מחבר הודעה
חיים יטיב
הודעהפורסם: שני 23.04.12 17:19    נושא ההודעה: בן כספית נתפס מסלף ראיון ועובדות במטרה להגן על רודולף קסטנר ומעשיו למען הנאצים בשואה

העיתונאי ומנחה בן כספית נתפס מסלף ראיון איתי ומסלף עובדות בכדי לגונן על רודולף ישראל קסטנר ומעשיו למען הנאצים בשואה, תוך שבן כספית מעלים לחלוטין את עדותו השקרית של קסטנר בנורנברג להציל את הקולונל הנאצי קורט בכר מתליה, מעשה בו הורשע פה אחד אף בבית המשפט העליון.

הסיפור התחיל לפני כשנה כאשר פנה בן כספית לחתום מטה בבקשה להתראיין לטלוויזה החינוכית בנושא התנהלות הישוב העברי בתקופת השואה.

הח"מ הפנה את התחקירן שלו לאחרים תוך הבהרה שאני נמצא בחו"ל, הלך בן כספית בדק אסף אנשים לתוכנית והתעקש לראיין אותי אפילו היותי בחו"ל.

ההתעקשות שלו היתה נראית חשודה והנ"ל נמנע מלספר לי כי מדובר בתוכנית על קונספירציות, תוכנית שאליו כמובן לא הייתי מתראיין בהתחשב ברצינות הפרשה.

התקיים ראיון בוידאו קונפרנס, הואיל וידעתי שנושא פרשת קסטנר נתון לניסיונות בלתי פוסקים לסלף את הפרשה, החלטתי להקליט גם אני את הראיון, כמה טוב עשיתי כאשר ראיתי לאחרונה את התוכנית ששידר בן כספית בטלוויזיה. השידור ניתן לצפיה מטה.

בעידן המודרני עיוות האמת והסילופים דורשים הרבה יותר תחכום מאשר בתקופתו של גבלס, נראה כי בן כספית למד דבר או שתיים בנדון.

בן כספית עשה עריכה מגמתית בתחכום רב, חתך משפטים מהראיון שלי והוציא את כל האסמכתאות על פסק הדין של העליון עליהן התבססתי. כמו כן כאשר הצגתי מה הפיץ מלכיאל גרינוולד על רכבת קסטנר ומעשיו של קסטנר, בן כספית חתך את תחילת המשפט והציג את הדברים כאילו אני אומר אותם.

מובן הוא שכאשר אדם קובע נחרצות דברים מבלי שהוא היסטוריון או עד למה שקרה אז, הדברים נראים הזויים, וזו היתה מטרתו של האדון בן כספית.

האיש חתך משפטים הדביק חצאי משפטים ביחד וכך הציג את הח"מ כהזוי ומתלהם זאת כדי לחזק את טענתו על כביכול קיומה של תאורית קונספירציה בתקופת השואה.

נדהמתי אני עצמי מדבריי בראיון כי לך תזכור מה אמרת לפני שנה, אך לרוע מזלו של בן כספית אני מחזיק בהקלטה של הראיון המקורי המצורף מטה וניתן להשוות ולראות באופן גלוי את מעשה הנוכלות של האיש.

היינו עדים להרבה מאוד סילופים מסביב לפרשת קסטנר מאז התפוצצה הפרשה אך הפעם נראה כי משרתי הממסד ומוקירי שמו של הנבל קסטנר הלכו צעד אחד רחוק מדיי.

נזכיר כאן כי בן כספית אף לא התבייש להציג את פרופ' מיכאל בר זוהר כהיסטוריון הבקי בפרשה תוך שהוא שכח לציין כי בר זוהר הוא לא פחות מאשר ממקימי רפ"י (המפלגה אליה פרש בן גוריון) וחבר כנסת לשעבר מטעם מפלגת העבודה, קרי יותר משוחד ממנו על הפרשה לא תמצאו...

אני מביא כאן מטה את הראיון המוקלט עימי מתחילתו ועד סופו ובהמשך את הסרט של בן כספית בתוספת ההערות שלי עליו.

בן כספית יקבל בע"ה בקרוב בין היתר תלונה במועצת העיתונות.


חיים יטיב
WWW.NAKIM.ORG

כאן הראיון ללא עריכה:
קישור ליוטיוב http://www.youtube.com/watch?v=ISVHpsrEqa0
כאן הסרט שהפיק בן כספית בתוספת חלק מההערות שלי עליו:

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group