לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
אלי ארוך ממשיך לאיים, הפעם על כתב גלובס: "אמחץ אותך משפ  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> מדור חדשות, כתבות דעות ומאמרים בנושא חדשות פוליטיקה ושחיתות

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
גלובס
אורח

הודעהפורסם: חמישי 19.10.06 20:35    נושא ההודעה: אלי ארוך ממשיך לאיים, הפעם על כתב גלובס: "אמחץ אותך משפ

אלי ארוך ממשיך לאיים, הפעם על כתב "גלובס": "אמחץ אותך משפטית, תהיה כתב באצבעוני"
"כשאני אזכה בפסק הדין, אבוא איתך חשבון משפטי אישי כנגד כל הכתבות שכתבת עליי. עלית לי על העצבים, אני אדאג שתעבוד באצבעוני ואתבע אותך ואת העיתון על לשון הרע במיליוני שקלים. כשהבטחתי זאת לכלל הם גיחכו. חכה ותראה, מנוול"
נועם שרביט‏ 17:01 19/10/06

נראה ששחקן המעו"ף, אלי ארוך, לא למד לקח מכמה החודשים בהם ישב בכלא בגין איומיו והוא ממשיך לאיים. היעד הפעם הוא כתב "גלובס", המסקר את פרשת ארוך-כלל פיננסים, בה חויבה כלל לשלם לו 96 מיליון שקל. "אני אדאג שתעבוד באצבעוני" ו"אמחץ אותך משפטית" הם רק חלק מפניני הלשון שלו.

כמעט תמיד מסרב ארוך לדבר עם עיתונאים בטלפון, והוא מעדיף לשלוח הודעות טקסט (SMS). השבוע שיגר לח"מ הודעה, בה הסביר שהסכים להודות באיומים רק כדי לסגור את הפרשה, כדי שיוכל להתקדם בבוררות.

באחרונה, ביקשה כלל מבית המשפט לעיין שוב בבקשתה לזמן כמה עדים לבוררות, כדי להוכיח את טענותיה לזיוף המסמכים. השבוע הגיש ארוך את תגובתו, בה התנגד לבקשה. הוא טען, שכלל מנצלת את המצוקה האישית והכלכלית בה הוא נתון. לדבריו, הוא הגיע לפת לחם ונזקק לתמיכה כלכלית מקרובים וחברים.

SMS ארוך. צילום מסך הנייד של הכתב

תגובתו של ארוך פורסמה ב"גלובס", ואמש (ד`) פירסם העיתון גם את תשובת כלל לתגובתו של ארוך. אלא שארוך לא אהב כנראה את הסיקור המאוזן. "אני מסיק מהכתבות שלך שיש לך אינטרס ענק למצוא כן בעיני בעלי המניות בעיתון" (הטעויות במקור - נ.ש.), כתב בהודעות הטקסט ששיגר אליי אמש. "אתה בעקביות לא מדווח בצורה מאוזנת".

עם זאת, ארוך למד להיזהר באיומיו, ולנסות להסוותם כאיומים בנקיטת צעדים משפטיים בלבד. "(כ)שאני אזכה בפסק הדין, אבוא איתך חשבון משפטי אישי כנגד כל הכתבות שכתבת עליי. עלית לי על העצבים, אני אדאג שתעבוד באצבעוני ואתבע אותך ואת העיתון על לשון הרע במיליוני שקלים. כשהבטחתי זאת לכלל הם גיחחו. חכה ותראה, מנוול".

כלל פיננסים בתגובה לטענות ארוך: "הרצחת וגם ירשת"?
ארוך: כלל הפכה את חיי לסיוט; אני מצוי במתח נפשי בלתי פוסק והגעתי עד פת לחם

בהמשך, שיגר הודעה נוספת: "אתה יכול לפרסם שכלל תיתבע על הוצאת דיבה על תגובתה החמורה בהאשמותיה ללא שנחקרתי במשטרה. כלום ואין ולא יהיו שום ראיות נגדי, לא כתב אישום ובטח לא כל הרשעה. אל תפרסם, ואתה מבחינתי אויב שארדוף אחריו משפטית עד סוף ימיך. תזלזל בי ונראה את הנחישות שלי מולך אישית. אם את כלל הבסתי, אתה פרויקט עלוב, שאני אמחץ משפטית ברגע".

במהלך השנים, הוגשו עשרות תלונות במשטרה נגד ארוך, בגין איומים והטרדה. במסגרת הסדר טיעון, הודה ארוך בכתב אישום מתוקן ומצומצם והורשע ב-13 עבירות איומים, 29 עבירות הטרדה ועבירות נוספות. בין המוטרדים היו פרקליטו לשעבר - עו"ד אמנון יצחקניא, בכירי כלל, משפחותיהם ושכניהם.

http://www.globes.co.il/serve/globes/docview.asp?did=1000143796&fid=82 9

חזרה למעלה

פניה למבקר,כונסי נכסים והתעשרות שופטים ומקורבים על חשבון המתגרשים

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> מדור חדשות, כתבות דעות ומאמרים בנושא חדשות פוליטיקה ושחיתות כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR