מחבר הודעה
חיים יטיב
הודעהפורסם: שלישי 05.06.07 13:57    נושא ההודעה: ערוץ` 10 ניתק טלפון בפרצוף לצפריר רונן באמצע ראיון


הגיע במייל:

ערוץ 10 תיאם אתמול בלילה לראיין אותי בטלפון, לגבי הפגנת "טרור עכשיו" בחברון.

כבר בשאלה וההקדמה בקריינות הרצף המופיעה על הטלפרומטר שלהם הם אמרו "שהיום 40 שנה לכיבוש" שלום עכשיו יפגינו בחברון... לציון 40 שנה לכיבוש ובקריאה לפינוי התנחליות....

נמצא איתנו על הקו איש ימין... צפריר רונן " מפורום נהלל, אמרתי להם שאני מוותר להם על ההגדרות של "איש ימין" ואני איש ארץ ישראל השלמה", ולא יגדירו אותי כרצונם.ששאלו מה יקרה היום בבוקר, אמרתי "היום בבוקר רוצים להגיע נציגי הטרור הפסיכולוגי גלוחי הראש לחברון"... ואז המנחה עצר אותי...ואמר בטון צדקני : " אנו לא נאפשר לאף אחד לקרוא בתכנית שלנו "גלוחי ראש" לאף אחד"... עניתי לו "אולי הגיע הזמן להתחיל עם מערכת ערוץ 10, באיזה זכות אתם קוראים לארץ ישראל שנקראת על שם עם ישראל שאלפיים שנה העם היהודי כיסף אליה בתפילותיו לשוב אליה.. "כיבוש",איך בכלל עם ישראל יכול להיות כובש בארץ ישראל ? אז אולי הגיע הזמן שגם אתם תורידו את המילה הנושאת אופי מטעה של תעמולה"כיבוש" מהלכסיקון שלהם"..... הוספתי עוד משפט שנקטע, שבשום מקום בעולם למשל בפריס לא ייתכן שתערך הפגנה נגד המצאותם של יהודים , אם היתה הפגנה הדורשת לעקור את הקיום היהודי בפאריס ......בטח כל העולם היה העולם קורא למפגינים "גלוחי ראש"
אנטישמים" טרוריסטים, ופה אתם קוראים לאלו בשמות מכובסים, כאילו הם אנשי שלום, נחמדים.... כבר בשאלתם אתם מנהלים תעמולה.....

ברגע זה ללא כל התרעה מוקדמת נחתך קו הטלפון, ונותקה השיחה....

זוהי מערכת ערוץ 10, כאשר מישהו כבר בא וקורא לחבורת האנטישמיים משדלי חורבן הקיום היהודי בארץ ישראל בשמם, הם מנתקים את הקויים.

בנוסף , אתמול שודרה כתבה ב"מבט שני" ממש תעמולת זוועה, מומחי משטרי חושך היה גאים לראות את תלמידיהם בערוץ הראשון, אח"כ באולפו ישב ישראל הראל שהפך שמיים וארץ, שלא כהרגלו יצא משלוותו המאופקת וממש השתולל מול איתי לנדבסברג (לשעבר מקיבוץ תל יוסף)...שהיה די נבוך,
הכתבה היתה מלאה שקרים, סילופים, וחד צצדית להדהים, בכלל לא הוזכר שאחרי אוסלו כנופיות הטרור הם אלו שגרמו לסגירת החלק היהודי של 3% מהעיר, זה היה מסע יחצנות אנטישמי , מסטר פיס של תעמולה.
לא הוזכר מי מפוצץ את מי, ולמה, עקיבא אלדר ישב באולפן..

אולם בקריינות הרצף של כתבה קודמת על העליות לסבסטיה והוזכרה גם חומש,
אמרה ש"רבין אמר שגוש אמונים הם "סרטן בגוף המדינה" את זה מותר להגיד בקריינות ? ולא מותר לכנות את הטרוריסטים משלום עכשיו "גלוחי ראש" ..

התקשורת הישראלית הפכה לאויבת שיבת העם היהודי לארצו, היא מחוללת הטרור הפסיכולוגי האמיתי על זכותו ההיסטורית של עם ישראל על ארץ ישראל.
צפריר רונן
0522358440

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group