר ומנהלת ממינהל מקרקעי ישראל אמרה במפורש בעדות שנתנה בבית המשפט כי כל הרכישה והרישום שלי נעשו כדת ודין...!

אך השופטת טובה סיוון הוכנסה במירמה לתיק (תמ'ש 93795/97 ת'א) בהחלפת שופטים מהשופט גרמן שהיה כבר בסיום הטיפול בתיק, אליה כדי שתהפוך היוצרות והעובדות בתיק בניגוד לכל העובדות וההוכחות בו לטובתי, כדי
שחברי כנופיה בראשות העבריין-עו'ד עמי בורוכוב, ישולבו בתיק ויעזרו בתהליכי המירמה ושקר לטובת חבריהם שניתפס בפלילים...!

בין יתר חברי הכנופיה של העבריין-עו'ד עמי בורוכוב: זרח רוזנבלום, יוסי מנדלסון, צבי קצף ושותפו הגב' שבת, יוסף גרוס- נתניה ושותפתו לשעבר הגב' זיכרמן, גל אלפרון ואחרים...: הציבור חייב להיזהר ולהתרחק מהם כמו מאש...!

האם גם במקרה הנ'ל של חברת וורוליב, מעורבים חברי כנופית השופטת טובה סיוון שקיבלו חיפוי לא-חוקי ולא-אמיתי מחבר נוסף בכנופיה: אהרון ברק + 17 הבתים ועוד...(קיראו פרטים בכתבות המפורסמות בנושא באתר "נקים" זה).

יוסי אגמון

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

בראוו
אורח

פורסם: שבת 15.03.08 20:51 נושא ההודעה: זמנם הגיע

מתי נראה תוצאות ?

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

פחת במערכת המשפח
אורח

פורסם: שבת 15.03.08 22:21 נושא ההודעה: הפחת (הזבל) של מערכת המשפט

הזבל מסריח וגם ירתיח את תושבי המדינה...

כל הכבוד ליוזמה, ע. ע.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

הם הזבל של המדינה
אורח

פורסם: ראשון 16.03.08 5:59 נושא ההודעה: זבל צריך להשליך ולהרחיק...

הם הזבל של המדינה - צריך להיפטר מצחנה וליכלוך כזה !

המדבירים

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

אורח

פורסם: ראשון 16.03.08 10:27 נושא ההודעה: WOW

That's amazing

Jos

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

בורחת לאמריקה
אורח

פורסם: ראשון 16.03.08 17:21 נושא ההודעה: נורא ואיום !!!!!!!!!!!!

מושחתים נמאסתם !!!!!!!!!!!

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אגמון דוגמא לכולנו
אורח

פורסם: ראשון 16.03.08 20:21 נושא ההודעה: כל הכבוד ליוסף אגמון במלחמתו נגד בכירים מושחתים

אני קורא במשך תקופה ארוכה את כתבותיו של יוסף אגמון שמלאות עובדות נגד בכירים וקשה להאמין אך העובדות מדברות בעד עצמן ...

יוסף אגמון משמש לי דוגמא במלחמתו היוצאת מגדר הרגיל נגד בכירים מושחתים ועבריינים במערכות המדינה.

היה רצוי שהרבה אזרחים יקראו כתבותיו כדי להצטרף למאבקו להצלת המדינה.

SAM - N.Y

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות
הצטרפו להפגנת האבות
אורח

פורסם: ראשון 16.03.08 21:18 נושא ההודעה: הצטרפו להפגנת האבות כצעד ראשון למאבק נגד השחיתות והפשעים במדינה

בעקבות כתבותיו של יוסף אגמון שמפגין ידע ונחישות בלתי רגילים, אני ממליץ
לכל אזרח שהמדינה חשובה לו, להצטרף למאבקו שהוא המאבק של כולנו
להצלת המדינה !

כצעד ראשון, הצטרפו להפגנה והמאבק הצודק של האבות ליד הקונסוליה האמריקנית בתל-אביב , בתאריך 11 לאפריל (אני אצטרף למרות שאני נשוי ורואה את ילדיי).

