לעמוד החדשות
המצטרף/ת האחרון/ה לארגון נקים גב' רויטל מ- רמת השרון --- דוד בן גוריון וראשית השת"פ עם האויב בשואה עד להפקרות הבטחונית של היום
מדוע צילומי הרנטגן של רבין כל כך קריטיים? לך לעמוד הקודם  1, 2  
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> רצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רבין

עדכונים של נקים:

אהוד ברק והסחיטה במיליונים (לכאורה) של סוכן המוסד ג'פרי אפשטיין
ראשון 07.01.24 0:58

חשיפה,מי שהורה על גיוסו של ג'פריי אפשטיין למוסד הוא לא אחר מאשר אהוד ברק כאשר היה ראש אמ"ן
שישי 05.01.24 12:41

היום יתקיים ערר במשפט דרייפוס ללוחם גיבור במשטרת ישראל
רביעי 27.12.23 20:28

מומלצים:

אוהב את ישראל, אוהב צדק? לארגון `נקים` דרוש נדבן פילנטרופ ולוחם

מעריב חושף ששופטי העליון גונבים מהציבור הטבות מפליגות הכל בניגוד גמור לחוק

רצח רבין:השבכ נעתר לבקשה של נקים לשחרר את פרופ' היס מחובת הסודיות על ניתוח הגופה

בלי בושה: השופטת ורדה אלשיך סידרה למקורבה השופט בדימוס פלפל שכר טרחה של 10 מיליון ש"ח

עמיר מנור, כתב מעריב, הוקלט משקר טרם הוציא כתבה שקרית נגד 'נקים' המיחצנת את רשם האגודות ושותפיו

שחיתות מע' המשפט פורצת את מחסום הקול,ראיון על ארגון נקים בקול ישראל, בייניש, מזוז ושנדר תחת ביקורת

הראל סגל: 'יש אדונים לארץ הזו והדמוקרטיה משרתת אותם ואת האינטרסים שלהם. כל היתר, וזה כולל את רובכם, נתונים במעמד עבדים החיים באשליית אדנות...'

צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
דוד
אורח

הודעהפורסם: שישי 03.11.06 21:51    נושא ההודעה: אז תנו לי תתשובה בקצרה מי הרג אותו אמיר או אנשי השבכ?

???
חזרה למעלה

למחות נגד תפירת התיק לשר רמון בתמורה לטיוח פרשיות השחיתות של אולמרט ומחדלי המלחמה

אורח

הודעהפורסם: שבת 04.11.06 0:49    נושא ההודעה: Re: אז תנו לי תתשובה בקצרה מי הרג אותו אמיר או אנשי השבכ?

דוד כתב:
???

hashabak
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שבת 04.11.06 1:01    נושא ההודעה: תראה לי תמונה אחת שרבין מוטל על הארץ

אשר כהן כתב:
כך או כך, סרט הרצח מראה מפורשות כי רבין לא עמד על רגליו לאחר היריות, אלא
היה מוטל על הכביש, ומשם נלקח אל תוך המכונית.

צפיתי בסרט כארבעים פעם בשנים האחרונות. לא ראיתי כל תמונה אחרת.

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=895

ואולם יגאל עמיר נראה בבירור מסמן דבר מה למישהו דקה אחת לפני הרצח.

מיהו שותפו? - זו אחת השאלות עליהן רק הוא יכול להשיב.

כנראה שאתה מדיום מאד מוצלח, כי מעבר לנסיונות השיכנוע הפאתטיים של יעקב אילון - אין שום אדם או צל של אדם מוטל על הארץ, וכדאי לך לחזור ולצפות בקלטת של מרים אורן.
חזרה למעלה

מבזקים של "נקים":קרא על זימונו של חיים יטיב לחקירה בו הסתבכה היאח"ה בפרשת רמון

מלומד
אורח

הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 0:22    נושא ההודעה: אני יגיד לך מה הבנתי , ותבין איזה טעות יש בתאוריה שלך .

0. השומר ראש של רבין זז לעשר שניות מרבין לביים התנקשות ,
1 . יגאל עמיר ירה 3 כדורי סרק לכיוון ראש הממשלה רבין ,
2 . רבין חוזר לאוטו בריא ,
3 .השומר ראש מתאבד ויורה ברבין , שלא יחשבו שביגללו נרצח ראש הממשלה ,
יוצא פה שאלה שצועקת לשמיים למה שירה ברבין אים הוא יכול להציג אותו לעולם בתור אדם בריא וחי .............................?
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 0:58    נושא ההודעה: Re: אני יגיד לך מה הבנתי , ותבין איזה טעות יש בתאוריה שלך .

מלומד כתב:
0. השומר ראש של רבין זז לעשר שניות מרבין לביים התנקשות ,
1 . יגאל עמיר ירה 3 כדורי סרק לכיוון ראש הממשלה רבין ,
2 . רבין חוזר לאוטו בריא ,
3 .השומר ראש מתאבד ויורה ברבין , שלא יחשבו שביגללו נרצח ראש הממשלה ,
יוצא פה שאלה שצועקת לשמיים למה שירה ברבין אים הוא יכול להציג אותו לעולם בתור אדם בריא וחי .............................?

לאורח המלומד, אין טעם לדעתי להתעמק במה שקרה ברכב והאם רבין ירה בעצמו או שמא רובין ירה בו או העוזרת או המנקה או שמעון פרס בעצמו או אולי אשתו שגילתה שבגדה בו.

