מחבר הודעה
NFC
הודעהפורסם: חמישי 09.08.07 7:05    נושא ההודעה: חתנו של אהרן ברק מצטרף לקבוצת גאידמק


חתנו של אהרן ברק מצטרף לקבוצת גאידמק


ארקדי גאידמק מינה את רם לנדס לתפקיד יו"ר הדירקטוריון של תחנת הרדיו 99FM - התחנה שרכש לפני כשנהמאת: יעל ולצר | | TheMarker | www.TheMarker.com Nfc אנשיםאיל ההון השנוי במחלוקת, ארקדי גאידמק, מינה את רם לנדס לתפקיד יו"ר דירקטוריון תחנת הרדיו 99, התחנה שרכש לפני כשנה. בכך מצטרף לנדס, חתנו של נשיא בית המשפט העליון לשעבר, אהרן ברק, לקבוצת גאידמק.

על כתפיו של לנדס תהיה מוטלת עכשיו המשימה להתאים את רדיו 99, ששידר בעבר מוזיקה בלבד, לתחנת רדיו מובילה בתחום שידורי האקטואליה, כלכלה וספורט - תחנה שתוכל להעניק תחרות לתחנות הראשיות, כגון גל"צ וקול ישראל. ברדיו 99, אליו הצטרפו מאז הרכישה של גאידמק שדרנים כמו גיא פינס, אופירה אסייג ואייל ברקוביץ`, אישרו את המינוי.

לנדס, ממקימי חברת החדשות של ערוץ 10, היה מעורב גם בהקמת חברת החדשות של ערוץ 2, שם שימש סמנכ"ל החברה ועורך המהדורה המרכזית. הוא עזב את חברת החדשות כדי לערוך את מוסף השבת של ידיעות אחרונות, חזר לחברת החדשות של ערוץ 2 ב-2001, אז ערך את "אולפן שישי". ב-2003 מונה על-ידי מודי פרידמן למנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 10. שנתיים לאחר מכן פרש, והקים חברת הפקות פרטית, ושוקד בימים אלו על סדרת דרמה יומית בת 70 פרקים, סידרת סאטירה בת 50 פרקים ועוד.

גורמים מקורבים ללנדס אמרו, שהוא מרוצה מההצעה של גאידמק. "מסקרן אותו לעשות רדיו", אמר אחד מהם."הוא עשה עיתונות, עשה טלוויזיה, יש לו ניסיון וידע בתחומים אלו, ואותם הוא יביא לדירקטוריון של רדיו 99. גאידמק מבין שמשהו חסר בתחנה, שהיא חסרת זהות, ואם הוא רוצה למתג אותה, הוא צריך מישהו בעל ניסיון ומעוף כמו לנדס".

מנגד הדגישו מקרוביו את דברי הביקורת שכבר הספיק לספוג לנדס על צעדו. "המשפט המושמע ביותר היום היה: `גאידמק קנה אותו`. דאגו להבהיר לרם שיש טעם לפגם שעורך בכיר כמוהו, חתנו של נשיא בית המשפט העליון לשעבר, אהרן ברק, מתקשר מקצועית עם גאידמק, אחד מהאנשים השנויים ביותר במחלוקת בישראל. אבל הוא עוד יוכיח שלקח על עצמו את התפקיד, כי הוא באמת מאמין שהוא האיש הנכון במקום הנכון. הוא מתכוון לייעל את המערכת, ולא יהסס להציע לגאידמק כל הצעה, כואבת וחותכת, גם אם יהיה מדובר בשידור חדשות 10 במסגרת חדשות התחנה אם יסתבר שזה כלכלי יותר. ועם זאת, ברור שהוא ימשיך כרגיל בעסקיו הפרטיים".

רם לנדס אמר בתגובה: "קיבלתי את ההצעה רק לפני 24 שעות. זה לא מספיק זמן כדי לצאת בהצהרות. בימים הקרובים אכנס לתפקיד, ואז אדע מהם היעדים".

אווה הרציגובה מניקה בשידור חי / עומר כרמון

נוצר: 08/08/2007 | עודכן: 09/08/2007 | רשימות נוספות: TheMarker TheMarker
לכתבה...

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group