כצעד שני אני ממליץ לכולנו לאמץ את הצעתו של יוסף אגמון לארגן משפטים ציבוריים (כתבה מפורסמת גם באתר הזה).

SAM - N.Y

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

מה פירוש סילוק?
אורח

פורסם: שני 17.03.08 2:18 נושא ההודעה: סילוק מהמישרה? סילוק מביתם? סילוק מהארץ?

המיסלקה

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

השואל
אורח

פורסם: שני 17.03.08 2:21 נושא ההודעה: מה פירוש סילוק?

סילוק מהמישרה ? או סילוק מהארץ? או סילוק אחר...?

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

השואל
אורח

פורסם: שני 17.03.08 2:21 נושא ההודעה: מה פירוש סילוק?

סילוק מהמישרה ? או סילוק מהארץ? או סילוק אחר...?

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

סילוק - לא חיסול !
אורח

פורסם: שני 17.03.08 15:12 נושא ההודעה: סילוק פירושו כל אחת מהאפשרויות על פי החוק !

סילוק הוא לא חיסול !

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

סילוק - לא חיסול !
אורח

פורסם: שני 17.03.08 15:13 נושא ההודעה: אני נגד אלימות ! סילוק איננו חיסול !

יוסי אגמון

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

סילוק - לא חיסול !
אורח

פורסם: שני 17.03.08 15:15 נושא ההודעה: אני מדגיש שוב : סילוק הוא סילוק בדרכים שונות וחוקיות! סילוק הוא לא חיסול !!!

יוסי אגמון

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

סילוק - לא חיסול !
אורח

פורסם: שני 17.03.08 17:33 נושא ההודעה: בהמשך לשלש פניות של נפגעי מערכת המשפט אני מדגיש שוב: סילוק הוא לא חיסול !

שלש פניות של נפגעי מערכת המשפט בעקבות כתבתי, מרמזות על כוונות
של חיסול חלק מהרשומים ברשימה...!

אני מדגיש שוב כי אני כתבתי סילוק על פי החוק ולא חיסול אלה שברשימה...!

אני נגד אלימות או כל עבירה אחרת !!!

יוסי אגמון

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

נגד הורנצ'ק ובעד סיוון ?!
אורח

פורסם: שני 17.03.08 22:49 נושא ההודעה: מזוז - בובת התיאטרון אמר החלטת מפעיליו נגד השופטת הורנצ'ק בלבד...

מדוע רק נגד השופטת הורנצ'ק "החליט" מזוז ולא נגד השופטת טובה סיוון וכנופית המשפטנים שלה...?

התשובה כנראה נעוצה בעובדה שאהרון ברק עם 17 הבתים, כנראה מגן
בניגוד לחוק על טובה סיוון וכנופית המשפטנים (בעזרת דורית בייניש - חברתו שהציב במקומו בתפקיד כדי שתגן עליו לאחר פרישתו...), כי אם טובה סיוון וחברי כנופיתה יורשעו בדין אמת, הם עלולים לגלות פרטים על אהרון ברק ושותפיו...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"
אורח

פורסם: שלישי 18.03.08 23:01 נושא ההודעה: It is about time

At least somebody acts against the mafya

Sharon

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

שמחה ששון
אורח

פורסם: רביעי 19.03.08 17:06 נושא ההודעה: אני מתוח ומחכה לראות תוצאות

הלוואי שתצליח

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: רביעי 19.03.08 20:28 נושא ההודעה: Very good Yossi Agmon

We like your actions

The California - Nothridge group

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין
אורח

פורסם: חמישי 20.03.08 19:21 נושא ההודעה: Tova Strasberg-Cohen first

She covers-up illegally for corrupt and criminal judicial

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

בא לי להקיא עליהם
אורח

פורסם: שישי 21.03.08 7:06 נושא ההודעה: זה אחד מהבודדים שלוחמים בעוז נגד המושחתים

כל הכבוד ליוסי אגמון -

חנה

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: שישי 21.03.08 17:40 נושא ההודעה: להתחיל עם סילוק אהרון ברק

המושך בחוטים

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה
כלא רמלה
אורח

פורסם: ראשון 23.03.08 16:16 נושא ההודעה: מחכים לכם...