מה שרלוונטי הוא שהוא נרצח בן האירוע בכיכר לבן הבאתו לבית חולים. מי רצח אותו בפועל ייחשף כאשר יתחילו לחקור את הפרשה מחדש והפעם עם דמתי רובין היס וגוטמן כחשודים ברצח/סיוע לרצח/שיבוש הליכי משפט ולא כמתבכיינים (על מות רבין ז"ל).

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

דוקטור דרי
אורח

הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 2:37    נושא ההודעה:

3 עובדות שלא ידעתם

1 הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל חי היום בספרד ,

2 הוא התחתן בשנית וידוע שהוא מליונר ,

3 שהוא היה הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל השקל לא היה מצוי בכיסו
חזרה למעלה

חשיפה בלעדית של "נקים": ההונאה במיליארדים של הקיבוצים בשיתוף רשם האגודות

מלומד
אורח

הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 4:35    נושא ההודעה:

נראה שהיה לנהג יד בכול התבשיל הזה......
חזרה למעלה

חיים יטיב
דובר של `נקים`
דובר של `נקים`

הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 9:50    נושא ההודעה: מידע מעניין, התפרסם היכן שהו? מקור המידע אמין?

דוקטור דרי כתב:
3 עובדות שלא ידעתם

1 הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל חי היום בספרד ,

2 הוא התחתן בשנית וידוע שהוא מליונר ,

3 שהוא היה הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל השקל לא היה מצוי בכיסו

מידע מעניין, התפרסם היכן שהו? מקור המידע אמין?

הסקר קובע: רוב הציבור בישראל סבור שהשחיתות פוגעת בחייו היום יומיים,
חתום על העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט והצטרף ל"נקים"

ניתן להשיג את חיים יטיב הדובר של ארגון "נקים" באמצעות טלגרם @HaimYativ או דוא"ל haim@nakim.org

השופט מישאל חשין:המלחמה בשחיתות היא מלחמה להגנה עצמית בה לא לוקחים שבוייםEvil or Very Madsadomaso
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית שלח דוא\ בלוג בקר באתר המפרסם

אורח

הודעהפורסם: שני 06.11.06 0:22    נושא ההודעה:

אנא,הוכח לי כי התצלום רנטגן הינו אמיתי.
הטיעונים שלך מאוד משכנעים אך,הבעיה היחידה היא מקוריותו של מקור תצלום הרנטגן.
אנא מצא דרך לאמת זאת
חזרה למעלה

מבזק חדשות נקים: 21.7.06 פניה חריפה של "נקים" למזוז בסוגיית פרשת השוחד של אולמרט

דוקטור דרי
אורח

הודעהפורסם: שני 06.11.06 2:32    נושא ההודעה:

אורח תקרא את כול התגובות מההתחלה עד הסוף ותבין ,

בקשר לנהג רהמ"ש התפרסמה עליו כתבה בפני עצמה היא ארוכה מאוד אני לא זוכר את כול הפרטים , מה חבל שזכויות היוצרים סגרו את הפורום ההוא .
כמו שהבנתי הפתרסם שם תוכן המוגן בזכויות יוצרים .
אך הראיות שם הם חותכות בקשר למות רהמ"ש ז"ל רבין , עשו שם כמעט כמו פה תחקיר מקיף ומעמיק על כול אדם שהיה נוכח שם כולל 3 עדי ראיה , ודבורה שצילמו אותה באירוע .
חזרה למעלה

דוקטור דרי
אורח

הודעהפורסם: שני 06.11.06 2:40    נושא ההודעה:

בהמשך לתגובה הקודמת :

4 עדי הראיה אמרו באופן חותך , שאחד משומרי הראש של רהמ"ש אמר שזה כדורי סרק .
זאת ועוד שראש הממשלה התחיל לביים אירוע ,(זאת אומרת שכב על הרצפה)
ואחרי שניה קם דיבר כמה שניות עם שומר הראש שלו , הנהג צעק משהו וסגר את הדלת שלו ,
רהמ"ש נכנס לאוטו , 2 מעדי הראיה אמרו שהוא עשה שלום עם היד וראו סימן של חיוך עך פניו לפני שסגרו את הדלת (זאת אומרת שהוא ישב על הכיסא )

את הכול אפשר להכחיש , את הרנטגן , את המסמכים .
אבל דבר אחד אי אפשר להכחיש ,
עדות חיה מפי האנשים . שנחקרו שוב שוב ושוב ונמצאו אמינים....

א.ג.ב. היה עוד עד אחד שעמד ממש לייד רהמ"ש הוא היגר לניו יורק
ולא ניתן לימצוא אותו .

חבל שהממסד שלנו לא יודע להודות על פשלות .
חזרה למעלה

הרנטגן

הודעהפורסם: שני 06.11.06 19:16    נושא ההודעה: הצילום הוא של רבין

Anonymous כתב:
אנא,הוכח לי כי התצלום רנטגן הינו אמיתי.
הטיעונים שלך מאוד משכנעים אך,הבעיה היחידה היא מקוריותו של מקור תצלום הרנטגן.
אנא מצא דרך לאמת זאת

ויש עליו פרטים מזהים. הכל מצוי כרגע בידי בג"ץ (עתירה 229/06), אך בג"ץ משחק על זמן ומנסה לקבור את הנושא.

