מחבר הודעה
Nakim
הודעהפורסם: שלישי 15.04.08 23:33    נושא ההודעה: ארגון 'נַקִים ישראל' - מי אנחנו

ארגון `נַקִים ישראל` הינו התארגנות התנדבותית של אזרחים באמצעות האינטרנט במטרה להיאבק בשחיתות השלטונית ולהשיב את השלטון לעם.

ארגון `נַקִים ישראל` מונה למעלה מ- 300 חברים אשר הצטרפו לארגון ע"י חתימה על (לשים לב לא כל החתומים הוקלדו במעבר למערכת החדשה, עובדים על זה...) העצומה נגד שחיתות הממסד ומערכת המשפט.

`נַקִים` הוקם באוגוסט 2005, אב תשס"ה במטרה להילחם בשחיתות מלחמת חורמה, באופן נועז ובלי כפפות משי.

"נקים" הצליח בתקופה קצרה להחיות את פרשת סיריל קרן/מרטין שלאף מ"מוות קליני" ולהוות מכשול רציני ביותר לעסקיהם האפלים של משפחת שרון ושותפיהם. אודות בן היתר למאמצינו פרשת מרטין שלאף התפוצצה בכל כלי התקשורת ביום 4.1.06 ובאותו יום אריאל שרון התאשפז.

למרבה הצער, ברוב המקרים התנועות השונות למאבק בשחיתות נלחמות באופן סלקטיבי בשחיתות על פי צורכיהן ובדרך כלל לא מעיזות להתעסק עם הגורמים המרכזיים של הבעיה והם הפרקליטות ובית משפט העליון. `נקים` לעומת זאת, דוגל בשקיפות בכל צעדיו וניתן לשאול בכל רגע שאלות הקשורות לפעילות שלנו כאן במדור שאלות ותשובות ל-`נקים`.

נדמה שלא יהיה ניתן להיות "עם חופשי בארצנו" כל עוד אי הצדק ועיוות הדין ישררו בישראל.

השחיתות מסכנת את עצם קיומה של המדינה כך קבע מבקר המדינה לשעבר וכך התברר לנו הלכה למעשה בחודשים האחרונים.

פרשת סיריל קרן/מרטין שלאף מהווה דוגמה כיצד האינטרסים הביטחוניים של ישראל הוקרבו למען השחיתות בה מעורבים משפחת שרון, וויסגלס ואחרים תוך הפיכת עזה לבסיס טרור להשמדת ישראל.

ההרשמה שלכם באתר חשובה וכן כל סיוע שתוכלו להעביר אלינו במידע תרומות או אחר. אם אתם עובדי מדינה המזדהים עם מטרותינו הינכם מוזמנים ליצור עמנו קשר להעברת מידע ולסייע לנו.

בברכה,


הבהרה משפטית: בעקבות הפעילות של ארגון המתנדבים "נקים ישראל" הוקמה עמותה בשם "נקים ישראל" ע"ר במטרה לקדם מנהל תקין בישראל, עמותה זו הינה גוף משפטי נפרד מארגון נקים ואתר זה אינו בבעלותה. בהתאם כל טענה על התכנים של האתר יש להעביר לידי חיים יטיב.

לפרטים נוספים. ניתן ליצור קשר עם


חיים יטיב, haim@nakim.orgבן יתר הידידים של "נקים ישראל" נמנים:


o Prof Israel Hanukoglu, Founder of the movement « professors for a strong Israel ». Language: English, Hebrew, French

o Marc Zell,. Attorney, Head of the Zell Goldberg and Co office: see http://www.fandz.com
author with Haim Yativ of the last petition at the high court before the disengagement (the sewage from Gaza and its ecological catastrophic issue)
Languages: English, Hebrew, French, German, Italian, Russian, Dutch and Yiddish


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group