מחבר הודעה
דורין דותן
הודעהפורסם: ראשון 04.12.11 5:53    נושא ההודעה: זיוניזם כנגד ציונות

הזיוניזם של הרצל לא קשור לחזון של ציון שהנביאים דברו עליו

הזיוניזם שלו נלקח מההמנון הגרמני

אתם יודעים זה שאומר

Deutschland Deuschland uber alles

D2
חיים יטיב
הודעהפורסם: חמישי 01.12.11 13:14    נושא ההודעה: הסרט שחושף את האמת על הציונות ואשר צונזר בכל ערוצי התקשורת


מי אמר "רעיון מצויין עולה בליבי, למשוך אנטישמים ישרים ולעשותם מחסלי הרכוש היהודי"?, אל תמהרו לאמר כי מדובר ב-"היטלר" כמו הצעירים הנשאלים בסרט.
הסרט הבא הוא חובה להבין מהיכן נובעת בישראל השנאה לדתיים וההפליה למזרחיים הקיימות במדינה עד היום.
לאחר צפייה בסרט, מומלץ להשלמת התמונה לעיין במצגת על התנהלות השלטון בארץ בתקופת השואה בקישור כאן.
http://www.nakim.org/atzuma/index.php#shoah-4
אחרי פרסום ההודעה קיבלתי את תגובתו של מר מנחם רהט המתנגד למסריו של הסרט, אני מביא בהמשך את תגובתו במלואה למען יבחן וישקול הקורא.

Link


לחיים שלום רב,

קיבלתי מאחת בשם (בדוי או אמיתי) חנה מייל שבו גם אתה מאוזכר, וממנו למדתי שגם אתה נסחפת לאותם עוכרי ישראל שהפיצו עלילת דם וחצאי אמיתות בקשר לדמותו של בנימין זאב הרצל.מאחר שמפעם לפעם קראתי מאמריך ואני מחזיקך כאדם רציני, מצאתי לנכון להעביר אליך את העתק המייל ששלחתי אליה. הנה הוא להלן. קרא ואולי תבין שנפלת קרבן לעוכרי ישראל נקלים ובזויים.שלום לאלמוני/ת המסתתר/ת מאחורי השם חנה,הצטערתי להיווכח שנפלת קרבן לדיסאינפורמציה ולאינדוקטרינציה שנועדה להכפיש את שמו וזכרו של אחד מגדולי היהודים בדורות האחרונים, בנימין זאב הרצל, שבזכות חזונו המהפכני, עלה בידיו להגשים את חלום שית ציון שעליו ניבאו נביאי ישראל –שלא הוגשם בכל אלפיים השנים האחרונות,למרוצת שבכל התקופה הארוכה הזו היו לנו גאונים ודירי התורה (רש"י ובעלי התוספות, הרמב"ם וריה"ל ושאר ענקי הרוח, ראשונים ואחרונים), כולם גאונים ואדירי תורה, שהכל היה בהם, רק לא חזון שיבת ציון, ואלמלא קם הרצל היינו אנו ובנינו ובני בנינו משועבדים לאומות העולם עד עצם היום הזה ובאלפיים השנים הבאות.אלפיים שנה ישבו אבותינו בחיבוק ידיים בגלות, "מאסו בארץ חמדה", חיכו באפס מעשה למשיח שיביאם ארצה – ומשיח לא רק שלא בא, אפילו לא צילצל.ולבסוף טואטאנו באכזריות נוראה, הבהמית ביותר בתולדות האנושות, במטאטא ברזל אל ארץ אבותינו. מי יודע אם לא בשל חטא זה של "וימאסו בארץ חמדה", כחטא המרגלים בשעתו, לא ספגנו את הנוראה שבשואות בשנות הזעם 1939-1945.למרבה המזל היו אלה הרצל ואנשיו בתנועה הציונית שממש ברגע האחרון – בעשרות השנים שקדמו לשואה (שאותם הם חזו ברוב חוכמתם, כשם שחזו אותה חלק מגאוני ישראל שהזהירו כי "עוד תבוא רוח סופה וסער" שתגרשנו מאירופה) הכינו לנו מקלט כאן בארץ אבותינו, מפני שאילו מקלט זה לא היה קיים, לא היתה שארית הפליטה מוצאת לה מקום כלשהו תחת השמש. זכויותיו של הרצל בבית דין של מעלה – אני בטוח בכך כפי שאני בטוח שאני יהודי – לא יסולאו בפז, גם אם לרוע מזלו הוא לא קיבל חינוך יהודי (ואין זו אשמתו). אין לי ספק שהוא יושב בצילו של כסא הכבוד, לצידם של גדולי היהודים בכל הדורות (ובהם – מה לעשות - גם ד. בן גוריון, שאף שיש לי ביקורת קשה עליו [אלטלנה ועוד ועוד ואכמ"ל], אינני חושב שמישהו יכול לשלול ממנו את העזתו בהקמת המדינה נגד כל הסיכויים).כמובן שאין כל צורך שתהיי אוהדת או לא אוהדת של הרצל. אבל לסמוך על סרט רווי שנאה עד כדי חולי נפש, תוך הישענות על חצאי דברים, זה מעט יותר מדי.כמובן שלא מפיך ולא מפי דיסאינפורמטורים שכמותך אנו חיים, ולא מפיך ושכמותך יתקיים העם היהודי במולדתו, ויחסך להרצל באמת לא יעלה ולא יוריד (וסליחה על ההתבטאות הבוטה, שאינה מכוונת כלפיך וחבריך אישית, אלא לגבי עצם החוצפה להביא אל המדיה סרט שקרי שהמונח עלילת דם מחוויר לגביו). הבעיה איתך ושכמותך, היא בכך שאין לכם מושג מיהו באמת היה הרצל, ולכן אין לך טיפ-טיפה של הכרת הטוב למי שהקדיש חייו להצלת העם היהודי (לגבי עניין רעיון ההתנצחות – ראי במצ"ב).על מנת שתטעמי, לפחות על קצה המזלג, מיהו הרצל (על זכויותיו ופעילותו בקרב ראשי האומות להשגת בית לאומי לעם היהודי לא אדבר – ממילא ספק שמי שהמדינה לגביו היא בחזקת מובן מאליו או לחילופין בחזקת מעשה שטן [כפי שאגב חושבים בסתרמ ליבם יצרני סרט ההכפשה ששלח] הנני שמח להמציא לעיונך מאמר של הח"מ שפירסמתי ב"מצב הרוח" ביום היארצייט שלו בשנת תש"ע. אולי זה יזיז אותך מעט מעלילת הדם שאת שותפה לה בעצם הפצת כתב הפלסתר הכוזב ששיגרת.היי ברכה, והאמת והשלום אהבו,

מנחם רהט

מצ"ב המאמר האמור

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group