נערך לאחרונה על-ידי הרנטגן בתאריך שני 06.11.06 19:22, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

הרנטגן

הודעהפורסם: שני 06.11.06 19:21    נושא ההודעה: טעות בידך

דוקטור דרי כתב:
בהמשך לתגובה הקודמת :

4 עדי הראיה אמרו באופן חותך , שאחד משומרי הראש של רהמ"ש אמר שזה כדורי סרק .
זאת ועוד שראש הממשלה התחיל לביים אירוע ,(זאת אומרת שכב על הרצפה)
ואחרי שניה קם דיבר כמה שניות עם שומר הראש שלו , הנהג צעק משהו וסגר את הדלת שלו ,
רהמ"ש נכנס לאוטו , 2 מעדי הראיה אמרו שהוא עשה שלום עם היד וראו סימן של חיוך עך פניו לפני שסגרו את הדלת (זאת אומרת שהוא ישב על הכיסא )

את הכול אפשר להכחיש , את הרנטגן , את המסמכים .
אבל דבר אחד אי אפשר להכחיש ,
עדות חיה מפי האנשים . שנחקרו שוב שוב ושוב ונמצאו אמינים....

א.ג.ב. היה עוד עד אחד שעמד ממש לייד רהמ"ש הוא היגר לניו יורק
ולא ניתן לימצוא אותו .

חבל שהממסד שלנו לא יודע להודות על פשלות .

לא ניתן להכחיש את המסמכים הרפואיים והצילומים ואפילו לא מנסים
חזרה למעלה
צפה בפרופיל המשתמש שלח הודעה פרטית

ברי חמיש
אורח

הודעהפורסם: שלישי 28.11.06 13:41    נושא ההודעה: קשרי ברי חמיש עם מכחישי שואה

www.barry_chamish.com
חזרה למעלה

אזרח מודאג
אורח

הודעהפורסם: שבת 09.12.06 12:42    נושא ההודעה: הסיבות שהביאו לרציחתו של יצחק רבין

כ 4 חודשים לפני הרצח פורסמה בעולם ידיעה כי רבין מקיים משא ומתן חשאי עם הסורים .
את הידיעה הזאת מצאתי בארכיון עיתון הארץ ב 8/6/1995
כותרת : גוברות השמועות באירופה על מגעים חשאיים בין אישים ישראלים וסורים .
יום למחרת התכנסה ישיבת הכנסת וביבי נתניהו יו"ר האופוזיציה התפרץ בצעקות וקריאות כנגד ראש הממשלה על נושא המשא המתן החשאי הזה עם הסורים .
אם תוכלו להשיג את השידור הזה מארכיון הטלויזיה זה יוכל לשפוך עוד אור על הפרשה .
[u]בתאריך 02/07/1995 עיתון הארץ : נשיא ארה"ב ביל קלינטון ,התקשר שלשום לנשיא סוריה , חאפז אל אסד ,ולראש הממשלה ,יצחק רבין על מנת להבטיח להם פעם נוספת את מחויבותו האיישית לסייע להצלחת שיחות השלום בין שתי המדינות

נראה לי מאוד מוזר , כי על פי מה שידוע ארה"ב לא רצתה שום הסכם שלום בין ישראל לסוריה , נראה שהידיעה הזאת בעיתונות הושתלה בכוונת תחילה ,

זכור לי כי רבין הכחיש כל שיחה ומשא ומתן עם סוריה כך עשה גם חפז אל אסד , סביר להניח שלא היו כל שיחות אלה שהסיפור הזה מצוץ מהאצבע .

לאחר שקראתי את נאומי ההספד של כל האחמי"ם שהיו בהלוויתו של יצחק רבין נאום אחד מאוד יוצא דופן היה נאומו של ביל קלינטון . גם הבעות הפנים שלו נראו של אדם שמשקר .
הוא דיבר תחילה על ראש המשלה שלכם לאחר מכן על ראש הממשלה שלנו הכניס את עקידת יצחק קרא לזה אגדה , אז יצחק נשאר בחיים הפעם לא . שלום חבר .
גשו לנאומים הללו קראו אותם שוב ושוב אני בטוח שתראו את מה שאני ראיתי .

יש לי מין הרגשה כזו ששיחת הטלפון בין קלינטון לרבין ולאסד היתה כדי לברר מה הסיפור הזה של משא ומתן חשאי ? שניהם הכחישו מישהו כנראה גרם לקלינטון להאמין לאסד ולא לרבין .
מכאן הוא המתין עד שרבין יחתום את הסכם השלום עם הירדנים ולאחר מכן הוא זה שכנראה נתן את ההוראה לשב"כ לבצע את הרצח , עובדה היתה תוכנית מתוכננת מראש .

אנו עדים למקרים מאוד מוזרים בכשלונות של השב"כ , רצח גנדי , המוות המוזר של רפו"ל , לדעתי אריאל שרון לא סבל משום קריש דם במוח כנראה הוא הורדם בכוונת תחילה ברכבו , זה מה שדומה לפרשת רבין הביצוע ברכב ,לאחר הפעם השניה הגיע מומחה מארה"ב לבדוק את מצבו של אריאל שרון בתוכנית עובדה לא הוזכר הפרופסור האמריקאי ,

לסיכום , המהלכים המדיניים המבוצעים בארץ הינם בפקודת הדובה הגדולה ארה"ב , הכפשת ציבור חובשי הכיפות הסרוגות על ידי בחירתו של יגאל עמיר לבצע את "התרגיל הרצח" מה שהקל עליהם את הבאתו של אריאל שרון לפינוי ההתנחלויות , לא נראה לי שאריאל שרון היה עושה זאת על דעתו האישית עם כל היות ואת השטח הזה הוא בנה בעצם ,
אי אפשר היה לרצוח עוד ראש ממשלה אז השתמשו בדרך שונה כדי להשתיק את הסיפור ולהשיג את המטרה ," הפינוי ". שימו לב זה קרה לאחר הפינוי ,,
שימו לב גם אולמרט נראה מאויים , כל פעם שהוא מבטיח דברים פתאום הוא משנה את דעתו , זה קורא במיוחד לאחר שהוא חוזר מארה"ב או לאחר שיחות טלפון איתם .
אולי הפתרון לתת לאמריקאים לנהל את המדינה שלנו ולהגן עלנו ?

