מחבר הודעה
יעקב
הודעהפורסם: שישי 25.01.08 10:55    נושא ההודעה: אזרח ישר מודאג

מדוע משפחת רבין שותקת לאור כל הממצאים האלה.
גולן
הודעהפורסם: רביעי 28.03.07 0:34    נושא ההודעה: אינני סבור

כדור 0.22 אם נורה מלפנים הוא נורה בתוך הרכב כי בסרט רואים שיגעל אמיר ירה מאחור כך שלא יכול להיות שהירי הוא הירי של אמיר ..

עכשיו אם רבין ישב במושב האחורי והפצע של הירי היה מעל הפתמה הימנית באלכסון עד הפגיעה בחוליה ,
אין כל ספק שהירי הזה בוצע על ידי מי שישב במושב הקדמי , אם הירי היה מבוצע כל ידי מי שישב מאחור מסלול הקליע היה שונה ,

על פי מסלול הקליע נראה שהאיש שישב מאחור ליד ראש הממשלה החזיק אותו מכופף לפנים והירי בוצע על ידי היושב בכיסא הקדמי תנוחה זו מאפשרת להבין מה קרה ברכב על פי מסלול הכדור ,
אם רבין היה יושב זקוף הפגיעה היתה צריכה להיות בחוליות יותר גבוהות .

עכשיו את שיר השלום הוא החזיק בכיס השמאלי של הג`קט ובג`קט לא היה חור כנראה שהיושב מאחור דאג לפתוח את הג`קט כדי שהפגיעה תהיה ישירות בגוף דרך החולצה ,

רכב הקדילק סאדן דביל שבו נסע הוא איננו רכב גדול מימדים במיוחד אלא רכב בינוני החלל הפנימי די מרווח. במושב שבין הנהג לבין הנוסע בכיסא הימני הקדמי ישנה כרית מתקפלת המשמשת כידית , ברכב מוט הילוכים היושב מתחת לגלגל ההגה , מצידו הימני ולא בין המושבים המושב הקידמי הוא מושב אחד לכל אורכו .
מה שכנראה איפשר ליושב בכיסא הקידמי ימני להסתובב למצב ירי ללא כל בעיה
אני מכיר את הרכב הזה נהגתי בו בחו"ל .
אורח
הודעהפורסם: שני 26.03.07 20:59    נושא ההודעה: Re: לגבי קליע 0.22 אכן נראה הגיוני

גולן כתב:
אם נורה קליע 0.22 מ"מ מלפנים זה אכן נשמע הגיוני , כי קליע הולופוינט 9 מ"מ לא יכול להמשיך בקו ישר כתוצאה מההתפצלות שלו ישירות לאחר הכניסה לגוף.

ישנם כמה סוגים של תחמיש 022 ראש עופרת כדורי , ראש עופרת עם קדח בקודקוד , קליע ברזל מצופה ניקל חרוט כטום, וגם קליע פלדה מחוסמת המיועד לחדירת פח ברכב .

אכן נשמע הגיוני ביותר .


כזכור לך, השוטרים נצטוו לחפש בכיכר מלכי ישראל באישון ליל תרמילים של 0.22, וזאת מכיון שהמאבח הרביעי חוסל מיידית ולא היה ניתן לקבוע אם הוא ניסה להשתמש בנישקו עוד לפני העלייה למכונית.

היה חשש שיימצאו תרמילים מסוג 0.22 בכיכר שיחשידו את השב"כ
גולן
הודעהפורסם: ראשון 25.03.07 20:35    נושא ההודעה: חדשות חצות מליל הרצח

http://www.forum-morim.org/video-moreset/

כנסו לקישור הבא הלינק השישי מהסוף ותקשיבו למהדורת החדשות מליל הרצח בחצות ,
שם הודיעו כי ראש הממשלה נורה בחזה , לעזעזל בסרט של קמפלר הוא נורה מאחור .

כמו כן לא שכחו לציין שקלינטון מקבל את העידכונים מהשגריר האמריקאי בישראל
להזכירכם מי שמונה להעביר את המידע על מותו של ראש הממשלה היה איתן הבר והוא ביצע זאת לפני שהוא יצא לתקשורת בבית החולים , מדוע איתן הבר ? ומדוע אין כל פרסום לכך שהודיעו לשגריר על ההתנקשות עצמה ?

עכשיו נשאלת השאלה מי רצה להלביש את התיק על רוצח יהודי חובש כיפה ,ומדוע
האם זה זרם דתי אחר שמעוניין לפגוע בזרם הכיפות הסרוגות ,
לדעתי אכן יש כזה זרם והם נטורי הקרטא , הם כנראה עומדים מאחרי כל המהלכים הללו , על הרעיון הזה חשבתי לאחר שראיתי את הנציגים שלהם נפגשים עם נשיא אירן , מה הם בדיוק ביקשו ממנו שם , מה היתה מטרת הפגישה שלהם , אולי הם הידועים כמתנגדים לציונות ולמדינת ישראל אולי הם העומדים מאחרי כל הפרשיות הללו כדי לפגוע בזרמים האחרים ובעתיד לרשת את המדינה .
גולן
הודעהפורסם: שלישי 20.03.07 23:36    נושא ההודעה: לגבי קליע 0.22 אכן נראה הגיוני

אם נורה קליע 0.22 מ"מ מלפנים זה אכן נשמע הגיוני , כי קליע הולופוינט 9 מ"מ לא יכול להמשיך בקו ישר כתוצאה מההתפצלות שלו ישירות לאחר הכניסה לגוף.

ישנם כמה סוגים של תחמיש 022 ראש עופרת כדורי , ראש עופרת עם קדח בקודקוד , קליע ברזל מצופה ניקל חרוט כטום, וגם קליע פלדה מחוסמת המיועד לחדירת פח ברכב .

אכן נשמע הגיוני ביותר .
גולן
הודעהפורסם: ראשון 18.03.07 22:10    נושא ההודעה: נעום קלינטון לעיונכם

וויליאם ג`פרסון קלינטון, נשיא ארצות הברית דאז
"האומה האמריקנית אבלה עימכם על אובדנו של מנהיגכם, ואני בוכה, ביחד איתכם, כי הוא היה לי שותף וחבר. בכל רגע שחלקנו יחדיו היתה שמחה, בגלל שהוא היה אדם טוב. בכל רגע היתה גם השראה, בגלל שהוא היה גם אדם גדול.
"לאה, אני יודע שפעמים רבות מדי בקורותיה של הארץ הזאת נקראת לנחם אימהות ואבות, בעלים ונשים, לאחר שאיבדו את בניהם, בנותיהם ואהוביהם לאלימות ולנקמה. נתת להם כוח. עכשיו, אנו כאן, יחד עם מיליונים מכל העולם כולו, המציעים בחמלה ובכבוד את תמיכתנו. מי יתן ואלוהים ינחם אותך יחד עם אבלי ציון וירושלים".
"יצחק רבין חי את ההיסטוריה של מדינת ישראל – המאבק לעצמאות, מלחמות ההישרדות, המאבק על השלום – ותמיד הוא היה בקווים הראשונים. בן זה של דוד ושלמה אחז בנשק כדי להגן על עצמאות ישראל, ונתן את חייו כדי להבטיח את עתידה של ארצו.
"עבורו, טקסים ומלים היו תמיד פחות חשובים. הרבה פחות ממעשים ומעבודה. לפני שישה שבועות, כפי שהמלך חוסיין והנשיא מובארק יזכרו, היינו בבית הלבן כדי לחתום על ההסכם הישראלי-פלשתיני. הרבה אנשים נאמו – אני, המלך, היו"ר ערפאת, הנשיא מובארק, כל שרי החוץ. רק לקראת הסוף עלה לנאום ראש הממשלה יצחק רבין, ומלותיו הראשונות לקהל היו קודם כל החדשות הטובות. אני הנואם האחרון".
"אבל הוא הבין את כוחם של מילים וסמלים. `הביטו במעמד`, הוא אמר בוושינגטון, `מלך ירדן, נשיא מצרים, היו"ר ערפאת ואנחנו – ראש ממשלה ושר חוץ מישראל – על במה אחת. הביטו טוב. המראה שאתם רואים לפני עיניכם היה בלתי אפשרי ולא יאומן רק לפני שלושה חודשים. רק משוררים חלמו עליו, ולצערנו הגדול חיילים ואזרחים נהרגו כדי לעשות את הרגע הזה אפשרי`. אלו היו מלותיו של רבין."
"היום אני קורא לכל אזרחי העולם להביט היטב בתמונה. הביטו במנהיגים מכל המזרח התיכון ומכל העולם שנסעו הנה היום בשביל יצחק רבין, בשביל השלום. למרות שלא נשמע יותר את קולו המהדהד, הוא זה שכינס אותנו יחד, שוב, במלה וברצון לשלום המתפתח בין ישראל ושכנותיה. השלום חי בעיניהם של הילדים, היהודים והערבים, המשאירים מאחוריהם את עברם, עבר של פחד, ומתקדמים לעבר עתיד של תקווה. השלום חי בהבטחה לביטחון אמת."
"הרשו לי לומר בעם בישראל, אפילו בשעתכם הקשה רוחו שורה עלינו, ואסור לכם לאבד את רוחכם. הביטו במה שהשגתם בהפרחת המדבר, בבניית דמוקרטיה פורחת באזור עוין, בנצחון קרבות ומלחמות, ועכשיו, בנצחון השלום."
"ראש הממשלה שלכם היה לוחם למען השלום, אבל הוא היה קורבן השנאה. אנו צריכים ללמוד מקורבנו שאם אנשים אינם יכולים להשתחרר מהשנאה לאויביהם, הם מסתכנים בזריעת זרעי השנאה בתוכם."
"ארצות הברית ידעה שורת קורבנות משלה, מאברהם לינקולן ועד לנשיא קנדי ומרטין לותר קינג. אני קורא לעם בישראל, בשם הניסיון שלנו, לא לתת לשנאה להשתלט עליכם. הישארו על הנתיב הנכון. כפי שמשה אמר לבני ישראל, כשידע שלא יגיע אל הארץ המובטחת: `היו חזקים ואמיצים. אל תחששו, כי האלוהים ילווה אתכם ולא יכזיבכם, והוא שיצילכם`".
"האגדה מספרת, כי בכל דור, מאז ומעולם, קם מנהיג יהודי להגן על עמו ולהראות לו את הדרך הנכונה. ראש הממשלה יצחק רבין היה מנהיג מעין זה. הוא ידע, כפי שהכריז על מדשאת הבית הלבן לפני כשנתיים, שהגיע זמן, או במלותיו שלו: "צריך לערוך חשבון נפש ליחסים בין העמים, בין ההורים העייפים ממלחמה ובין הילדים, שלא יידעו עוד מלחמה". כאן בירושלים, אני מאמין באמונה שלמה, שהוא הוביל את עמו לארץ מובטחת זו. השבוע, יהודים בכול העולם ילמדו את פרשת השבוע – את פרקי התורה בהם האלוהים בוחן את אמונתו של אברהם. הוא מצווה עליו להקריב את בנו, יצחק, ואברהם – בנאמנותו לאלוהים – כמעט והרג את בנו יחידו. אלוהים ריחם על יצחק אז."
"עכשיו אלוהים בוחן את אמונתנו ביתר קושי. הוא לקח מאיתנו את יצחק שלנו."
"הקדיש, תפילת האשכבה היהודית, אינה מתייחסת למוות, אלא לשלום. היא מסתיימת במלים "עושה שלום במרומיו הוא יעשה שלום עלינו, ועל כל ישראל, ואמרו אמן".
"שלום, חבר".
גולן
הודעהפורסם: שישי 16.03.07 11:08    נושא ההודעה: העיגולים בצילום הרנדגן של רבין אינם קליעים

הרי נטען כי המתנקש ירה קליעי הולופויינט ממרחק קצר קליע הולופוינט כשמו כן הוא נכנס בחור ומתפצל ויוצר חלל גדול . כאשר כדור כזה נורה מאחור ומטווח קצר גל ההדף והפיצול שהוא יוצר מוציאים החוצה את האיברים הפנימיים מצידו השני של הגוף.
כוח העצר של כדור הולופוייט גבוהה במיוחד פגיעה של כדור כזה גורמת נזק כבד ביותר לנפגע ומפילה אותו מידית ארצה .
לא היו סימני דם , מה שנראה כי המתנקש ירה באמת כדורי סרק ולא לחינם נשמה שם הקריאה סרק , הקליע שתמונתו הוצגה בעיתונות הינו קליע שמהירות הלוע שלו היתה נמוכה זה לא כדור מקורי כמו שהוא יוצא מהמפעל , בטווח קרוב ששת חלקי הכדור מתפצלים ובתמונה נראה קליע שרק החל את ההתפצלות וחלקיו נשארו מחוברים זהוא קליע שהוציאו מתרמיל הכדור חלק מחומר הנפץ כדי להקטין את מהירות הלוע .
אם תביטו היטב בתמונת הקליע שפורסמה בעיתונות עליו נרשם "הוצא מגופו של ראש הממשלה" תוכלו לראות שצורתו בכל זוית שהיא איננה מתאימה כלל וכלל למה שמופיע בצילום הרנטגן נראה שבצילום הרנטגן פשוט שמו מטבעות מתכת כדי ליצר את האשליה של קליע שנמצא בתוך הגוף בעוד שקוטר הקליע בצילום גדול בהרבה מ 9 מ"מ הוא קוטר הקליע שנורה בעצם .

נראה שהקליעים הללו הוכנו מראש כדי לירות אותם בתוך הרכב או בתוך חדר המיון .
על מנת שלא יצאו מצידו השני של הגוף .
על פי מידע שמצאתי באינטרנט מצאתי כי הושתלה ידיעה מודיעינית של מקורות ערביים ב 8/6/95 על שיחות חשאיות של ישראל וסוריה ומשא ומתן חשאי מכאן נראה כי השתלשלות העניינים קשורה לאמריקאים כלל והמקור לכל הפרשה נבע מידיעה שיקרית שפורסמה על ידי גורמים עוינים חודש לאחר מכן נכתב כי נשיא ארה"ב התקשר לאסד ולרבין וביקש לדעת על מה בדיוק מדובר שניהם הכחישו נראה שמשהו גרם לקלינטון לא להאמין לרבין .
באתרו של יגאל עמיר נרשם כי הסיבה להתנקשות היתה נושא החזרת הגולן לסורים לכן פניתי לחפש חומר בנושא זה .
והינה לפני זמן קצר הופצו ידיעות דומות על ידי הסורים בתקשורת , שפני אסד לשלום אולי הם רוצים לחזור על אותה השיטה ?

לאחר שעברתי על כלל הנאומים נעום אחד היה יוצא דופן במיוחד זה היה נאומו של קלינטון הוא היחיד שפנה לתנך ולעקידת יצחק , הוא קרה לתנך "האגדה " מספרת ,לראש הממשלה בהתחלה קרה ראש הממשלה "שלכם" ובסיום ראש הממשלה "שלנו" , הוא הדגיש במיוחד שרבין היה תוצאה של השנאה (האם נשיא ארה"ב עקב כל כך מקרוב אחרי מה שהתחולל בארץ ישראל לפני הרצח מאיכן לקח את המידע הזה ?) , לא יודע אבל כאשר אני מנסה לבנות את הפאזל וחוזר וקורא את החומר שוב ושוב מתחזקת אצלי ההשארה שההוראה לביצוע הרצח הזה יצאה מהבית הלבן בכלל ולא מאף אחד בשירותי המדינה .
ולסיכום הוא אמר "שלום חבר " את צמד המילים האלה שמעון פרס סיפר שהוא הציע לו כך שנראה שלשמעון פרס יש יד בהכנת נעום ההספד של קלינטון וכל נושא השנאה ומה שקרה בארץ לפני הרצח אולי יצא לתקשורת מבקשתם של שני האנשים האלה כהכנה לרצח .

בתמונה בה רואים את גבו של ארל`ה ברנע ורואים את רגלו של רבין אפילו מפעילה שריר ולכך מוסיפים את עדותה של הגברת שראתה שרבין נכנס חי לרכב , אפשר לראות על פניו של אחד מאנשי הביטחון את המאמץ שהוא השקיע בלדחוף את רבין לתוך הרכב בכוח. סביר להניח שרבין כלל לא הבין מה קורה ואף התנגד לכך ומצד שני לאחר שהוסר האיום מדוע היה צריך לדחוף את רבין בכוח לרכבו ומצד שני אם הוא היה פגוע מכדור הולופוינט היו צריכים לשאת אותו בשכיבה ולא בעמידה .
באותה התמונה רואים אמבולנס של מד"א בפינה הימנית העליונה מדוע לא העבירו אותו ישירות לאמבולנס לטיפול שהיה מרוחק ב 3 מטר ממכוניתו של ראש הממשלה הרי את יגאל עמיר כבר עצרו והסיבה היחידה שיכולה להיות שלא לקחו אותו לאמבולנס היא שהוא כלל לא נפצע בעצם מהירי של יגאל עמיר .


עוד חיזוק להשארתי מצאתי בהודעתו לעיתונות של איתן הבר ,
כך הוא אמר "תחילה התקשרתי לשגרירות ארה"ב להודיע כי ראש הממשלה נפטר ולאחר מכן יצאתי להודיע לתקשורת " .
נשאלת השאלה מדוע פנה איתן הבר לשגרירות האמריקאית בישראל למה לא פנה לשגרירות אחרת ?
אולי הוא רצה לדווח לנותן ההוראה על אישור הביצוע ?

ועוד דבר קטן שעיני קלטה , בסרט שהוקרן בערוץ 2 על גינזך המדינה הראו את אקדח הבראטה שהשתמש בו המתנקש אבל אם תביטו היטב שימו לב לשקית ממנו הוציאו את האקדח , השקית היא שקית עם הלוגו "להב" הידועה כרשת של חנויות נשק שהעיקרית שבהן יושבת במטווח הקליעה בהרצליה , האקדח נראה אקדח חדש לחלוטין נראה כי האקדח שראינו בכתבה הוא אקדח נוסף שנרכש בלהב והועבר לגנזך המדינה בשקית של החנות , אם השארתי איננה נכונה אז מי יכול להסביר מדוע האקדח נמצא בשקית נייר עם הלוגו של "להב" ?

כאשר אני בונה את התאוריה שלי על אפשרות כי ההוראה ניתנה על ידי נשיא ארה"ב לשעבר נראה לי שכל החלקים בפאזל ממש מתאימים האחד לשני ,

כאשר אני בודק את נושא הפרשה של מוניקה לוינסקי שהחלה לאחר פרשת רבין נראה לי שלא לחינם בחרו שם עובדת יהודיה להלביש עליה את התיק , ולא לחינם בחרו בחור חובש כיפה לבצע את רצח ראש הממשלה (אולי כדי להכפיש את יהדות חובשי הכיפות כדי לבצע מאוחר יותר את הפינוי ) , לאחר שמצאתי שקלינטון למד בבית ספר לכמרים אינני יודע אבל מתחזקת אצלי ההרגשה שכל הבלאגן הזה נובע בעצם ממקור של סכסוך ארוך שנים בין הנצרות ליהדות , כך זה נראה .

נסו לחשוב בכיוון הזה ותראו שהתאוריות הללו אכן נראות אמיתיות יותר לגבי המניע לרצח והגורם לכל תהליך הטיוח והתפתח לאחר הרצח.
משהו הבין שהיתה כאן טעות וזה היה מאוחר מידי והמישהו הזה הינם כנראה כמה אנשים שעדיין יושבים בהנהגת המדינה ומנסים להלביש כל הזמן פרשיות מטורפות של מין ואונס על אישים אחרים ללא בושה כמו על נשיא המדינה או סיפור הנשיקה במגוכח של חיים רמון , ומלכלכים את שמו של מבקר המדינה ולשכתו ומנסים גם בו לפגוע אולי כל זה קורה כי כמה אנשים שם בצמרת פוחדים שהאמת תתגלה ,
קונספירציה או לא, לא יודע אבל זה נראה הגיוני מאוד כאשר בודקים את התהליכים וההסטוריה .
אינני יודע אם צריך לחפש את מי שעמד ולחץ על ההדק טוב יעשה אם יחקר הנושא מי כאן ביצע הוראות ולא בדק תחילה מאיכן הן מגיעות ומה ההשלכות שלהן .
כאן לדעתי יש להתמקד בחשיפת האמת המסתתרת מאחרי האירוע המטורף הזה .
אורח
הודעהפורסם: שני 19.02.07 22:46    נושא ההודעה: וווואאאווווו

אני לא חקרתי אף פעם על הנושא תמיד חשבתי שזאת סתם עוד היתנקשות ואחרי שקראתי את מה שכתבתם אני פשוט לא מאמין שזאת היתנקשות אני יצחיל לחקור בעניין ויחזור
אורח
הודעהפורסם: שני 11.12.06 22:25    נושא ההודעה: טעות בידך

אזרח מודאג כתב:
כך לא נראה קליע ברנטגן במיוחד לא קליע הולופוניט

את הקליעים שהוצאו מגופו של רבין ז"ל ניתן לראות בסרט מגנזח ארחיון המדינה שפורסם בערוץ 2 . הם כבר לא עגולים .

כדור הולופוינט בירי ממרחק כה קצר צריך להתחלק ל כל ששת החלקים שלו ולצאת מהגוף ב 6 נקודות במידה ואיננו פוגע ברקמת עצם יחד עם זאת ההדף והואקום שהוא יוצר מושכים החוצה חלקים רכים שאינם רקמת עצם .

שני העיגולים האלה הם לא הכדורים , הכדורים שנורו בגופו של יצחק הוכנו מראש על ידי כך שהוצא מהם חלק מאבק השריפה , מהירות הלוע הנמוכה בעצם לא אפשרה לכדור להיפתח על פי מה שהוא מתוכנן להיפתח במהירות לוע רגילה .

הנזק היעיל של הכדור הזה נקרא בשפה המקצועית" כוח עצר"

נראה שהתצלום הזה גם מפוברק

הכדור שפגע בעמוד השידרה של יצחק נורה מאחור ולא מלפנים כי כדור הולופויינט כדי לרסק חוליה צריך לפגוע בה ישירות ולא לעבור דרך רקמות בעובי של 20 ,30 ס"מ

זה מחזק אצלי את הדיעה שהכדור שהרג את יצחק רבין נורה מאחור בבית החולים , הכדור היה תחמיש מוחלש מופחת חומר שריפה בכדי שלא יפרוץ את צידו השני של הגוף .


הכדור שריסק את החוליה לא היה מסוג הולופוינט אלא 0.22.
הוא נורה מלפנים ופצע הכניסה היה 2 ס"מ מעל לפיטמה הימנית.
אזרח מודאג
הודעהפורסם: שבת 09.12.06 13:02    נושא ההודעה: צילום הרנטגן של יצחק רבין גם מזוייף

כך לא נראה קליע ברנטגן במיוחד לא קליע הולופוניט

את הקליעים שהוצאו מגופו של רבין ז"ל ניתן לראות בסרט מגנזח ארחיון המדינה שפורסם בערוץ 2 . הם כבר לא עגולים .

כדור הולופוינט בירי ממרחק כה קצר צריך להתחלק ל כל ששת החלקים שלו ולצאת מהגוף ב 6 נקודות במידה ואיננו פוגע ברקמת עצם יחד עם זאת ההדף והואקום שהוא יוצר מושכים החוצה חלקים רכים שאינם רקמת עצם .

שני העיגולים האלה הם לא הכדורים , הכדורים שנורו בגופו של יצחק הוכנו מראש על ידי כך שהוצא מהם חלק מאבק השריפה , מהירות הלוע הנמוכה בעצם לא אפשרה לכדור להיפתח על פי מה שהוא מתוכנן להיפתח במהירות לוע רגילה .

הנזק היעיל של הכדור הזה נקרא בשפה המקצועית" כוח עצר"

נראה שהתצלום הזה גם מפוברק

הכדור שפגע בעמוד השידרה של יצחק נורה מאחור ולא מלפנים כי כדור הולופויינט כדי לרסק חוליה צריך לפגוע בה ישירות ולא לעבור דרך רקמות בעובי של 20 ,30 ס"מ

זה מחזק אצלי את הדיעה שהכדור שהרג את יצחק רבין נורה מאחור בבית החולים , הכדור היה תחמיש מוחלש מופחת חומר שריפה בכדי שלא יפרוץ את צידו השני של הגוף .
אזרח מודאג
הודעהפורסם: שבת 09.12.06 12:42    נושא ההודעה: הסיבות שהביאו לרציחתו של יצחק רבין

כ 4 חודשים לפני הרצח פורסמה בעולם ידיעה כי רבין מקיים משא ומתן חשאי עם הסורים .
את הידיעה הזאת מצאתי בארכיון עיתון הארץ ב 8/6/1995
כותרת : גוברות השמועות באירופה על מגעים חשאיים בין אישים ישראלים וסורים .
יום למחרת התכנסה ישיבת הכנסת וביבי נתניהו יו"ר האופוזיציה התפרץ בצעקות וקריאות כנגד ראש הממשלה על נושא המשא המתן החשאי הזה עם הסורים .
אם תוכלו להשיג את השידור הזה מארכיון הטלויזיה זה יוכל לשפוך עוד אור על הפרשה .
[u]בתאריך 02/07/1995 עיתון הארץ : נשיא ארה"ב ביל קלינטון ,התקשר שלשום לנשיא סוריה , חאפז אל אסד ,ולראש הממשלה ,יצחק רבין על מנת להבטיח להם פעם נוספת את מחויבותו האיישית לסייע להצלחת שיחות השלום בין שתי המדינות

נראה לי מאוד מוזר , כי על פי מה שידוע ארה"ב לא רצתה שום הסכם שלום בין ישראל לסוריה , נראה שהידיעה הזאת בעיתונות הושתלה בכוונת תחילה ,

זכור לי כי רבין הכחיש כל שיחה ומשא ומתן עם סוריה כך עשה גם חפז אל אסד , סביר להניח שלא היו כל שיחות אלה שהסיפור הזה מצוץ מהאצבע .

לאחר שקראתי את נאומי ההספד של כל האחמי"ם שהיו בהלוויתו של יצחק רבין נאום אחד מאוד יוצא דופן היה נאומו של ביל קלינטון . גם הבעות הפנים שלו נראו של אדם שמשקר .
הוא דיבר תחילה על ראש המשלה שלכם לאחר מכן על ראש הממשלה שלנו הכניס את עקידת יצחק קרא לזה אגדה , אז יצחק נשאר בחיים הפעם לא . שלום חבר .
גשו לנאומים הללו קראו אותם שוב ושוב אני בטוח שתראו את מה שאני ראיתי .

יש לי מין הרגשה כזו ששיחת הטלפון בין קלינטון לרבין ולאסד היתה כדי לברר מה הסיפור הזה של משא ומתן חשאי ? שניהם הכחישו מישהו כנראה גרם לקלינטון להאמין לאסד ולא לרבין .
מכאן הוא המתין עד שרבין יחתום את הסכם השלום עם הירדנים ולאחר מכן הוא זה שכנראה נתן את ההוראה לשב"כ לבצע את הרצח , עובדה היתה תוכנית מתוכננת מראש .

אנו עדים למקרים מאוד מוזרים בכשלונות של השב"כ , רצח גנדי , המוות המוזר של רפו"ל , לדעתי אריאל שרון לא סבל משום קריש דם במוח כנראה הוא הורדם בכוונת תחילה ברכבו , זה מה שדומה לפרשת רבין הביצוע ברכב ,לאחר הפעם השניה הגיע מומחה מארה"ב לבדוק את מצבו של אריאל שרון בתוכנית עובדה לא הוזכר הפרופסור האמריקאי ,

לסיכום , המהלכים המדיניים המבוצעים בארץ הינם בפקודת הדובה הגדולה ארה"ב , הכפשת ציבור חובשי הכיפות הסרוגות על ידי בחירתו של יגאל עמיר לבצע את "התרגיל הרצח" מה שהקל עליהם את הבאתו של אריאל שרון לפינוי ההתנחלויות , לא נראה לי שאריאל שרון היה עושה זאת על דעתו האישית עם כל היות ואת השטח הזה הוא בנה בעצם ,
אי אפשר היה לרצוח עוד ראש ממשלה אז השתמשו בדרך שונה כדי להשתיק את הסיפור ולהשיג את המטרה ," הפינוי ". שימו לב זה קרה לאחר הפינוי ,,
שימו לב גם אולמרט נראה מאויים , כל פעם שהוא מבטיח דברים פתאום הוא משנה את דעתו , זה קורא במיוחד לאחר שהוא חוזר מארה"ב או לאחר שיחות טלפון איתם .
אולי הפתרון לתת לאמריקאים לנהל את המדינה שלנו ולהגן עלנו ?

אגב איך הנהגה של מדינת ישראל מוכנה להיכנס למהלכי שלום עם מדינה שעוזרת לגוף טרור חיזבאלה ומהווה צינור לחימושו במטרה לחסל את מדינת ישראל .
ישירות לאחר מלחמת לבנון השניה
רבותי לדעתי יש לפתוח את הנושא לחקירה מחדש ראשים רבים בהנהגה שלנו ימצאו עצמם תחת סוגר ובריח .
ברי חמיש
הודעהפורסם: שלישי 28.11.06 13:41    נושא ההודעה: קשרי ברי חמיש עם מכחישי שואה

www.barry_chamish.com
הרנטגן
הודעהפורסם: שני 06.11.06 19:21    נושא ההודעה: טעות בידך

דוקטור דרי כתב:
בהמשך לתגובה הקודמת :

4 עדי הראיה אמרו באופן חותך , שאחד משומרי הראש של רהמ"ש אמר שזה כדורי סרק .
זאת ועוד שראש הממשלה התחיל לביים אירוע ,(זאת אומרת שכב על הרצפה)
ואחרי שניה קם דיבר כמה שניות עם שומר הראש שלו , הנהג צעק משהו וסגר את הדלת שלו ,
רהמ"ש נכנס לאוטו , 2 מעדי הראיה אמרו שהוא עשה שלום עם היד וראו סימן של חיוך עך פניו לפני שסגרו את הדלת (זאת אומרת שהוא ישב על הכיסא )

את הכול אפשר להכחיש , את הרנטגן , את המסמכים .
אבל דבר אחד אי אפשר להכחיש ,
עדות חיה מפי האנשים . שנחקרו שוב שוב ושוב ונמצאו אמינים....

א.ג.ב. היה עוד עד אחד שעמד ממש לייד רהמ"ש הוא היגר לניו יורק
ולא ניתן לימצוא אותו .

חבל שהממסד שלנו לא יודע להודות על פשלות .


לא ניתן להכחיש את המסמכים הרפואיים והצילומים ואפילו לא מנסים
הרנטגן
הודעהפורסם: שני 06.11.06 19:16    נושא ההודעה: הצילום הוא של רבין

Anonymous כתב:
אנא,הוכח לי כי התצלום רנטגן הינו אמיתי.
הטיעונים שלך מאוד משכנעים אך,הבעיה היחידה היא מקוריותו של מקור תצלום הרנטגן.
אנא מצא דרך לאמת זאת


ויש עליו פרטים מזהים. הכל מצוי כרגע בידי בג"ץ (עתירה 229/06), אך בג"ץ משחק על זמן ומנסה לקבור את הנושא.
דוקטור דרי
הודעהפורסם: שני 06.11.06 2:40    נושא ההודעה:

בהמשך לתגובה הקודמת :

4 עדי הראיה אמרו באופן חותך , שאחד משומרי הראש של רהמ"ש אמר שזה כדורי סרק .
זאת ועוד שראש הממשלה התחיל לביים אירוע ,(זאת אומרת שכב על הרצפה)
ואחרי שניה קם דיבר כמה שניות עם שומר הראש שלו , הנהג צעק משהו וסגר את הדלת שלו ,
רהמ"ש נכנס לאוטו , 2 מעדי הראיה אמרו שהוא עשה שלום עם היד וראו סימן של חיוך עך פניו לפני שסגרו את הדלת (זאת אומרת שהוא ישב על הכיסא )

את הכול אפשר להכחיש , את הרנטגן , את המסמכים .
אבל דבר אחד אי אפשר להכחיש ,
עדות חיה מפי האנשים . שנחקרו שוב שוב ושוב ונמצאו אמינים....

א.ג.ב. היה עוד עד אחד שעמד ממש לייד רהמ"ש הוא היגר לניו יורק
ולא ניתן לימצוא אותו .

חבל שהממסד שלנו לא יודע להודות על פשלות .
דוקטור דרי
הודעהפורסם: שני 06.11.06 2:32    נושא ההודעה:

אורח תקרא את כול התגובות מההתחלה עד הסוף ותבין ,

בקשר לנהג רהמ"ש התפרסמה עליו כתבה בפני עצמה היא ארוכה מאוד אני לא זוכר את כול הפרטים , מה חבל שזכויות היוצרים סגרו את הפורום ההוא .
כמו שהבנתי הפתרסם שם תוכן המוגן בזכויות יוצרים .
אך הראיות שם הם חותכות בקשר למות רהמ"ש ז"ל רבין , עשו שם כמעט כמו פה תחקיר מקיף ומעמיק על כול אדם שהיה נוכח שם כולל 3 עדי ראיה , ודבורה שצילמו אותה באירוע .
אורח
הודעהפורסם: שני 06.11.06 0:22    נושא ההודעה:

אנא,הוכח לי כי התצלום רנטגן הינו אמיתי.
הטיעונים שלך מאוד משכנעים אך,הבעיה היחידה היא מקוריותו של מקור תצלום הרנטגן.
אנא מצא דרך לאמת זאת
חיים יטיב
הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 9:50    נושא ההודעה: מידע מעניין, התפרסם היכן שהו? מקור המידע אמין?

דוקטור דרי כתב:
3 עובדות שלא ידעתם

1 הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל חי היום בספרד ,

2 הוא התחתן בשנית וידוע שהוא מליונר ,

3 שהוא היה הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל השקל לא היה מצוי בכיסומידע מעניין, התפרסם היכן שהו? מקור המידע אמין?
מלומד
הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 4:35    נושא ההודעה:

נראה שהיה לנהג יד בכול התבשיל הזה......
דוקטור דרי
הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 2:37    נושא ההודעה:

3 עובדות שלא ידעתם

1 הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל חי היום בספרד ,

2 הוא התחתן בשנית וידוע שהוא מליונר ,

3 שהוא היה הנהג של רהמ"ש רבין ז"ל השקל לא היה מצוי בכיסו
חיים יטיב
הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 0:58    נושא ההודעה: Re: אני יגיד לך מה הבנתי , ותבין איזה טעות יש בתאוריה שלך .

מלומד כתב:
0. השומר ראש של רבין זז לעשר שניות מרבין לביים התנקשות ,
1 . יגאל עמיר ירה 3 כדורי סרק לכיוון ראש הממשלה רבין ,
2 . רבין חוזר לאוטו בריא ,
3 .השומר ראש מתאבד ויורה ברבין , שלא יחשבו שביגללו נרצח ראש הממשלה ,
יוצא פה שאלה שצועקת לשמיים למה שירה ברבין אים הוא יכול להציג אותו לעולם בתור אדם בריא וחי .............................?


לאורח המלומד, אין טעם לדעתי להתעמק במה שקרה ברכב והאם רבין ירה בעצמו או שמא רובין ירה בו או העוזרת או המנקה או שמעון פרס בעצמו או אולי אשתו שגילתה שבגדה בו.

מה שרלוונטי הוא שהוא נרצח בן האירוע בכיכר לבן הבאתו לבית חולים. מי רצח אותו בפועל ייחשף כאשר יתחילו לחקור את הפרשה מחדש והפעם עם דמתי רובין היס וגוטמן כחשודים ברצח/סיוע לרצח/שיבוש הליכי משפט ולא כמתבכיינים (על מות רבין ז"ל).
מלומד
הודעהפורסם: ראשון 05.11.06 0:22    נושא ההודעה: אני יגיד לך מה הבנתי , ותבין איזה טעות יש בתאוריה שלך .

0. השומר ראש של רבין זז לעשר שניות מרבין לביים התנקשות ,
1 . יגאל עמיר ירה 3 כדורי סרק לכיוון ראש הממשלה רבין ,
2 . רבין חוזר לאוטו בריא ,
3 .השומר ראש מתאבד ויורה ברבין , שלא יחשבו שביגללו נרצח ראש הממשלה ,
יוצא פה שאלה שצועקת לשמיים למה שירה ברבין אים הוא יכול להציג אותו לעולם בתור אדם בריא וחי .............................?
אורח
הודעהפורסם: שבת 04.11.06 1:01    נושא ההודעה: תראה לי תמונה אחת שרבין מוטל על הארץ

אשר כהן כתב:
כך או כך, סרט הרצח מראה מפורשות כי רבין לא עמד על רגליו לאחר היריות, אלא
היה מוטל על הכביש, ומשם נלקח אל תוך המכונית.

צפיתי בסרט כארבעים פעם בשנים האחרונות. לא ראיתי כל תמונה אחרת.

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=895

ואולם יגאל עמיר נראה בבירור מסמן דבר מה למישהו דקה אחת לפני הרצח.

מיהו שותפו? - זו אחת השאלות עליהן רק הוא יכול להשיב.


כנראה שאתה מדיום מאד מוצלח, כי מעבר לנסיונות השיכנוע הפאתטיים של יעקב אילון - אין שום אדם או צל של אדם מוטל על הארץ, וכדאי לך לחזור ולצפות בקלטת של מרים אורן.
אורח
הודעהפורסם: שבת 04.11.06 0:49    נושא ההודעה: Re: אז תנו לי תתשובה בקצרה מי הרג אותו אמיר או אנשי השבכ?

דוד כתב:
???


hashabak
דוד
הודעהפורסם: שישי 03.11.06 21:51    נושא ההודעה: אז תנו לי תתשובה בקצרה מי הרג אותו אמיר או אנשי השבכ?

???
חיים יטיב
הודעהפורסם: שבת 28.10.06 22:09    נושא ההודעה: אני סבור שחבל לבזבז זמן בספקולציות על המדוע

אני סבור שחבל לבזבז זמן בספקולציות על המדוע, ישנם די ויותר סיבות מדוע היה חשוב לזה או אחר לחסל את רבין ז"ל באותו ערב.
לנו אין את הכלים לחקור ולהגיע לאמת בשלב זה. רוב הסיכויים שלא מדובר בתאונה אלא ברצח כאשר יגאל עמיר איננו הרוצח, המדוע לא רלוונטי בשלב זה היות ומהרגע שיחקרו זאת כראוי יקח לא יותר מחודש לגוף מקצועי לחשוף את כל האמת, יש לזכור שהמעורבים עדיין חיים וקיימים.

ההתמקדות צריכה להיות האם הגרסה הרשמית עומדת על הרגליים? והתשובה היא: לא, באופן חד משמעי. צילום הרנטגן מוכיח שהכל שקרי ודורש פתיחה מחדש של החקירה וכן חקירתם של היס וגוטמן על שיבוש הליכי משפט זיוף מסמכים, מסירת עדות שקר, מרמה והפרת אמונים.

פה לדעתי צריכה להיות ההתמקדות של הציבור, כל השאר הסחה ובזבוז אנרגיות.
אשר כהן
הודעהפורסם: שבת 28.10.06 13:21    נושא ההודעה:

כך או כך, סרט הרצח מראה מפורשות כי רבין לא עמד על רגליו לאחר היריות, אלא
היה מוטל על הכביש, ומשם נלקח אל תוך המכונית.

צפיתי בסרט כארבעים פעם בשנים האחרונות. לא ראיתי כל תמונה אחרת.

http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=895

ואולם יגאל עמיר נראה בבירור מסמן דבר מה למישהו דקה אחת לפני הרצח.

מיהו שותפו? - זו אחת השאלות עליהן רק הוא יכול להשיב.
אשר כהן
הודעהפורסם: שבת 28.10.06 12:51    נושא ההודעה:

ציטוט:
ורבין נכנס למכונית על רגליו כמו גדול

אין בזאת ראייה כי לא היה פצוע אותה שעה

אבל אני עוד קצת חומר וישפוט איש לפי דרכו

http://www.yigalamir.com


http://www.yitzhakrabin.co.il/html_he/yitzhak_rabin_kempler_video.htmlציטוט:

גילוי הקלטת של רצח יצחק רבין לציבור
הקלטת של רצח יצחק רבין נחשף לציבור כמעט חודשיים אחרי רצח יצחק רבין. הציבור הישראלי היה המום לקרוא בעיתונים כי צלם וידאו חובבן צילם את הרצח יצחק רבין ושהוא יוקרן בחדשות ערוץ 2. חשוב לציין שאז הוזכר כי אותו צלם חובבן הוא תייר אלמוני מפולין ששמו קשה לביטוי, אך בלילה בו שודר סרט הוידיאו של רצח יצחק רבין לראשונה נאמר כי זהותו של הצלם הוא אזרח ישראלי בשם רוני קמפלר.


העלמות רוני קמפלר מהזירה הציבורית וחשיפתו מחדש באינטרנט
בהופעתו בטלוויזיה, באותו הלילה בו שודר לראשונה הקלטת של רצח יצחק רבין, רוני קמפלר הסביר שהוא איננו מעוניין ברווח כספי כלשהו ולכן לא מכר את הסרט בימים הראשונים אחר הרצח יצחק רבין לאף תחנת טלוויזיה.

במהרה התברר כי רוני קמפלר קשור לשב"כ ולכוחות הביטחון. בינואר 1996, שודר הסרט של רצח יצחק רבין שתי פעמים והשם רוני קמפלר היה מפורסם בכל העולם.

מאז, הסרט של רצח יצחק רבין כבר לא משודר כלל באורכו המלא, והשם רוני קמפלר לא מוזכר בתקשורת הישראלית בכלל. ביולי 2005, כאשר קבל דוד רוטשטיין את הקלטת המקורי של רצח יצחק רבין,דוד רוטשטיין עלה את הקלטת לאתרים שלו. כך הוידיאו צץ והופיע שוב באינטרנט ובכך נתנה לעולם את ההזדמנות לחקור ולבדוק את הקלטת של רצח יצחק רבין על כל פרטיו.


השימוש בסרט הוידיאו של רצח יצחק רבין להרשעת יגאל עמיר
בזמן ההליך המשפטי נגד יגאל עמיר, הוידיאו של רצח יצחק רבין שימש כראייה להרשעת הנאשם בביצוע רצח רה"מ יצחק רבין. מלבד זאת, הוידיאו של רצח יצחק רבין שימש ככלי שכנוע יעיל להסיר כל ספק מהציבור הישראלי שיגאל עמיר הוא הרוצח האמיתי של יצחק רבין.
שאלות לגבי רוני קמפלר
במכתב שפורסם בעיתון "מעריב" בינואר 1996, כותבת בשם חנה חן מירושלים מעלה כמה חשדות גדולים לגבי מהימנותו של רוני קמפלר והסרט של רצח יצחק רבין שכביכול צילם.

מתוך המכתב: "הרשו לי לגלות את ספקותיי לגבי העובדות המשונות הנוגעות לפרשת רצח יצחק רבין. רוצים שנאמין שרוני קמפלר באמת "סתם" צלם חובב שנקלע לאירוע רצח יצחק רבין?

קודם כל, בתחילת הסרט של רצח יצחק רבין , מר רוני קמפלר, הצלם החובב, מתחיל לצלם בתוך האזור הסטרילי. הוא נתבקש לעזוב, ובאופן מפתיע משפר את עמדתו ומגיע לגג - מקום אסטרטגי נוח לכל צלף שרוצה להתנקש. בודאי היו אנשי בטחון על הגג ממנו רוני קמפלר צילם את רצח יצחק רבין. אולם אנשי הביטחון נתנו לו ללכת הביתה עם הראייה הגדולה ביותר. השב"כ לא היה אמור להחרים את הסרט של רצח יצחק רבין מבעליו אם זה היה המסמך התיעודי היחיד שנותר מהאירוע?...


מעורבותו של דוד רוטשטיין בתיק רצח יצחק רבין
חשיפת סרט הוידיאו של קמפלר בשנת 1996, שכנעה את כמה סופרים ישראלים לכתוב ספרים על הנושא אבל הסופרים לא שכנע את הממסד הישראלי לעלות לעור את המעורבות של שמעון פרס ברצח יצחק רבין.

בספט` 2005, דוד רוטשטיין חזר לישראל אחרי היעדרות של 114 שנה, דוד רוטשטיין הבחין שבשבוע שבו הוקדשו רוב שידורי הטלוויזיה לסיקור מסכת חייו ומותו של יצחק רבין - לא שודר הסרט של רוני קמפלר באורכו המלא של 7.5 דקות. רק מספר שניות ספורות מתוך הסרט בו מראים את הרצח יצחק רבין עצמו. דבר נוסף שעורר את תשומת ליבו של דוד רוטשטיין הוא שמעטים הם אזרחי ישראל היודעים בכלל על קיומו של הסרט של הרצח יצחק רבין באורך מלא.

עובדות אלו העלו את חשדותיו של דוד רוטשטיין כי האמת לא נחשפה כלל לציבור בקשר למוות של יצחק רבין. לכן החל לחקור את פרשת רצח יצחק רבין דרך האינטרנט וכעבור זמן הקים כמה אתרים בעניין רצח יצחק רבין. ביולי 2005, נחשף מחדש הוידיאו של קמפלר והוא מוצג כעת לקהל הרחב בחינם לכל דורש.


הדלת השמאלית אחורית של הקדילק כעבור 7:17 דקות מתחילת הסרט
הסצנה בסרט בה נראית הדלת השמאלית אחורית של הקדילק של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל נסגרת מבפנים לפני כניסתו למכונית - הפכה להיות ראייה מרכזית המערערת את אמינותו של דו"ח ועדת שמגר.

לכל אחד שרואה את הדלת הנסגרת הנ"ל אין ספק שמישהו, אולי הרוצח האמיתי, חיכה בתוך הקדילק לראש הממשלה יצחק רבין. זוהי סתירה מוחלטת למה שמובא בדו"ח ועדת שמגר, כי המכונית הייתה ריקה מאדם. סצנה זו נראית לאחר 7 דקות ו 17 שניות מתחילת הסרט וכן שוב לאחר 8 דקות ו 41 שניות.


התמקדות ביגאל עמיר במהלך הסרט של רצח יצחק רבין
דבר נוסף המערער את אמינות מסקנות ועדת שמגר, שמתחילת הסרט של יצחק רבין הצלם מתמקד על יגאל עמיר. יגאל עמיר נראה יושב לבדו באזור שאמור להיות סטרילי סמוך לקדילק של יצחק רבין. כאשר נשאל רוני קמפלר בראיון מדוע התמקד על יגאל עמיר ענה, כי הוא נראה לו חשוד. חשוב לציין שבוידיאו נראית גם שיחה בין יגאל עמיר ובין שני מאבטחים אחרי 4 דקות ו 20 שניות מתחילת הסרט.


שמעון פרס והדלת השמאלית אחורית של הקדילק
דקות ספורות לאחר אותה שיחה בין המאבטחים ליגאל עמיר, מצולם ממלא מקום רה"מ, שמעון פרס, יורד במדרגות והולך לכיוון הקהל אשר בגבול השטח הסטרילי. לאחר שקיבל את ברכותיהם הלך לכיוון הרכב של רה"מ יצחק רבין ונעצר כמטר וחצי מקדמת המכונית. (כ - 6 דקות מתחילת הסרט)

אל ממלא מקום רה"מ, שמעון פרס מתלווים ארבעה שומרי ראש, פרס נעצר, מסתכל במושב האחורי מצד שמאל של המכונית של רה"מ יצחק רבין ואז מדבר שוב עם שומרי הראש. ואז כולם יחד מסתכלים על המושב האחורי.

בנקודה זו אפשר להבחין שהסרט נחתך ונערך וישנה "קפיצה" של כמה שניות קדימה. לפתע שמעון פרס נראה מדבר עם הנהג של ראש הממשלה, מנחם דמתי ואז שוב, שמעון פרס, מנחם דמתי והשומרי ראש מסתכלים במושב האחורי של המכונית. ניתן לראות בסרט כי מנחם דמתי מנענע ראשו לשלילה, כאילו אינו מסכים לדבריו של שמעון פרס.


יגאל עמיר שולף את האקדח
ממלא מקום רה"מ, שמעון פרס, נכנס למכוניתו ויצחק רבין יורד במדרגות. הצילום עכשיו מתמקד ברה"מ יצחק רבין. רואים כי שומר הראש העומד מצידו האחורי של יצחק רבין נעצר, ובכך פותח גישה נוחה לירייה ישירה ברה"מ יצחק רבין.
יגאל עמיר שולף את האקדח ביד ימין, הולך אחרי הסטודנט לתקשורת, מודי ישראל, ומשתמש בידו השמאלית לירי על רה"מ יצחק רבין. בשלב זה רואים הבזק גדול של קליע אחד וקול נפץ חזק. אחרי שכביכול ספג רה"מ יצחק רבין את היריות לגבו, אפשר לראות בברור כי רה"מ יצחק רבין, מפנה את ראשו אחורנית לבדוק מה היה הרעש...

הטשטוש והחיתוכים בסרט ניכרים מאד גם לעין לא מקצועית.
בזמן הירי, יגאל עמיר הפך להראות כמו צל. לפי הראיות המשפטיות במשפטו של יגאל עמיר, עלה כי רה"מ יצחק רבין נורה ממרחק קצר ביותר, אך יגאל עמיר היה רחוק יחסית מ יצחק רבין, אז הסרט "עוצב מחדש" בכדי להאריך את ידו השמאלית של יגאל עמיר. חשוב לציין כי יגאל עמיר הוא ימיני ושבשחזור הרצח שנעשה במשך משפטו של יגאל עמיר - הוא אחז את האקדח בידו הימנית.
אחרי הירייה הראשונה, הסרט נעשה מטושטש ל- 2 שניות, במשך הזמן הזה שומעים שני יריות. לאחר מכן האיכות חוזרת להיות נורמאלית. הדלת השמאלית אחורית נסגרת מבפנים ואז יצחק רבין, המאבטח והנהג נכנסים למכונית מצדו של הנהג והקדילק מתחילה לנסוע. מעט זמן לאחר מכן נגמר הסרט.


הטעות של רצח יצחק רבין - הסרט נחשף לציבור
החלק "המטריד" ביותר בסרט הוא מספר שניות לפני שרה"מ יצחק רבין נכנס לקדילק, כשהדלת השמאלית אחורית נסגרת. עיתונאים ואנשי תקשורת רבים מהארץ ומהעולם בדקו וחקרו שוב ושוב את החלק הזה בסרט, כל צל וכל תזוזה נבדקו אך יש רק הסבר אחד - מישהו ישב במכונית וחיכה ל יצחק רבין.

השאלה הנשאלת - למה בכלל הראו סרט רצח יצחק רבין כזה בטלוויזיה אם הוא כל כך מפליל? התשובה היחידה היא - מישהו עשה טעות ... מסיבה זו, בתקשורת הישראלית לא רק שלא משדרים את "סרט הוידיאו של הרצח יצחק רבין על ידי קמפלר" אלא אפילו לא מזכירים את קיומו.


דוד רוטשטיין נאבק לטובת כלל עם ישראל להוציא את האמת לאור!
לכל אזרח ישראלי ללא קשר לדעות פוליטיות, ישנה חובה מוסרית לתת יד בכל צורה ואופן בכדי להביא את הרוצחים האמיתיים של יצחק רבין לדין.
על מנת לעזור או להזמין את דוד רוטשטיין להרצאות, אנא צרו קשר בטלפון :052-669-4999.


http://www.rabincenter.org.il/site/he/rabin.asp?pi=7

ציטוט:
במוצאי שבת, 4 בנובמבר 1995, י"ב בחשוון תשנ"ו, הגיע יצחק רבין לכיכר מלכי ישראל בתל-אביב, כדי להשתתף בעצרת המונים בסיסמה "כן לשלום - לא לאלימות".

בתום עצרת חמה ואוהדת, שבה הפגינו המונים את אמונם בו ואת אהבתם אליו, נורה יצחק רבין בדרכו למכוניתו ונפצע אנושות בידי רוצח יהודי.


יצחק רבין נפטר בבית החולים איכילוב בשעה 23:14, לאחר שכל מאמצי הרופאים להצילו לא הועילו.http://lib.cet.ac.il/Pages/item.asp?item=3151
ציטוט:
עם סיום העצרת, כשהוא מלווה בקריאות עידוד מן הקהל, ירד יצחק רבין מן הבמה ופנה אל אזור החנייה, שהיה אמור להיות "סטרילי" - נקי מכל אדם שאינו מאבטח של ראש הממשלה. אך שם חיכה הרוצח, יגאל עמיר, שכיוון את אקדחו וירה ביצחק רבין מטווח אפס. פצוע קשה הובהל רבין לבית החולים איכילוב, ושם מת מפצעיו בעודו על שולחן הניתוחים בשעה 23:14
הרנטגן
הודעהפורסם: שבת 28.10.06 11:35    נושא ההודעה: די !

אשר כהן כתב:
לחילופין הרשה לי להציע לך תיאוריה אחרת. שתיישב את מרבית הסתירות.


"שמפניה" נשלח כדי לעקוב אחר התא של יגאל עמיר. השב"כ ידע מהדו"חות של שמפניה שיגאל עמיר מתכנן לרצוח את ראש הממשלה.

מכאן:
למישהו בתוך השב"כ התאים שראש הממשלה יירצח והוא לא מנע את הרצח.
או - מישהו התרשל ולא מנע מיגאל עמיר לירות ברה"מ.
יגאל עמיר ירה בראש הממשלה אך לא גרם למותו.

ראש הממשלה הגיע לביה"ח איכילוב ולא נדרש יותר מדי מאמץ כדי להמיתו סופית.

הממית נתפש והוחלט בפרקליטות לנהוג בו כך או אחרת, אך לא לפרסם ברבים רוצח רבין אחר, פרט ליגאל עמיר.

האם זה לא הגיוני יותר?

במצב עניינים זה - שהוא לדעתי המצב האמיתי - כולם מרוצים.

למשטרה יש "רוצח" שאכן ירה ברבין. יגאל עמיר לא השתמש בכדורי סרק, אלא ניסה לרצוח.
מתאים לו שיצחק רבין מת. הוא מוכן להאסר לעשרות שנים. לא רע לו.

למערכת הצדק יש אסיר עולם ראוי.

מי שבאמת חיסל סופית את רבין?
אחת מהשתיים - או שהוא חוסל ובכך נענש - או התאבד....
או - האפשרות הריאלית יותר - שהוא חכם מכולם ומעולם לא נתפש במהומה הגדולה כשהוא מבצע את ההמתה הסופית.

בנסיבות אלה, בית המשפט הנכבד לא יכול היה למצוא פתרון הגון יותר מאשר מאסר עולם ליגאל עמיר שבוודאי אינו חף מפשע.


אתה מנסה לחפות על מערכת המשפט אבל אין לך אמצעים לכך.
יגאל עמיר ירה כדורי דמה ורבין נכנס למכונית על רגליו כמו גדול.
היריה הקטלנית התרחשה בסוף הנסיעה.
השב"כ ירה בגופה של רבין 2 כדורים בערך בשעה 22.30.
הרופאים נאלצו לנתח גופה.
פר` היס נאלץ לכתוב דו"ח שיקרי.
ד"ר גוטמן נאלץ לכתוב את המסמכים הרפואיים מחדש ולהשמיט את עניין האמבולנס והכדור הראשון בחזה.

שמגר שותף למעשה ההונאה.
הפרקליטות שותפה למעשה ההונאה.
בג"ץ שותף למעשה ההונאה.

כעת, אדוני מוזמן למצוא נסיבות מקלות לעונשם של הנאשמים לעתיד לבוא, אתה יכול לצרף עדויות אופי כרצונך, טענות על קלות דעת, חוסר הבנה והפנמה של הסיטואציה, לחץ פסיכולוגי, חרטה עמוקה וכיוצ"ב, רק בבקשה לא להמציא גירסה דמיונית חדשה כמו גירסת שמגר, הציבור שבע ממסכת השקרים ורוצה לקבל לשם שינוי את האמת, בלי לנסות לעגל פינות.
הרי תסכים איתי שהגירסה הרשמית התמוטטה לגמרי וכעת רק נותר לתקוע את המסמר האחרון. הציבור לא יהיה מוכן יותר לשקר נוסף כמו בניסיון הכושל של גליקסברג. לחשוף הכל ולתת את הדין - כך ראוי וכך יהיה.
אשר כהן
הודעהפורסם: שבת 28.10.06 10:17    נושא ההודעה:

ציטוט:
. הנישואין המוזרים, כאילו שהשב"ס והשב"כ שעוקב אחריו 24 שעות ביממה לא יכל למנוע זאת, וכאילו שאם זה היה בניגוד לעמדת השב"כ השב"כ לא היה מפרק את הרבנים המעורבים לגורמים וכיוצ"ב.
ברור שהנישואין היו בברכת השב"כ ואת ההמשך אתה רואה בעצמך, מרוצח מתועב מנסים למכור לציבור גבר נשוי בעל חרטה שמתכוון להיות אבא מסור ואיש משפחה למופת.


אתה מפספס כאן משהו חשוב.
במדינת ישראל קיים חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו.

לשירות בתי הסוהר אין זכות למנוע מאסיר הבאת תינוק לעולם או נישואין.


במדינה אחרת - נניח בארה"ב - היו מוציאים את יגאל עמיר למוות בכסא חשמלי.אצלנו נוהגים אחרת. נותנים לאסיר אפשרות ללמוד ולעבוד ולהינשא ולהעשות לאב.
יגאל עמיר מודע היטב לזכויותיו ע"פ חוק יסוד: כבוד האדם וחירותו. ועד לרגע זה
הוא השיג את המקסימום ממצבו כאסיר עולם.

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group