מחבר הודעה
חיים יטיב
הודעהפורסם: שישי 17.12.21 0:50    נושא ההודעה: ניסוי על הננו-משדרי בלוטוס של המחוסנים, הערכת מרחקים ומצבי שידור באמצעים פשוטים.

ניסוי על הננו-משדרי בלוטוס של המחוסנים, הערכת מרחקים ומצבי שידור באמצעים פשוטים.

חיים יטיב ‏16/12/2021 ‏י"ב טבת תשפ"ב
Telegram : @HaimYativ דוא"ל haim@nakim.org

גירסה 3.3 עודכנה ביום 19/12/2021 (ראו בעיקר מסקנות סעיפים 4-6 והמבוא על הטכנולוגיה)

נסיבות המיני-מחקר:
זיהוי מספרי הבלוטוס שהוזרקו שלא בידיעתם ל-"מחוסנים" נגד קורונה בבית הכנסת של חיים יטיב בסמוך לפריז, צרפת ביום 15.12.2021 בבוקר במהלך תפילת שחרית. הניסוי נעשה כהכנה לניסוי יותר רציני ולשם הדגמה כיצד ניתן לעשות ניסוי פשוט אם טלפון נייד מסוג אנדרואיד.
מקור : http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?p=276646

ביום 15.12.2021 במהלך תפילת שחרית סרקתי את מספרי הבלוטוס בבית כנסת במהלך התפילה, היו בבית כנסת כמנין וחצי לערך. מרכז בית הכנסת הינו במרחק כ- 40 מטר מהכביש והנייד שלי לא קולט במרכזו שום בלוטוס ממה שנמצא מחוץ לאולם התפילה, הקירות עבים והדלתות מברזל.
רובם המוחץ אם לא כולם של ה-"מחוסנים" מבין המתפללים הינם "מחוסני" פייזר, רבים "מחוסנים" במנה אחת בלבד מתחילת הרבעון השני אחרי שיקום. מתוך הקבוצה כשני שליש היו "מחוסנים" כאשר חלקם גם נבדקו פי.סי.אר מספר פעמים בגין טיסות לארץ, מבין ה-"לא מחוסנים" המהווים כשליש מהקבוצה ישנם גם כאלה שנבדקו פי.סי.אר. אין לי את הנתונים המדויקים וזה רק מהכרות אישית עם האנשים ומתשאול כללי.
המחקר הזה הוא המשך למחקר שנעשה על ידי ד"ר לואיס דה בניטו ולמחקר שנעשה לאחרונה בצרפת
Sarlangue et al. 2021 Projet Bluetooth Expérience X בקרב 37 אנשים, מתוכם 15 מחוסנים ושניים נבדקי פי.סי.אר. מחקר אשר חשף כי 6 מתוך המחוסנים שידרו מספר בלוטוס מגופם ואחד מבן נבדקי ה-פי.סי.אר. מחקר Sarlangue et al. נעשה במימון ובאמצעים טכנולוגים יותר מתקדמים, להבדיל מהאחרון, המחקר הקטן שעשיתי מטרתו היתה רק להעריך באופן גס את מרחקי הקליטה של הננו משדרים של ה-"מחוסנים" ולגבש מסקנות להכנת מחקר יותר מעמיק.

פרופ' פבלו קמפרה גילה לאחרונה הימצאות גראפן בחיסון של פייזר: DETECTION OF GRAPHENE IN COVID19 VACCINES
וכן הימצאות מה שיכול להצטייר כננו רכיבים אלקטרונים:
MICROSTRUCTURES IN COVID VACCINES: ¿inorganic crystals or Wireless Nanosensors Network?
הגראפן הינו מצע שיכול להוות בסיס לננו רכיבים אלקטרונים, כבר ב-2013 נובל דזיין הציעו לבנות מעגלי-רכיבים אלקטרונים רק מגראפן על מנת למזער את הרכיבים ולהתגבר על בעיית החיבוריות ופיזור האנרגיה במצע הסיליקון הקלאסי Let's Make the Entire Chip from Graphene

כאשר עוד לפני כן פורסם ב- 2011 כי אי.בי.אם כבר הצליחה לבנות צ'יפ-רכיב מגראפן כולו
IBM Takes Graphene One Step Further with the First IC Built from It

וראו כאן על הפרסום השנה של אוניברסיטת סוסקס על מזעור עוד יותר גדול של הרכיבים באמצעות גראפן לאחר שגילו כי ניתן ליצר טרנזיסטורים מגראפן רק על ידי שינוי הצורה שלו...
Graphene 'nano-origami' creates tiniest microchips yet

מכאן שזה אכן סביר להעלות על הדעת כי בעשור האחרון התעשיה הצבאית אשר מקדימה את התעשיה האזרחית התקדמה פלאים בתחום זה והצליחה לבנות ננו רכיבים אלקטרונים על יסוד כמעט בלעדי של גראפן.