אגב איך הנהגה של מדינת ישראל מוכנה להיכנס למהלכי שלום עם מדינה שעוזרת לגוף טרור חיזבאלה ומהווה צינור לחימושו במטרה לחסל את מדינת ישראל .
ישירות לאחר מלחמת לבנון השניה
רבותי לדעתי יש לפתוח את הנושא לחקירה מחדש ראשים רבים בהנהגה שלנו ימצאו עצמם תחת סוגר ובריח .
חזרה למעלה

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

אזרח מודאג
אורח

הודעהפורסם: שבת 09.12.06 13:02    נושא ההודעה: צילום הרנטגן של יצחק רבין גם מזוייף

כך לא נראה קליע ברנטגן במיוחד לא קליע הולופוניט

את הקליעים שהוצאו מגופו של רבין ז"ל ניתן לראות בסרט מגנזח ארחיון המדינה שפורסם בערוץ 2 . הם כבר לא עגולים .

כדור הולופוינט בירי ממרחק כה קצר צריך להתחלק ל כל ששת החלקים שלו ולצאת מהגוף ב 6 נקודות במידה ואיננו פוגע ברקמת עצם יחד עם זאת ההדף והואקום שהוא יוצר מושכים החוצה חלקים רכים שאינם רקמת עצם .

שני העיגולים האלה הם לא הכדורים , הכדורים שנורו בגופו של יצחק הוכנו מראש על ידי כך שהוצא מהם חלק מאבק השריפה , מהירות הלוע הנמוכה בעצם לא אפשרה לכדור להיפתח על פי מה שהוא מתוכנן להיפתח במהירות לוע רגילה .

הנזק היעיל של הכדור הזה נקרא בשפה המקצועית" כוח עצר"

נראה שהתצלום הזה גם מפוברק

הכדור שפגע בעמוד השידרה של יצחק נורה מאחור ולא מלפנים כי כדור הולופויינט כדי לרסק חוליה צריך לפגוע בה ישירות ולא לעבור דרך רקמות בעובי של 20 ,30 ס"מ

זה מחזק אצלי את הדיעה שהכדור שהרג את יצחק רבין נורה מאחור בבית החולים , הכדור היה תחמיש מוחלש מופחת חומר שריפה בכדי שלא יפרוץ את צידו השני של הגוף .
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 11.12.06 22:25    נושא ההודעה: טעות בידך

אזרח מודאג כתב:
כך לא נראה קליע ברנטגן במיוחד לא קליע הולופוניט

את הקליעים שהוצאו מגופו של רבין ז"ל ניתן לראות בסרט מגנזח ארחיון המדינה שפורסם בערוץ 2 . הם כבר לא עגולים .

כדור הולופוינט בירי ממרחק כה קצר צריך להתחלק ל כל ששת החלקים שלו ולצאת מהגוף ב 6 נקודות במידה ואיננו פוגע ברקמת עצם יחד עם זאת ההדף והואקום שהוא יוצר מושכים החוצה חלקים רכים שאינם רקמת עצם .

שני העיגולים האלה הם לא הכדורים , הכדורים שנורו בגופו של יצחק הוכנו מראש על ידי כך שהוצא מהם חלק מאבק השריפה , מהירות הלוע הנמוכה בעצם לא אפשרה לכדור להיפתח על פי מה שהוא מתוכנן להיפתח במהירות לוע רגילה .

הנזק היעיל של הכדור הזה נקרא בשפה המקצועית" כוח עצר"

נראה שהתצלום הזה גם מפוברק

הכדור שפגע בעמוד השידרה של יצחק נורה מאחור ולא מלפנים כי כדור הולופויינט כדי לרסק חוליה צריך לפגוע בה ישירות ולא לעבור דרך רקמות בעובי של 20 ,30 ס"מ

זה מחזק אצלי את הדיעה שהכדור שהרג את יצחק רבין נורה מאחור בבית החולים , הכדור היה תחמיש מוחלש מופחת חומר שריפה בכדי שלא יפרוץ את צידו השני של הגוף .

הכדור שריסק את החוליה לא היה מסוג הולופוינט אלא 0.22.
הוא נורה מלפנים ופצע הכניסה היה 2 ס"מ מעל לפיטמה הימנית.
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 19.02.07 22:46    נושא ההודעה: וווואאאווווו

אני לא חקרתי אף פעם על הנושא תמיד חשבתי שזאת סתם עוד היתנקשות ואחרי שקראתי את מה שכתבתם אני פשוט לא מאמין שזאת היתנקשות אני יצחיל לחקור בעניין ויחזור
חזרה למעלה

לחץ כאן לפורום החדש על המחדלים המשפטים בחקירת רצח רבין

גולן
אורח

הודעהפורסם: שישי 16.03.07 11:08    נושא ההודעה: העיגולים בצילום הרנדגן של רבין אינם קליעים

הרי נטען כי המתנקש ירה קליעי הולופויינט ממרחק קצר קליע הולופוינט כשמו כן הוא נכנס בחור ומתפצל ויוצר חלל גדול . כאשר כדור כזה נורה מאחור ומטווח קצר גל ההדף והפיצול שהוא יוצר מוציאים החוצה את האיברים הפנימיים מצידו השני של הגוף.
כוח העצר של כדור הולופוייט גבוהה במיוחד פגיעה של כדור כזה גורמת נזק כבד ביותר לנפגע ומפילה אותו מידית ארצה .
לא היו סימני דם , מה שנראה כי המתנקש ירה באמת כדורי סרק ולא לחינם נשמה שם הקריאה סרק , הקליע שתמונתו הוצגה בעיתונות הינו קליע שמהירות הלוע שלו היתה נמוכה זה לא כדור מקורי כמו שהוא יוצא מהמפעל , בטווח קרוב ששת חלקי הכדור מתפצלים ובתמונה נראה קליע שרק החל את ההתפצלות וחלקיו נשארו מחוברים זהוא קליע שהוציאו מתרמיל הכדור חלק מחומר הנפץ כדי להקטין את מהירות הלוע .
אם תביטו היטב בתמונת הקליע שפורסמה בעיתונות עליו נרשם "הוצא מגופו של ראש הממשלה" תוכלו לראות שצורתו בכל זוית שהיא איננה מתאימה כלל וכלל למה שמופיע בצילום הרנטגן נראה שבצילום הרנטגן פשוט שמו מטבעות מתכת כדי ליצר את האשליה של קליע שנמצא בתוך הגוף בעוד שקוטר הקליע בצילום גדול בהרבה מ 9 מ"מ הוא קוטר הקליע שנורה בעצם .

נראה שהקליעים הללו הוכנו מראש כדי לירות אותם בתוך הרכב או בתוך חדר המיון .
על מנת שלא יצאו מצידו השני של הגוף .
על פי מידע שמצאתי באינטרנט מצאתי כי הושתלה ידיעה מודיעינית של מקורות ערביים ב 8/6/95 על שיחות חשאיות של ישראל וסוריה ומשא ומתן חשאי מכאן נראה כי השתלשלות העניינים קשורה לאמריקאים כלל והמקור לכל הפרשה נבע מידיעה שיקרית שפורסמה על ידי גורמים עוינים חודש לאחר מכן נכתב כי נשיא ארה"ב התקשר לאסד ולרבין וביקש לדעת על מה בדיוק מדובר שניהם הכחישו נראה שמשהו גרם לקלינטון לא להאמין לרבין .
באתרו של יגאל עמיר נרשם כי הסיבה להתנקשות היתה נושא החזרת הגולן לסורים לכן פניתי לחפש חומר בנושא זה .
והינה לפני זמן קצר הופצו ידיעות דומות על ידי הסורים בתקשורת , שפני אסד לשלום אולי הם רוצים לחזור על אותה השיטה ?

לאחר שעברתי על כלל הנאומים נעום אחד היה יוצא דופן במיוחד זה היה נאומו של קלינטון הוא היחיד שפנה לתנך ולעקידת יצחק , הוא קרה לתנך "האגדה " מספרת ,לראש הממשלה בהתחלה קרה ראש הממשלה "שלכם" ובסיום ראש הממשלה "שלנו" , הוא הדגיש במיוחד שרבין היה תוצאה של השנאה (האם נשיא ארה"ב עקב כל כך מקרוב אחרי מה שהתחולל בארץ ישראל לפני הרצח מאיכן לקח את המידע הזה ?) , לא יודע אבל כאשר אני מנסה לבנות את הפאזל וחוזר וקורא את החומר שוב ושוב מתחזקת אצלי ההשארה שההוראה לביצוע הרצח הזה יצאה מהבית הלבן בכלל ולא מאף אחד בשירותי המדינה .
ולסיכום הוא אמר "שלום חבר " את צמד המילים האלה שמעון פרס סיפר שהוא הציע לו כך שנראה שלשמעון פרס יש יד בהכנת נעום ההספד של קלינטון וכל נושא השנאה ומה שקרה בארץ לפני הרצח אולי יצא לתקשורת מבקשתם של שני האנשים האלה כהכנה לרצח .

בתמונה בה רואים את גבו של ארל`ה ברנע ורואים את רגלו של רבין אפילו מפעילה שריר ולכך מוסיפים את עדותה של הגברת שראתה שרבין נכנס חי לרכב , אפשר לראות על פניו של אחד מאנשי הביטחון את המאמץ שהוא השקיע בלדחוף את רבין לתוך הרכב בכוח. סביר להניח שרבין כלל לא הבין מה קורה ואף התנגד לכך ומצד שני לאחר שהוסר האיום מדוע היה צריך לדחוף את רבין בכוח לרכבו ומצד שני אם הוא היה פגוע מכדור הולופוינט היו צריכים לשאת אותו בשכיבה ולא בעמידה .
באותה התמונה רואים אמבולנס של מד"א בפינה הימנית העליונה מדוע לא העבירו אותו ישירות לאמבולנס לטיפול שהיה מרוחק ב 3 מטר ממכוניתו של ראש הממשלה הרי את יגאל עמיר כבר עצרו והסיבה היחידה שיכולה להיות שלא לקחו אותו לאמבולנס היא שהוא כלל לא נפצע בעצם מהירי של יגאל עמיר .

עוד חיזוק להשארתי מצאתי בהודעתו לעיתונות של איתן הבר ,
כך הוא אמר "תחילה התקשרתי לשגרירות ארה"ב להודיע כי ראש הממשלה נפטר ולאחר מכן יצאתי להודיע לתקשורת " .
נשאלת השאלה מדוע פנה איתן הבר לשגרירות האמריקאית בישראל למה לא פנה לשגרירות אחרת ?
אולי הוא רצה לדווח לנותן ההוראה על אישור הביצוע ?

ועוד דבר קטן שעיני קלטה , בסרט שהוקרן בערוץ 2 על גינזך המדינה הראו את אקדח הבראטה שהשתמש בו המתנקש אבל אם תביטו היטב שימו לב לשקית ממנו הוציאו את האקדח , השקית היא שקית עם הלוגו "להב" הידועה כרשת של חנויות נשק שהעיקרית שבהן יושבת במטווח הקליעה בהרצליה , האקדח נראה אקדח חדש לחלוטין נראה כי האקדח שראינו בכתבה הוא אקדח נוסף שנרכש בלהב והועבר לגנזך המדינה בשקית של החנות , אם השארתי איננה נכונה אז מי יכול להסביר מדוע האקדח נמצא בשקית נייר עם הלוגו של "להב" ?

כאשר אני בונה את התאוריה שלי על אפשרות כי ההוראה ניתנה על ידי נשיא ארה"ב לשעבר נראה לי שכל החלקים בפאזל ממש מתאימים האחד לשני ,

כאשר אני בודק את נושא הפרשה של מוניקה לוינסקי שהחלה לאחר פרשת רבין נראה לי שלא לחינם בחרו שם עובדת יהודיה להלביש עליה את התיק , ולא לחינם בחרו בחור חובש כיפה לבצע את רצח ראש הממשלה (אולי כדי להכפיש את יהדות חובשי הכיפות כדי לבצע מאוחר יותר את הפינוי ) , לאחר שמצאתי שקלינטון למד בבית ספר לכמרים אינני יודע אבל מתחזקת אצלי ההרגשה שכל הבלאגן הזה נובע בעצם ממקור של סכסוך ארוך שנים בין הנצרות ליהדות , כך זה נראה .

נסו לחשוב בכיוון הזה ותראו שהתאוריות הללו אכן נראות אמיתיות יותר לגבי המניע לרצח והגורם לכל תהליך הטיוח והתפתח לאחר הרצח.
משהו הבין שהיתה כאן טעות וזה היה מאוחר מידי והמישהו הזה הינם כנראה כמה אנשים שעדיין יושבים בהנהגת המדינה ומנסים להלביש כל הזמן פרשיות מטורפות של מין ואונס על אישים אחרים ללא בושה כמו על נשיא המדינה או סיפור הנשיקה במגוכח של חיים רמון , ומלכלכים את שמו של מבקר המדינה ולשכתו ומנסים גם בו לפגוע אולי כל זה קורה כי כמה אנשים שם בצמרת פוחדים שהאמת תתגלה ,
קונספירציה או לא, לא יודע אבל זה נראה הגיוני מאוד כאשר בודקים את התהליכים וההסטוריה .
אינני יודע אם צריך לחפש את מי שעמד ולחץ על ההדק טוב יעשה אם יחקר הנושא מי כאן ביצע הוראות ולא בדק תחילה מאיכן הן מגיעות ומה ההשלכות שלהן .
כאן לדעתי יש להתמקד בחשיפת האמת המסתתרת מאחרי האירוע המטורף הזה .
חזרה למעלה

גולן
אורח

הודעהפורסם: ראשון 18.03.07 22:10    נושא ההודעה: נעום קלינטון לעיונכם

וויליאם ג`פרסון קלינטון, נשיא ארצות הברית דאז
"האומה האמריקנית אבלה עימכם על אובדנו של מנהיגכם, ואני בוכה, ביחד איתכם, כי הוא היה לי שותף וחבר. בכל רגע שחלקנו יחדיו היתה שמחה, בגלל שהוא היה אדם טוב. בכל רגע היתה גם השראה, בגלל שהוא היה גם אדם גדול.
"לאה, אני יודע שפעמים רבות מדי בקורותיה של הארץ הזאת נקראת לנחם אימהות ואבות, בעלים ונשים, לאחר שאיבדו את בניהם, בנותיהם ואהוביהם לאלימות ולנקמה. נתת להם כוח. עכשיו, אנו כאן, יחד עם מיליונים מכל העולם כולו, המציעים בחמלה ובכבוד את תמיכתנו. מי יתן ואלוהים ינחם אותך יחד עם אבלי ציון וירושלים".
"יצחק רבין חי את ההיסטוריה של מדינת ישראל – המאבק לעצמאות, מלחמות ההישרדות, המאבק על השלום – ותמיד הוא היה בקווים הראשונים. בן זה של דוד ושלמה אחז בנשק כדי להגן על עצמאות ישראל, ונתן את חייו כדי להבטיח את עתידה של ארצו.
"עבורו, טקסים ומלים היו תמיד פחות חשובים. הרבה פחות ממעשים ומעבודה. לפני שישה שבועות, כפי שהמלך חוסיין והנשיא מובארק יזכרו, היינו בבית הלבן כדי לחתום על ההסכם הישראלי-פלשתיני. הרבה אנשים נאמו – אני, המלך, היו"ר ערפאת, הנשיא מובארק, כל שרי החוץ. רק לקראת הסוף עלה לנאום ראש הממשלה יצחק רבין, ומלותיו הראשונות לקהל היו קודם כל החדשות הטובות. אני הנואם האחרון".
"אבל הוא הבין את כוחם של מילים וסמלים. `הביטו במעמד`, הוא אמר בוושינגטון, `מלך ירדן, נשיא מצרים, היו"ר ערפאת ואנחנו – ראש ממשלה ושר חוץ מישראל – על במה אחת. הביטו טוב. המראה שאתם רואים לפני עיניכם היה בלתי אפשרי ולא יאומן רק לפני שלושה חודשים. רק משוררים חלמו עליו, ולצערנו הגדול חיילים ואזרחים נהרגו כדי לעשות את הרגע הזה אפשרי`. אלו היו מלותיו של רבין."
"היום אני קורא לכל אזרחי העולם להביט היטב בתמונה. הביטו במנהיגים מכל המזרח התיכון ומכל העולם שנסעו הנה היום בשביל יצחק רבין, בשביל השלום. למרות שלא נשמע יותר את קולו המהדהד, הוא זה שכינס אותנו יחד, שוב, במלה וברצון לשלום המתפתח בין ישראל ושכנותיה. השלום חי בעיניהם של הילדים, היהודים והערבים, המשאירים מאחוריהם את עברם, עבר של פחד, ומתקדמים לעבר עתיד של תקווה. השלום חי בהבטחה לביטחון אמת."
"הרשו לי לומר בעם בישראל, אפילו בשעתכם הקשה רוחו שורה עלינו, ואסור לכם לאבד את רוחכם. הביטו במה שהשגתם בהפרחת המדבר, בבניית דמוקרטיה פורחת באזור עוין, בנצחון קרבות ומלחמות, ועכשיו, בנצחון השלום."
"ראש הממשלה שלכם היה לוחם למען השלום, אבל הוא היה קורבן השנאה. אנו צריכים ללמוד מקורבנו שאם אנשים אינם יכולים להשתחרר מהשנאה לאויביהם, הם מסתכנים בזריעת זרעי השנאה בתוכם."
"ארצות הברית ידעה שורת קורבנות משלה, מאברהם לינקולן ועד לנשיא קנדי ומרטין לותר קינג. אני קורא לעם בישראל, בשם הניסיון שלנו, לא לתת לשנאה להשתלט עליכם. הישארו על הנתיב הנכון. כפי שמשה אמר לבני ישראל, כשידע שלא יגיע אל הארץ המובטחת: `היו חזקים ואמיצים. אל תחששו, כי האלוהים ילווה אתכם ולא יכזיבכם, והוא שיצילכם`".
"האגדה מספרת, כי בכל דור, מאז ומעולם, קם מנהיג יהודי להגן על עמו ולהראות לו את הדרך הנכונה. ראש הממשלה יצחק רבין היה מנהיג מעין זה. הוא ידע, כפי שהכריז על מדשאת הבית הלבן לפני כשנתיים, שהגיע זמן, או במלותיו שלו: "צריך לערוך חשבון נפש ליחסים בין העמים, בין ההורים העייפים ממלחמה ובין הילדים, שלא יידעו עוד מלחמה". כאן בירושלים, אני מאמין באמונה שלמה, שהוא הוביל את עמו לארץ מובטחת זו. השבוע, יהודים בכול העולם ילמדו את פרשת השבוע – את פרקי התורה בהם האלוהים בוחן את אמונתו של אברהם. הוא מצווה עליו להקריב את בנו, יצחק, ואברהם – בנאמנותו לאלוהים – כמעט והרג את בנו יחידו. אלוהים ריחם על יצחק אז."
"עכשיו אלוהים בוחן את אמונתנו ביתר קושי. הוא לקח מאיתנו את יצחק שלנו."
"הקדיש, תפילת האשכבה היהודית, אינה מתייחסת למוות, אלא לשלום. היא מסתיימת במלים "עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו, ועל כל ישראל, ואמרו אמן".
"שלום, חבר".
חזרה למעלה

גולן
אורח

הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 23:36    נושא ההודעה: לגבי קליע 0.22 אכן נראה הגיוני

אם נורה קליע 0.22 מ"מ מלפנים זה אכן נשמע הגיוני , כי קליע הולופוינט 9 מ"מ לא יכול להמשיך בקו ישר כתוצאה מההתפצלות שלו ישירות לאחר הכניסה לגוף.

ישנם כמה סוגים של תחמיש 022 ראש עופרת כדורי , ראש עופרת עם קדח בקודקוד , קליע ברזל מצופה ניקל חרוט כטום, וגם קליע פלדה מחוסמת המיועד לחדירת פח ברכב .

אכן נשמע הגיוני ביותר .
חזרה למעלה

גולן
אורח

הודעהפורסם: ראשון 25.03.07 20:35    נושא ההודעה: חדשות חצות מליל הרצח

http://www.forum-morim.org/video-moreset/

כנסו לקישור הבא הלינק השישי מהסוף ותקשיבו למהדורת החדשות מליל הרצח בחצות ,
שם הודיעו כי ראש הממשלה נורה בחזה , לעזעזל בסרט של קמפלר הוא נורה מאחור .

כמו כן לא שכחו לציין שקלינטון מקבל את העידכונים מהשגריר האמריקאי בישראל
להזכירכם מי שמונה להעביר את המידע על מותו של ראש הממשלה היה איתן הבר והוא ביצע זאת לפני שהוא יצא לתקשורת בבית החולים , מדוע איתן הבר ? ומדוע אין כל פרסום לכך שהודיעו לשגריר על ההתנקשות עצמה ?

עכשיו נשאלת השאלה מי רצה להלביש את התיק על רוצח יהודי חובש כיפה ,ומדוע
האם זה זרם דתי אחר שמעוניין לפגוע בזרם הכיפות הסרוגות ,
לדעתי אכן יש כזה זרם והם נטורי הקרטא , הם כנראה עומדים מאחרי כל המהלכים הללו , על הרעיון הזה חשבתי לאחר שראיתי את הנציגים שלהם נפגשים עם נשיא אירן , מה הם בדיוק ביקשו ממנו שם , מה היתה מטרת הפגישה שלהם , אולי הם הידועים כמתנגדים לציונות ולמדינת ישראל אולי הם העומדים מאחרי כל הפרשיות הללו כדי לפגוע בזרמים האחרים ובעתיד לרשת את המדינה .
חזרה למעלה

אורח

הודעהפורסם: שני 26.03.07 20:59    נושא ההודעה: Re: לגבי קליע 0.22 אכן נראה הגיוני

גולן כתב:
אם נורה קליע 0.22 מ"מ מלפנים זה אכן נשמע הגיוני , כי קליע הולופוינט 9 מ"מ לא יכול להמשיך בקו ישר כתוצאה מההתפצלות שלו ישירות לאחר הכניסה לגוף.

ישנם כמה סוגים של תחמיש 022 ראש עופרת כדורי , ראש עופרת עם קדח בקודקוד , קליע ברזל מצופה ניקל חרוט כטום, וגם קליע פלדה מחוסמת המיועד לחדירת פח ברכב .

אכן נשמע הגיוני ביותר .

כזכור לך, השוטרים נצטוו לחפש בכיכר מלכי ישראל באישון ליל תרמילים של 0.22, וזאת מכיון שהמאבח הרביעי חוסל מיידית ולא היה ניתן לקבוע אם הוא ניסה להשתמש בנישקו עוד לפני העלייה למכונית.

היה חשש שיימצאו תרמילים מסוג 0.22 בכיכר שיחשידו את השב"כ
חזרה למעלה

גולן
אורח

הודעהפורסם: רביעי 28.03.07 0:34    נושא ההודעה: אינני סבור

כדור 0.22 אם נורה מלפנים הוא נורה בתוך הרכב כי בסרט רואים שיגעל אמיר ירה מאחור כך שלא יכול להיות שהירי הוא הירי של אמיר ..

עכשיו אם רבין ישב במושב האחורי והפצע של הירי היה מעל הפתמה הימנית באלכסון עד הפגיעה בחוליה ,
אין כל ספק שהירי הזה בוצע על ידי מי שישב במושב הקדמי , אם הירי היה מבוצע כל ידי מי שישב מאחור מסלול הקליע היה שונה ,

על פי מסלול הקליע נראה שהאיש שישב מאחור ליד ראש הממשלה החזיק אותו מכופף לפנים והירי בוצע על ידי היושב בכיסא הקדמי תנוחה זו מאפשרת להבין מה קרה ברכב על פי מסלול הכדור ,
אם רבין היה יושב זקוף הפגיעה היתה צריכה להיות בחוליות יותר גבוהות .

עכשיו את שיר השלום הוא החזיק בכיס השמאלי של הג`קט ובג`קט לא היה חור כנראה שהיושב מאחור דאג לפתוח את הג`קט כדי שהפגיעה תהיה ישירות בגוף דרך החולצה ,

רכב הקדילק סאדן דביל שבו נסע הוא איננו רכב גדול מימדים במיוחד אלא רכב בינוני החלל הפנימי די מרווח. במושב שבין הנהג לבין הנוסע בכיסא הימני הקדמי ישנה כרית מתקפלת המשמשת כידית , ברכב מוט הילוכים היושב מתחת לגלגל ההגה , מצידו הימני ולא בין המושבים המושב הקידמי הוא מושב אחד לכל אורכו .
מה שכנראה איפשר ליושב בכיסא הקידמי ימני להסתובב למצב ירי ללא כל בעיה
אני מכיר את הרכב הזה נהגתי בו בחו"ל .
חזרה למעלה

הצטרף וצרף חבריך לרשימת התפוצה של "נקים" וקבל עידכונים שוטפים על החשיפות של "נקים"

יעקב
אורח

הודעהפורסם: שישי 25.01.08 10:55    נושא ההודעה: אזרח ישר מודאג

מדוע משפחת רבין שותקת לאור כל הממצאים האלה.
חזרה למעלה

הצג הודעות מלפני:   
הגב לנושא    אינדקס הפורומים -> רצח רבין,המחדלים המשפטיים בפרשת חקירת רצח יצחק רבין כל הזמנים הם GMT + 2 שעות
לך לעמוד הקודם  1, 2
עמוד 2 מתוך 2

נבחרים

גילויים אחרונים בפרשת רצח יצחק רבין ז"ל

הקשרים של `המאפיה` המשפטית נחשפים

הצטרף עכשיו למאבק של נקים נגד השחיתות השלטונית

גלובס חושף שהפרקליטות מושחתת השופטת הדס יהלום מאשרת זאת אך לא עושה דבר

תודה למאות הלייקים, שדרגנו
לדף חדש תודה לחדש לנו לייק!

קפוץ אל:  
אתה יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה יכול להצביע בסקרים בפורום זה
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
תגובה כללית לאתר זה כאן, תגובה להודעה או כתבה ספציפית יש להגיב למעלה,תודה!

WANT TO KNOW WHO REALLY RULES THE STATE OF ISRAEL? GO TO THE SCHLAFF AFFAIR