מחבר הודעה
רחמים ביתן
הודעהפורסם: שני 06.08.12 23:32    נושא ההודעה:

נושה הגזזת הוא נושה מצוין לדבר עליו כי לכל מעשה פשע יש מחיר על הכל יביא אלוקים במשפט זה חס וחלילה לא עושה שנאת ישראל אדרבא יש עניין חשוב שכל מי שלא נוהג כדין לכל הפחות להעמיד אותו במקומו ושיחזור בו ממעשיו ושגם יתקנו ויפצו כראוי את הנפגעים חשוב לשול למה לא עשו את זה גם לאשכנזים שוב גזענות זה לא היה פעם זה גם היום אם נשכח את מה שהיה פעם, היום זה יתעצם פי כמה
חיים יטיב
הודעהפורסם: שני 07.06.10 21:11    נושא ההודעה: "ילדי הגזזת" הסרט, בלעדי באתר של נקים, על ההקרנות בשנות החמישים של ילדי העולים


"ילדי הגזזת" הסרט המלא, לראשונה באינטרנט ובאופן בלעדי באתר של "נקים". הסרט דן בהקרנות בשנות החמישים של ילדי העולים מהמזרח. הסרט בעברית פרט למבוא קצר באנגלית בתחילתו וסיכום קצר בסוף, מתחת לסרט מובאת האזהרה של יוצרי הסרט

אזהרה מאת יוצרי הסרט
סרט זה נוצל לרעה, תוך עיוות תוכנו ומסריו, ע"י גורמים עויינים פרו-ערביים, פרו-אסלאמיים, וניאו-נאציים כתעמולה נגד מדינת ישראל והציונות.

הוא הופץ בזדון על ידם באתרי אינטרנט ברחבי העולם על מנת להציג את הציונות כתנועה "גזענית" וישראל כמדינה אשר ביצעה כביכול "ג'נוסייד", כלומר "פשעים נגד האנושות" ו"השמדת עם" נגד קורבנותיה, קרי ילדי ישראל יוצאי אסיה ואפריקה.

לצד גופים עוינים אלה מבחוץ, תנועות מסוימות מבפנים, תוך התחברות עם ארגונים "פלשתיניים" של האויב, מפיצות בקרב ציבור מוקרני הגזזת, את אותן עלילות הזדון העלולות להוביל לפרץ שנאה כלפי הציונות, מדינת ישראל וכלל ציבור יוצאי אירופה מקרב עמנו.

לנוכח מתקפת תועמלנית הרסנית זו ועל מנת להקדים רפואה למכה, העניקו יוצרי הסרט לאתר "נקים" את הזכות הבלעדית להקרין את כל הסרט, מתחילתו ועד סופו.

לשם הפרכת והזמת האשמותיהם הזדוניות של גופים עויינים אלה, יוצרי הסרט שבים ומדגישים כי הסרט הנו אכן כתב אשמה חמור נגד ממסד פוליטי-רפואי בארץ אשר היה נגוע בתפיסות פסולות ומעוותות. אולם דעות פסולות ומעוותות אלה היו כלל עולמיות באותם הזמנים, כולל במדינות ערביות בהן נעשה שימוש בקרני X באופן מזוויע אף יותר מאשר נעשה בארץ.

עד עצם היום הזה, מדינת ישראל היא המדינה היחידה בעולם אשר פיצתה את קורבנות מוקרני הגזזת.

מי יתן והממסד הרפואי-פוליטי בארץ יכה על חטא, יכיר באשמתו וייגלה יותר אמפטיה כלפי המוקרנים. מי יתן ומדינת ישראל תפצה את מוקרני הגזזת ביד נדיבה ואוהבת יותר ותהיה בכך "אור לגויים".


בברכה,

דוד בלחסן- במאי ותסריטאי
דודי ברגמן- מפיק

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group