מחבר הודעה
מדיוני
הודעהפורסם: שבת 03.09.11 22:52    נושא ההודעה: הרשמת בהוצל"פ אליהו מירב מתעללת בחייבים וממיטה חורבן כלכלי

הרשמת אליהו מירב ידועה בתור רשמת נקמנית, חפיפניקית ומוטה מראש לטובת התאגידים הגדולים. היא מאמינה שתפקידה לחלוב כסף מהאזרח הקטן ולהעביר את הכסף לתאגידים הגדולים. אצל מירב אליהו האזרח תמיד מפסיד. אין אצלה הגנות, ראיות, הוכחות, או זכויות. מבחינתה הבנק או תאגיד הסלולולר זכאי לבקש ולקבל כל מה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה. הגברת אפילו לא קוראת בקשות חייבים. את כולם היא דוחה אוטומטית. מירב אליהו מטילה עיקולים על ימין ועל שמאל. אןם הייתה יכולה הייתה מעלת גם גופות בבית קברות.

השאלה הגדולה איך אחת כזאת, המתחנכת לשפיטה בסביבה שבה אי אפשר לערער עליה, האזרח נטול זכויות, ההחלטה היא שרירותית,הכל נעשה במעמד צד אחד ללא יכולת תגובה, יכולה לרצות אפילו להגיש מועמדות לשפיטה? יש לפסול את כל רשמי ההוצל"פ מקידום לשפיטה. היכולת לשפוט באובייקטיביות נעלמת אחרי מספר חודשים בהוצל"פ.
Nakim
הודעהפורסם: שלישי 23.08.11 17:27    נושא ההודעה: הקלות הבלתי נסבלת של ההרשעה בגין תלונות סרק של נשים בישראל

אתמול הגיש התובע הכללי במדינת נו יורק בקשה לבטל את האישומים נגד דומיניק סטראוס קאן אחרי שהתברר כי החדרנית שיקרה פעם אחר פעם בהקשר לתלונתה ובהקשר להצהרות קודמות שנתנה.
ניתן לעין כאן בבקשה כפי שהוגשה לבית המשפט המפרטת מסכת ארוכה של שקרים מצד החדרנית ותיאור של האופן המשכנע ביותר בה היא שיקרה לאנשי התובע הכללי.
http://www.nakim.org/dsk-high-WM2.pdf
השופט מיכאל אובוס מבית המשפט העליון של מדינת נו יורק החליט להיעתר לבקשה ולבטל את האישומים נגד DSK ולדחות את בקשת המתלוננת למנות תובע אחר בתיק, אך ההחלטה תעוכב חודש ימים לאפשר לבא כוח המתלוננת לערער על החלטתו בעניין אי פסלות התובע.

ומה קורה אצלנו בנדון? מדינת ישראל היא אלופה בהרשעות על בסיס תלונות סרק של נשים משלוש סיבות,

אחת הסיבות נובעת מההנחיה שניתנה בפרקליטות שלא להעמיד לדין נשים המגישות תלונות סרק נגד גברים בגין עבירות מין.

הסיבה השניה היא כי בישראל אין שום גוף הממונה על פיקוח על הנעשה בפרקליטות, ובהתאם כוח אבסולוטי משחית באופן אבסולוטי.

הסיבה השלישית היא כי לא קיימת בישראל שום הרתעה על מתן עדות שקר בתצהיר או בחקירת משטרה, למעשה קיימת בישראל חסינות טוטאלית לשקרנים ואין להתפלא אם כן שאפילו שופטים בבית המשפט העליון הרשו לעצמם עד לא מזמן לסלף עובדות בפסק דינם ומנעו לצורך זה פרסום פרוטוקולים של הנאמר בדיונים, הואיל וכידוע בכל מוסד ציבורי הדן בענייני ציבור חל חובה לערוך פרוטוקול ולפרסמו פרט מאשר בוועדה לבחירת שופטים ועד לא מזמן בבית המשפט העליון של מדינת ישראל...

יובהר כי השקרניות הפתולוגיות מהסוג של המתלוננת נגד DSK פוגעות בראש ובראשונה בנשים אשר אכן הינם קורבנות לאלימות מינית, הן בכך שתלונות הסרק מבזבזות משאבים של מערכת המשפט אשר היו יכולים להיות מופנים למקרים האמיתים והן בכך שהן פוגעות בסופו של יום באמינותן של כלל הנשים המתלוננות.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group