לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
משה קצב-א' ממשרד התיירות סיפרה בראיון נדיר לשאלה 'היה אונס?' היא ענתה ללא היסוס:כן  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המינית

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
ידיעות
אורח

הודעהפורסם: רביעי 05.03.08 21:45    נושא ההודעה: משה קצב-א' ממשרד התיירות סיפרה בראיון נדיר לשאלה 'היה אונס?' היא ענתה ללא היסוס:כן

"אם הייתי מעידה - קצב היה מקבל עונש מירבי"

א' ממשרד התיירות סיפרה בראיון נדיר לערוץ 10 על מה שעולל לה הנשיא לשעבר משה קצב: "אין לי ספק שאם שופט היה שומע אותי, הוא היה מקבל את מקסימום העונש בספר החוקים". לשאלה "היה אונס?" היא ענתה ללא היסוס: "כן"

אבירם זינו פורסם: 05.03.08, 20:54

המתלוננת א' ממשרד התיירות, הנחשבת למתלוננת המרכזית בתיק נגד הנשיא לשעבר, משה קצב, כואבת את העובדה שבית המשפט לא ישמע אותה - לאחר שבג"ץ אישר לפני כשבוע וחצי את עסקת הטיעון: "זה לא פשוט ללכת לבית משפט ולפתוח את הפצע מחדש, אבל על מנת שיקבל את כל העונש שמגיע לו הייתי מוכנה ללכת את המסע הלא פשוט הזה".

בראיון לערוץ 10 אמרה א' כי גם היום קשה לה לספר את הדברים שעברו עליה לפני תשע שנים, אך כשהבינה שלא תהיה לה הזדמנות לומר את הדברים בבית המשפט, הסכימה להתראיין. לדבריה, היא ניגשה לתקשורת "כדי שהציבור יראה מי זה האיש הזה, כדי שיבין מהו הפער בין מה שהיה לדימוי הציבורי שלו לבין המפלצת שמסתתרת בו ומי הוא בכלל".

לשאלה האם היה בכוחותיה לעמוד במשפט שכזה, השיבה א' בצורה חד משמעית "כן". היא הוסיפה: "אין לי ספק שאם שופט היה שומע אותי, הוא היה מקבל את מקסימום העונש בספר החוקים".

א' סיפרה כי מהרגע הראשון שנכנסה לעבודה, קצב החמיא לה על יופיה, כשלאט-לאט אמירות החיבה הפכו לנגיעות. לדבריה, בתחילה היא היתה בהלם ולא הבינה מה קורה. קצב, כך סיפרה, הפך אותה ל"מלכה" בלשכה כשכל מי שדיבר אליה לא יפה או אמר התייחס אליה שלא כראוי - זכה לנזיפה ואיום בפיטורים.

היה אונס
היא התייחסה לקטע שבו בכתב האישום שבו מתואר כיצד קצב כופה את עצמו עליה. לשאלה "היה אונס?", היא עונה ללא היסוס: "כן". לדבריה, הסיבה שלקח לה זמן להודות בכך היא הדחקה - תחושה שלא ייתכן שזה קרה.

"אני לא זכרת בדיוק מה עבר לי בראש", ניסתה א' להסביר מדוע המשיכה לעבוד תחת מי שהטריד אותה מינית. "יש מין מנגנון הדחקה - יש את א', שלה זה קרה והיא נמצאת בפינה, ואני מעין א' אחרת, אני ממשיכה לעבוד כאילו זה לא קרה. זה מנגנון הישרדות ואני ממשיכה לשרוד עד היום".

בהתייחסה לטענה על אונס נוסף במלון, מספרת א' כי מאחר שהדחיקה בפעם הראשונה את דבר האונס הגיעה עם קצב למלון בלי שום מחשבה, או שמץ של חשש, שדבר כזה יקרה שנית . "אם הייתי מעלה בדעתי אפילו אחוז קטן שזה יקרה, לא הייתי הולכת איתו לשם", היא אומרת.

לדברי א', עם הזמן קרנה במשרד התיירות ירד. "הוא רצה את זה ורמז את זה, וחברים שלו באו ורמזו לי את זה. חבר טוב שלו אמר 'את יודעת מה הוא רוצה, אם תתני לו מה שהוא רוצה, המעמד שלך בלשכה היה אחר לגמרי'", הסבירה את השינוי.

ותודה לא' הראשונה
בראיון הודתה א' למתלוננת הראשונה, א' מלשכת הנשיא, שפתחה את התיק. "המצב הזה שהוא נמצא מוכה וחבול בבית, זה בזכות הכוח שהיה לה להגיד עד כאן", אמרה א', "אני יודעת שכל מה שהיא אמרה זה נכון, כי היה לו דפוס קבוע. מה

מודעה

שהיא סיפרה, לפי מה ששמעתי וראיתי, זה מעשים שהוא עשה גם לי".

בראיון הסבירה א' גם את מכתב החיבה לקצב, שהציגו פרקליטי הנשיא לשעבר. "הוא פשוט הכריח אותי לכתוב את זה", אמרה. "הוא אמר לי תכתבי לי שנה טובה. אמרתי לו 'אבל אני אומרת לך את זה בעל פה', הוא אמר 'אני רוצה שתכתבי לי'. ניסיתי להתחמק ואמרתי שיש לי הרבה עבודה, אבל הוא לא ויתר. הוא אמר תראי לי מה כתבת ואז חטף את זה מהיד שלי . אין על זה חתימה שלי, אין תאריך, לא כתוב למי זה מופנה.

"בשביל מה בוס צריך לשמור מכתב שמזכירה שלו כתבה לו לפני עשר שנים שנה טובה, הוא כנראה ידע למה הוא שומר את זה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3515480,00.html
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> הנשיא משה קצב ופרשת ההטרדה המינית כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
עמוד 1 מתוך 1

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR