מחבר הודעה
עזרא הסופר-רוטר
הודעהפורסם: ראשון 04.11.07 7:13    נושא ההודעה: מי רצח את יצחק רבין? - פענוח אובייקטיבי של רצח רבין.

פענוח אובייקטיבי של רצח רבין.

ראשי מפלגת העבודה, יחד עם ראשי השב"כ ויחד עם אבישי רביב וחברו יגאל עמיר (!) - כל אלה יחדיו ביימו נסיון לרצח ראש הממשלה, נסיון שאכן נכשל (כפי שגם תוכנן מראש). יגאל, שהיה חלק אינטגרלי מהקונספירציה הזאת, היה מוכר לכל אנשי הבטחון בכיכר מלכי ישראל, והם אפשרו לו ירי חפשי בראש הממשלה - ירי של כדורי סרק, שבכלל לא פצעו את רבין. המטרה של ההצגה היתה להראות שהימין ניסה לרצוח את רבין ורק בנס זה נמנע. הקהל אמור היה להבין, שנורו על רבין כדורים אמיתיים, שרק בדרך נס החטיאו אותו.

רבין, שכמובן נותר בריא ושלם אחרי יריות הסרק, הובהל מזירת הארועים למקום מבטחים, כניראה לאחד מבסיסי השב"כ הקרובים, לשם הובהלה גם לאה רבין. בדרך אל אותו הבסיס הרגיעו את לאה ואמרו לה שהכל היה תרגיל - כי באמת הכל היה הצגה של נסיון רצח שנכשל בנס.

אבל מה? גורמים מסוימים שהיו בסוד הענינים, היו מעונינים ממש במותו של רבין, והם אלה שאירגנו את רציחתו בשלב מאוחר, כלומר בדרך לבית החולים, או אפילו בבית החולים עצמו. מאחר שכל עם ישראל ראה שיורים על רבין, היתה זו הזדמנות אדירה לאותם גורמים להרוג באופן אמיתי את רבין, כך שכולם יחשבו שהוא נהרג מהיריות בכיכר מלכי ישראל.

האישיות, שמסרה לי את הפענוח הזה, הינה בדעה שהאירופים הם אלה שהיו מעונינים בחיסול רבין, שהיה פרו-אמריקני וגם היה עשוי לעכב את מימוש הסכם אוסלו. האירופים שמעו על ההצגה המתוכננת מפי בעל בריתם הוותיק שימון פרס, והם החליטו להתלבש על ההזדמנות כדי לסלק את רבין לעולם שכולו טוב. על פי בקשתם איתר פרס רוצחים מתוך השב"כ, והם אלו שרצחו את רבין בתוך המונית של דמתי או אפילו בתוך "איכילוב". מאוחר יותר חוסלו המחסלים, כדי שחלילה לא יפתחו את פיהם אי פעם.


http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=show_thread&om=6424&for um=gil&omm=0

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group