תביאו ווזלין

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

שטרסברג-כהן ביניהם ?
אורח

פורסם: ראשון 23.03.08 17:38 נושא ההודעה: סילוק הנציבה - טובה שטרסברג-כהן מתחייב מהמימצאים נגדה

היא מרמה אותנו על ידי טיפול בכמה מיקרים קטנים נגד שופטים, אך לא מטפלת
בתלונות עם עובדות פליליות נגד כנופית מישפטנים שפועלת ומפעילה את מערכות
המדינה כפשע מאורגן...(אהרון ברק שבחר בה לתפקיד הנציבה חשוד כחבר בכנופית מישפטנים זו...)

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

המצליף
אורח

פורסם: ראשון 23.03.08 22:57 נושא ההודעה: התחלה יפה

ההמשך יבוא

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים
מזועזעת
אורח

פורסם: שני 24.03.08 0:25 נושא ההודעה: מחזיקה לכם אצבעות

השלטון שמכנה את עצמו יהודי - שייך לזרע עמלק, הפך לצורר יהודים מספר
אחד: חלק גדול מהמכהנים בכנסת ישראל, חלק משופטי ישראל, חלק ממשטרת
ישראל, ועוד ועוד.

מחזקת את ידם של אלה שנלחמים בשחיתות שהפכה להיות הזבל של המדינה
שמרקיבה כל פינה בארץ ישראל.

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

עונש בלי משפט ?
אורח

פורסם: שני 24.03.08 13:39 נושא ההודעה: אם מערכת המשפט מונעת משפט אמת ממישפטנים מיוחסים, העם יטפל בהם...

רצון העם גובר על מושחתים בראש מערכות המדינה...

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

אורח

פורסם: שלישי 25.03.08 18:15 נושא ההודעה: I wish you good luck

Dror

חזרה למעלה

המסע המרתק ליסודות ישראל

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"
הצג הודעות מלפני: כל ההודעותיום אחד7 ימיםשבועייםחודש אחד3 חודשים6 חודשיםשנה אחת הכי ישנות קודםהכי חדשות קודם

אינדקס הפורומים -> פורום נפגעי שחיתות מערכת המשפט כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד 1, 2 הבא
עמוד 1 מתוך 2

קפוץ אל: בחר פורום שחיתות ומערכת השלטון בישראל----------------הודעות של נקיםשאלות ותשובות ל-נקיםפורום חופשי בעניין שחיתות ציבוריתפורום נפגעי שחיתות מערכת המשפטגירושין,משמורת ילדים והתנהלות שרותי הרווחה בישראל-כי ילדים נולדים לשני הוריםאינדקס השופטיםביקורת על העיתונות בישראלביקורת על השב''כ שרות הביטחון הכללימבזקי חדשותנפגעי הטרור פורומים ייעודים על פרשיות שחיתות----------------פרשת סיריל קרן/מרטין שלאףפרשת חיים רמון ומינוי בייניש לעליוןהנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המיניתפרשת חטיפת ילדי תימן וקבוצת הרב עוזי משולםרצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רביןהקיבוץ `בהתהוות` הר עמשאפרשת אלוף משנה אלחנן טננבוים (טננבאום) פורומים חופשים לכל נושא ועניין----------------חדשות אקטואליה ופוליטיקהמדור דעות ומאמרים בנושא פוליטיקה, שחיתותהאלפיון העליוןפורום חופש הביטוי לנושאים שוניםסרטונים וסרטים Youtube-יוטיוב ואחרים Israel Reality----------------Eish-Eretz Israel ShelanuCorruption - The Israeli ConnectionIsrael NewsLa Réalité israélienneLes nouvelles d'Israel

אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You can attach files in this forum
You can download files in this forum

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR

? read about jew searching in Google ?