כאשר התעשיה הצבאית האמריקאית על פי פרסומים שונים התענינה בפיתוח ננו חיישנים ביולוגים, ראו בנדון את הפרסום של חברת פרופוזה:
Profusa, Inc. Awarded $7.5M DARPA Grant to Develop Tissue-integrated Biosensors for Continuous Monitoring of Multiple Body Chemistries

למרות שרבים בעולם הצליחו לקלוט את הננו משדרים באמצעות מכשירי טלפון שונים מסוג אנדרואיד, עולה כי לא כל מכשיר אנדרואיד יכול לקלוט את הננו משדרים, ויש מכשירים בהם דרוש לעבור למצב מפתח ולפתוח את האופציה "הצגת מכשירי בלוטוס לא מזוהים" ויש מכשירים אחרים שגם במצב זה לא הצליחו לגלותם.
עולה לכאורה כי הננו-משדרים משדרים בפרוטוקול BLE Bluetooth Low Energy

מסקנות מיני מחקר זה הינם כדלקמן:
1. זוהו 14 מק.איי.די שונים במהלך כל הניסוי, טווח הקליטה של הננו משדרים הוא לערך כ-5 מטר עם טלפון נייד אנדרואיד, מובן שעם אנטנות/מקלטים יותר משוכללים טווח הקליטה עולה, כדוגמת עם תחנות ממסר 5G.

2. הננו משדרים יכולים להפסיק לשדר במהלך כמה דקות טובות.

3. הננו משדרים יכולים באותה מידה לבצע זיהוי באופן חוזר שוב ושוב (ראו לדוגמא מק.איי.די מטה המסתיים ב-47)

4. יתכן שאותו ננו משדר ששידר שוב ושוב היה שתול בזרועו של בעל מכשיר הנייד טלפון מסוג A80pro . כפי שניתן לראות בסריקות מכשיר טלפון מסוג A80pro היה נראה במהלך הסריקות הקבוצתיות והופיע שוב עם ה-מחוסן" האחרון אשר כאמור לא כיבה את הנייד שלו בטרם בא לקראתי. את המספר מק.איי.די החדש שלו (מסתיים ב-E2) קלטתי באופן מיידי ויתכן שזה נבע מהעובדה שהמכשיר A80Pro שנשא היה עם בלוטוס מופעל אשר סיפק אנרגיה לננו משדר אשר בזרועו. לכן בניסויים עתידים כדאי לתת לנבדקים להיות צמודים למכשיר טלפון נייד במצב של בלוטוס גלוי וסורק בטרם ילקחו לבדיקה במקום סטרילי נטול גלים אלקטרומגנטים.

5. האמור בסעיף הקודם יכול להסביר את הפער בין התוצאות של ד"ר לואיס דה בניטו אשר גילה כי כ-86 אחוז מהמחוסנים שידרו מספר בלוטוס לעומת התוצאות של מחקר Sarlangue et al. אשר מצאו כי רק 40 אחוז שידרו מספר בבלוטוס. במחקר Sarlangue et al. הנבדקים בודדו בטבע במקום עם מיעוט גלים אלקטרומגנטים דבר שגרם ככל הנראה לכמחצית של הננו משדרים לאבד אנרגיה ולא להיות מסוגלים לשדר.

6.הננו-משדרים משדרים ככל הנראה גם נתונים פיזיולוגים של המתחסנים הואיל ושניים מהמחוסנים שידרו אחרי קפה ועוגה מספר שלא היה ברשימה של המספרים שנקלטו במהלך התפילה, במחקר עתידי יש לשים את הדגש על בדיקת מספרי בלוטוס אחרי מאמץ, אוכל וגם במהלך מחלה ואחריה. יתכן שננו משדר הבלוטוס נמצא במזרק עצמו ויתרת הננו רכיבים בבקבוקון הנוזל, דבר שמאפשר לשדר באופן מקודד את הזיהוי של –"המחוסן" עם נתוני הבריאות שלו. יודגש כי על פי ההלכה נוהגים שלא לאכול לפני התפילה, כך שנתוני הגולקוז ואחרים בדם של שני הנבדקים האחרונים סביר שהשתנו אחרי קפה ועוגה.

7. כל המספרים של המחוסנים שהתקבלו לא יוחסו ליצרן כלשהו על ידי האתר https://www.adminsub.net ככל הנראה מדובר ביצרן צבאי עם טווח מספרים לא מפורסם.

להלן רשימת המספרים האקסדצימאלים שהופיעו לקראת סוף התפילה, כאשר כל המתפללים היו באולם במהלך הסריקות השונות, זאת במהלך 23 דקות, יובהר שהפסקתי לסרוק באמצע במהלך כעשר דקות על מנת להשלים את התפילה ולהקריא את ההלכה היומית בשעה 8.00.


לקריאת המאמר המלא עם קישורים, טבלאות וצילומי מסך:
http://www.nakim.org/israel-forums/download.php?id=921


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group